Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11401) Turbolada II válasza mefistofeles (#11398) üzenetére


Turbolada II
őstag

Van az a pénz amiért egy ügy erejéig bohócot csinálnak magukból.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#11402) #70869248 válasza mefistofeles (#11400) üzenetére


#70869248
törölt tag

mivan nem beszélünk, vagy csak írsz? :D
Ott akart lenni, egyfelől mert Rossi azzal vádolt meg Marquez-t hogy Lorenzo-t segíti....azaz máris érintve van. Illetve az hogy most hogy döntenek megmásítják, felfüggesztik Rossi büntetését, az közvetlenül érinti Lorenzo esélyeit.

(#11403) mefistofeles válasza #70869248 (#11402) üzenetére

Áh... szerintem ezt hagyjuk... elbeszélünk egymás mellett és nem akarsz megérteni.
Attól, hogy Rossi kiejtette a nevét továbbra sincs köze a pályán történtekhez. Ez max akkor valósulna meg ha Marquez azt nyilatkozná, hogy Lorenzo lefizette a Rossival való konfliktus érdekében.
Másrészről se az eredeti se az esetlegesen megváltoztatott ítéletett semmiképpen nem befolyásolhatja az, hogy ez a döntés egy harmadik személy VB esélyeit erősíti vagy rontja.

Ha Jóska és Pista összeverekszik az iskolafolyosón akkor a döntést nem befolyásolhatja a tény, hogy ha Józsi igazgatóit kap akkor te (egy harmadik személy) vagy az évfolyamelső......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11404) sityupityu válasza mefistofeles (#11403) üzenetére


sityupityu
veterán

Ésszerű amit írsz, jogilag szerintem is ez a helytálló.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11405) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

A vizsgálódásnál miért nem nézik, hogy marquez szándékosan tartotta fel Rossit, míg lorenzot minden küzdelem nélkül elengedte. Én értem, spanyol motoros, spanyol utolsó verseny, és spanyol dorna. Azért ennyire nem kellene lejtenie a pályának.

(#11406) venember83 válasza RaPiDsHaRe (#11405) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert ahhoz semmi köze nincs a Marquez-Rossi esetnek. Én is Rossi-szurkoló vagyok, de ez a vizsgálat csak a Marquez-Rossi esetre korlátozódik, és csak Rossi büntetése képezi a vizsgálat tárgyát.

(#11407) #70869248 válasza mefistofeles (#11403) üzenetére


#70869248
törölt tag

dehogynem.
Rossi is csak azért kapott büntetőpontot, mert a vbcímért kűzd.
...ha 4.-5. helyen lenne ez black flag.
büntetőpontot....

(#11408) quby válasza mefistofeles (#11400) üzenetére


quby
őstag

"...Fontos és intenzív hétvége lesz, csak arra akarok koncentrálni, ami a pályán történik...."

Szerintem Lor egyetlen célja ennek a megzavarása. Mint már itt tárgyaltátok a Rossi esélyeit, ha mondjuk a bombaformában lévő Ped (aki utálja Lor-t, és szvsz mindent el fog követni hogy pontokat raboljon töle) megnyeri a futamot, és Lor 2. akkor Ros-nak elég a 4. hely. Az meg nem mondom hogy egyszerű lesz...de teljesíthető.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#11409) quby


quby
őstag

CAS dismiss request by Rossi

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#11410) #76385920 válasza quby (#11409) üzenetére


#76385920
törölt tag

Várható volt...

Mindegy, ennek ellenére szvsz nagy futam lesz. :) Főleg ha Jlo taknyol... ;]

(#11411) -Mike- válasza #76385920 (#11410) üzenetére


-Mike-
addikt

Elég lenne ha esne az eső, összehozná magától Lorenzo. ;]

(#11412) sityupityu válasza -Mike- (#11411) üzenetére


sityupityu
veterán

Ja, egy jó kis esőért szerintem imádkozik Rossi is. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11413) #76385920 válasza sityupityu (#11412) üzenetére


#76385920
törölt tag

Az biztos, lefekvés előtt összecsókolgatja most fél Itália a a keresztet meg a szűzmáriát a vasárnapi eső miatt. :D

(#11414) quby válasza #76385920 (#11413) üzenetére


quby
őstag

Valenciaban elég ritka az eső....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#11415) sityupityu válasza quby (#11414) üzenetére


sityupityu
veterán

Klímaváltozásban élünk. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11416) dellfanboy válasza quby (#11414) üzenetére


dellfanboy
őstag

nyaron lehet... (okt, nov a legcsapadekosabb idoszak)[link]

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11417) #76385920 válasza quby (#11414) üzenetére


#76385920
törölt tag

Azért imádkoznak... :P

(#11418) mefistofeles

Na, kinek mi a tippje, ki lesz a világbajnok? ...és miért?....
Nálam ...hmmm... még mindig elég kiegyenlített a dolog, talán egy hajszállal Lorenzo az esélyesebb. Ha össze jön az 1. vagy 2. hely akkor megnyerte szerintem. De még így sem lesz sétagalopp..... Rossi átmegy a tömegen és minimum 5. lesz nálam. Ha 4. akkor pontegyenlőséggel Lorenzo a győztes......
Ha Lorenzo lecsúszik a 2. helyről akkor szerintem bukta a címet.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11419) TayRol válasza mefistofeles (#11418) üzenetére


TayRol
veterán

Nem kérdés, Lorenzo.

(#11420) busman


busman
addikt

Remélem Rossi behúzza....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11421) sityupityu válasza mefistofeles (#11418) üzenetére


sityupityu
veterán

Rossi szurkolóként sajnos több esélyt látok Lorenzo-nál.
De bármi megtörténhet. Egy kis hiba a nyalókás csávónál és szevasz. ;] Persze ez mind a két versenyzőnél előfordulhat.
Remélem, hogy Rossi.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11422) Turbolada II válasza mefistofeles (#11418) üzenetére


Turbolada II
őstag

Rossi, mert csak.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#11423) #70869248 válasza mefistofeles (#11418) üzenetére


#70869248
törölt tag

tök mindegy, Rossi is megérdemelné, mert kevesebbet hibázott mint Lorenzo és Marquez.
A mostani húzása miatt remélem csak hogy nem ő hanem inkább Lorenzo.
Aztán a jövő év után remélem Rossi visszavonul a MotoGp-ből.

[ Szerkesztve ]

(#11424) #76385920


#76385920
törölt tag

Hát Rossi fanként azt kell mondjam, hogy Jlo lesz az... :O

Nem! Rossi lesz az!!! :D

JLonak sokkal több esélyem van. Szárazon gyorsabb, valszeg be fogja húzni a pole-t is. Rossi max. 4-ig fog tudni feljönni.

Másik verzió, hogy Marc és Pedrosa olyat mennek, hogy Jlo-nak vért kell hugyoznia hogyha harmadik akar lenni, pláne, hogy ha Iannone is odakeveredne az elejébe, Rossi 4. :)

[ Szerkesztve ]

(#11425) mefistofeles válasza #76385920 (#11424) üzenetére

Hát ez az... baromi sokismeretlenes az egyenlet. Az várható, hogy Lorenzo és Pedrosa erős lesz, ráadásul most Marqzueznek sincs értelme várni Rossira :DDD szóval ő is hajt. Ha mindenki hozza kb. amit az utóbbi hetekben akkor szerintem Rossi 5. helyig tuti feljön. Lorenzonak viszont létkérdés a 2. hely. Ha mindkét repsol jól megy akkor nem lesz egyszerű dolga, ráadásul vigyázniai is kell mert ha bukik akkor vége a dalnak....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11426) #76385920 válasza mefistofeles (#11425) üzenetére


#76385920
törölt tag

Iannonében bízok azért...

Elég jól megkavarhatj a dolgokat ha sikerül neki az időmérő...

(#11427) sityupityu válasza #70869248 (#11423) üzenetére


sityupityu
veterán

Aztán a jövő év után remélem Rossi visszavonul a MotoGp-ből.

Velem együtt szerintem sokan inkább az ellenkezőjében reménykednek. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11428) #70869248 válasza sityupityu (#11427) üzenetére


#70869248
törölt tag

Azzal nincs semmi baj :) Ez természetes.

(#11429) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Eközben Lorenzo fél seccel poleban a Hondák előtt.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11430) sityupityu válasza Motion_Blur (#11429) üzenetére


sityupityu
veterán

Hajaj :W :N Nem baj, ez még nem a verseny. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11431) quby válasza Motion_Blur (#11429) üzenetére


quby
őstag

Nem láttam, de azért gondolom feszegeti a határokat. A qual+fp-k eredményeiből látszik hogy csak a versenyre koncentral. Azért volt másfél mp, mert teljesen verseny tempóra koncentrált.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#11432) mefistofeles válasza quby (#11431) üzenetére

Hülye is lett volna másra.... Tuti, hogy péntektől csak a versenytempót csiszolja......
Lorenzo jól nyomta de nem szabad túlfeszítenie a határait. Neki elég Iannone és egy Repsol leelőzése. Hiszem, hogy Rossi nem tud feljönni dobogóig, ha csak nem bukik valaki elöl......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11433) Motion_Blur válasza mefistofeles (#11432) üzenetére


Motion_Blur
félisten

50-50-et még mindig tartod esélyekre?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11434) mefistofeles válasza Motion_Blur (#11433) üzenetére

Nyilván őrültség most 50-50 et mondani.
De én most is úgy vélem, Rossi ha nem hibázik akkor fel tud jönni az 5. helyre az tuti! A két Repsolos nyomni fogja, szóval előfordulhat egy klasszikus Lorenzo győzelem, vagyis elhúz és rajt cél, de nagyon kis dolgokon múlhat. Ha a gumik bírni fogják és csak a szükséges kockázatot kell vállalnia Jorgénak a sebessége okán akkor inkább 75-25 Lorenzonak. Főleg úgy, hogy nem tartom nagyon valószinünek, hogy Vale dobogóra ér, így Lorenzonak nem is kell feltétlenül győznie.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11435) corevalue


corevalue
csendes tag

Mikor és hol adják a futamot?

(#11436) Calogero válasza corevalue (#11435) üzenetére


Calogero
addikt

Digisport2

Moto3 10:55
Moto2 12:15
MotoGp 13:35
MotoGp díjátadó ünnepség: 22:55

(#11437) corevalue válasza Calogero (#11436) üzenetére


corevalue
csendes tag

Még szerencse hogy UPC-s vagyok :U :DDD

(#11438) Petya25 válasza corevalue (#11437) üzenetére


Petya25
addikt

Nem vagy egyedül! :O Marad a stream.
Amúgy az uccsó pillanatig Rossinak szurkolok és várok a csodára elöl, hogy hátha...

Ha Rossi abbahagyja egyszer, akkor sokaknak fájni fog a feje. Várható, hogy a Superbike mintájára zuhanni fog a nézettség. Ott is van baj elég.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11439) mefistofeles válasza Petya25 (#11438) üzenetére

Én is streamen szoktam nézni, van pár teljesen élvezhető is.
Rossi korszakos pilóta de szerintem miatta nem fog leáldozni a motoGP-nek. Ennyi erővel Schumi visszavonulása után bezárhatott volna az F1! Akik nélküle nem nézik a GP-t azok nem a motorsportot szeretik csak Rossit.
Egyébként igen tisztelem amit elért de ha idén nem jön össze akkor már soha........ Jó nagyon de csak azért lehet VB aspiráns mert Marquez és Lorenzo elcseszte a szezon elejét. Ők (sőt Pedrosa is) már gyorsabbak nála ez tény!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11440) m3tr0 válasza Petya25 (#11438) üzenetére


m3tr0
senior tag

Srácok,

tudtok jó online streamet ahol tudnám nézni a versenyt?

Köszönöm! :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#11441) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

mit fogott / úszott meg a gyerek moto3-ban: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11442) mefistofeles válasza m3tr0 (#11440) üzenetére

Én mindig adott pillanatban keresek, de ez elég jó, ha a reklámokat már lelőtted persze.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11443) emre válasza m3tr0 (#11440) üzenetére


emre
veterán

A livestream.ru/eng lapon szoktam keresgélni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11444) Petya25 válasza mefistofeles (#11439) üzenetére


Petya25
addikt

A Schumi korszak maga tette érdektelenné az F1-et, távozásával onnan csak felfele lehetett tovább menni, de ez egy másik történet. Most viszont a szurkolók túlnyomó többsége Rossi miatt van kint a pályán. Tudom én nem vagyok mérvadó, de Rossi után nem fogom követni a MotoGP-t. Egyszerűen nem fog érdekelni, hogy JLo vagy Marq nyer, ahogy a Rosszi szurkolók nagy részét sem...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11445) sityupityu válasza corevalue (#11437) üzenetére


sityupityu
veterán

Idén még akkor ezek szerint nem is néztél futamot? Vagy letöltötted és később nézted őket? Csak onnan gondolom, hogy az utolsó futamnál kérdezed meg, hogy hol lehet nézni.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11446) mefistofeles válasza Petya25 (#11444) üzenetére

Én most is azt mondom, hogy szép dolog ha valakinek van egy kedvence de a visszavonulása után dobni a sportot is..... számomra minimum furcsa. Ott van Lorenzo, sokan nem szeretik pedig piszokgyors jó pilóta, vagy Marquez (jó tudom ö most az utálat tárgya) de istenadta tehetség csak a feje lágyának kéne benönie, vagy Iannone AZ új nemzedékböl.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11447) sityupityu válasza mefistofeles (#11439) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem Schumi-t nem szerették ennyien mint Rossi-t. Egyébként az F1 korántsem tündököl olyan fényben mint kb 8-10 évvel ezelőtt. Persze nem Schumi miatt, hanem az idióta szabályok és korlátozások bevezetésének köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11448) corevalue válasza sityupityu (#11445) üzenetére


corevalue
csendes tag

Jó pár éve néztem minden futamot, az utóbbi pár szezonban 1-1 futamot letöltöttem.
Most "csak" Rossi (régebben neki szurkoltam) miatt nézném meg az utolsó futamot, hátha csodát tud művelni :)

(#11449) sityupityu válasza mefistofeles (#11446) üzenetére


sityupityu
veterán

Én fogom nézni, mivel a motorsportok nálam az első helyen vannak. Kölyökkorom óta motorozok is, bár ezáltal inkább a motocross áll közelebb hozzám. A lényeg, hogy ha Rossi visszavonul igen valószínü, hogy nem fogok sírva fakadni ha lemaradok egy-egy futamról. :N Lorenzo-t soha nem kedveltem, számomra unszimpatikus volt már az alsóbb kategóriákban is. Attól függetlenül, hogy Rossi-val nem voltak puszipajtások Stoner nekem hiányzik a mezőnyből. Marquez-t ezidáig kedveltem, de majd megbocsátok egyszer neki. :) Tetszik a stílusa és a vakmerősége. :)

(#11448) corevalue Értem. :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11450) #70869248 válasza sityupityu (#11447) üzenetére


#70869248
törölt tag

Szvsz túl van ez misztifikálva, Schumacher jóval népszerűbb volt, márcsak azért is mert maga az F1 is jóval népszerűbb...iszonyat pénzt termel a közvetítésekkel, a MotoGp a fasorban nincs.
A pályára kilátogató nézők sajnos nem üzelti tétel a sportág szempontjából, pedig ott sok esetben jobbak a MotoGp mutatói.
A MotoGp nagyon népszerű volt Rossi előtt is, Rossi hozott egy csomó szurkolót...de megmondom öszintén, tisztelet a kivételnek, nagyon várom már hogy lelépjenek.
..hála az égnek azok le is fognak lépni akik fanatikusan Rossi drukkerek voltak, de magát a sportot, nem értették, vagy nem szerették. Nem rád értem, ebben a topikban egész jól megférünk.
..
Én nagyon régóta szeretem a MotoGp-t, talán ezért némileg rátarti is vagyok/lettem, elszomorít ha másokat nem érdekel csak egy versenyző akit felruháznak istennek és felkennek (pedig sok esetben meglepően keveset tudnak róla).
Én pl. Biaggi drukker voltam/vagyok, régen lelépett már a MotoGp-ből, ....és mégis itt vagyok.....bár ha Rossi büntetését felfüggesztették volna akkor felrugtam volna a sutba az egészet, megmondom öszintén.

szerk:
sok csúnya dolog történt már, pályán kivül, és pályán, ugye a legcsúnyább Capirossi-Harada, és bár Capirossi világbajnok lett, erkölcsileg Harada jött ki jól, és ez azért némileg helyrehozta...ugye Loris-t ki is rúgta a csapat, más kérdés hogy aztán sok pénzbe került nekik a perben.
De aztán Capirossi is sokat tett hogy ezt a foltot megszépítse, és sikerült neki.....
szal ha Rossi ezt megtehette volna büntetlenül akkor hiteltelenné vált volna szememben az FIM.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.