- Argos: Szeretem az ecetfát
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Gurulunk, WAZE?!
- MasterDeeJay: H110-es lapban 10.gen Comet Lake működhet?
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Lalikiraly: SÜNI energiaital.
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Archttila
veterán
válasz
shteer #30946 üzenetére
Most igy hirtelen nem vagom, hogy pl a BQ Dark Rock Pro 3-nal milyen felfogatast alkalmaznak, de a sracnak a 6700K meghajlott alatta
pedig ugye LGA1151 rdy.
Dura
Mint irtam szimplan csak a Batch alapjan kovkeztettem a jo tuningolhatosagra, de amint (Szombaton?) megjon a lapom kiderul.
(remelem)
NCASE
Mivel par dolog mar adott, igy elso korben valami ilyesmi kialakitasra gondoltam:
- Asus Maximus VIII Impact
- Noctua NH-U9S
- SilverStone SX500-LG
- 2x Noctua NF-A8
- 2x Noctua NF-A9
- 2x Akasa Viper 120mmHa jol emlekszem most a V4 egyik ujitasa, hogy 2mm-el tobb hely van az SFX-L PSU-nak.
Eddig hosszu VGA-nal teljesen le kellett lapitani a kabelek, hogy beferjen a kartya, de most faragtak rajta. A masik ujitas pedig az elulso USB3 aljzatok szine, kekrol feketere valztozott.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- RÉSZLETRE , Bankmentes , kamatmentes Asus Rog Zephyrus G16
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RX 7700 XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L380 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD / MT I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- ÁRCSÖKKENTÉS Panasonic Viera 37" TH-37PV8P plazma TV eladó (2 HDMI)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest