Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11951) quby


quby
őstag

Az idők nyilván függnek a tesztprogramtól is. Az új ember általában a gép megismerésére törekszik, alapvető viselkedéssel, és saját stílusának a géphez igazításával (ezzel küzd most LOR is). Az pedig aki már ismeri a gépet, a fejlesztésre koncentrál, tehát nem feltétlenül a leggyorsabb körök elérése a cél Rossinál. Ugyanez van most a WTCC-ben is a hondánál, csak ott nem megy olyan jól a japó srácnak mint itt Vinaleznek :D Ettöl güggetlenül nem lennék meglepve ha az ifjonc elverné Rossi száját 1-2 alkalommal, de azéert egész szezont tekintve még mindig az öreg a rutinosabb, minden téren, és ez döntő lehet....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#11952) dellfanboy válasza sityupityu (#11949) üzenetére


dellfanboy
őstag

motogp.com
(elofizetes)

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11953) sityupityu válasza dellfanboy (#11952) üzenetére


sityupityu
veterán

Valami normális stream nincs?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11954) zgospel válasza sityupityu (#11949) üzenetére


zgospel
őstag

Nálunk nincs Digi, szóval én netes BTSport 2 streameket néztem, illetve ritkán találtam digisport streamet. A motogp videopass szerintem irreálisan drága azért hogy megnézzek 1-1 futamot :U
Fogalmam sincs hogy spíler tv lesz-e nálunk a csomagban, remélem igen.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#11955) dellfanboy válasza sityupityu (#11953) üzenetére


dellfanboy
őstag

futam elott biztos talalsz (talan totalsporttek?), de en teljesen raszoktam a full hd-ra angol kommentatorral.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11956) Popes válasza sityupityu (#11953) üzenetére


Popes
őstag

Tavaly az Ace Playert(VLC) használtam mert nem volt digim, 1500kbps-től már nagyon jó a minősége.(FHD tv-n simán hozza a upc hd minőséget csak gyors net kell hozzá)
Indulásnak itt egy lista amiben Spiler még nincs de már ez is sokkal több a semminél.LINK
Ha keresgélsz lehet találhatsz Spilert is hozzá valahol.

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#11957) sityupityu válasza Popes (#11956) üzenetére


sityupityu
veterán

Köszi mindenkinek, csak lesz majd valahogy.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11958) dellfanboy


dellfanboy
őstag

lefutott az elso futam a WSBK-ban, elso 5 helyen 5 angol, raadasul a tavalyi Duc, Kawa sorrend se nagyon valtozott, Honda az uj blade-el epp hogy befert a top10-be...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11959) -Mike-


-Mike-
addikt

Eközben a teszten a Ducati...

(#11960) Popes válasza -Mike- (#11959) üzenetére


Popes
őstag

Mit? A tenyérizzadásgátlólevegőbevezetőkézikészüléket? :DDD :Y

Deus ex machina

(#11961) #70869248 válasza -Mike- (#11959) üzenetére


#70869248
törölt tag

Döbbenet hogy képtelenek megoldani az első kerék problémáját. Stoner utolsó éveiben jött elő úgy hogy ő még kezelni tudta, de már szóvá tette. Végig szívott vele Rossi és Burgess, aztán jöttek a szárnyak és részsikerek....aa Ducati mint egy időutazás, újra ott vannak hogy van a kigyorsításnak egy olyan tartománya ahol bődület gyorsulnak, de a féktáv-kanyarközép részen bizonytalan a tapadás....villageomettria+első futómű+súlyelosztás...vagy tköm tudja mi bajuk van, de még mindig sz@r.

(#11962) mefistofeles válasza #70869248 (#11961) üzenetére

Idén sem tudják megtenni azt a lépést ami a világbajnoki cím esélyesévé tehetné őket.
Dovi megint fog hozni pár dobogót, esetleg Lorenzo is (szerintem összetettben Dovi mögött végez) de hát nem erre vágynak.....
Az azért döbbenet, hogy az idei motorral és szárnyak nélkül is a nyugdíjas Stoner a leggyorsabb. Mikor ráült azért odapirított. Ha tényleg VB címet szeretnének azt csak ő tudná nekik (esetleg) szállítani!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11963) #70869248 válasza mefistofeles (#11962) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem sem ez az év lesz amikor hengerelnek...ha egyáltalán lesz olyan. Pedig Lorenzo-val muszáj lesz valamit mutatni, Lorenzo-nak lesz még visszaút, akár Rossi helyét nézem, akár Pedrosa helyét. De a Ducati-val címet kellene behúzni Lorenzo-nak mindenki tudja, ezért hozták.

(#11964) sityupityu válasza -Mike- (#11959) üzenetére


sityupityu
veterán

A videókat nézve egyébként nem fest olyan szörnyűen mint a képeken. Nem azt mondom, hogy szép de nem is annyira gáz mint pl a jobb oldali képeken.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11965) mefistofeles válasza #70869248 (#11963) üzenetére

"Pedig Lorenzo-val muszáj lesz valamit mutatni"
Muszáj lenne de egyrészt a motor sincs a Yamaha és a Honda szintjén, másrészt Lorenzonak is nagyon sokat kell még változtatnia a stílusán. Az is időbe telik szerintem, mire Dovit verni tudja!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11966) Something_ válasza mefistofeles (#11962) üzenetére


Something_
őstag

Sztem Marquez tudna veluk nyerni, de hulye lenne elmenni a repsoltol.
Sztem o kiseggeli a hondanal a palyafutasat es siman leelozi vb cimek szamaban Rossit.
Ha Rossi maradt volna a hondanal vagy akar a yamahanal, akkor nem a tizedikert "szenvedne":-(

(#11967) mefistofeles válasza Something_ (#11966) üzenetére

Azt, hogy Marquez tudna nyerni ducatival azt nem jelenthetjük ki amíg rá nem ül de az tuti, hogy a stílusa közelebb áll a motorhoz mint Lorenzóé.
Lorenzo fokozatosan alakította ki a stílust amivel nyerő volt a yamahán, most kérdés, hogy tud e váltani, illetve ha tud akkor mennyi idő alatt.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11968) mefistofeles

Megkérdeztek egy csomó jelenlegi és volt versenyzőt (köztük igazi legendák!), hogy ki nyeri az idei VB-t. Nos nagyon egyértelmű a profik szerint a helyzet. Összesen két pilóta kapott szavazatot a végső győzelemmel kapcsolatban. Ami talán érdekes lehet, Rossit mindössze ketten merték a második helyre tenni feljebb senki.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11969) Popes válasza mefistofeles (#11968) üzenetére


Popes
őstag

Mivel a teszteken Vinales volt a jobb ez így nem meglepő. Viszont majd 3-4 futam után fog tisztulni a kép és kezd majd körvonalazódni hogy mik is a valós erőviszonyok. :)
Na meg meglátjuk majd hogy élesben mi a helyzet Vinales és Rossi között, +hogy a Honda milyen erős lesz a Yamahához képest. :))

Deus ex machina

(#11970) dellfanboy válasza mefistofeles (#11968) üzenetére


dellfanboy
őstag

ez alapján vinales-marquez csata lesz!
Cecchinello milyen szerény hogy a második helyre tette a pilótáját ;]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#11971) sityupityu válasza dellfanboy (#11970) üzenetére


sityupityu
veterán

"ez alapján vinales-marquez csata lesz"

Az majd elválik, hogy milyen csaták lesznek év közben. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11972) zgospel


zgospel
őstag

[link] pedig a szárnyakat betiltották :D :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#11973) #214


#214
tag

Valakinek van infója mi a helyzet a mai időmérővel? Az megvan, hogy esik és villámlik, és ezért csúszik (vagy elhalasztódik???), de "mindent" közvetítő Spíler tévén épp foci megy :((

Szerk.: Most látom, törölve van, FP3 szerint lesz a rajtrács holnap

[ Szerkesztve ]

(#11974) mefistofeles válasza #214 (#11973) üzenetére

Törölték a teljes szombati programot és a szabadedzések összesített eredménye alapján rajtolnak holnap.
1, Vinales
2.Iannone
3.Marquez
4.Zarco
5.Dovisiozo
6.Redding
7.Pedrosa
8.Folger
9.Crutchlow
10.Rossi
11.Petrucci
12.Lorenzo
13.Bautista
14.Baz
15.Espargaro
16.Miller
17.Abraham
18.Rins
19.Rabat
20.Barbera
21.Lowes
22.Espargaro
23.Smith

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11975) Motion_Blur válasza mefistofeles (#11974) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Rossi, Lorenzo szépen le lesznek idén darálva úgy érzem.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11976) mefistofeles válasza Motion_Blur (#11975) üzenetére

Még mindkettő előre léphet de, hogy ez mire lesz elég.....
Doki azért futamokon jó szokott lenni, Lorenzonál meg kérdés, hogy mennyi idő alatt és mennyire érez rá a Ducatira.
Ha tippelnem kéne akkor Rossi a 3. hely körül állhat be, Lorenzo 4-6 talán.......
Azért ez a Vinales gyerek brutális. Ha nem fog bugdácsolni akkor felkötheti a gatyáját aki el akarja kapni!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11977) zgospel válasza mefistofeles (#11976) üzenetére


zgospel
őstag

Aha, csak ott van Iannone az elején és nála sose tudni hogy éppen 2 vagy 3 embert üt-e ki egyszerre :DDD ;] ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#11978) Something_ válasza mefistofeles (#11976) üzenetére


Something_
őstag

Nagyon nehéz azért egy egész versenyt végig tolni, főleg nála mekkora nyomás lehet, plusz azt se felejtsük el, hogy nagyon fiatal, vannak ott öreg rókák, hatalmas tapasztalattal. De hát ezért lesz érdekes!

Nyomorult spíler tv, nálam nem jön be. (Digi) van valami mód a magyar közvetítést nézni majd? Vagy marad a netzárlat és másnap?

(#11979) mefistofeles válasza Something_ (#11978) üzenetére

Éppenséggel a nyomásból eddig semmi nem látszik nála!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11980) Something_ válasza mefistofeles (#11979) üzenetére


Something_
őstag

Majd kiderül pár verseny múlva :-) Én szurkolok neki, nem árt a frissítés.

(#11981) quby


quby
őstag

Hát ha ez a spíler így fogja adni, akkor k...a ideges leszek..... Gyakorlatilag semmit nem látok. Olyan mint az eurosport csak ott folyton snooker megy, meg kerékpár, itt meg hoki. A kiírt műsor pedig köszönő viszonyban sincs a valósággal.
Most lehet valahol nézni online?

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#11982) -Mike-


-Mike-
addikt

Komolyan Mezei a kommentátor? Akkor ez az év is angolul lesz nézve... :D

(#11983) quby válasza -Mike- (#11982) üzenetére


quby
őstag

Meg Talma.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#11984) emre


emre
veterán

Stream ha kell valakinek

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11985) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ti láttok vizet a pályán?
WTF??

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11986) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mezei vállalhatatlan, egy igazi idióta baromállat...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11987) #70869248


#70869248
törölt tag

ssszz Zarco :(

(#11988) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

De szép csata volt!

Kár hogy Iannone és Zarco kiszálltak hamar.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11989) #70869248 válasza Motion_Blur (#11988) üzenetére


#70869248
törölt tag

két dolog sanszos volt...Iannone és Crutchlow bukása.
Egyébként szép volt Maverick jól csinálta nagyon, Dovi' és Rossi detto,..a Honda meg, háát
Honda vs. Aprilia...gyönyörű.
A Honda nagyon meghúzhatta a nadrágszíjjat. Ez valszeg kevés lesz az évre

(#11990) mefistofeles

Vianles tökéletesen, higgadtan csinálta meg! Dovi kihozta amit lehet, Rossi meg a fene se tudta, mint ha beszari lett volna kissé, vagy szimplán várta a csata végét és elbóbiskolt!
Lorenzo meg szerintem rámászott ugyanarra a szopórollerre amin Rossi is utazott anno.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11991) #70869248 válasza mefistofeles (#11990) üzenetére


#70869248
törölt tag

Stoner.
Zseniális motoros.
Lorenzo-nak kell egy ideális tapadású verseny...de nagyon arra tennék pénzt hogy nem fog tudni akkorát változtatni sem a stílusán, sem a motoron, hogy ebből valami legyen. Teljesen máshogy fordulnak a Ducati-k, ahol Maverick, Marquez öblösen fordul, ott Dovi' szűken...
Szal még megvárnék egy ideális versenyt, ...de Lorenzo-nak eddig nem sok jó néz ki.

(#11992) -Mike- válasza Motion_Blur (#11986) üzenetére


-Mike-
addikt

Annak az F1es szezonnak amit ő kommentált végig egy futamát nem néztem vissza, pedig mindig van ami visszanézek de abból egyet sem, zsigerből gyűlölöm a hozzánemértését.

(#11993) mefistofeles válasza #70869248 (#11991) üzenetére

Egyet értek!
....és az ahogy egyre magabiztosabban, és gyorsan hajtja Dovi a gépet az mindenképpen felrtékeli a teljesítményét. Stoner után egyértelműen a leg jobb, stabilabb ducatis. Egyenlőre azt jósolom, hogy függetlenül attól, hol is végez összetettben, csúnyán el fogja picsázni Lorenzot!

És ha lesz Lorenzonak egy "ideális tapadású verseny" az mit fog változtatni?....semmit.... Neki egy hermetikusan elzárt a kedvére beállított aszfalt és levegő hőmérsékletű hely kellene a versenyzéshez. Az utóbbi időben leírhatatlanúl lecsúszott a szememben.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11994) quby válasza -Mike- (#11992) üzenetére


quby
őstag

Jujj...a moto2-ben 2 körrel a vége elött elkezdte számolni hogy hogy fogja Luthi ledolgozni a 4 sec-et. Merthogy gyorsabb 2 tizeddel. Talma ért hozzá ez egyértelmű, de nem egy beszélős tipus, de fejlődhet. Rizi is elég jó lett e végére.

Szerintem Rossinak muszáj volt végén elengednie. körmeszakadtáig nyomta hogy ott legyen mögöttük. Többet ért neki a tuti 3. hely. Mellesleg a warmup után kb Lor köré tettem volna. Álmomban sem gondoltam hogy eröböl megveri Maq-t. Zarco-ért kár, Ian nem lepett meg. Krácsló sem :D...az aprilia viszon igen :Y

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#11995) sityupityu


sityupityu
veterán

Nem semmi futam volt. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#11996) -Mike-


-Mike-
addikt

GP time!

(#11997) Motion_Blur válasza -Mike- (#11996) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Márki OUT, Nyalóka OUT.

Szóval már csak jó eredmény születhet :D

Na Rossi... ott a vérszag.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11998) Zoli133 válasza Motion_Blur (#11997) üzenetére


Zoli133
őstag

Én már azt hittem Rossi megmarad Crutchlow mögött, nem számítottam már változásra, aztán mégis.

Vinales nagyon megy, ha tartja az iramot behúzza az évet gond nélkül.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11999) quby válasza Zoli133 (#11998) üzenetére


quby
őstag

Sejtettem hogy megelözi. Azt viszont ttuira tudtam hogy Vinalez után nem fog tudni menni. Maq egyértelmüen erös volt, és ha Rózsi nem esik el ö is törhetett volna borsot Rossi orra alá. Az eddigi kép azt mutatja hogy a Yamahak, a legjobbak, de csalóka....A Hondák is ott vannak ám csak még nem jött ki nekik...
Amit Maq ment a qualon....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#12000) zgospel válasza Zoli133 (#11998) üzenetére


zgospel
őstag

Cal mondta a futam után, hogy tudott volna gyorsabban menni, de az üzemanyagfogyasztásra oda kellett figyelnie, mert többször is a határán volt. Megpróbált még visszatámadni de megint felvillant a lámpa így inkább hazahozta a harmadik helyet.

Rossi is azt nyilatkozta, hogy érezte hogy gyorsabban tudna menni Crutchlownál, csak nem akart feleslegesen csatázni mert akkor időt veszíthetnek Vinalesszel szemben.

Kíváncsian várom a folytatást, de van egy olyan érzésem hogy Lorenzo idén dobogóra is csak szerencsével fog felállni.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.