Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110) laci666 válasza #41635072 (#109) üzenetére


laci666
senior tag

Nekem van :W
Most cseréltem ki a fekete patront egy után gyártottra és nem csinál semmit.
Meg jött a patron kezdem hogy a gyáriról leveszem a chippet és rárakom az után gyártottra.
Amikor raknám rá jön az első meglepetés hogy a két kis pöcök amire a chipet rá kell pattintani nem egyezik a gyárival( kisebb nála igy a chip nem szorul rá hanem lötyög és leesik.) Na ezt még megoldottam, egy ragaccsal rárögzítettem így már ott marad a helyen.
Ezután berakom a tartóba és bepattintom, de valahogy nem stimmel, ahogy végig húzom az ujjam a patronokon a fekete patron egy kicsit fentebb van szóval nincs egy síkba a többivel. Na meg villog a piros led a többi meg folyamatosan világít.
Ezután rácsukom a fedelet és próbálnék nyomtatni de nem nyomtat csak üresen kilöki a lapot.

Szóval ezt a patront én nem ajánlanám a Canon Pixma MP 540-be mert szar bele én meg vettem egy egész garnitúrát :W

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.