Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2601) Integra válasza Motion_Blur (#2597) üzenetére


Integra
titán

nem tudsz
egyszer beléptél és kiléptél akkor már a bejelentkező ablak is szar és nem jelennek meg rajta karakterek.. nem tudom miért ilyen, de ez szinte évek óta ilyen rosszul működik
azt se tudom hogy mi miatt javul meg. rebootolsz, vagy én nem is tudom..
szóval durva konnect vagy script hiba lehet, franc se tudja

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2602) Integra válasza Face8814 (#2600) üzenetére


Integra
titán

fizetős a video rész tudtommal

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2603) Face8814 válasza Integra (#2602) üzenetére


Face8814
őstag

Na erre gyanakodtam én is! :(((

Mivel az angol tudásom hagy némi kívánnivalót maga után, ezért ha látsz valami hírt hogy mi lehet Vale-val, firkáld már ide be pls!
Köcce! :R

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2604) Integra válasza Face8814 (#2603) üzenetére


Integra
titán

megjavult az oldal: [link]
semmi extra rossiról, fáj mindene a bukás miatt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2605) Face8814


Face8814
őstag

Pirosak lettünk! :C

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2606) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

''...az olasz pilótának a körözése a vártnál jóval rövidebb ideig tartott a holland aszfaltcsíkon. A klasszis motoros ugyanis négy kör után úgy döntött, hogy jobban teszi, ha visszatér csapatához a boxutcába. A Camel Yamaha kiválóságának elmondása szerint a motor rázkódása nyomán olyannyira megfájdult a jobb karja, hogy egyszerűen képtelen volt tovább pályán tartani motorját.''

Akkor mi lesz holnap :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2607) Integra válasza Motion_Blur (#2606) üzenetére


Integra
titán

húzza amíg tudja, aztán begurul a boxba, biztosra veszem így is, hogy fullra lesz injekciózva painkillerrel, ahogy a többiek is..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2608) Motion_Blur válasza Integra (#2607) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Melandri: ''Figyelembe véve a szituációt, ez a hetedik hely felér egy győzelemmel. Ma nem tettem meg túl sok kört, mert még nagyon fáj a nyakam és mindkét vállam. A verseny nagyon nehéz lesz, és nem tudom, hogy egyáltalán képes vagyok-e megtenni 26 kört, mert még nincs elég erőm, de megpróbálok jól rajtolni, és majd meglátjuk.''

Őt is telenyomják rendesen!

18 versenyző indul. 3 valaki elesik és lehet menni a pont(ok)ért. Hány kört lehet vajon kapni az elsőtől, hogy érvényes legyen a helyezése valakinek?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2609) Integra válasza Motion_Blur (#2608) üzenetére


Integra
titán

én úgy tudom, nincsen körrszabály, ha 3 kört kap, akkor hármat kap, ha 5öt, akkor 5öt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2610) #70869248 válasza Integra (#2609) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én is így tudom, ráadásul le sem kell tölteni a körhátrányt :D
...Azért az odacsapna ha menne a pezsgőzés a pódiumon, és vki még vadul nyomná a köröket :D
Láttam már olyat párszor hogy vki vagy 10kört kihagyott a versenyből és visszament 'tesztelni'...na és ha előtte kiesnek akkor simán pontot szerez.

Kiváncsi leszek Hayden ki tudja-e használni a lehetőséget, személy szerint remélem igen...
..tényleg a tesói nem állnak rajthoz Laguna-ban? Elvégre tavaly nagy csatákat rendeztek AMA supersportban, és besöpörték az első két helyet..
azért nagy pálya lenne wild card-ra: Mladin, és a két Hayden tesa. :D

(#2611) Face8814 válasza #70869248 (#2610) üzenetére


Face8814
őstag

Ha Hayden itt most nyer, illetve Rossi nem lesz benne az első 5-ben, akkor nagyon nagy lépést tesz a VB cím felé. Van egy olyan érzésem, hogy ha nem is nyer az amcsi, de ott lesz a dobogón és növelni fogja az előnyét. Vale, Melandri, Capirex, szerintem nem lesznek ma versenyképes állapotban. :( Egyedül Dani szorongathatja meg Nickyt! :U

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2612) #70869248 válasza Face8814 (#2611) üzenetére


#70869248
törölt tag

:)
szvsz Meg is fogja...pedig, sosem gondoltam volna hogy ezt mondom, ha volna kis eszük a Honda-nál akkor betámogatnák Hayden-t.
útálom az ilyet...és most is csak azért mondom, mert még így sem biztos hogy lesz esélyük.
Még sok van hátra, ha Assen-t leszámítjuk is 9 futás...szal Rossi még mindig bőven nyerhet VB-t.
Nem lehet leírni a fickót, szvsz ő az akinél a rajta múló matematikai esély is uannyit ér mint a reális esély.
Ha idén elverik, akkor jövőre 800cc-s gépekkel, és Hayden-Pedrosa-Stoner-Melandri-Elias Honda alakulattal elég kék az ég a Honda-nak.
De idén kaparni kell mint kutya, mert nem lesz könnyű. :)

(#2613) Petya25


Petya25
addikt

Basszus, Rossi hányta a cigánykereket, mint Csisztu a dupla szaltót. :Y
Nem csodálom, hogy mindene fáj.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2614) Face8814 válasza #70869248 (#2612) üzenetére


Face8814
őstag

''Ha idén elverik, akkor jövőre 800cc-s gépekkel, és Hayden-Pedrosa-Stoner-Melandri-Elias Honda alakulattal elég kék az ég a Honda-nak.''

Ha a pilótáikat nézzük, nagyon jó a Honda tábor. :R Ha a mocikat nézzük, a legjobb a Honda tábor. :R Viszont jövőre egy új fejlesztés, új megoldások, új év. Ha nem szúrják el a 800-as gép fejlesztését, nem tudom hogy képes lesz e valaki Rossi-n kívül megszorongatni őket. :U Sőt, még ő sem biztos, mert hát ki tudja a Yamaha hogyan is áll a 2007-es géppel. :U
Nem véletlen hogy maradt a motogp-ben, mert hát jövőre lesz kihívás számár ( már idén is van ) az már biztos! :)

Petya25 Tudsz valami videót mutatni az eséséről?

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2615) Petya25 válasza Face8814 (#2614) üzenetére


Petya25
addikt

Én is csak most láttam az Eurosporton, majd valaki biztos belinkeli, mert én nem veszem fel a futamokat.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2616) Integra válasza #70869248 (#2610) üzenetére


Integra
titán

fúúú, hát mladint én is beraknám egy-két versenyre közéjük, nagyon kíváncsi lennék hogy teljesítene! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2617) Integra válasza #70869248 (#2612) üzenetére


Integra
titán

csak bírja mentálisan a srác és nyerni fog.
rossi jól mutatott most futam előtt felkötött karral :(
ennek a 800-as korlátozásnak meg semmi értelme nem volt, nagy osotbaság

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2618) Face8814 válasza Integra (#2617) üzenetére


Face8814
őstag

ennek a 800-as korlátozásnak meg semmi értelme nem volt, nagy osotbaság

Egyetértek. Ezzel nem nagyon fog lassulni a mezőny. :U Igazából csak plusz költségekbe verik a gyárakat. Ha már mindenáron változtatni akarnak, csökkentsenek 600-ra.
Ez olyan csináltunk is valamit, de mégse szitu!

Talmától ez nem volt valami nagy futam. :( Pedig az elején nem voltak olyan rosszak a Hondák, de így a végére .... :(

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2619) Integra válasza Face8814 (#2618) üzenetére


Integra
titán

nem is az a gond igazán, hamem évekbe telt mire uralható és nyogodt lett az ezres motor, sőt, tovább megyek, ez csak a hondának meg a yamahának sikerült eddig. a többiek most is szenvednek..
és erre most egy 800-as... olyan vibrációk lesznek, meg annyira használhatatlan lesz, azért ez élteveszélyes lehet, itt nincsen monocock:( ráadásul a kis gyártóknak nagyon nem kedvez ez, hogy kezdhetnek mindent előlről, iszonyat sok pénzeket kell pár buta döntés miatt kiadniuk
itt a pilóták életével játszanak

a honda idén nem foglalkozik komolyabban a 125 és 250-es gépekkel, csak a gp

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2620) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kallio [kép] [kép] [kép]
Pesek [kép] [kép]
Gadea [kép]
Bautista [kép]

Kallio nagyon jó volt :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2621) Integra


Integra
titán

lapos volt a 250:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2622) Motion_Blur válasza Integra (#2621) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Lorenzo meg fogja nyerni a vb-t ;) Hiába egyenletes Dovi, nem lesz elég. Attól félek, hogy Hayden sorsa is ez lesz...

Locatelli is kapott jó 30mp-et! Ez a pálya nagyon szétrázza a mezőnyt :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2623) #70869248 válasza Integra (#2621) üzenetére


#70869248
törölt tag

überlapos :(

(#2624) Face8814


Face8814
őstag

Hayden nyerni fog!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2625) Face8814 válasza Face8814 (#2624) üzenetére


Face8814
őstag

Híj azannyát! De rászóltam fél órával ezelőtt! :C

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2626) Petya25


Petya25
addikt

Collin de elcseszte a végét, ha füvön nem tekeri csumára a gázt, hanem csak átgurul rajta, akkor első lenne.
Rossinak egy nagy gratula, bukás után egy 8. hely.

[Szerkesztve]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2627) #70869248


#70869248
törölt tag

:Y Váhá...ez mekkora volt! :D :Y

Hát ez a sikán már sokmindent látott...hát most is volt itt izgalom :)
Tök emlékszem egyszer vmikor még régen 250cc-ben, Biaggi elment-befutott..a második helyre érkezett volna Jean Michel Bayle és mögötte egy jó kis csoport, amikor hirtelen leszakadt az ég, óriási eső...és erre a sikánra mindenki akkora pereccel érkezett hogy bődület, össze-vissza estek-keltek, szaladtak be a pályamunkások...aztán szaladtak el a pályamunkások mert röpültek a motorok és versenyzők :D

Na de szal erre a futásra visszatérve:
Hayden-nél paráztam, mert Hopper-t ennél a résznél becsapta és kivőlről előzte meg nagyon szépen (és elég meglepően), így aztán mikor láttam hogy elkezdi beijeszteni Edwards-ot, akkor paráztam hogy kivűlről fogja az utolsó körben megróbálni nagy ravaszul...viszont az negyon esetleges..
Aztán Colin behibázott, akkor megnyugodtam :) ...erre Hayden elfélte-elhibázta a befutó kört Edwards rászaladt, és elszaladt mellette....erre vazzzzzeeee Hayden megcsinálja a külső ívet, Edwards nagyon bevédte a belsőt...az oké is volt, de elengedte a féket mikor látta hogy Hayden kivűl jön, viszont Nicky 'trick' Hayden első gumija tapadástvesztett...ki kellett engednie a fűre, Edwards-nak viszont sok volt elengedett fékre, és bár még megugratva a sikánt befutott volna, de rajta maradt a nagy rössön és elindult a gép hátulja...:)

Nagyon szép volt a vége...és szerencse hogy nem történt komoly baj :R

(#2628) joe69


joe69
senior tag

nagy kar hogy igy dol el egy vilagbajnoki cim:(

(#2629) Petya25 válasza joe69 (#2628) üzenetére


Petya25
addikt

Reméljük nem dőlt még el minden.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2630) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hát én ilyet még nem láttam...mit hozott vissza Edwards??? És mit művelt a végén? Ha nem keni neki, csak átgulul a füvön, nyeri a versenyt!

Hát ez nagyon durva volt! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2631) Integra válasza Petya25 (#2626) üzenetére


Integra
titán

nem tekert devárdz semmilyen gázt, szimplán hülye volt, idejében kellett volna befordulnia, csak hát azt nem kockáztatta meg mert félt hogy nicky külsőn kielőzi.
így járt, that's racing!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2632) joe69 válasza Integra (#2631) üzenetére


joe69
senior tag

az azert erdekes lett volna ha abban a kanyarban kulson kielozi
az egesz versenyen aki ott kulsore kerult nem birta bevenni kanyart

(#2633) Integra válasza #70869248 (#2627) üzenetére


Integra
titán

200!!!!!!
a birodalom visszavágott, és micsoda stílusban, így kell ezt csinálni:))
edvárdz is le a kalappal nagyot nyomott főleg az utsó körön, bár szerintem az is belejátszott, hogy nicky akkor fejben elkezdhetett nagyon ideges lenni, hogy behozza első helyen a bringát, edvárdznak meg nem volt mit vesztenie.
így kellett ennek történnie :)

hopper előzésénél visítoztak is a julianék, bár az egész futamot végig kiabálták, főleg az utolsó köröket, képzelheted milyen előadást csináltak, szerintem a székeken ugráltak a kommentátor boxban:)
szívesen megnéznék egy online webcamet róluk mit művelnek a futamok alatt :D

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2634) Integra válasza joe69 (#2632) üzenetére


Integra
titán

aha, csak hoppert is itt nyomta le külső íven:)
egyébként most nem tudta volna megcsinálni be is bicsaklott az eleje, csak ezt már edvárdz nem láthatta, közben már a saját bajával volt elfoglalva

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2635) #70869248 válasza joe69 (#2632) üzenetére


#70869248
törölt tag

Akkor nézd meg újra a futamot :)
10. kör vége, Hayden kivűlről előzi uígy Hopkinst.

Pont reklámról jöttünk vissza, de nekem feltünt...meg most visszatekertem a videón is.
éppen filóztam hogy hol fog elmenni, mert Hopper nagyon tud fékezni, mikor beadták..

(#2636) #70869248 válasza Integra (#2633) üzenetére


#70869248
törölt tag

[kép]
Majd lerántom valahonnan a futamot velük is :)

(#2637) prmcsk


prmcsk
addikt

Eldőlt a VB cím.... :DDD

A múltkor szó volt a szerencséről. Most tovább lehet gondolni, hogy ki van vele
'' jó barátságban ''.

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#2638) #70869248 válasza prmcsk (#2637) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem kell továbbgondolni, hiszen most Rossi a saját hibájából esett el, a múltheti esetnél meg kasza volt, ott sem Marco, sem Loris nem védhetett semmit.
A saját hiba nem szerencse kérdése.
Ezzel együtt csak egyetérteni tudok a versenyzőkkel, hogy ez így nagyon húzos, túl sűrű a futamok sűrűsége, egy ilyen idényszakasznál ahol hetente vannak a futamok túl nagy a kockázat.


..és nem dőlt még el a VB. ...egyenlőre még több van előre mint ami már eltelt.

[Szerkesztve]

(#2639) Face8814


Face8814
őstag

Emlékeztek erre a gyöngyszemre?
[link]
A minap kezembe került egy motoros újság, ahol írtak róla. Igazából nem tudtam végigolvasni, mert egy újságos kirakatában nézegettem csak, de egy dologra figyelmes lettem. Ez pedig a moci ára.
60000 euro :Y
Asszem a továbbiakban no comment!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#2640) Integra


Integra
titán

[kép]
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2641) Integra


Integra
titán

hehh, most olvasom hogy nicky az utsó kanyarnál kettes helyett üreset dugott, ezért az ő kicsúszása.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2642) -Mike- válasza Integra (#2640) üzenetére


-Mike-
addikt

(#2643) Integra válasza -Mike- (#2642) üzenetére


Integra
titán

az utsó két kört rakd fel pliz, onnantól kezdve hogy nicky még colin mögött van:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2644) -Mike- válasza Integra (#2643) üzenetére


-Mike-
addikt

Lejött a teljes futam,már csak kikéne vágni de ezzel a szar xvid-el lett csinálva így akadályba ütköztek a premiereim de megoldom. :)

(#2645) -Mike- válasza -Mike- (#2644) üzenetére


-Mike-
addikt

Feladtam. :DDD Kész, nem idegesítem magam tovább, állandóan hibaüzenetek, gigás file-ok, megyek inkább gurítok egy jéghideg sört. :D sry....

(#2646) F1DO válasza Motion_Blur (#2620) üzenetére


F1DO
senior tag

Kallio mint valami kamikaze, nagyon durván húzta a végén...
Szerintem csak épp a szerencsén múlott hogy nem estek el, még össze is koccantak, szvsz életveszélyes volt a manőver, másfelöl viszont gratula azért mert ilyen meredeken bevállalta. Nem semmi volt ez a 125-ös befutó az tuti..

[Szerkesztve]

(#2647) -Mike-


-Mike-
addikt

Gp-ben mikor Kenny Rábörc beszúrt (aszem Fermülennek) akkor a jobbos kanyarban bal lábát kirakta. Ez ridereknél a 'bocs'-t jelenti, nem? :F :U :)

(#2648) Integra válasza -Mike- (#2647) üzenetére


Integra
titán

is, de érzésem szerint majdnem le is esett a motorról, szóval lehet hogy egyensúlyozott is veszettül:)
nemtom, de nagy volt az öreg:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2649) SzalaiG válasza Integra (#2640) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szegény. :(((

Majd a jövőhéten! Go Rossi!

(#2650) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Motogp 800: [link] :D

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.