Hirdetés
- sidi: 386-os Chicony gázplazma laptop memóriabővítése
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Pitterix: Gyógytorna
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
-
LOGOUT
A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
#64791808
törölt tag
Szia,
az ötleted nem rossz, így lehet a legnagyobb valószínűséggel elkapni az illetőt, hogy megszerveztek egy kamu vásárlást.
Tanácsaim az alábbiak:
1., Bármi van, több pénzt a kezetekből ne adjatok ki, mert előfordulhat, hogy azt SEM látjátok viszont.
2., Minden írásban intézni, arra sarkallni a fickót is, hogy mindent írjon le, akár levélben vissza is lehet/kell kérdezni, hogy "ezt most úgy érted, hogy...?", hogy aki utólag kívülállóként majd olvassa a levelezést (rendőrség, ügyészség), az is egyértelműen értse mindenki szándékát.
3., Mindent 3-an, tehát hárman csinálni, te, meg két tanú, szükség lesz a vallomásukra. Ha egyedül mész oda, teszel bármit, ő azt fogja mondani, hogy nem úgy történt, egy állítás, egy tagadás, nem vagy sehol. De ha ketten tanúsítják, hogy igen, úgy történt, ahogy mondod, akkor megáll a vád.
4., Azt senkinek nem kell tudni, hogy a csőbe húzó vásárlás az kamu, mert ezen elbukhat az ügy, mondván hogy te/ti rosszhiszeműen akartátok őt manipulálni. Ezt jobb elkerülni.
A rendőrség számára egy piti ügy, tehát nem lesz nagy hajlandóságuk dolgozni ez ügyben. Ezt annyiban lehet előremozdítani, hogy eleve üzletszerű, sorozatosan elkövetett csalás ügyével mentek a zsarukhoz.
Jó lenne más károsultakat is keresni, a fickó tudta nélkül, mert nem tudod ki ez, lehet, hogy eltűnik, vagy...
...vagy. Most leírom, hogy mért hagyd a fenébe. Mint írtam, nem tudod, hogy milyen ember ez, 28 ezer forint nem a világ vége összeg, ennyiért tanultad meg, hogy nem utalunk előre. De ha ebből rendőrségi ügyet csinálsz, akkor ez a fickó garantáltan az ellenséged lesz. Nem azt mondom, hogy ettől félni kell, de azért gondold végig, hogy 28 ezer forintért megéri-e egy ismeretlen embert az ellenségeddé tenni.
Sok szerencsét!
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen széket vegyek?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Formula-1 humoros
- Horgász topik
- Munkahelyek tízezreit szünteti meg az AI
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Veszélyben az adataid? Gond van a WD népszerű HDD-ivel
- iPhone topik
- További aktív témák...
- Gombászkönyvek egyben
- Samsung Galaxy Tab A8 32GB, Újszerű, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3375, 100% Akkumulátor
- HP 14 Elitebook 840 G7 FHD IPS i5-10210U 4.2Ghz 16GB 256GB SSD Intel UHD Graphics Win11 Pro Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Graphite 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3740
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest

