Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2451) SzalaiG válasza zoa (#2450) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem 300 plussz, hanem 200 mínusz. Az 500as még kétütemű, az 1000es négyütemű.
Remélem sokat nyer még Rossifumi! :R

(#2452) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Sajnos csak a 125-öt láttam (azt is M1-en :(((), de olvastam, hogy 250-ben Loca nyerhetett volna, csak egy ütközésnél az első gumiból kiszakadt egy kb. 5cm-es darab és elment a tapadás :F De szerintem fog ő még az idén futamot nyeni :R

Gratula Rossinak, igaz nem a kedvencem, de elismerem, hogy Ő a legjobb! :R Remélem Hayden egyenletessége a végén aranyat fog érni ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2453) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#2452) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Talma nyilatkozta, hogy semmiben sem gátolta a sérülése, nem fájt a válla sem. Kihozta a maximumot magából és a gépéből.

Ez elég rossz hír :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2454) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Schumi is megérkezett:

[kép]

:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2455) SzalaiG válasza Motion_Blur (#2454) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez nagyon gyenge. remélem photoshop. Ő egy Ducati-val jár: [link]

(#2456) Integra


Integra
titán

Ryder Notes: Mugello Magic
by julian ryder on the ground in italy
Sunday, June 04, 2006

Anyone who thought the championship was over--at least as far as the defending champ is concerned - had better think again. The run of four GPs in five weekends starting here in Mugello then going to Barcelona, Assen and Donington Park covers the classic European tracks and forms the core of the season. The man who dominates these races usually becomes champion; this is Rossi territory. Sure enough he won today but only after the mother of all battles with an inspired Loris Capirossi, with Nicky Hayden riding as hard as we've ever seen him, and a cast of supporting characters in the battle for the win which included Sete Gibernau, Casey Stoner, Dani Pedrosa and 82,000 sun drenched fans.

No racetrack produces an atmosphere like Mugello. The track swerves up both sides of a steep valley with the main straight running along the valley bottom and bands of colour coded fans occupying the hillsides. They got exactly what they wanted: Two Ducatis and a national hero on the front row, and a race that will be talked about for years to come.

Ducati ran a special paint job, a tri- colour echo of past glories, to celebrate not one but three anniversaries: the company's 80th birthday, the 60th anniversary of the start of motorcycle production and the 50th of the first use of desmodromics. The Doctor did deliver the first of the wins he needs if he is to retain his title but it was about the hardest race anyone can remember him running. At the flag, 0.75 sec covered the rostrum but that doesn't tell half the story of some of the closest racing we've seen since the inception of MotoGP. Capirossi, motivated beyond reason to win his home GP, said he really enjoyed the race and that the fight with Rossi and Hayden was ?totally correct. It was also ultra close and scary, everything you want a motorcycle race to be.

Early on Rossi had to contend with Gibernau then with an attack from Melandri. Capirossi and, to a slightly lesser extent, Hayden both had to fight through from bad starts. Stoner was also a part of the leading group, battling Melandri for third until he crashed in spectacular fashion at the highest part of the track. Gibernau dropped back when he lost a toe slider and started wearing his toes away on the tarmac, Melandri ran off track while fighting with Hayden, and Pedrosa was always there but never posed a threat to the top three. That left the two Italians and Hayden to sort out the rostrum positions but Rossi would not be denied.

Hayden had no excuses but must have taken some some satisfaction from maintaining his championship lead although he has to share it with Capirossi. The Ducati man soon got over the worst of his disappointment and had an ear-to-ear grin when Rossi hoisted him skywards on the rostrum to the delight of the fans who as usual had invaded the track on a fine collection of transport ranging from a pink moped with no tires on its rims to a full-on 1200 GS BMW. Not to be outdone, Nicky donned one of the red wigs worn by the sponsor's publicity girls. It made for an unusual rostrum photo.

One wonders what F1 driver Michael Schumacher--who was at Mugello--made of it. Not just the innumerable changes of lead on the track as opposed to in the pits but the way that the whole event was played for the benefit of the fans. On his slow down lap Rossi stopped just to look at the section of the crowd where his fan club were assembled: ?I felt the warmth of the crowd during the whole race.' As for the race, he thought that he and Loris, their bikes and their tires were on exactly the same level. 'I was not in a position where I could use strategy, either of us could have won. It was an epic battle.'

You couldn't argue with any of those sentiments, nor with his splendid one-liner delivered to the post-race press conference: 'I do not think too many people went to sleep in front of their TVs this afternoon.'

ENDS

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2457) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#2454) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem az! Olvastam hogy két barátjával indult 2 napos túrára, és szombat este érkeztek meg Mugello- ba ;) Egy Harley-vel :R Az igaz, hogy a Ducati boxában vendégeskedett :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2458) Integra


Integra
titán

ezt az igazi olasz szukát....
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2459) simonzé válasza Integra (#2458) üzenetére


simonzé
addikt

Hogy tud ez puttánázni, ha véletlenül megcsalod. Már látom is, ahogy dobálja az utcára a cuccaimat. :)

I don't fit in. I fit out.

(#2460) simonzé válasza SzalaiG (#2451) üzenetére


simonzé
addikt

Nem is tudom mi értelme van 200 ccm-et levenni a motorokból. Attól alig lesz gyengébb. Ha már csökkentenek, akkor menjenek le 600 ccm-re, azok is elég szilaj jószágok.

Apropó: egy mai MotoGP vadállat csak 6-10 mp-t ver egy jó 125-ösre. Akkor most a 125-ösöket is vissza kell venni 50 ccm-re, hogy maradjon a különbség? :D

I don't fit in. I fit out.

(#2461) fokukac válasza simonzé (#2459) üzenetére


fokukac
nagyúr

jéé, még él a kék béka! ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2462) simonzé válasza fokukac (#2461) üzenetére


simonzé
addikt

Hogynemár tüskéshátú barátom. :) És motorozik is. :P

I don't fit in. I fit out.

(#2463) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Na végre sikerült megnéznem a literes futamot is :)

Ajj, de szép volt, amikor a két Ducati olasz nemzeti színekben hasított az élen! :R Szegény Capirex alatt nagyon szitált a motor végig, szerintem ez a teljesítmény is egy csodával ér fel ;) Rossi meg no komment, utolsó 2 körben egyszerűen nem lehet megverni.

Gibernek meg nem tudom mi baja lehetett, mert a ''hiba'' után tartotta magát szépen. Szerintem amikor beszúrtak neki, és elmentek többen, egyszerűen kiesett a ritmusból. Minden esetre nagyon jó futam volt ;)

Innen tölthető le: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2464) zoa válasza Motion_Blur (#2463) üzenetére


zoa
tag

Hogyhogy avatart csereltel?

Kedvenc szinem a szivarvany

(#2465) SzalaiG válasza Integra (#2458) üzenetére


SzalaiG
addikt

Yes!!! Naugye, h nem csak az F1-es picsák a jók!!!!
Ha van még, akkor linkelj párat! Köszke!

(#2466) Integra válasza SzalaiG (#2465) üzenetére


Integra
titán

f1? az meg mi? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2467) SzalaiG válasza Integra (#2466) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az a hely ahol mindenféle risz-rossz picsák kelletik magukat a padock-ban és környékén.

Bocs! Van még pár ilyened?

(#2468) Integra


Integra
titán

aki itt balra néz, az egy fapöcsű lúzer:D
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2469) SzalaiG válasza Integra (#2468) üzenetére


SzalaiG
addikt

Még!!!!

(#2470) prmcsk válasza Integra (#2468) üzenetére


prmcsk
addikt

Pedig milyen szekszi az a szilikonszájú Rossi ! :D

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#2471) SzalaiG válasza prmcsk (#2470) üzenetére


SzalaiG
addikt

Te ''egy fapöcsű lúzer'' vagy! :D

Pszt! A csajt kell nézni!

(#2472) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hová tűnt a Ducati-szurkolók üzenete? [link]
Max Biaggi-ra valaki nagyon haragszik.

(#2473) Petya25 válasza SzalaiG (#2472) üzenetére


Petya25
addikt

Ha nem eredményes, akkor lekerül a ''címlapról'', ennyi.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2474) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Jön a Katalán Nagydíj: [link] :D

[Szerkesztve]

(#2475) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ez a Várhegyi vak? 3x mutatták, ahogyan Bautista majdnem elesett, de bravúrosan megfogta, ő meg le se reagálta :(

Szerintem holnap Kallio fog nyerni, mert nagyon nagy küzdő, Talma...háát...talán a 10-ben benne lesz :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2476) Petya25 válasza Motion_Blur (#2475) üzenetére


Petya25
addikt

13. helyről indul, nehéz lesz előrejutni. :F

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2477) neduddki


neduddki
nagyúr

Hi!

Ki ez a ket faszkalap aki a aport1-en a suzukit kozvetiti???:- ((((((((
honna afrancbol szedtek ezket???:- ((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2478) Petya25


Petya25
addikt

Rossi a pole-ból indul. :R :C

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2479) Motion_Blur válasza Petya25 (#2478) üzenetére


Motion_Blur
félisten

De mögötte 7-en 5 tizeden belül ;] A két suzi + Roberts és Nakano nem bírják a lépést úgysem, Capirex, Hayden és Stoner lesznek ellenfelek, de amíg őket feltartják a rizlások, addíg Rossi meglép :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2480) #70869248 válasza Petya25 (#2473) üzenetére


#70869248
törölt tag

Hát ennél vmivel több van a dologban szvsz.
Max mellett nagyon szép volt ez a gesztus a szurkolóktól, tényleg elég érthetetlen hogy miért retusálták ki a kép egy részét..:F
Espelata pedig sztem nem mondott semmi különöset,..ha félreteszem az elfogultságomat én is ezt kell hogy mondjam, Max mindig is a győzelemért harcolt, így ment ki a pályára, és ezért verte a cirkuszt a csapatnál/gyárnál is.
Ha nem tud már a győzelemért harcolni...mivel a jó helyek már foglaltak voltak..annak nincs értelme hogy ráüljön egy másodkittes motorra.
De itt nem is ez a lényeg, hanem hogy miért kellett retusálni a képet, kit zavart a ez a tényleges szimpátianyilvánítás?

(#2481) Integra


Integra
titán

14en egy másodpercen belül....
mondjuk ebből a bridgestone-os arcok kihullanak. de mivel rossi indul pole-ból, ha megy a bringája ő az esélyes, mert mire a hondások átverekszik magukat a kawa meg suzuki roncsokon már bukta, mert rossi fénysebességre kapcsolt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2482) Petya25 válasza Integra (#2481) üzenetére


Petya25
addikt

Én úgy szeretném, ha így lenne.... :R

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2483) Safranek


Safranek
aktív tag

Megy már a warm-up.
1Hopkins 2Stoner 3Hayden

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#2484) Petya25


Petya25
addikt

125-ben Bautista nyert, Talma a 8. helyen végzett.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2485) Motion_Blur válasza Petya25 (#2484) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon jó verseny volt, kár, hogy Talmának köze nem volt az élbolyhoz :O

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2486) Face8814


Face8814
őstag

Mondja már meg valaki hogy mi történt Locatellivel. Csak az eurosport.com.on követtem figyelemmel, de abból nem derült ki túl sok minden. :(

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2487) neduddki válasza simonzé (#2460) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Vanak Nked emelkeid hogy mijjenk volta az azot amgszutetett 50-es es 80-as versenyek??? es mijejn jo kis markaka uraltka a kis kategoriakat??? azota tan mar egy sem letezik, vagy nagyban beolvasztva:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2488) #70869248 válasza Face8814 (#2486) üzenetére


#70869248
törölt tag

kirakták az ívről az utolsó kör első féktávján :(

Semmi különös, Dovi'-nak volt egy 'féktelen' fékje amivel két-három motorhoszt rövidített és a 3. helyről az első helyre fékezte magát.
elég munkásan tudta megtartani a motort, ezért aztán bezavarta Angelis fékjét, aki meg lelökte az ívről Loca'-t ( hogy a fene enné bssza meg :) )
kemény dolog volt...de hát..
azért mérgelődtem egy jót...nem nagyon csípem az ilyen 'egy életem egy halálom' féktávokat.
nagy mázli hogy meg tudta tartani, viszont mindenki más megőszült.
De tény hogy megtartotta...és bár kemény volt, de szabályos.

Amugy Loca' nagyon jól ment, volt sansza hogy megnyeri a futást...sokáig diktálta a tempót.

(#2489) Motion_Blur válasza Face8814 (#2486) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az szemét de Angelis (vagy Dovi?) leszorította a célegyenes végén, gyakorlatilag kiütütték :(((

Pedig elhúzott az egyenesben, gyors volt a motorja! 4. helyre esett vissza, pedig szinte végig vezetett!!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2490) Motion_Blur válasza #70869248 (#2488) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''volt sansza hogy megnyeri a futást''

Én úgy tudom, hogy itt motoroznak! :D Loca volt a leggyorsabb! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2491) Integra válasza #70869248 (#2488) üzenetére


Integra
titán

mér?
dovi absz profin kifékezte a bagázst, az már nem az ő hibája hogy de angelis beragadt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2492) Face8814


Face8814
őstag

A 21. körben pillantottam csak rá az állásra, és úgy megörültem Locatelli helyezésének. :C Na mondom ha Talmának nem ment, akkor legalább neki sikerüljön. Erre meg mit látok a legvégén? Hogy negyedik. :(
Remélem Rossi azért hozza magát és megnyeri.
Hihetetlen szar úgy végigkövetni egy futamot, hogy csak olvasom a történéseket és nem látok belőle semmit. :O
Egyébként meg köszi az infot mindenkinek! :R Majd még jövök kérdezősködni a GP után! :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2493) Integra válasza Face8814 (#2492) üzenetére


Integra
titán

motogp.com-on azért ott a live timing, az ingyenes és legalább minden kör végén látod mi van

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2494) Face8814 válasza Integra (#2493) üzenetére


Face8814
őstag

Nem bírom egyszerűen beregisztrálni oda magam. :( Anélkül meg nem engedi. Legalább is itt a munkahelyemen még nem sikerült! :(

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2495) #70869248 válasza Integra (#2491) üzenetére


#70869248
törölt tag

profin? :)
Ez szvsz egy szerencsés féktáv volt...az ilyenből az esetek 80%-ban kugligolyó szokott lenni :)

De tény hogy megtartotta, szal végül is ez az az eset ami ha rosszul sül el akkor mindenki bénázásnak, forrófejüségnek mondja, ha pedig jól (mint jelen esetben) akkor hősnek.
Én nem annyira csípem az ilyet, mert átom már hogy nem uralja a motort 100%-ig.
Amikor Vale' kilökte Giber'-t akkor is így voltam...van a pályának x előzési pontja..nem kell hogy mindenki meghaljon azért mert ő nyerni akar....jó Rossi-ék esetében persze ez nem igaz, mert az a pálya/verseny utolsó kanyarja volt...viszont ő már előtte lecsúszkált az ívekről annyira nem volt már kielégítő tapadása.

(#2496) neduddki válasza Face8814 (#2494) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ENm azert de a juron nem ment most akommentar???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2497) Face8814 válasza neduddki (#2496) üzenetére


Face8814
őstag

De ment! :U

Más:
Fuck! Mi a fa***ért nem bírok beregisztrálni a motogp.com-ra? :((( :((( :((( :O :O :O

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2498) Safranek


Safranek
aktív tag

Vajon Rossi hogy rajtol? :U

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#2499) Safranek


Safranek
aktív tag

Mekkora bukovári .....

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#2500) Face8814 válasza Safranek (#2499) üzenetére


Face8814
őstag

Részleteket! :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.