Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bambano: Bambanő háza tája
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- DeFranco: Tanuljunk angolul játékosan! - Duolingo
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tangerine
senior tag
Érdekes. A Gmini teljesen korrektül csinálja. Van egy ''arclibrary'' nevű adatbázis, amit on/off/auto-ra lehet állítani. Ha off, akkor csak fájlok/könyvtárak között tudok mászkálni, ha on akkor a tagok alapján is, de előtte kézzel fel kell építeni az adatbázist ''update arclibrary''. Auto esetén magától megcsinálja, de nem minden bekapcskor, hanem csak akkor, ha elméletileg módosult a vincsi tartalma, azaz miután lehúztam az USB-ről. Ilyenkor kb. 30 másodpercig szöszmötöl 1800 mp3 és teljesen üres adatbázis esetén.
Ha nem nulláról indul, akkor még annyit sem.
Bekapcsoláskor mindig ~5 mp után használható, bármennyire tele van.
Márpedig szinte mindig tele van.
-
fotel
aktív tag
Egyébként az önmagában szeirntem nem hátrány, hogy karanténfileokba kell csomagolni a zenét a lejászáshoz, mivel egy ilyen átalakítás egyik (ezt alkalmazó) gyártónál sem jár a nélkül, hogy korrekten indexelje a fileokat, és pl az ID3 keresés egy adatbázisból, és ne a fileok végigolvasásából menjen.
Az iTunes-al (és az összes többivel) az a baj, hogy ha ott veszel zenét, akkor kvázi HW-hez is kötve maradsz, de ez a zenebolt rész. Az más kérdés, hogy én pl a gépemen a zenét könyvtárakba rendezem, de a könvtárstruktura előadó - album, így korrelál az ID3-al, csak kényelmesebb így kezelni, megszokásból. -
Sianis
addikt
Nekem csak Flash jöhet szóba. Keményen bicajozok, közben megy a zene. Nincs kedvem tönkrevágni egy hdd-set, jó lehet bírja a gyűrődést, de meddig? Én arra esküszöm, hogy minnél kevesebbmozgó alkatrész legyen, egy ilyen kis kézi készülékben, legalább kisebb az esélye, hogy elromlik. Tudom, hogy nem romlik el...dehogynem.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen TV-t vegyek?
- Hisense LCD és LED TV-k
- Battlefield 6
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Ez lehet az Apple hajlítható telefonjának formája, mérete
- A Windows 11 nem akarja ránk erőltetni az AI applikációkat – vagy mégis?
- World of Warships
- Majdnem megfelezi a GeForce GPU-k gyártókapacitását az NVIDIA?
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- További aktív témák...
- E14 Gen5 14" FHD+ IPS Ryzen 5 7530U 16GB 256GB magyar bill ujjlolv IR kam gar
- Olvass!! Xbox Series S 512 GB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7500 / 32GB DDR3 / ROG GTX 1070Ti 8GB / 512GB SSD
- Jó állapot!! Dell Latitude 7410 i5-10310U 16GB 256GB SSD Magyar v.bill
- Dell Precision 7760 Tervező Vágó Laptop -70% 17,3" i7-11850H 32/512GB NVIDIA A3000 6GB FHD
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i3 12100F 16GB DDR4 512GB SSD RX 7600 8GB Zalman T4Plus CoolerMaster 650W
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 64GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3453
- Samsung Galaxy S25 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest



