Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1501) Integra válasza simonzé (#1499) üzenetére


Integra
titán

''Azzal sem lenne jobb a helyzet, de legalább nem hazudott volna nagyot.''
de, pontosan itt van a kutya elásva, baromira más lenne a helyzet!
''Elég tökösség kellet ahhoz, hogy meghúzza ezt a - baromira pofátlan - lépést.''
nálam ezért nem száll mennybe, ettől még gyáva módon hazudott és nem merte vállalni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1502) tierbatyo


tierbatyo
senior tag

Hmhm... Sokan szidják Talma-t, de a legnagyobb mégis mellette áll?
Bővebben: link

Take a look to the sky just before you die

(#1503) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

''A versenyt élőben nyomta az Italiano Uno (remélem jól írtam).
A verseny utolsó néhány körében bement a helyszíni studióba Rossi aki lelkendezve beszélt arról, hogy mennyire szereti a 125-ös versenyeket.
A favoritja Simoncelli de nagyon szereti és szúrkol Grande Talmaxinak. Folyamatosan arról beszélt (élőben), hogy mennyire jól megy Gábor és ott előzné kalliot ahol lehet.''

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1504) [lAyCsI] válasza Integra (#1492) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Tuti pörgött az agya neki is rendesen, valószínűleg nem akart szarul kijönni az egészből, hogy miért ezt választotta az jó kérdés, de ott, akkor talán így látta jónak, vagy csak ''bepánikolt'' és kibökte ezt a faszságot.
Azért azt lássuk be, hogy iszonyat teher meg felelősség van a vállán, és egész Magyarország őt nézi, ill. neki drukkol, hát most ez a dolog tutter megosztotta a népet(mint a példák is mutatják)
Hogy ki, hogyan döntött volna a helyében az megint kérdéses...

De én mindezek ellenére csak azt mondom, hogy remélem nem fogja negatívan
befolyásolni a pályafutását ez a malőr, vagy nem is tudom minek nevezzem,
Ő is ember, tehát hibázhat...
És most egyet kell értsek kedvenc Pepinkkel, mert szvsz ''rendkívül szimpatikus, tehetséges a fiatalember'':)

-= No way back from Here =-

(#1505) [lAyCsI] válasza Integra (#1495) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

de jó lenne...
helyette marad a dilettáns Várhegyi brigád, LOL:(

-= No way back from Here =-

(#1506) [lAyCsI] válasza tierbatyo (#1502) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ez a versenyzői hozzállás, no comment...

-= No way back from Here =-

(#1507) gézu válasza tierbatyo (#1502) üzenetére


gézu
őstag

Ez sokat fog még számítani.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#1508) busman válasza [lAyCsI] (#1506) üzenetére


busman
addikt

Nem a tettel van igazából gondja itt senkinek ,hanem az elcsípett beszólás b@ssza a csőrét sokunknak....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1509) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hmmmm a frnacba pont ettol tartottam:- (((
/elveszik a csapatbizalom, utanan meg mar ugyis tok min1:- (((/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1510) Overlocker


Overlocker
veterán

No para emberek!! A végén még jól fog kijönni ebből csak várjatok!
/1jóreklám neki, és megmutatta a világnak mindent megtesz a győzelemért..ezért is fogadnák már több helyen sztem../

(#1511) gézu válasza Overlocker (#1510) üzenetére


gézu
őstag

Magyarul meg ugye nem sokan tudnak.:(;]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#1512) Overlocker válasza gézu (#1511) üzenetére


Overlocker
veterán

:D

(#1513) Simi121


Simi121
aktív tag

csak két pici megjegyzésem lenne a dologhoz

Bővebben: link


''- No igen, bár én azt hittem, hogy van még egy kör hátra. Ki akartam próbálni, meg tudom-e fogni, úgy kalkuláltam, ha nem sikerül, akkor megpróbáltam volna az utolsó kör valamelyik kanyarjában magam mögé utasítani. Aztán kiderült, hogy az volt a verseny vége - meglepődtem, amikor megláttam a kockás zászlót, mivel a táblán azt mutatták, még egy kör hátravan.''

ez alapján mindenképp megakarta előzni, persze lehet hazugság az egész

a másik: A KTM csapat eddig egyszer se mondta, hogy ők márpedig nem azt mutaták neki

:C

Simi

(#1514) Motion_Blur válasza Overlocker (#1510) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Csakhogy a 125-ben a KTM a legjobb cájg;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1515) Motion_Blur válasza busman (#1508) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Így van, de nem tudjuk magunkat az ő helyébe képzelni, lehet, hogy belőlem is így jött volna ki a feszültség.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1516) Integra válasza [lAyCsI] (#1504) üzenetére


Integra
titán

egy percig sem vitatom hogy milyen teherrel a vállán kőröz a pályán.
igyekszem ráfogni ezt bepánikolását, mert így hívod:) annak, hogy egy egyszerű gyerek.
egyet remélek, hogy azért utólag valamikor kimer állni és annyit mond, hogy bocsánat fiúk az utólagos magyarázkodásért, hirtelen nem tudtam mit és hogy mondjak, ez van. sajnálom. ha ezt megtenné, nyugodtabb lennék.
meg remélem tanul az esetből

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1517) Integra válasza [lAyCsI] (#1505) üzenetére


Integra
titán

ezek miatt az isten barmai miatt születnek az olyan blőd hozzászólások amik lentebb születtek:(
na majd szétsavazom őket az eurosport fórumán:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1518) Integra válasza Motion_Blur (#1514) üzenetére


Integra
titán

ha lüthi nyer, akkor nem valószínű:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1519) ToBeY válasza busman (#1508) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Milyen beszólás bocsi lemaradtam erről:U

(#1520) Motion_Blur válasza ToBeY (#1519) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Bővebben: link

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1521) simonzé válasza Integra (#1518) üzenetére


simonzé
addikt

A ''Nagyon szimpatikus SVEJCI fiatalember''? Pepi mindig így emlegeti. De sebaj, már eldöntöttem, hogy ha pénzmag áll a házhoz, veszek egy műholdvevőt, és végleg elfelejtem a Pepi-Várhegyi-Vörös triót. Wáze, a mi fiunk nyer, ezek meg lábujjhegyen, suttogva, mobilt le nem némítva beszélnek zöldségeket.
A csúcs az, amikor a célvonalon átmennek a versenyzők. Akkor egy pillanatra valamelyik okos kommentátor elkezd lelkesedni, majd körülnéz, és megint Delta stílusban kezd narrátorkodni.

I don't fit in. I fit out.

(#1522) simonzé válasza Motion_Blur (#1520) üzenetére


simonzé
addikt

Akkor elismétlem: nem ezt mondja. megnéztem sokszor, és nemtom mit mond, de nem ezt.

I don't fit in. I fit out.

(#1523) [lAyCsI] válasza busman (#1508) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Eeegen, az télleg nem volt szép...
biztos tombolt az egó... most megmutattam!!:D

-= No way back from Here =-

(#1524) [lAyCsI] válasza Integra (#1516) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

qurva kíváncsi leszek leszek mi lesz a vége... de sztem egész MO...

-= No way back from Here =-

(#1525) [lAyCsI] válasza simonzé (#1522) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nincs valakinek valami FBI-os kapcsolata?:D
kéne valami zajszűrő-tisztító szuperkütyű mint
az amcsi múvikban... vagy egy szájról olvasni tudó!:D

-= No way back from Here =-

(#1526) Motion_Blur válasza simonzé (#1521) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''Pepi-Várhegyi-Vörös trió''

Pedig ez a legjobb:DDD:C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1527) #70869248 válasza Motion_Blur (#1526) üzenetére


#70869248
törölt tag

Szvsz versenyzőt kell odaültetni.
most keresnek munkatársakat vagy mi...
Nekem pl. már semmi bajom Böröczky úrral, mert ő jó arc, és nagy infóanyaga van, egy volt/van a baj, hogy arra hajlik amerre a szél fúj, ledumálja őt egy olyan arc akinek tizedannyi köze sincs ehez a sporthoz mint neki...
Így volt ez Dávid S., és így van most Várhegyi úrral is..:(
kell oda egy versenyző...volt versenyző, nekem nagyon tetszett Harmati Árpi, volt képe rendberakni a 'sallang' (erős kifejezés, bocsánat érte) kommentátorokat.
Amit mondott az úgy volt, ha másképpen gondoltam (ritka volt) általában én tévedtem.
Nem beszélt profi közvetítőként, de azt lehet csiszolni.
Nagyon élveztem amíg ott volt.

(#1528) fokukac válasza #70869248 (#1527) üzenetére


fokukac
nagyúr

Böröcki Clinton magyar hangjának jobb volt azért... ;)
(a rádiókabarékban :D)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1529) Motion_Blur válasza #70869248 (#1527) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az M1-en ki volt Mezei Dani mellett a másik kommentátor? Szerintem ő is jó volt;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1530) Vertic


Vertic
aktív tag

egy érdekes írás a ktm-es ügyről
Bővebben: link

''Megvan a harmadik, amely körül van némi kalamajka

Talmácsi Gabi az elmúlt hétvégén megszerezte élete harmadik GP győzelmét, amely egyben megerősítette az összesített állásban a harmadik helyét, sőt, matematikailag még Világbajnoki esélyei is megmaradtak!

Ugyanakkor meglehetősen nagy vihart kavart a Katar-i győzelem. Módom volt több időt Dohában együtt tölteni Talmával, és egy kicsit jobban a dolgok mélyére látni.

Gabi tök egymaga volt Katarban. Hetek óta nem volt itthon, és senki hazai kísérő nem volt mellette. A csapat környékén pedig egyfolytában a rossz hangulat, és az idegesség volt tapasztalható. Nehezen volt mindez érthető, hiszen a GP egyik siker-csapatáról volt szó.

Csütörtökön este együtt vacsoráztunk Talmával az Ő szállodájában. Úgy készültem, hogy a honlapom számára egy óriási riportot csinálok Vele. Elvittem a fényképezőgépet, a diktafont, stb.

Azután az egészből nem lett semmi! Egy olyan bensőséges beszélgetés alakult ki, amelyet nem kívántam sem megzavarni, sem a nyilvánosság elé tárni.

Egy biztos: Gábor helyzete nem túl rózsás! Míg a VB. egyik legnagyobb tehetségének tartják, a csapat rossz hangulata, a belső ellentétek ugyancsak megviselik az idegeit. Ráadásul az első nap a motorja sem szerepelt valami fényesen.

A magam részéről megdöbbentem a hallottaktól.

Azután pénteken egy kicsit szebb színben láthattuk a Világot!

A motor valahogy összeállt, és Kallio mögött a második rajtkockát csípte meg! Nagy volt az öröm a maroknyi magyar csapatban, amely időközben a Katar-i nagykövetség alkalmazottaival bővült, a konzul vezetésével. Gabi nagyon örült, és büszkén nyilatkozott a helyi TV-nek.

Szombaton, a versenynapon, reggel a depóban azt mondta Talma: ''...megyek a főnökhöz, biztosan most mondják, hogy nem előzhetem meg a Kalliot...'' Nem volt valami boldog. Én meg azt mondtam, hogy szerintem arra kellene odafigyelni, hogy befejezze a versenyt, lehetőleg a dobogón állni, és megőrizni az összetett harmadik helyet. Persze ha nyerni lehet, nem szabad elszalasztani!

Azután jött a verseny. Hogy mi történt, azt mindenki pontosan tudja: Gabi a befutóra néhány centiméterrel megelőzte Kalliot, és megnyerte a versenyt. A KTM csapat ledermedt! A dolog úgy nézett ki, hogy Gabi valami nagyon nagy disznóságot követett el...

Ünneplés. Csak a kis létszámú magyar csapat ünnepelt, és a közönség. A KTM-esek nem gratuláltak Gábornak...

Ilyen keserű győzelmet én még nem láttam! Amikor Talma végzett a díjkiosztót követő kötelező sajtó-tájékoztatóval, nagyon szomorú volt. A sajtó képviselői is azzal a kérdéssel kezdték, hogy miért nem tartotta be a csapat utasításait?

A boxba érve senki nem állt szóba Vele! Egy darabig ücsörgött a székében, majd összeszedte a cuccait, és elment a Tóth Imiékhez. Az Ő konténerükben beszélgetett azokkal, akik kíváncsiak voltak rá. Azután elment a Magyar Követségre, ahol egy kis ünneplést rendeztek a számára.

Másnap, vasárnap reggel a szállodájában szedtem össze, hogy együtt töltsük a napot, hiszen este későn indult csak Hong-Kongba.

Elmentünk egy tengerparti Resort-ba, ahol jól telt a nap, és sokat beszélgettünk a történtekről.

Gabi itt egy kicsit megnyugodott, és elmesélte, hogy tulajdonképpen mi történt:

Szombaton reggel a csapatfőnök beszélt Vele. Csak ketten voltak, Kallio nem volt ott. Azt kérte Tőle, hogy segítsen a Kallionak, és ha a Lüthi elől van, engedje el a Kalliot, hogy utána mehessen. Ennyi!

Szó nem volt arról, hogy Ő nem előzheti meg a finnt!

Az egy más történet, hogy a Kallionak azt mondták a csapatban, hogy a Talmácsi nem fogja őt megelőzni.

Gábor, miután kapott olyan infót, hogy a meglehetősen hátul van, nem gondolta, hogy nem előzheti meg a csapattársát!

Szóval: ez a sport egyéni sport! Annyiban különbözött eddig a Forma-1-től, hogy itt nincs csapaton belüli sorrend. Itt nem a csapat érdekei dominálnak!

Erre egyébként a legjobb bizonyíték volt a MotoGP versenyében Melandri és Gibernau párharca!

Ha valóban azt mondták Kallionak, hogy a Talma nem fogja megelőzni, az egy rendkívül inkorrekt dolog volt, és Ő jogosan lehet mérges Gáborra! Remélhetőleg a jövő héten, a következő versenyen mindez tisztázható. A másik inkorrekt dolog volt, hogy a csapat a sajtót félre tájékoztatta. Olyat híreszteltek el, ami nem volt igaz!

Kaptam egy olyan E-mailt, amelyben azt kérdezték tőlem, hogy mit mondott a Talma nekem közvetlenül a győzelem után? Ott a park Ferme rácsánál, amikor gratuláltam neki azt mondta: ''...Lehet, hogy ezek kirúgnak, akkor megyek máshol!...''

Szóval valami nem gömbölyű! Azt állítja a csapat, hogy a Talma most veszélyezteti a KTM Világbajnoki címét, azzal, hogy 5 pontot elvett a Kalliotól. Ha nem Ő lesz a Világbajnok, nem a két bukás miatt elveszített 50 pont miatt kellene sajnálkozni? Miért van az, hogy a Gábor esélyeit egyszerűen leírták?

A Brno-i verseny után azt írtam, hogy a csapat ott nagyon leégette a Gábort. Ez így is volt. Ha létezik egy Talmácsi – KTM meccs, akkor véleményem szerint az állás most 1 : 1 !

Abban bízom, hogy ez a srác, akit az elmúlt napokban sikerült sokkal mélyebben megismernem, a jövőben nem marad ennyire magára, mint ahogy Katarban történt. ''


[Szerkesztve]

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#1531) fokukac válasza Vertic (#1530) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez érdekes.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1532) Motion_Blur válasza Vertic (#1530) üzenetére


Motion_Blur
félisten

''A boxba érve senki nem állt szóba Vele! Egy darabig ücsörgött a székében, majd összeszedte a cuccait, és elment a Tóth Imiékhez''

Többek között ez az, ami nagyon szívfájdító:(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1533) simonzé


simonzé
addikt

Akkor is úgy érzem, hogy Ő nyert, és nem Kallio veszített. A 125-ben nem ritka a hasonló befutó, Kallionak számítania kellett volna hasonló megmozdulásra, miutón az összes körben ugyanitt próbálkozott Talma.
Ő is mellébeszélt, amikor azt montda, hogy elvette a gázt, mert bízozz Talmában. A befutóról készült fotó azt bizonyítja, hogy igenis húzta Ő a gázt, de Talma gyorsabb volt a szélárnyék miatt.

I don't fit in. I fit out.

(#1534) lorcsi válasza simonzé (#1533) üzenetére


lorcsi
veterán

Ráadásul Rossi is Talmának adott igazat...

ez kb. olyan volt mint mikor barichello & schumi előreengedése.....:F

(#1535) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Szerintem Talma csak tette a dolgát.
Ő győzni mert Quatarba,és győzött is.
HAJRÁ TALMA!

Go Pats!

(#1536) Motion_Blur válasza lorcsi (#1534) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Pont a fordítottja...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1537) lorcsi válasza Motion_Blur (#1536) üzenetére


lorcsi
veterán

melyik a schumis eset..?
tudom de nem az a lényeg (kb. az is hasonló volt..)

(#1538) Motion_Blur válasza lorcsi (#1537) üzenetére


Motion_Blur
félisten

De nem történt meg;) Remélem Gabi jól fog kijönni ebből az egészből. Bárcsak más csapat is érdeklődne utána:(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1539) Integra válasza Vertic (#1530) üzenetére


Integra
titán

na most áljon fel a ktm-től és menjen másik csapathoz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1540) Integra


Integra
titán

mekkora dumák vannak benne:))

www.motogpnews.com
''125 Race Report, Qatar
Austria declares war on Hungary, Luthi neutral
(05/10/2005)
This year's 125 Championship is becoming the closet, most harshly fought of the lot, and you can be sure that it will go down to the last round. In the end, one boy will be drinking the Diamond White of success and will be able to stay up to watch a 'Channel 5 adult rating film', whilst the other will have his head flushed down the toilet by his team. The stakes are that high.
Three weeks work is the most any of the lazy yoofs would ever do, so it was with some resentment, that the 125 boys went to Qatar. The banning of cider, fun activities and the unrelenting heat left the kids in disarray. This was nothing compared to the suffering Marco 'The Flying Runner Bean' Simoncelli had to suffer. First off, he was impounded for three days as his team did not have the right papers to transport vegetable matter through customs, and secondly the heat caused severe sweating and wilting to the racer/vegetable hybrid. He wilted three feet in the heat on the first day of qualifying, the equivalent of eight Danny Pedrosa's standing on each others shoulders. In the heat, The Lanky Legume managed a bruised and 'I'm not eating that' seventh.
Up on pole position again and it was the Orangina Alien, Mika 'Klingon' Kallio (not in a Jodie Marsh sense though). Gutted that he was beaten by his archrival, Thomas 'Kirk' Luthi last time out, Kallio, who helps KTM plot evil plans against unsuspecting people in the paddock, was out for alien-type revenge. Second on the grid was Gabor 'Follow The General' Talmasci. The joker of the paddock, who was up for a 250 ride and is out of the Championship chase, was under strict instructions from his team to help Kallio at all costs. But the crazy Hungarian, who cannot count and is not normal, still believes that he can win the title.
Third on the grid, and a bit uncomfortable in the oppressive 'anti-fun' atmosphere, was Mattia 'Boyband' Pasini. Completing the front row was final evil Austrian rider, Julian 'Two-Named' Simon. Championship leader Luthi was all the way back down in ninth place, on the third row. Wearing a black armband, the 'I'm Swiss' German rider was mourning the passing of his hero Michael 'Chin in another time zone' Schumacher. The Boremula 1 fool, who lost is title to an extra from the Addams Family, immediately dented the confidence of the Tiny Toblerone. How can the big chinned invaders win titles these days?
After a tasty breakfast of camel toe, the yoofs lined up on the 46-degree grid for the first race of the day. Last out, and leaving it to the very last moment to leave the crisper was Simoncelli. It would be a marvel that at the end of the race he hadn't invented a poncy new pizza topping: sun-dried runner bean.
A peasant had his hands chopped off and as they fell, the race was on. Immediately it was Klingon Kallio who took the lead. The alien-Finn, who actually knows how to use 'call-waiting function' on a Nokia mobile phone, was in no mood to hang about in the desert and led from red-hot Talmasci and Two Named Simon. All three KTMs were looking pretty fast at the start. But, as the riders came round to complete the first lap, it appeared that evil KTM were not to have it all their own way as frantic frog, Mike 'The Muscle' DiMeglio, The Flying Runner Bean (proving vegetables can live in the desert) and, amazingly, Manuel Poggiali challenged team beta keratin.
Championship leader Luthi, who's KR-1S power valves were under performing in the heat, had a average start and was in eighth at the end of the first lap.
Straight away it looked like Kallio and Talmasci were head of the class as they started to make the break on the boring, featureless, Kimi Raikkonen persona-type track. The battle for third was intense though, it consisted of half the field! Former MGPN favourite, Fabrizio 'The Flying Pizza' Lai was involved in the scrap. This was of course until the heated panniers on his pizzas destined for 'Team America' (Kenny Roberts and his five bellies) started to affect Lai's handling and make him drop back.
Up front the two KTMs started to pull away and, well, it was boring. Klingon led from Red-hot Talmasci and it was team orders all the way. The funny-looking Hungarian looked like he was going to obey KTMs suggestions that to finish behind Kallio 'would be a good idea' and that a 250 KTM ride would persuade him. Otherwise, if he beat the boring-Finn, the 250 KTM would be wrapped around his gypsy skull.
The real interest in the race was how far Luthi was going to finish up, and when Poggiali was going to crash. When he was going to crash, would his impact on the ground be deep enough to strike oil?
It was however, The Lanky Legume who spoiled the battle for third as the close proximity of tussling with sweaty teenagers really made him wilt. He needed the fresh air of the desert and escaped the 'I don't like green things' battle of Pasini, Luthi, Di Meglio and Faubel.
At one point in the race Luthi started to look like his twisted, untrustworthy hero and in an attempt to seal his World title there and then, tried to take out both Faubel and Pasini in one whack. The battle for fourth was hotting up more than Kenny Roberts gusset on the line when being asked, ''So, what's your plans for next year?''
The race entered its final lap and it was yawnarama city. We all knew what would happen. Talma was right behind the dull alien, but he would not pass. The Lanky Legume would finish third, and Luthi, with some dodgy riding would take a rubbish sixth. Done and dusted, and evil KTM with cynical team orders would get a seven point lead in the title. We all knew it.
Coming out of the final corner it looked close, then Talma slipstreamed past, and there was the line, and, hang-on - what? Has he just won it? by 0.017 of a second. Kallio looked on in disbelief. The boring Alien was more animated than a Finnish cartoon as he frowned and shook his head at the same time at Talma. Klingon said, ''For sure, I can't believe it. The team told me he would finish behind me, and I was not to worry. Now I've only got a two point lead and you can bet that chocolate F1 will be quicker next time. I'm going to campaign to get Hungry kicked out of the European Union for this''
Talmasci hilariously didn't care, but thinking he may be in trouble, thought up a cunning plan. The gypsy said, ''I thought there was still a lap to go!'' Yeah, nice one - so why were you punching the air on the 'final lap' then Talma?
So, amazingly Luthi, who was rubbish for most of the weekend, escaped to fight another day. Kallio leads, but only by two points. Next up Australia. Who'll win? And more importantly, how will Talmasci ride with an Alpinestar soooo far up his behind?''

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1541) pilóta válasza Integra (#1539) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát simán!
Ha itt szívóznak vele, akkor 250-ben is fognak.
Bár nem kell félteni nagyon, szerintem már folynak a tárgyalások a többi csapatokkal a háttérben ezerrel ...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1542) #70869248


#70869248
törölt tag

A pecsem eldurran ha ez tényleg így volt...:(((
Ezt nem is feltételeztem, és még most is nehezen...pl. hogy Brno-ban bármit is lassítottak, vagy hanyagoltak a motorján...ezt igazából most sem hiszem, nem tudom elhinni.
Az viszont hogy ilyen hidegen fogadták a győzelmét, az tetű dolog.
Lehet höbörögni, hogy ezt beszéltünk meg, azt beszéltünk meg, ez nálam nem érv...
Miért beszéltek meg bármit is???!
zakkant lökött banda...:(
(ehh..fel is húztam magam..)

(#1543) Integra válasza #70869248 (#1542) üzenetére


Integra
titán

azt sem hitte el nekem senki:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1544) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem sirályul csinálta a srác!ez mestermunka volt!:Cgyőzzön a jobbik!hiszen ez VERSENY vagy nem?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1545)



addikt

Van valami fejlemény Talma ügyben?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1546) LJoE válasza (#1545) üzenetére


LJoE
senior tag

hacsak ez nem:
Bővebben: link

Integra:
mekkora dumák?
''The gypsy said...'' ?????????? what the fuck? na nehogymár... (és ide nem írok semmit, mert a moderátorok haragja lesújt rám)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1547) válasza LJoE (#1546) üzenetére



addikt

Hát ebből nem nagyon derül ki semmi új, de azért kösz.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1548) LJoE válasza (#1547) üzenetére


LJoE
senior tag

ezért írtam, hogy hacsak, mert ez nem valami informatív cikk sajnos
tippelgetés-találgatás

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1549) simonzé válasza Integra (#1540) üzenetére


simonzé
addikt

Ez poén: ''Gabor 'Follow The General' Talmasci''

Ezért meg nekifutásból rúgnám tökön ezt a tahót, aki írta: The gypsy said, ''I thought there was still a lap to go!'' :(((

Le sem tudja írni Talma, nevét, szóval egy ilyen redneck gyökér ne gipsyzzen, mert ezzel egy népet sért. Még ha nem szőke lenne Talma...

Meg hogy nem tud számolni - ezt egy olyan írja, aki nem tudja copy/paste-elni a nevét. :(((

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#1550) Integra válasza simonzé (#1549) üzenetére


Integra
titán

ismerni kéne az oldalt.... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.