Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2751) szállitó válasza Face8814 (#2747) üzenetére


szállitó
senior tag

jo volt a sejtésed :R

(#2752) Motion_Blur válasza #70869248 (#2749) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jó, csak kár, hogy az elejétől egyértelmű volt, hogy Rossi van fölényben (honnan jött föl?)

Ennek a Materazzi meznek éle van ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2753) #70869248 válasza Motion_Blur (#2752) üzenetére


#70869248
törölt tag

Hát Vale'-ból megint kibújt a furkóság, elnézést a drukkereitől :(
Materazzi mez egyértelmű utalás. :(

(#2754) Integra válasza Motion_Blur (#2752) üzenetére


Integra
titán

igazi bunkó, semmi vicces nincsen benne...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2755) Integra válasza #70869248 (#2749) üzenetére


Integra
titán

ehh, de kennyre kurva mérges vagyok, tamada végre nyeri vissza az önbizalmát megy mint a meszes, erre ez... áááááááááááááááááá
randy verseny alatt meg is interjúvolta, és azért azt elkell ismerni hogy így beszél egy igazi bajnok, ahogy kenny is, nem győzött bocsánatot kérni tamadától és a csapatától és hogy mekkora buta manőver volt és nem is érti hogy csinálhatta..

jó nagy csata volt, a hrc-re dühös vagyok hogy nickyt szopatják a bringával, de laguna seca csak az övé lehet! életbevágóan fontos, hogy ott nyerjen.
jövő varásnap este 11 óra :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2756) szállitó válasza Integra (#2754) üzenetére


szállitó
senior tag

olasz ... ennyi, védi a ''saját hazáját'' más is elküldi a focimeccsen a másikat az anyába söt a mai foci ,tenisz stb része a ''lelki zavarás'' ez nem jo dolog :( .de ez van. ROSSI akkor is egyéniség , és hihetetlen tudás birtokosa. :R :R :R

[Szerkesztve]

(#2757) #70869248 válasza Integra (#2755) üzenetére


#70869248
törölt tag

Bezony, érezni hogy Pedrosa-ból akarnak bajnokot csinálni,..de jól megránthatják a brét, mert egyenlőre még nincsenek abban a helyzetben, hogy leoszthassák a helyeket...egyáltalán nincsenek.
Ha Dani' kiütötte volna Nicky-t, vagy esnek mindketten, akkor nagy zuhany van.
Hayden-t kellett/kell volna tolni a célba minden gőzzel (már Donnongton-ban is), mert neki van nagyobb pontelőnye.

Tamada most király volt. :R

(#2758) Face8814


Face8814
őstag

Ismét bejött a számmisztika! :C
Ha lehet valakitől egy rövid összefoglalót kérhetnék a futamról, mert most is csak a Live Timing-on tudtam figyelemmel kísérni a történéseket.
Szóval Integra, b-type, Motion pls egy összefoglalót! :R
Thx! :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2759) #70869248 válasza szállitó (#2756) üzenetére


#70869248
törölt tag

Itt nem is az van hogy Olasz, itt most kiállt egy viselkedés mellett.
Olaszok sem mind helyeselték Materazzi viselkedését..főleg mivel tök felesleges volt...nem mondom még ha az első 20percben állítatja ki Zidane-t akkor még megértem, de sok olasz fórumon volt az a vélemény, hogy ebben semmi taktika nem volt, egyszerűen felesleges volt.
pláne sokan sajnálták is, hisz Zidane-t szerették Olaszban nagyon is.

(#2760) #70869248 válasza Face8814 (#2758) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nagyon szívesen, de most F1 lesz..én csak utána írok...illetve ha beleszaladunk egy unalmas futamba, akkor közbe :)

Egyébként mindenen felül, Vale Rossi, a favoritod, nagyon nagyot ment, megérdemelte a győzelmet...igazából teljesen igazságos befutó volt szvsz.

(#2761) Petya25


Petya25
addikt

Nagyon remek futam volt, az F1 egy gagyi ehhez képest.
Egy másodpercen belül volt az első 4 a befutónál, F1-ben örülünk, ha az első kettő egy képen van a célegyenesben.
Rossi megmutatta amit kellett, hajtott amíg fel nem jött az élre, utána tartotta a vezető helyet. Melandri húzkodta Rossi bajszát, de végül meglett a dobogó teteje. :C

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2762) Black&White válasza #70869248 (#2753) üzenetére


Black&White
addikt

Hatalmas verseny volt, akárcsak az előző kettő.Ne ez maradjon már bennetek... :)
Egyébként Vale hatalmas Inter szurkoló és ugye Materazzi az Inter játékosa.
Most milyen mez lett volna rajta?Del Piero? :D

(#2763) Integra válasza szállitó (#2756) üzenetére


Integra
titán

ettől még bunkó, ezen nincsen mit védeni, ezt a védi saját hazája dumát meg nem kéne erőltetni...
rossinak egyre több ilyen megnyilvánulása van, már ez volt egy héttel korábban is és visszamenőleg is volt pár, de most kezdenek sűrűsödni.
miért? mert úgy gondolja hogy ő mindent megengedhet magának. pontosan azért mert te is ezt gondolod, hogy akkor is egyéniség és el van nézve neki.
szerintem meg egy őstehetség, de én kényesebb vagyok az ilyen paraszt stílusra.
a plebs meg tapsol és örül, hogy micsoda vicces gyerek ez a rossi...

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2764) Integra válasza #70869248 (#2757) üzenetére


Integra
titán

ha nicky konstans továbbra is hozza a formáját, akkor a hrc lesz nálam a felelős a vb elvesztéséért. ami durva, hogy ezt ők is tudják, hogy mide ezt fogják gondolni, de leszarják úgy tűnik..
az viszont rémisztő, hogy rossinak egy kanyar elég volt hogy nyerjen, ott előzött ki mindenkit féktávon:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2765) Integra válasza Black&White (#2762) üzenetére


Integra
titán

ne próbáld már meg magyarázni a bizonyítványt te is...
ez annyira szánalmas

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2766) szállitó válasza Integra (#2763) üzenetére


szállitó
senior tag

én nem tapsolok mert szerintem semlegesnek kéne lennie de rossit akkor is kedvelni fogom ha i like adolf hitler poloban jelenik meg.

(#2767) Black&White válasza Integra (#2765) üzenetére


Black&White
addikt

Szánalmas?
Mi a p...áról beszélünk? :D
Most, ha olyat mondok, ami nem egyezik a te véleményeddel(esetünkben neked), akkor szánalmas vagyok?
Szerintem ennyire nem kell komolyan venni az egészet, meg plebejusozni...
Ááááh. :(

(#2768) Integra válasza szállitó (#2766) üzenetére


Integra
titán

erről van szó.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2769) Black&White válasza Integra (#2764) üzenetére


Black&White
addikt

Pár hónapja leírtam itt a véleményem Nickyről.Most is tartom.Nem egy született vb a srác.
Lehet elmotorozgat minden futamon a dobogóközelben, hozza a tizeniksz pontokat, de nincs meg az a plusz nála, hogy futamokat is nyerjen.
Az ominózus kanyar meg az egész mezőnyre jellemző volt.Vagy ott próbálkoztak, vagy a célegyenes végén, féktávon.
Mivel Rossiéknál idén nincs annyi motorerő, mint tavaly, így a második lehetőség bukó volt(előző évvel ellentétben, amikor ott is megjátszotta), ellenben a lejtőre vezető jobbosra mindig ő fordult a legszűkebben-leggyorsabban.Ezt kellett tennie.Sztem.

(#2770) Integra válasza Black&White (#2769) üzenetére


Integra
titán

nekem aztán édes mindegy, kiszedtem inkább, jobb a békesség

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2771) Black&White válasza Integra (#2770) üzenetére


Black&White
addikt

OK! ;)

(#2772) #70869248 válasza Black&White (#2769) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nicky nagyon nagy motoros...és figura szvsz, ez tényleg kinek hogy, szal ha más kevesebbre tartja az engem nem zavar :)
Nálam spec. azért lett nagy pályás, mert eszement bevállalósan motorozik,..pl. ahogy most is elfordult a 26. körben a dobós balos-balosban a hátsó kerékkel.
Egyáltalán nem féli el a bajnoki előnyét.
A másik, hogy rettenet jó oldalát mutatja, minden nyilatkozata tök korrekt és természetes, ahogy a megnyílvánulásai is...csirketánc :D
..de persze elsősorban a motorozása, elvégre nem cimborákat keres az ember.

Pont ezért nálam nem rontja meg a futamot utólag Vale' Materazzi-s állásfoglalása, mert elsősorban a sportteljesítményt nézem, és abban kifogástalan, megérdemelte a győzelmet.
Amiért én kifogásolom, az az, hogy szükségtelen, sokan foglalnak állást az éhező gyerekek, nemzetek mellett, vagy a sportsérültek mellett, vagy az utánpótlásnevelés mellett,...ez nekem sok volt, az előző témák nem vitathatóak, de ez az, és ezzel kihasználja a befolyását a szurkolóira.
Adriano is játszott...annál profibbnak érzem Vale'-t, hogy más okból vegye fel a mezét Materazzi-nak.
De tök mindegy, én is azon a véleményen vagyok hogy néha kibújik Rossi-ból egy olyan pacák, akit a hátam közepére sem kívánnék, de ezt a játékot nem szimpátiára játszák, hanem motorozási tudásra, és ebben jelenleg Vale' Rossi a legnagyobb.

Na szal a HRC meg lespórolt szvsz legalább 10 pontot Nicky-től Donnington-ban, azzal a lököttséggel hogy nekiállították tesztelni :(((
Ha 10 pont körül bukja a bajnokságot, akkor ellépek majd a irgumburg topic-ba itt a PH-n kidurrogni magam :D

(#2773) Black&White válasza #70869248 (#2772) üzenetére


Black&White
addikt

Korrekt válasz!
Nickyvel kapcsolatban:
Nekem pont az nem tetszik benne, hogy mindig ő a jó fijú.Mindig csak a szponzorok és begyakorolt sablonválaszok(tiszta F1).
Valahogy nem tudok azonosulni ezzel a ''mindig a jó oldalamot mutatom mások felé'' style-al.
Nekem ez nem életszerű. :)
Én se vagyok ilyen és szerintem senki sem...
A motorozása látványra tényleg top3, jól láttam azt a szitut is amiről beszélsz.Ebben ő hatalmas, elismerem.
De nem tud úgy összerakni egy futamot, ahogy Vale, vagy ahogy majd Pedrosa fog(sajnos... :) ).

(#2774) Face8814 válasza #70869248 (#2760) üzenetére


Face8814
őstag

Na akkor egy kis összefoglalót ha kérhetném. :R
Illetve még 125-röl is mondjál már pár dolgot, mert itt még a Live Timing-ról is lemaradtam. :O

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2775) Integra válasza Face8814 (#2774) üzenetére


Integra
titán

nincsen mit mesélni a 125ről
talma 7ik helyről indult, elsőként kanyarodott az első kanyarba, aztán a kör végén már hullott is vissza, 3 kör múlva már valahol a hetedik nyolcadik hely körül motorozott megint, el is kapcsoltam, nem volt kedvem tovább nézni. az utsó kört láttam még, jó kis hármas befutó volt.
ami viszont bosszantó hogy lüthi 10ik helyről indult és 4ik lett...
szóval talma tuti nem kapja meg a tuti honda cuccokat

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2776) #70869248 válasza Black&White (#2773) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem amerikai 'betegség' :D
Ott van Edwards is, na ő sem tud rossz ember lenni :)
..és ott volt Kenny is, ott ahogy odatérdelt Tamada mellé, és ahogy mutatta mi a véleménye magáról és a megmozdulásáról (amit a Várhegyi úr tökéletesen félreértett), szal az is ez a nagy élni és élni hagyni hozzáállást közvetíti.
...persze voltak és vannak kivételek, de általánoságban ez a véleményem, náluk a jó szórakozás az első.
Nicky-nek még Biaggi-ra sem volt egy rossz szava, pedig aztán Max nem könnyű ember. :)
..bát Tamada is kijött vele.meg mások is, na mindegy róla sokan azt mondják hogy nem könnyű ember.

Nicky ilyen, egy nagy Ami motoros kölök :)

(#2777) Integra válasza #70869248 (#2776) üzenetére


Integra
titán

mit mondott az a barom várhegyi?????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2778) #70869248 válasza Integra (#2775) üzenetére


#70869248
törölt tag

Talma-ra lehet ráférne egy sportpszihológus, és nehogy félreértsen valaki, a nagyok közt is sokan élnek vele, ott van jó példának Barros, akinek akkor jött el az igazi másodvirágzása, erre ki is tért egy interjúban, amikor foglalkozni kezdett vele egy ilyen szakember..akivel aztán baráti viszonyt is kialakított.

Nem csodálnám ha Talma-nak most egy hullámvölgye lenne, hiszen az a Kallio akihez hasonlítja az eredményét, az már dupla mennyiségű ponttal megy előtte mint ami neki van.
Illetve ez az 'eredménytelenség' ami súlytja ebben az évben..és főleg az hogy neki csak akkor jár automatikusan a 250cc-s Humangest Honda ha az első háromban végez év végén.
Én azt gondoltam hogy itt jobban mehet majd, mivel ez egy bevállalós pálya, nagy egyenesek nélkül, és Luthi jól is ment. :(
Szal sztem Gabi-nak jót tenne egy szakember aki kiszűrné a formaingadozásokat, és mentálisan megerősítené, szvsz.

(#2779) #70869248 válasza Integra (#2777) üzenetére


#70869248
törölt tag

Vmi olyasmit közvetített, hogy Kenny a kamerának azaz nekünk mutatta...és hogy ezt mégsem kellene, meg hogy egy ilyen tapasztalt versenyzőnek már tudnia kellene hogy a kamerák állandóan figyelik :( :D

(#2780) Integra válasza #70869248 (#2778) üzenetére


Integra
titán

hát nem csodálom hogy kivan mint a disznó, ezzel a motorral sokra nem megy:(
ha mondjuk egy master aspar lenne alatta megkockáztatom simán hozná a vb-t

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2781) Integra válasza #70869248 (#2779) üzenetére


Integra
titán

hát bazmeg...
esküszöm odamennék és szájába lépnék ennek a baromnak páros lábbal, aztán miután eléggé kitágult a szája, belenyomnám a videokazettát az angol kommentátorok közvetítésével..
ekkora isten barmát hogy engedhetnek oda???????????????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2782) #70869248 válasza Face8814 (#2774) üzenetére


#70869248
törölt tag

MotoGp:
Stoner megsérült, ezért nem áll rajthoz, Rajt,
Pedrosa-Kenny Roberts-Hayden-Tamada fordulnak el, Nakano a Kawa-val visszacsúszik csúnyán.
Hayden még az első körben kifékezi Roberts-t és Pedrosa-t egyszerre Rossi kedvenc előzési helyén...sztem csak Kenny-t akarta, de beesett Pedrosa elé is, és sikerült bentartania a motort, innen a sorrend:
Hayden-Pedrosa-Roberts-Tam,ada..
Közben Rossi megfogja Hopkins-t egy kicsit félresikerült előzéssel, a célegyenesben Tamada kegyetlenül tépett az egész futamon, itt pl. mindjárt megelőzi Roberts-t a fékre érkezve, és a nyomvonalában érkezve Melandri is beteszi a motort Roberts-nek..Roberts mögött pedig már Rossi, mögötte Hopkins-Capirossi-Nakano.
Innen már kicsit összefolynak a dolgok, Rossi jön előre, megeszi Roberts-t, és Tamada-t, de Tamada kétszer visszarakja a motort a célegyenesben.
Aztán elég sokat mennek így...Hopkins lemarad, még Chris a csapattárs is beelőzi majd.
Roberts sokáíg ott van az élcsoport végén, majd a célrafordítóban beteszi a motort Tamada-nak...azaz Tamada alá, ..kiütötte mint tekegolyó.
Tamada elég csúnyát esett, gyűrte az egyik motor a lábát végig :(
Sok előzés volt, Melandri nagyon harcos volt pl.
Majd Rossi vévivelőzött mindenkit a lejtős fékre (ahogy minden évben..azt a pályarészt nagyon érzi..merészebben, vagy jobb ütemben teszi át a motort ezért nagyobb tempóban érkezik meg a fékre).
..szal Vale' élre állt, ment mögötte Pedrosa is, aki egyáltalán nem tudott mit csinálni vele, az első részeken mindig a nyakára futott, de ott előzni nem lehet, a többin meg Rossi jobb volt. Ment mögötte Melandri is, aki annyira nem szaladt Rossi nyakára az elején, de hasonlóan jól/merészen vette azt az áttevős lejtős részt mint Rossi, majd megint Pedrosa..
Hayden utazott végig, majd mikor Melandri elment Perdosa-nak Rossi kedvenc előzési pontján, akkor kicsit kikényszerítette Pedrosa-t, így befért oda Nicky is.
Itt már elkezdődött az ereszd el a hajam, Pedrosa-nak nem tetszett hogy Nicky előtte van, Nicky-nek nem tetszett hogy Melandri előtte van, és végül Marco-nak sem tetszett Rossi háta.
Pedrosa-nak annyira nem tetszett Nicky, hogy a cél utáni 3-4 kanyarban betette szűkre a motort...ott ahol már előzte meg Hayden-t, de most Hayden jobban figyelt és nem hagyott helyet, ez elég para szitu volt, majdnem kasza lett belöle.
Szal ment a feszület, Vale-Marco-Nicky-Dani'
Minden meg lett próbálva, de a sorrend már nem változott, az utolsó körben Marco és Nicky nagyon odafigyeltek Vale' pályaszakaszára, a lejtős fékre, és majdnem sikerült is..de csak majdnem :)
Rossi megnyerte, és a befutó: Vale'-Marco-Nicky-Dani'

Az még hozzátartozik, hogy Nakano nagyon szépen jött és tartotta magát, meg Loris is, de az él ezek a srácok voltak.
A többiről most nem írok, mert notiról vagyok most, és nagyon nem fekszik nekem ez a bill az én tört billentyűm után. :) sry

(#2783) #70869248 válasza Integra (#2781) üzenetére


#70869248
törölt tag

:D
nem tom..:(((
most Böröczki úr sem volt, nem tom mi van vele.

(#2784) Face8814 válasza #70869248 (#2782) üzenetére


Face8814
őstag

Ezer hálám a kimerítő tudósításért! :R :R
Őszintén szólva a hócipőm kivan már, hogy állandóan dolgozok, mikor a futamok vannak, és így csak max a Live Timing marad.
Most is néztem, hogy éjfél után az m1 leadja a MotoGp futamot, de félek bealszok addigra. :B
Még jó hogy it is vannak olyanok, akik annyira szeretik a MotoGP-t mint én és ha lemaradok valamiről, akkor is majdhogynem teljes képet kaphatok az adott futamról.
Köszi mégegyszer! :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2785) #70869248 válasza Face8814 (#2784) üzenetére


#70869248
törölt tag

szivesen :)
Lett volna jobb is, de sajna most ezen a notebook billen bogarászok, és nem igazán tudok rajta könnyedén gépelni.

[Szerkesztve]

(#2786) szállitó válasza Face8814 (#2784) üzenetére


szállitó
senior tag

VHS / DVD-R ez is egy jo megoldás ;)

(#2787) Motion_Blur válasza #70869248 (#2759) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szegény Zidane, mindjárt megsajnálom, lol...

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2788) #70869248 válasza Motion_Blur (#2787) üzenetére


#70869248
törölt tag

LoL?
Az hogy a témában ki hogy foglal állást az nem merült itt fel, nekem is megvan a magam véleménye mint gondolom másnak is.
Gondolom arra ebben a topikban senki se kiváncsi.

(#2789) Face8814 válasza szállitó (#2786) üzenetére


Face8814
őstag

A vidiómat kb 3 évvel ezelőtt eladtam ( nem volt rá szükségem :( ).
DVD író meg van a gépben, csak nincs TV tunerem. :( Erre sem volt még szükségem, de ezek után elgondolkodom rajta. :DDD
Mentségemre szóljon, hogy kb félegy fele felébredtem, és az m1-en láttam az uccsó 13 kört. :C

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2790) Integra válasza Face8814 (#2789) üzenetére


Integra
titán

ne tv tunert vegyél!
vegyél egy skystar2 digitális műhold karit, egy parabolát motoros forgatóval
magyar csatornán akarod végigszenvedni a várhegyit meg a böröckit amikor ott vannak az angol kommentátorok?
picit nagyobb befektetés, de az első futam után úgy állsz fel, hogy megérte:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2791) neduddki válasza Face8814 (#2747) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hag drakulaljak !!! Kivalo meggerzeskel rendelkelzl!!!:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2792) Integra


Integra
titán

Ryder Notes: Once in a Lifetime
by julian ryder, on the ground in germany
Sunday, July 16, 2006

Valentino Rossi's pessimism after yesterday's qualifying didn't last 24 hours.

After another minor—or maybe even major—race day miracle he admitted that he had indeed doubted his Yamaha M1 for the first time. It's become normal to see him start from the fourth row of the grid so no-one was surprised to see Vale latch onto the leading group of Hondas and pull away from the rest. What was a group of six became a group of four a third of the way through the race-when Kenny Roberts crashed and took down Tamada. It happened at the fastest part of the course, at the bottom of the hill before the penultimate corner. On the brakes, Kenny thought he'd successfully passed the Japanese on the inside when he suddenly saw Nicky Hayden's bike right where he wanted to be. He hung onto the brake a little longer than he wanted to avoid the Repsol bike, and the front tucked.

That left Rossi to fight with both Repsol bikes and Marco Melandri. Hayden had led for the first ten laps only to be shuffled back to fourth in the course of one lap as Melandri took over. Two laps later Rossi went to the front and set the sort of pace that he had demonstrated all through free practice. His problem has always been using the qualifying tires, not going fast on race rubber. It looked as if we were going to get the first real Rossi-Pedrosa confrontation since Le Mans. Sure enough, Pedrosa closed but, unlike Melandri who next took up the challenge. He never made a pass stick. Pedrosa ended up fighting with his team mate Hayden and as they went down the hill after turn one, Dani tried to pass on the inside of an everlasting right-hander. Nicky didn't let him and ended up with rubber marks from Dani's front Michelin from ankle to armpit on his leathers. Nicky didn't look happy with third but did say he'd enjoyed the race although he also observed that nobody gives you an inch out there. He didn't say anything, but fighting off his team mate must have given him some satisfaction.

The frantic fighting and position swapping didn't slow the leading four, they still beat last year's race time and Pedrosa set a new lap record. Despite that they finished with 0.3 seconds covering them. Once again Rossi exhibited the sort of race craft and determination you see once in a lifetime. How good was he? His team mate was 29 seconds behind him in twelfth. For the first time this year the second Yamaha home was Carlos Checa on his Dunlop shod Tech 3 M1. He had a fabulous weekend: only thousandths behind Rossi in qualifying, second fastest overall in warm up and ninth in the race. How soon might we have a three-way tyre war?

And so to Laguna. Remember Rossi's parting words at the rostrum press conference last year? ''I have learned a lot from the Americans.''

That still sounds like a threat to me...

ENDS

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2793) Face8814 válasza neduddki (#2791) üzenetére


Face8814
őstag

Köszi!
Virágokat az öltözőbe kérem! :R
Egyébként nagyon bírnám, ha mindíg így bejönne minden amit tippelek. Valszeg multimiliomos lennék, és most is a Karib-Tengeren lévő úszó csodámról írnék nektek. :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2794) Dzsekó válasza Face8814 (#2793) üzenetére


Dzsekó
addikt

De a nyereményt felezzük: [link] :DD

(#2795) szállitó válasza Face8814 (#2789) üzenetére


szállitó
senior tag

asztali dvd-r re gondoltam tudod olyan mint a vhs és lassan anyiba is kerül.... :))

(#2796) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Megnéztem a 125-ös versenyt, fantasztikus M1-es, Mezei Danis kommentálással...

Talma nagyon szépet rajtolt, az első fél körben picit el is ugrott a mezőnytől! :D Aztán jött a fekete leves, egyenesben sehol sem volt (nyilatkozta is, hogy nem a vázzal van a gond, hanem a motorerővel).

Luthi nagyon szépen ment, Pesek is, KTM csalódás :( Azért ez is ritka, hogy a 125-ös géposztály a legunalmasabb (és a MotoGP a legizgalmasabb :C)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2797) SzalaiG válasza Face8814 (#2747) üzenetére


SzalaiG
addikt

Jó okfejtés, de ha 10. helyről indul v éppen pole-ból akkor mi van?

Go Rossi! Goo!!!

(#2798) Looney


Looney
csendes tag

helo egen mindenkinek

Jó kis tűz fakadt ki a foci vbből, sztem amúgy Vale az ismertségével akarta csak megvédeni a honfitársat ( vagy Mate is gyerekkori barátja? ;-), az tény h Materazzi 1 paraszt.
Ám nem őt fejelték most le véletlenül? Kapott most a hülyegyerek egy stukkot, de ezenkívül hideget-meleget is, szvsz be lehetett most védeni nagy nyilvánosság előtt is.
még egy kis off : a Digók úgy nyertek vbt ahogy a lottón is : féreg mód

Még Rossi : érdekes, hogy a camelből csak ő megy így nem?
ennyi hely és tudás különbség van közte és Edwards között?
Ugye Vale is baszakodott a futóművel és taraaa, reggelre megoldódotta yamaha...
csak a jótündér könyékig olajosan csak az egyik verdát tudta megcsinálni :)
Vale a futamon repült a hátsó dombon lefelé, kívülről került mindenkit
( ja szar futóművel ezt lehet is :DDD ), míg Eddi csak annyit mondott, hogy örült ha a pályán maradt a gép és ippeg kikerülte Eliast meg Elisont!
Ezek után kíváncsi vagyok, hogy secában megint jön-e a szeka ahogy tavaly, miszerint
mi lenne ha Edwards segítene megtalálni a helyes beállításokat ?!

Hát ez a ''csapatmunka'' a gpben sajna, ez van a repsolnál is, egyforma a motorok színe azt slussz.

Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

(#2799) Dzsekó válasza SzalaiG (#2797) üzenetére


Dzsekó
addikt

Egyértelmű, akkor több másodperccel nyeri a versenyt a többiek előtt.

(#2800) SzalaiG válasza Dzsekó (#2799) üzenetére


SzalaiG
addikt

Annyi mp-et amennyi az okfejtés szerint a helyezés minuszban. Ok. :DD

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.