Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11551) venember83 válasza mefistofeles (#11549) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért ne gondoljuk már, hogy Lorenzo ma született bárány, vagy szerinted ő nem is tudott az egészről, minden Márquez ötlete volt csakúgy, és JLo egyszerűen örült a lényegesen könnyebben megszerzett világbajnoki címnek?

(#11552) mefistofeles válasza venember83 (#11551) üzenetére

Nos, már megbocsáss én megpróbálok alapból (szerintem minden elfogulatlan, jóérzésű ember ilyen kéne legyen) mindenkiről jót feltételezni. Az elején még Marquezröl is de ő meggyőzött az ellenkezőjéről.

Meséld már el (ha csak nem tiszta utálatból írod amit írsz) hogy mégis, hogyan képzeled? Lorenzo (aki nem éppen puszi pajtása Marqueznek ) felhívta, hogy te Marc segítsél már VB címhez oké? Vagy Marc őt, hogy figyi Jorge, annyira utálom Rossit, hogy megakadályozom a VB címét oké? Szerinted ez életszerű???? :W

De ami a legfontosabb, hogy akár tudott Marquez szándékáról, akár nem semmi olyant nem tett a pályán ami szabálytalan vagy akár sportszerűtlen lett volna! És ez a lényeg bár ezt a Rossisták sosem fogják megérteni és lassan jobban utálják a fórumokon Lorenzot mint Marquezt. Irigyek és tehetetlen dühöt éreznek ezt megértem. A többit nem!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11553) #76385920 válasza mefistofeles (#11549) üzenetére


#76385920
törölt tag

Sosem kedveltem JLO-t, ezekután meg pláne. (Mindamellett, hogy kiváló képességű versenyző)

Az, hogy nem tett semmit az akkor lenne igaz, ha végig kussol mint szar a fűben. Nem akar keményebb büntit Rossinak, nem akar bevonulni a sportbírósághoz, stb. Egyszerűen csendben marad és kész.

(#11554) mefistofeles válasza #76385920 (#11553) üzenetére

Aha.... felőlem lehetsz olyan naív, hogy Rossi hasonló helyzetben nem tett volna ilyent......
Ő már akkor bevágta a durcit a csapat felé és falat húzatott a boxba mikor Lorenzot leszerződtették (ezt ő maga ismerte el később) pedig még egy zöldfülű taknyos volt. Ő a sportszerűség és jóakarat élő szobra!
Persze neki kussolni kéne "mint szar a gazban", miközben a hatalmas Rossi gyalázza minden nyilatkozatában. Látom te sem viselsz szemellenzőt......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11555) venember83 válasza mefistofeles (#11552) üzenetére


venember83
nagyúr

Értem. Tehát akkor Márquez, aki minden bizonnyal ugyanannyira pajtása Lorenzónak, mint fordítva, azt mondta, hogy most megszívatja Rossit, Lorenzóval nem volt egyeztetés, utóbbinak nem volt semmi beleszólása az egészbe. Ezt ugye te sem hiszed? Lorenzónak nem kellett volna ezt a segítséget elfogadnia a fair play jegyében, de ő örömmel élt vele. Nem azt mondom, hogy ő találta ki, majd szabálytalan dolgot tett volna, de korántsem sportemberhez méltón járt el. És nem utálom, csak egyszerűen nem tartom fairnek azt, ahogy kezelte a helyzetet, amit Márquez generált, ennyi.

(#11556) mefistofeles válasza venember83 (#11555) üzenetére

Elolvasod te amit írsz?

"Márquez, aki minden bizonnyal ugyanannyira pajtása Lorenzónak, mint fordítva"
Egy morzsányi érvet mondj az elmúlt évekből ennek az alátámasztására........

"utóbbinak nem volt semmi beleszólása az egészbe..."
Dehogynem! Marquez egy olyan akaratgyenge gyerek akinek pont egy riválisa mondja meg mit tegyen.

" Lorenzónak nem kellett volna ezt a segítséget elfogadnia "
Légyszives vázold mit kellett volna Lorenzonak másképp tennie?
Ja tudom, le kellett volna állítania a motort az uccsó futam első körében, és besétálni a boxba igaz?

Tényleg nevetségesek vagytok.......

Legyen már tökötök és mondjátok ki, zsigerből utáljátok Lorenzot, tök mindegy mit tett vagy nem tett, elvette az Isten VB címét és ezért lakolnia kell!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11557) #76385920 válasza mefistofeles (#11554) üzenetére


#76385920
törölt tag

Szerintem arról szól a dolog, hogy Marc Jlo-t támogatja a VB megnyerésében. Szerintem azt nem mondta, hogy három üveg Sangria mellett leült Ezepelta, Jlo meg Márkez és eldöntötték, hogy mi és hogyan fog történni... :)

Lorenzo az első ilyen vádnál kijelenti, hogy faszság az egész visszautasítja a vádakat és kész. Azthiszem ez meg is történt. És minden újabb Rossi megnyilvánulás után ezt teszi. Miért akar keményebb büntit, miért akar részt venni a tárgyaláson ahova is végül nem engedték be, de a "bizonyítékokat" beadta. Én ezt a viselkedést tartom rossznak.

Jlo azt csinálta amiért a fizetését kapja. Kurvagyors volt.
Vajon Márkez is azt csinálta amiért a fizetését kapja?

Sajnos ezt úgy érzem sosem fogjuk megtudni.

Jlo és Rossi viszonya sosem volt felhőtlen, az év eleji puszihaverok style sem volt túl őszinte.

(#11558) mefistofeles válasza #76385920 (#11557) üzenetére

Amit it leírsz annak 90%-val tökéletesen egyet értek!
Két megjegyzés a részemről (ahogy én gondolom)......

"Miért akar keményebb büntit, miért akar részt venni a tárgyaláson ahova is végül nem engedték be, de a "bizonyítékokat" beadta. Én ezt a viselkedést tartom rossznak."

Azért mert ezek a srácok akár az életük árán is bajnokok akarnak lenni! Mind! Mit gondolsz Rossi anno miért húzatta a falat a boxba? Nem azért, hogy Jorge ne láthassa a csizmája mintáját hanem hogy a reményteli új pilóta nehogy adatokhoz jusson, ezáltal is gátolva a pilótatárs riválissá válását.

"Vajon Márkez is azt csinálta amiért a fizetését kapja?"
Gyanítom nem azért kapja a fizuját, hogy a rivális csapatok pilótái között ő legyen a mérleg nyelve.......

Még annyit jegyeznék meg, hogy akaratlanul is megjegyzed, hogy Lorenzo hibázott mikor súlyosabb büntit kért de arról szemérmesen hallgatsz, hogy mi a véleményed Rossi minden alapot és bizonyítékot nélkülöző vádaskodásáról.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11559) Something_ válasza mefistofeles (#11558) üzenetére


Something_
őstag

Tudtommal Lorenzo joval kevesebbet tesztelt, ezert kerult be a fal.

(#11560) #76385920 válasza mefistofeles (#11558) üzenetére


#76385920
törölt tag

Valami történt ami miatt kiborult a bili. Akik ebben élnek azok gondolom jobban sejtik, hogy mi volt az ami elindította a lavinát. Amit láttunk az utolsó két futamon az nagyjából alátámasztja Rossi vádjait. (Ha igazak, ha nem...)
Uccio-t kéne bepálinkáztatni aztán hátha elmondja mi is a szitu? :DDD

Pedrosa is bajnok akar lenni (egyszer majd talán neki is megengedik 2 év múlva ;] ) mégis pártatlan maradt, pedig beállhatott volna a honfitársai mellé az ügyvédeivel...Igaz őt aztán tényleg senki nem keverte bele ebbe az egészbe, pedig nyert futamot a szezon végén mondhatta volna Rossi, hogy ő is benne van, de mégsem mondta...

[ Szerkesztve ]

(#11561) #70869248 válasza mefistofeles (#11549) üzenetére


#70869248
törölt tag

Azért nem sántít, mert egy fikarcnyi bizonyték sincs arra hogy Marquez direkt akarta lassítani Rossi...mert ha lenne, akkor hallottunk volna róla. Ezt Rossi mondja...de ennyi.
Az ember nem veszi semmibe amit mond mert nagy karakter, de bizonyíték nincs,...és azóta már más dolgokat is mondott Rossi...amire szintén nincs.
Ki kellett volna buktatni...

(#11562) venember83 válasza mefistofeles (#11556) üzenetére


venember83
nagyúr

Márquez, aki minden bizonnyal ugyanannyira pajtása Lorenzónak, mint fordítva - értsd: ugyanúgy nem kedvelik egymást.

Dehogynem! Marquez egy olyan akaratgyenge gyerek akinek pont egy riválisa mondja meg mit tegyen. - nem megmondja, csak mondjuk odaszól Márqueznek, hogy erre nincs szükség, ne égesse le Lorenzót a rajongók szemében stb.

Nem utálom Lorenzót. Ahogy Márquezt sem. Annyira nem köt le az egész.

Mit tehetett volna Lorenzo? Leül megbeszélni a dolgokat Márquezzel és Rossival, hogy a világbajnokságot ő nyerhesse meg, és ne valami külsős döntés alapján gyűjtse be. Ha ez nem megy, akkor pl. valamely csatornán keresztül nyilatkozik, hogy szeretné, ha fair játszmában dőlne el a világbajnokság sorsa, nem kér a csapattársa elleni segítségből. Vagy valami hasonló. De ő csak sunnyogott, plusz még a Rossi elleni ítélkezésbe is bele akart szólni.

[ Szerkesztve ]

(#11563) mefistofeles válasza #70869248 (#11561) üzenetére

Tudom, hogy nem vagy kezdő de most tiszta szívedből mond ha nem mondok igazat.
Azért tuti, hogy Marquez feltartotta Rossit, mert olyan nincs hogy két pilóta a harmadik helyen pontosan ugyanakkora tempóra képes. Ha Rossi a gyorsabb akkor simán otthagyja Marc-ot, hisz miért is maradt volna? Marc viszont Rossi minden előzésére azonnal válaszolt, aztán még sem ment el. Ilyen szituáció nincs. Ha az elől haladó (ha lassúbb) kétségbeesetten védekezik amíg tud aztán lemarad. ha gyorsabb akkor meg egyértelmű....
Mivel csak egyiküknek volt valós és nagyon is nyomós érdeke, hogy elmenjen (Rossi) de nem tudott ezért ebből az következik, hogy nem is lehetett gyorsabb. Marc viszont Rossi minden manőverére azonnal válaszolt és támadott, aztán még sem húzott el......
Ha szerinted ilyen létezik akkor ok. Szerintem nem! Vannak nagy csaták de roppant ritkán ennyi körön keresztül.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11564) mefistofeles válasza venember83 (#11562) üzenetére

"Leül megbeszélni a dolgokat Márquezzel és Rossival, hogy a világbajnokságot ő nyerhesse meg, és ne valami külsős döntés alapján gyűjtse be."
Ebbe inkább nem megyek bele, Ha nem látod ez mekkora (bocs) marhaság akkor kár elemeznem......

Tehát "sunnyogott" plusz a Rossi elleni ítéletből mindent ki akart hozni amit lehetett.
Igazad van! Egy szar szemét alak aki nem hogy a VB címet de a részvétel jogát sem érdemli meg.
Az, hogy Rossi a konfliktus kezdetétől sározza az samfu felejtsük el. A Doktornak ennyi alanyi jogon jár!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11565) mefistofeles válasza Something_ (#11559) üzenetére

És ez a felkent lovagok, jóindulatú, sportszerű viselkedése ebben az esetben?
Mert Lorenzon kb. ezt kérik számon.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11566) venember83 válasza mefistofeles (#11564) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy szar szemét alak aki nem hogy a VB címet de a részvétel jogát sem érdemli meg. - ilyet nem írtam, de a vita szempontjából tényleg nagyon jó és hasznos riposzt. Én kérek elnézést, amiért elmondtam és megindokoltam a véleményemet. További jó elemzést neked. :)

(#11567) #70869248 válasza mefistofeles (#11563) üzenetére


#70869248
törölt tag

a tuti az kevés...éérted, bizonyíthatónak kellene lennie

(#11568) mefistofeles válasza venember83 (#11566) üzenetére

Megindokoltad??????????
Nincs több kérdésem........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11569) TayRol


TayRol
veterán

és végre befejezitek, hála istennek. kicsit túl lett rágva ez a csont.

(#11570) #70869248 válasza TayRol (#11569) üzenetére


#70869248
törölt tag

nem értek egyet, még sztem hónapokig téma lesz, mivel az egész idény legnagyobb történése volt, és nem kicsi volt a tét...biztos vagyok benne hogy még két hét múlva is ezzel foglalkoznak a híroldalak. Pláne ha a HRC tényleg kiadja a telemetriáját Marquez-nek.
Aki foglalkozik ezzel a sporttal, annak nagyon ezzel van teli a feje. :)

(#11571) TayRol válasza #70869248 (#11570) üzenetére


TayRol
veterán

de mivel lassan teljesen elbeszéltek egymás mellett, ez ilyen minőségben már okafogyott. és a hangulat is kezd emelkedett lenni (feleslegesen - mivel objektíven igyekszetek megvitatni a dolgokat), ez nem ok.

valószínű téma lesz még évek múlva is.

[ Szerkesztve ]

(#11572) #70869248 válasza TayRol (#11571) üzenetére


#70869248
törölt tag

lehet, nekem is absz. a fejemben van pedig aztán nem különösebben szurkolok egyiknek sem, Lorenzo vagy Rossi.
De nem gyenge balhé lett és van belőle :( ...pláne, saját vélemény, hogy Rossi-nak nagyon valószínű ez volt az utolsó sansza a 10.-re..
Nagyon nagy dolog lenne ha még egyszer fel tudná úgy szívni magát mint idén...és még így is azért ott vannak a többiek.

(#11573) TayRol válasza #70869248 (#11572) üzenetére


TayRol
veterán

nagy esélye volt (szerény véleményem szerint nem lesz több ilyen), de elszállt. nagyon rosszul cselekedett (ezt vitatni nem lehet), szerintem 1-2 év és megy pihenni. legnagyobbat a szurkolók vesztettek az egésszel.

(#11574) Something_ válasza TayRol (#11573) üzenetére


Something_
őstag

Kíváncsi vagyok, hogyha annó a hondánál maradt volna végleg, hány vb címnél járna. Szvsz bőven 10 felett.
Rossi nélkül furcsa lesz a motogp, szerintem túl száraz lesz.

(#11575) #76385920 válasza Something_ (#11574) üzenetére


#76385920
törölt tag

Nem lesz az száraz...

Iannone, Dovi, Epargaro... :)

(#11576) sityupityu válasza mefistofeles (#11549) üzenetére


sityupityu
veterán

"Én továbbra is azért neheztelek csak a Dokira mert folyamatosan bemocskolja Lorenzot is aki pedig nem tett semmit! A népszerűségét kihasználva besározza és rontja a hírnevét"

Teszi azért, mert a kedves Lorenzo még súlyosabb büntetést akart kiszabatni rá, ráadásul még a döntést is szerette volna manipulálni.
Megérdemlik az összes szennyet-szutykot amit a nyakukba fognak kapni. És a java még csak hátravan.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11577) sityupityu válasza mefistofeles (#11556) üzenetére


sityupityu
veterán

"Legyen már tökötök és mondjátok ki, zsigerből utáljátok Lorenzot, tök mindegy mit tett vagy nem tett, elvette az Isten VB címét és ezért lakolnia kell!"

Én ezt már korábban is leírtam, hogy már az alsóbb kategóriákban is egy f@szkalapnak tartottam.
Marquez-t viszont pont, hogy kedveltem idáig, a motorozási stílusát is beleértve.

(#11558) mefistofeles
"Mit gondolsz Rossi anno miért húzatta a falat a boxba? Nem azért, hogy Jorge ne láthassa a csizmája mintáját hanem hogy a reményteli új pilóta nehogy adatokhoz jusson, ezáltal is gátolva a pilótatárs riválissá válását."

Bocsánat, lehet, hogy rosszul emlékszem. De ez nem akkor volt amikor Rossi a csapaton belül átment egy konkurens gumigyártóhoz? És pont, hogy a gumigyártó ragaszkodott a falhoz? Persze ezzel nem azt mondom, hogy Rossi ellenkezett volna.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11578) dellfanboy válasza #76385920 (#11575) üzenetére


dellfanboy
őstag

ugyanmar Doki nelkul le fog zarulni egy korszak. dovi miota van a gp-ben? mit tett le idaig, semmi emlekezetes megmozdulasara nem emlekszek. espargaro? felolem a konyoke helyett a segget is lerakhatja a kanyarba, kell a tokomnek meg egy spanyol.. talan ez az iannone gyerek, bar amekkora arca van kotve hinnem bajnok lesz valaha is.. (asszem Iannone-e a paddockban az egyik legnagyobb motorhome annak ellenere hogy a bajnok meg nem lett soha...
szomoru es szurke idoszak lesz a doki nelkul..

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11579) #76385920 válasza dellfanboy (#11578) üzenetére


#76385920
törölt tag

Egyértelmű, lezárul a Rossi korszak. Sajnálni fogom nagyon.

Lezárult az Agostini, Schwantz, Rainey stb. korszak is. Mindig jön egy új kedvenc. :) Jó, Jlo és Marc sem a szivem csücske, de most a Marqez korszak fog jönni, szemtelnül fiatal van ideje mindenre...Az más kérdés, hogy a mi lesz nézettséggel, stb. A Dorna ebből él, ha csak "lézengenek" a pálya körül a nézők az senkinek sem lesz jó...

(#11580) dellfanboy válasza #76385920 (#11579) üzenetére


dellfanboy
őstag

persze elobb utobb jonni fog, de nem vagyok benne biztos, hogyha Rossi nyugdijba megy a kovetkezo evben nezni fogom-e. idaig Jlo szamomra semleges volt, de a tetteivel elegge elasta magat nalam..marquez meg mindig utcahosszal nyert (ha nem bukott) neki drukkolni nem volt tul izgalmas.most meg kiderult rola hogy ugy viselkedik mint egy megsertodott ovodas.. szoval o is sztorno

kotve hinnem a ktm, ducati bajnokeselyes lenne par even belul... szoval izginek bizti izgi lesz a rossi utani korszak, kerdes lesz-e ertelme nezni..

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11581) #70869248 válasza dellfanboy (#11580) üzenetére


#70869248
törölt tag

nem :)
..Persze hogy lesz értelme bakk, ..maradhat továbbra is, és akkor látjátok ahogy egyre lejjebb csúszik, ha ezt akarjátok, és persze lenne felette hatalmatok.
...vagy megszavaztathatnok hogy kapjon sokkal jobb technikát mint a többiek...
Egy idő után akkor is el kell engedni. Szvsz Doohan távozása szarabb volt, mert ő még a csúcson volt mikor megsérült.
Rossi maradhat, csinálhat csapatot, lehet része a MotoGp-nek,..de versenyzőként már nagyon kevés esély van arra hogy erősödni fog.

(#11582) mefistofeles

Még egy utolsó adalék aztán én befejeztem.... Tudom, hogy minden cikkre ami esetleg nem mocskolja Lorenzot százat állít szembe a Rossi hívők serege de azért belinkelem egy magyar motoros véleményét, ahogy [ő látta.] Érdekes módon (talán elhiszitek, hogy nem beszéltünk össze) ugyanazt mondja zárszóként amit én is írtam már, tudniillik, hogy mindkét Yamahás megédemelte volna a világbajnoki címet. Ja és milyen felháborító, nem buzizza és mocskolja Lorenzot........ pedig gyanítom picit jobban ért hozzá mint mi......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11583) prmcsk válasza #70869248 (#11570) üzenetére


prmcsk
addikt

Már megint lement vagy 30 hsz., de csakis te hoztad fel azt, ami a lényeg és az egyetlennek hitt kommentembe bele is fogalmaztam, hogyaszondja: "Pláne ha a HRC tényleg kiadja a telemetriáját Marquez-nek."

Ebből sok minden kiderülhetne és ígéret is volt rá, de miért nem adják ki ? Netán azért, mert kiderülne belőle, hogy rossi jól érezte a "patkányszagot" ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#11584) #70869248 válasza prmcsk (#11583) üzenetére


#70869248
törölt tag

nem hinném, mert ők nem Marquez teljes telemetiájára tettek igéretet, csak arra hogy Rossi megrugta a fékkart, tehát ők csak azt a részt fogják kiadni,..ha végül úgy döntenek hogy kiadják.

(#11585) Petya25 válasza #70869248 (#11584) üzenetére


Petya25
addikt

Aha, én annak a statisztikának hiszek, amit én hamisítottam.
Ott azonnal közreadva még tán el is hitte volna valaki, de ez a hajó már elment...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11586) quby válasza #70869248 (#11584) üzenetére


quby
őstag

Azt a fékkart a kormány végén lévő szarvval nem lehet megrugni....Aki azt állítja hogy meg lehet az ugyanolyan elvakult agymosott, mint azok a Rossi fanok akikkel próbálsz itt dűlőre jutni....most 50. megnézés után azt sem tartom kizártnak, hogy azért nem adják ki azt a telemetriát, mert ahol fékkar "rúgást" feltételezünk ott egy kövér gázfröccs volt...

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#11587) #70869248 válasza quby (#11586) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ezzel várjunk addig amíg nyilánosságra nem hozzák, mivel gondolni sok mindent lehet, de ha adatokat mutatnak akkor azzal nehéz szembeszállni.
[link]
utána itt lenyilatkozza hogy miért nem mutatták meg: [link]
..
Ezek rendben vannak szvsz, minden további véleménnyel sztem várni érdemes addig amíg ezeket elérhetővé nem teszik...vagy ha úgy dönetnek hogy mégsem hozzák nyilvánosságra akkor lehet spekulálni hogy ezért vagy azért.

(#11588) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stoner - Ducati reloaded

"Azt beszélik, hogy Stoner megsértődött a Hondára: mint ismert, az idei MotoGP-s motor elképesztően rosszul lett fejlesztve – állítólag ő mondta, hogy a motor túl erős lesz, de nem hallgattak rá és ő most ezért neheztel. Emellett pedig a szezon elején is történt valami: Pedrosa kézműtétje miatt Hiroshi Aoyamát ültették rá a Repsol Hondára, holott Casey Stoner maga is nagyon szeretett volna egy-két futam erejéig visszatérni a mezőnybe. Bánatának a sajtóban hangot is adott, a Honda viszont mégsem mutat felé akkora bizalmat, mint azt szerinte kellene."

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11589) m3tr0 válasza mefistofeles (#11582) üzenetére


m3tr0
senior tag

Tudod az a durva,hogy ő is ugyan azt látta amit mi, csak finomabban fogalmaz.
MM nem akar előzni és segítette JL-t. Ami gusztustalan volt.JL meg patkány mert ott tett be VR-nek ahol csak tudott.
Nem mellesleg MM és JL mellől felallt a Sector és a Gas is.
Az is csak véletlen ugye?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#11590) emre válasza m3tr0 (#11589) üzenetére


emre
veterán

És én azért arra is kiváncsi lennék, hogy a Repsol ezt hogy gondolta, mert a versenyszellemet és a versenyzői elkötelezettség hiányát nem lehet Rossira fogni.
Mivel Rossit az incidens után következetesen megbüntették számomra az jön le, hogy MM viselkedésével nem voltak teljesen elégedettek.

„A Repsolt nagyon elszomorítja a Sepangban létrejött helyzet, főleg azért, mert a vállalat büszke a sport értékeire: a világbajnokságra, a versenyszellemre és a versenyzők elkötelezettségére. Ezek nélkül az értékek nélkül, nincs értelme a Repsol szponzori részvételének a sportban.”
„Ezen kívül a Repsol egyértelmű és erős szabályozást szeretne a versenyzők biztonsága érdekében, ami egyértelműen és következetesen bünteti a Malajziában látott viselkedést.”

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11591) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

#TheGrandFinale: Rossi’s lap of honour

Ez marha nagy... a gesztusok többet mondanak minden szónál...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11592) busman válasza Motion_Blur (#11591) üzenetére


busman
addikt

:R Igaz..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11593) quby


quby
őstag

Stoner. Vajon ő mit szól hozzá?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#11594) Motion_Blur válasza quby (#11593) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezt: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11595) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#11594) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem is megy rosszul neki: [link]

Ennek lennére nem akar visszatérni: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11596) sityupityu válasza Motion_Blur (#11595) üzenetére


sityupityu
veterán

Rossi fan-ként mondom, bár nem voltak puszipajtások, de szerintem jó lenne ha visszatérne. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11597) mefistofeles

Úgy látszik az egységes elektronika végre egy jó ötlet! Ha sűrűsödik a mezőny és többen lesznek esélyesek nem csak a top 4 motoron ülő akkor sokkal izgibb futamok, csaták és bajnokságok jöhetnek! :C

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11598) emre


emre
veterán

Apa kezdődik

Futamok a Digi2-őn

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11599) sityupityu válasza emre (#11598) üzenetére


sityupityu
veterán

Az első 5 nagyon közel van időben egymáshoz. Kíváncsi leszek a versenyre. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11600) Motion_Blur válasza sityupityu (#11599) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyjából az a kép mint tavaly. Ha minden körülmény ideális akkor Lorenzo foghatatlan.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.