Hirdetés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- hcl: Poco F2 Pro facepalm
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
gaba2001
csendes tag
Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy van egy postafiók akinek van egy másik teljes jogú meghatalmazottja.
Azt kéri a postafiók tulajdonosa, hogy amíg ő nem olvassa el a levelet az addig maradjon olvasatlan, tehát ha a meghatalmazott elolvasta akkor is maradjon neki olvasatlan
Lehet ilyet beállítani?Előre is köszönöm.
Üdv
-
gaba2001
csendes tag
Sziasztok!
Kérném a segítségeteket.
Van 1 exchange server 2010 és mögötte egy forefront protection 2010. Van egy feladó akit úgy kellene kitiltanunk, hogy az ő tőle érkező levelek egy bizonyos email címre legyenek átirányítva a többiek ne is kapjanak semmit a küldőtől, sajnos nem engedélyezik csak egyszerűen kitiltani.Előre is köszönöm a segítséget.
-
gaba2001
csendes tag
válasz
kraftxld
#1018
üzenetére
Húú beállításnál jó kis figyelmeztetést kiadott:
WARNING: The cmdlet extension agent with the index 1 has thrown an exception in OnComplete(). The exception is:
System.InvalidOperationException: Operation is not valid due to the current state of the object.
at Microsoft.Exchange.Data.Storage.ExchangePrincipal.get_ServerFullyQualifiedDomainName()
at Microsoft.Exchange.Data.Storage.MailboxSession.Initialize(MapiStore linkedStore, LogonType logonType,
ExchangePrincipal owner, DelegateLogonUser delegateUser, Object identity, OpenMailboxSessionFlags flags,
GenericIdentity auxiliaryIdentity)
at Microsoft.Exchange.Data.Storage.MailboxSession.<>c__DisplayClass12.<CreateMailboxSession>b__10(MailboxSession
mailboxSession)
at Microsoft.Exchange.Data.Storage.MailboxSession.InternalCreateMailboxSession(LogonType logonType,
ExchangePrincipal owner, CultureInfo cultureInfo, String clientInfoString, IAccountingObject budget, Action`1
initializeMailboxSession, InitializeMailboxSessionFailure initializeMailboxSessionFailure)
at Microsoft.Exchange.Data.Storage.MailboxSession.CreateMailboxSession(LogonType logonType, ExchangePrincipal owner
DelegateLogonUser delegateUser, Object identity, OpenMailboxSessionFlags flags, CultureInfo cultureInfo, String
clientInfoString, PropertyDefinition[] mailboxProperties, IList`1 foldersToInit, GenericIdentity auxiliaryIdentity,
IAccountingObject budget)
at Microsoft.Exchange.Data.Storage.MailboxSession.ConfigurableOpen(ExchangePrincipal mailbox, MailboxAccessInfo
accessInfo, CultureInfo cultureInfo, String clientInfoString, LogonType logonType, PropertyDefinition[]
mailboxProperties, InitializationFlags initFlags, IList`1 foldersToInit, IAccountingObject budget)
at Microsoft.Exchange.Data.Storage.MailboxSession.OpenAsSystemService(ExchangePrincipal mailboxOwner, CultureInfo
cultureInfo, String clientInfoString)
at Microsoft.Exchange.ProvisioningAgent.MailboxLoggerFactory.XsoMailer.Log(AdminLogMessageData data,
LogMessageDelegate logMessage)
at Microsoft.Exchange.ProvisioningAgent.AdminLogProvisioningHandler.OnComplete(Boolean succeeded, Exception e)
at Microsoft.Exchange.Provisioning.ProvisioningLayer.OnComplete(Task task, Boolean succeeded, Exception exception) -
gaba2001
csendes tag
Sziasztok!
Van egy 2010-es Exchange szerverünk, nincs engedélyezve az Outlook Anywhere funkció a Client Access-ben, de most lenne 1 vezető aki szeretné más tartományból is használni a levelezőt, nem elég az owa.
Az lenne a kérdésem, hogy tudom én ezt 1 emberre engedélyezni vagy ezt csak globálisan.
Előre is köszönöm a segítséget.
-
gaba2001
csendes tag
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne (exchange 2010 alatt) hogy egy postafiókot át kellene irányítanom 2 domain-en kívüli email címre.
Fel is vettem a külső címeket, mint mail contact, de az átirányításnál nem tudok csak 1 objektumot megadni neki, próbáltam a 2 mail contact-ot egy csoportba beletenni, de úgy nem kézbesíti a leveleket.Van valami módja, hogy két külsős címre irányítsák át 1 címet?
Előre is köszönöm.
-
gaba2001
csendes tag
Még egy gondom lenne....
Van egy xp-s outlook 2007-es kliens gép, ami Exchange fiók típust használ és mivel sajnos a szerver nem a legjobb elég sokszor van szétkapcsolás (még ezzel magában nem is lenne nagy gond) DE a kliens nem kapcsolódik automatikusan vissza, hanem kimegy "nincs kapcsolat" állapotba és csak újbóli outlook indításra kéri le a leveleket.Tudom ezt valahol szabályozni? Már végignézegettem, de nem találok semmi beállítást.

-
gaba2001
csendes tag
válasz
kraftxld
#785
üzenetére
Köszi a gyors választ.
Sajnos én is ettől féltem, hogy a *.nk2 fájllal van gond.Ha jól gondolom, akkor hiába vesszük fel ugyanazzal az email címmel a felhasználót a szerveren a kliensek gépen az outlook a címhez megjegyez valami azonosítót, ami csak többszöri próbálkozásra javítódik ki. Ez fasza....
Még annyi, hogy belső címen van gond. -
gaba2001
csendes tag
Sziasztok!
A következő problémában kérném a tanácsotokat. Adva van egy Exchange szerver, ahol egy felhasználó már több éve használja az x.y@test.hu email címet, viszont tegnap a fiók törlődött és ma újra megkapta ugyanezt az email címet. Az új fiók működik megfelelően a "régi" email címmel, de aki régebben küldött neki levelet az most hibaüzenetet kap. DE, ha küldök neki a problémás címről egy levelet arra már tud válaszolni arra, valamint ha ezek után új levelet kezd el írni, akkor is kimegy már a levél. Gondolom a kliensen frissít valamit, de nem tudom mit.
A gondom az, hogy cégen belül nagy emberé az email cím és sokan ismerik és most jönnek a telefonok, hogy nem tudnak küldeni neki levelet. Valami ötlet valakinek? Előre is köszönöm.Üdv.
-
gaba2001
csendes tag
Sziasztok!
Egy olyan kérdésre keresném a választ, hogy van 16 szervezet melyet nemrégiben összevontak és most egységesíteni akarják az email címeket, megyénként viszont el szeretnének térni.
Az lenne a kérdésem, hogy 1 db mail-szerver tudná kezelni az x.y@x.hu és a x.y@x.y.hu eltérő struktúrájú e-mail címeket?
vagyis a @ után lehet eltérő?Bocsi, de egyáltalán nem foglalkoztam még a levelező rendszerekkel.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Új hozzászólás Aktív témák
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- LEGO klub
- Ingatlanos topic!
- Robotporszívók
- Elkészült az SMIC 5 nm-es node-ja, de a kínaiaknak haszna nincs rajta
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Call of Duty: Black Ops 7
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Fapados Biostar alaplap érkezett
- The Elder Scrolls V: Skyrim
- További aktív témák...
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- 10 Darab ÚJ PC Játékszoftver
- PC Game Pass előfizetés
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- ÚJ Microsoft Surface Laptop 7 13.8" 2K - 120Hz Érintő - Snapdragon X Elite - 16GB - 512GB-2 év gari
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3654
- Kötelező darab a karifa alá! Asus Tuf Lap!
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi



