Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2801) Motion_Blur válasza Looney (#2798) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Edwards nem ''merte'' megváltoztatni a szombati beállításokat, Vale viszont sokat állított a motoron a verseny és a warm-up elött :U Meg persze sokkal jobb motoros ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2802) Looney válasza Motion_Blur (#2801) üzenetére


Looney
csendes tag

Na jó, feladom a Rossifanatics ellen nincs mit tennyi :DD

Érdekes, hogy még a ''régi motorosok'' is pl eurosport gárda, mennyire szívén viselik Vale helyezéseit.Ha nincs a képernyőn akkor is azt nézik hol jár, ahogy a tvsek is.
14helyen motorozik és az elsőt kihez mérik? .. naná hogy hozzá.

Más,ez a Pedrosa gyerek nagyon ijesztő, sztem nemsoká ( talán még idén ) vb über lesz.
Futam után rendesen meg volt sértődve, hogy nem ő nyert. Egy ismerősömmel éppen azt beszéltük ma, hogy az sem elképzelhetetlen,hogy néha még sír is egy-egy rosszabb futam után.. ezt komolyan mondom . Na min1 én azért drukkolok néki ( is )

ja amúgy a rajtok... sztem Talmát műholdról is figyelik és külön rajtbírója is lesz majd
sztem még eddig nem is volt korai rajtja, ha jól emlékszem

Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

(#2803) Integra válasza Looney (#2802) üzenetére


Integra
titán

pedrosán akkora nyomás van mint senki máson szvsz
nagyon gyerek még, már amennyire ebben a sportágban ilyen magas szinten gyerekről beszélhetünk, és bizony lehet hogy néha sírásban jön ki belőle az ideg.
de azt mondom, hogy ezzel nincsen baj.
én csak azt remélem hogy nem roppan meg a nyomás alatt és helyesen tudja kezelni. a sértődés nem helyes minden esetre. moroghat, de ne másban keresse a hibát.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2804) Petya25 válasza Motion_Blur (#2801) üzenetére


Petya25
addikt

Mit gondolsz, Rossi megnyeri a VB-t?
Remélem ledolgozza a hátrányát, ahogy a futamok alatt is szokta csinálni. :D

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2805) Motion_Blur válasza Petya25 (#2804) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, szerintem megnyeri. Sok ellenfele van, akik egymástól vesznek majd el pontokat.

Könnyebb dolga van, mint pl. Schuminak :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2806) SzalaiG válasza Motion_Blur (#2805) üzenetére


SzalaiG
addikt

De mindkét említett személy VB lesz év végén. :)

(#2807) Looney


Looney
csendes tag

Hat en szivesen latom Biaggit mindig, de ez :C

[link]

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060719/Biaggi_www.kepfeltoltes.hu

[Szerkesztve]

Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

(#2808) Looney


Looney
csendes tag

na ha most se megy fel elkuldom mindenkinek emailben :)

[kép]
[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

(#2809) Looney


Looney
csendes tag

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060719/Biaggi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

na most muxik, en is huje vagyok, de ez a kepbeloposdi ide a PH!ra, haat nem semmi
tessek engem lemoderalni :D

[Szerkesztve]

Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

(#2810) #70869248 válasza Looney (#2798) üzenetére


#70869248
törölt tag

Edwards nem rossz motoros, nem olyan jó mint Vale', de nem is ennyivel rosszabb.
Ő is kiemelkedik azok közül akik a szériasorozatok ágáról jöttek a prototipus versenyzésbe.
Azt kell nézni hogy Hayden hol volt Donnington-ban amikor az új cuccokat kellett áttesztelnie, és hol volt most amikor meg csak a futamra koncentrálhatott.
Kb. ez van Edwards-l is ahogy én gondolom, mivel a Yamaha egyenlőre sok problémával kűzd, ezért sok minden alkatrészt, technikát és azok kombinációját, kombinációját egymással, vázzal és a gumikkal...na Edwards az aki ezeket futtatja.
..és ezzel nem azt mondom hogy a jelenlegi Yamaha sz@r lenne, hanem hogy nem sikerült annyit fejlődni ahogy szerettek volna, illetve a futómű-gumifejlesztés elmaradt a többihez képest.
Mert Vale' jobb időket megy mint tavaly, tehát nem ringy-rongy a motor, de nincs teljesen összeállva, és Edwards az aki alatt ez összedolgozódik.
Ha egy motor fejlesztésénél kényszerhelyzetben vannak, akkor az így néz ki, meg kell találni a fejlesztendő részegységet, ahol még elmaradás van, vagy ahol nagy plusszt lehet nyerni, és utána összhangba kell dolgozni a többivel.

Edwards kiválló motoros..ahogy most az SBK-ban Bayliss magára talált, úgy Edwards is magára találna ott, csak itt ez a dolga. :(
..és ha jó és összeállt a motor, akkor mehet szabadon.
Amikor Assen-ben Vale' megtörte magát, és kellett a pontrablás a Hondásoktól akkor milyen jól ment már Edwards Yamaha-ja....
szal sztem ez a helyzet.

(#2811) Looney válasza #70869248 (#2810) üzenetére


Looney
csendes tag

Na ez elképzelhető, amúgy Texas nagy császár az tuti, nem is volna nagy hülyeség tőle
ha visszamenne az sbkba a Bélisz mellé.
Esetleg fejlesztene neki egy jó hondát a cég,aztán meglátnánk hogy ismédlődne-e
a történelem vagy most Baylisstic nyeren-e nem Edwards...
Jó is lenne ez a superbikenak az biza.

Visszatérve, ha viszont a yamaha gyárként is vb szeretne lenni megint ( amire már kicsi a csensz ), akkor Texas alá is be kéne almolni rendesen és hagyni a tesztet egy kis időre.
mert így a két repsolos srác elviszi a teamet is meg a gyártót is ami nem mind1sztem.

Na nemsoká kezdődik Laguna Seca, úgyhogy a tippem Edwards most nyer! :R

Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

(#2812) #70869248 válasza Looney (#2811) üzenetére


#70869248
törölt tag

Mondjuk most én is úgy gondolom, hogy Colin hazai futamára hagyják szabadon futni,..kell ez a Yamaha-nak is.
bár sztem Hayden nyer, Colin is ott lesz, de nagyon sanszos Rossi is, és sztem Pedrosa nem fogja kellően bevállalni a pályát, inkább Marco és Stoner még.
..na és persze mostmár odaférhet keményen Kenny és Hopper is.
A Duc-ra kiváncsi leszek.

(#2813) szállitó válasza #70869248 (#2812) üzenetére


szállitó
senior tag

szerintem meg hajtani fog rossi mert nagyon le van maradva a pontversenyen én ennek ellenére nem mertném 1nek játszani csak dobogora ...

(#2814) #70869248 válasza szállitó (#2813) üzenetére


#70869248
törölt tag

Hajtani fog persze, ráadásul Rossi elég belevaló, szal Laguna Seca nem rémíti, tavaly is jól ment.
De nagy tolongás lesz, az Amik alatt most egész jó motorok vannak, és ők csak itt számíthatnak tömeges rajongókra, itt vannak itthon, így aztán nem lesz tréfa, vérre mennek.
Kenny vagy Hoppkins semmit nem veszít ha elesik, ezért kőkeményen elküldik majd.
Colin meg jó motoron az elején fog menni, Nicky meg eddig sem félte el a bukás lehetőségét...lesz nagy ereszd el a hajam..remélem száraz futás lesz.
és odavárom a Ducati-kat is meg Nakano-t.

(#2815) szállitó válasza #70869248 (#2814) üzenetére


szállitó
senior tag

jo futam lesz csak késön :O

(#2816) Petya25 válasza szállitó (#2815) üzenetére


Petya25
addikt

Jól láttam, hogy szombat este 11-kor lesz a futam?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2817) Motion_Blur válasza Petya25 (#2816) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, jurósport és m1 is élőben adja ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2818) szállitó válasza Petya25 (#2816) üzenetére


szállitó
senior tag

az edzés. a verseny vasárnap és valoban adja az m1 is

(#2819) Integra válasza #70869248 (#2812) üzenetére


Integra
titán

szerintem is nicky nyer itt, ez az ő pályája.
rossi már necces, bár lehet hogy meglepetést okoz, melandri pedig pláne, emlékezzünk csak a tavalyi nyilatkozatokra és buktákra. marconak egyenesen herótja van a pályától. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2820) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Segcsetek ki, egyszerun mar napo ot anemgyun eszembe: -(((
francia srac, usa-ban hujjere vert mindkeit motoX-ban/superX-ban??/, majd atult gyorsasgiba es eloszr meg jo lis ment asztan eltunt a szemem elol /mer tne mkovettem a moto-t:- ((( szeygellem is magamm:- )))/

udv

neduddki

p.s. na mire vegigertem eszmebe gyutt: Jean-Michel Bayle:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2821) szállitó válasza neduddki (#2820) üzenetére


szállitó
senior tag

:)) :)) :))

(#2822) Looney válasza neduddki (#2820) üzenetére


Looney
csendes tag

pedig jó kis fejtörő volt, a megfejtést nem kellet volna megírnod :)

Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

(#2823) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Roberts nagyon meggyőző :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2824) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#2823) üzenetére


Motion_Blur
félisten

FP1: [link]
FP2: [link]

Ducatik sehol, ahogyan az várható volt :(

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2825) #70869248 válasza neduddki (#2820) üzenetére


#70869248
törölt tag

Annyi különbséggel, hogy eleinte rengeteget esett, és nem ment jól...ahoz képest hogy crosspályáról jött ahoz képest nem volt rossz, de sokan röhögték :(
Kb. mikor a kosaras arc elment basketball-ra vagy mi, szal akkora bajnok volt enduróban/cross-ban hogy sokan nem értették miért akarja lejáratni magát a gyorsaságizók között, hisz még évei lehetnének a csúcson a cross-ban.

Na de szal eleinte nagyon rögösen indult, de folyamatosan egyre jobb lett, és aztán végül elismerték, pole-ja is volt, asszem futamot nem tudott nyerni, erre most lusta vagyok rákeresni, de a pole az sem lehet kirántani a kalapból.
..pláne hogy 250cc-ben ott ment az elején sokszor, sokat ment Aprilia-n is, még a Chesterfield-es Aprilian is, még a Loris Reggani-s, kezdeti Biaggi-s időszakban.
Aztán feljött 500cc-ba ült talán Raney Yamaha-n, de az öreg Kenny Roberts motoron 100% hogy versenyzett.
és aztán kiesett, hisz ez a mezőny, a királykategória, itt a legnagyobb a megmérettetés.

[Szerkesztve]

(#2826) #70869248 válasza #70869248 (#2825) üzenetére


#70869248
törölt tag

:D
basketball->baseball

(#2827) Integra


Integra
titán

rossinak eddig fekszik a pálya :)
[link]
nem kicsit építették át
[link]

Ryder Notes: Few Complaints
by julian ryder, on the ground in california
Friday, July 21, 2006

A lot of people are very surprised, not because Kenny Roberts Junior has been fastest in both sessions but because there is very little complaining going on. This is despite the fact that the track is if anything even bumpier than it was last year and there are great patches of worryingly shiny tarmac at the entrance to the Corkscrew and on the exit of Rainey Curve. This doesn't appear to matter when riders go through one by one, but that could change Sunday afternoon. Kenny reckons it's the bumpiest track he's ever ridden on; previously that would have been Welkom in South Africa. Jeremy McWilliams, here in FX, reckons there isn't one part of the track where a MotoGP bike will have both its wheels on the ground simultaneously.

Yet the MotoGP guys aren't complaining. In fact they're being nice about Laguna. The changes to Turn 1 in particular and the run up to the Corkscrew have met with universal praise. As Rossi, said: '''I think that they've done good work on the circuit and nearly everything we've asked for.' Other top men said much the same, some even went so far as to point out that the bumps were the same for everybody. The man who suffered most here in '05, Marco Melandri (three crashes including one on the first lap) actually said he likes the place now! This sort of fair-minded approach cannot last...

On track, it has been fascinating to compare the approach of two class and track rookies: Casey Stoner and Dani Pedrosa. In FP1, Stoner came out of the traps and went straight to the top of the timing screens, and into the gravel coming out of the Corkscrew. Dani Pedrosa worked away quietly to finish the morning in eleventh.

Cut to FP2 and this time Stoner doesn't manage to keep the bike upright in the gravel and ends up eighth fastest overall with his FP1 time. Dani quietly crept up to third. Thing is, they are only 0.16sec apart and that's probably how it'll be all weekend.

ENDS

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2828) SzalaiG válasza Integra (#2827) üzenetére


SzalaiG
addikt

Remélem estére is feküdni fog!. Had fogyjon az a hátrány! :D

(#2829) prmcsk válasza Motion_Blur (#2805) üzenetére


prmcsk
addikt

'' Könnyebb dolga van, mint pl. Schuminak ''

Na neeeee ! Két eldobott futammal, azaz minusz 50 pontal kezdeni a felzárkózást,
ráadásul egy összességében sokkal gyengébb motorral, mint a Honda ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#2830) SzalaiG válasza prmcsk (#2829) üzenetére


SzalaiG
addikt

Azért van könnyebb dolga mert itt van körbeverés. Az F1ben nincs. Olyan mintha csak ketten lennének. Itt azért 4-5 pilóta is esélyes a győzelemre ott általában 1-2.

GoRossi!

(#2831) prmcsk válasza SzalaiG (#2830) üzenetére


prmcsk
addikt

Ezt tudom csakhogy: Rossinak nagyon nehéz azzal a tudattal, hogy már nem
hibázhat, mert az egy idényre jutót már eljátszotta ő és a csapata.......

A többieknél viszont még egy belefér.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#2832) SzalaiG válasza prmcsk (#2831) üzenetére


SzalaiG
addikt

Amíg esély van hajtani fog. Sportember. Meglesz a VB. :)

(#2833) Looney válasza prmcsk (#2831) üzenetére


Looney
csendes tag

Ilyen alapon mindenkinek nehézdolga van , mert ha az elejében akar most valaki menni annak nagyobb kockázatot kell vállalni. Nagyobb különbségek nincsenek a motorok között, nem úgy ahogy a Rossis Repsol időkben és hát a technikai hiba is benne van ( nem csak motor, gumi,futómű stb )
szal nem csak Rossinak nehéz és szegény Vale + ilyenek :)

Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

(#2834) Looney


Looney
csendes tag

Nem semmi ez a Pedrosa gyerek:

-''A mai feladatom az volt, hogy megismerkedjek a pályával, és hogy kiderítsem Laguna Seca titkait, mosolygott a 20 éves spanyol versenyző.''

egyszerűen kiröhögte az ''amcsi legendát'' csak aztán a pálya meg ne bosszulja
a vigyorgást. itt még Doohan is leesett a corkscrew ban a motorról :)

sztem a pálya direkt göröngyös, ez a ''hagyomány'' biztos

Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

(#2835) Looney válasza Looney (#2834) üzenetére


Looney
csendes tag

Visszavonom, ezt a göröngy kérdést, most, hogy láttam az edzést, háát..
ekkora traktorgyúrta sz@rt!
a corks is ki van foldozva, mint nálunk a mellékutcák.sztem komolyabban kellene
venniük az amiknak a gp pálya állapotát, mert úgy járnak, mint rio.
szvsz botrány ez a pályaállapot, ja meg retkes is :O

Edwards felkészült a holnapi futamgyőzelemre, sztem az éj leple alatt
a sachsi szerelőjótöündér megy kísérteni Tex motorjához és holnapra talán Vale gépe is összeáll :R

Vermullen + emlékezetből milyet ment! Ráadásul SBK tapasztalatból, na ezt várja tőle mindenki. Le a kalappal a fiatalok előtt, ennyire erős rookik még nem voltak a gpben
kezdésre. Igaz nem a legszutykabb gépeket kapták, de akkoris.

ui: tessék fórumolni, nem ám egyedül fogok ezentúl írkálni ide, nem akarok blogot csinálni esküszöm :)
seeya

Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

(#2836) SzalaiG válasza Looney (#2835) üzenetére


SzalaiG
addikt

Akárki akármannyire jó is, akkoris Rossi győz! ;]

(#2837) neduddki válasza #70869248 (#2825) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En sem ertte mit kar, de ahooz kepest hogy foldrol gyutt tenleg szepeket mutatott. amugy koszi az infokat ezek az evke szmaomra sajan tejejsn kieste:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2838) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Jól látom, hogy 38fok volt a kvalifikáción? :Y

szerk: most megy a Warm-up, Stoner vezet Pedrosa és Rossi előtt egy 1:23.0-ás idővel

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2839) Integra


Integra
titán

team toth mindjárt a naplóban:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2840) SzalaiG válasza Motion_Blur (#2838) üzenetére


SzalaiG
addikt

Sirály lehet a bőroverálba! :Y Még jó, h hűt a menetszél. :DDD Annál jobban húzzák majd.
11kor lesz az m1en ugye?

(#2841) Motion_Blur válasza SzalaiG (#2840) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Így van, az M1 és az Eurosport is adja élőben, utóbbi csatorna holnap reggel fél9-kor megismétli :R

szerk: én sajnos csak holnap reggel tudom megnézni :(

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2842) SzalaiG válasza Motion_Blur (#2841) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ma sem alszom el túl korán. :D

(#2843) szállitó válasza SzalaiG (#2842) üzenetére


szállitó
senior tag

még egy óra :O holnap meg nyomorult álmos leszek mert 4.08 kor kell kelnem :O
de a MOTO GP ért mindent :R :)) :DD

[Szerkesztve]

(#2844) Motion_Blur válasza SzalaiG (#2842) üzenetére


Motion_Blur
félisten

LiveTimig-on azért énis lekövetem az eseményeket :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2845) joshua7


joshua7
veterán

Én nézem, hát hajrá Junior! :C

Semper Fi

(#2846) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vermeulen nagyon megy! Roberts, Hayden, Stoner, Edwards a további sorrend 7 kör után.


Rossi a 9. hátránya 4.5 mp.

szerK: 09/32 HAYDEN TAKES ROBERTS INTO THE CORKSCREW!! He moves into second out of the second turn! :Y

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2847) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Rossi 1 kör alatt 2 helyet is előrejött, de hátránya már 8mp. Roberts folyamatosan marad le, már 6.

Hayden üldözi Vermeulen-t, aki elől kezd elfogyni a Bridgestone.

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2848) joshua7


joshua7
veterán

Huh, Stoner már mrgint elesett. Így már megint Rossi jön följebb. :(

Semper Fi

(#2849) Motion_Blur válasza joshua7 (#2848) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jaja.

Hayden elöl, Rossi fel fog jönni!

szerk: már a 4.! :Y

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2850) SzalaiG válasza Motion_Blur (#2849) üzenetére


SzalaiG
addikt

Remélem feljön a dobogóra!

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.