Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- bkercso: Tápszűrő-5 SMPS-hez
- gerner1
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- Luck Dragon: MárkaLánc
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick4
félisten
megvalósul a 2x4TB, ami RAID 0-ban lesz)
Ennek az égvilágon semmi érteme sincs.
Eg yhasznált merevlemez pénzt ér apiacon, el kell adni. A raid 0 nem egyenló az adtbiztonsággal, a kisebb fogyasztással és a kisebb zajjal, semmi előnye sincs.dc dugó? Nem látom a felsorolásban a picopsu-t, paneltápot, nevezzük bárhogy is, viszont a linkeden már látom, hogy a tágla táp mellett ott a paneltáp, úgyoké.
Új hozzászólás Aktív témák
- One mobilszolgáltatások
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Hello Leo: véget ér a Starlink egyeduralma
- Robotporszívók
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- Milyen TV-t vegyek?
- Egér probléma
- AliExpress tapasztalatok
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- További aktív témák...
- ÚJ HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5 PRO 230 4.9GHz 32GB DDR5 1TB FHD+ 16:10 már jobbik kijelző, gar 2028
- LENOVO ThinkCentre M93p (SFF)i5-4570,4GB DDR3,500GB SATA3 HDD,DVD,WIN10
- Cisco Catalyst C1000-48T-4G-L 48xRJ45 4xSFP switch
- Xiaomi 15 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- LENOVO ThinkPad 13 - i7-7500U, 8GB RAM, 256GB SSD, új akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Eg yhasznált merevlemez pénzt ér apiacon, el kell adni. A raid 0 nem egyenló az adtbiztonsággal, a kisebb fogyasztással és a kisebb zajjal, semmi előnye sincs.