- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Rap, Hip-hop 90'
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- eBay-es kütyük kis pénzért
- bambano: Bambanő háza tája
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr. Y: Motoros sztorik #06
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- hdanesz: Elektromos autózás - első élmények
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
mrbig25
őstag
válasz
Mercutio_ #33394 üzenetére
Tapasztalatom ugyan nincs, azt viszont vedd figyelembe, hogy az MSi H110I pro-ba csak pci-e m.2 ssd megy, mert a H110 chipset által biztosított mind a 4db sata port ki van vezetve.
És pont a pci-e m.2 ssd-k melegszenek jobban.Ha sata-s m.2 ssd kell, akkor a Gigabyte H110N lapját javaslom, ott csak 3db sata port van kivezetve, egyet meghagytak az m.2-nek is.
-
energy4ever
addikt
válasz
Mercutio_ #33394 üzenetére
Az en M.Satas Kingstone SSD-m 75 fokig ment fel amikor benchmarkoltam a gepet. Kb a proci mogott van az alaplapon, szoval nem csodalkozom rajta.
En azt tervezem vele, hogy berakok az ssd, es a gephaz alja koze egy thermal padot, igy a gephazat fogja asznalni holeado feluletnek.
-
HookR
addikt
válasz
Mercutio_ #33394 üzenetére
Rakni kell rájuk alacsonyabb, öntapadós hűtőbordákat és/vagy biztosítani a szellőzést.
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest