Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90) BigG.(nnnnn)


BigG.(nnnnn)
tag

HAli!

habár ez nem ide tartozik, de zöldfülü kollega biztos tudna segíteni:R
ma átmentem a piroson gyalogosan (azthiszem, mert csak az autók lámpáját néztem)
erre rendőr utánam, ki a kocsiból (a kereszteződéstől kb 8 m-re ami sztem szabálytalan, rádásul már nem is vot szolgálatba szerintem) és elkérte a személyim meg a lakcím kártyám amit oda is adtam. erre kérdi h h kérem a bírságot csekk vagy feljelentést, én nem mondtam semmit erre mondta h feljelentés... elkezdte felírni az adataim majd a lap másik oldaláról felolvasott valamit ami a családi állapotra, havi keresetre stb... irányult, majd egy másik szöveget ami elég bürokrata módon volt megfogalmazva, ekkor megkérdeztem h ez mit jelent, elmondta, és utána kértem h olvassa fel még1X a reakció az volt h ne szórakozzak vele hanem válaszoljak, mondtam h nem szórakozom csak azt kérem h ismertesse a jogaim és olvassa fel, erre azt mondta h ez ellenállásnak minősül ami bűncselekmény meg h erőszakot is alkalmazhat innentől, mondom nem állok ellen csak azt kérem h ismertesse a jogaim és olvassa fel, innentől elhordott mindennek és mondta h ne szórakozzak és h komoly következményei lehetnek ha nem válaszolok, én a szokásosat válaszoltam, erre kezembe nyomta a papírjaim és rohadt mérgesen elhuzott...
ilyenkor mivan?? nem írtam alá semmit és egyedül is volt...(térfigyelő lehet h van nem bizti...)
lehetnek következményei h nem mondtam semmit? (végülis nem volt hajlandó elmonmdani még1X pedig arra hivatkoztram h nem értettem rendesen, de megkérdezte h tudok-e olvasni és mondta h olvassam el, de én meg mondtam h nem ő olvassa fel nekem)
lehetőleg minnél hamarabb válaszolj :R
köszönöm!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.