- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Lalikiraly: Sencor SMC BS30 aktív hangfalszett bemutató
- EmPoWeR: Költözés uTorrent-ből qBittorrent-be
-
LOGOUT
Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. szeptember
Működéssel és/vagy beállítással kapcsolatos kérdéseknek nem itt van a helye! Erre a célra szolgáló topikok:
● Router gondok
● Otthoni hálózat és internet megosztás
● WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tuomas
addikt
válasz
konyi79 #46619 üzenetére
Köszi
Ezt az MTU-t többen írták ps fórumban is, de magával a psn-el nincs gondom - úgy értve, hogy csatlakozik, a fenti problémák ellenére a teszten is kiírja, hogy minden rendben. Csak rendszertelenül nem küld / fogad üzeneteket, következő próbára meg igen. Megpróbálok egy asust, aztán ha azzal se megy akkor más a gond, akkor lehet szó mtu állítgatásról. -
Tuomas
addikt
válasz
Gubek-Einste #46617 üzenetére
Volt, többeknek, router csere ott zömében megoldotta, és ott is as asus volt a nyerő, de ha megint veszek egy olcsóbb modellt, akkor nem akarok csapdába esni, hogy ugyan az a probléma
Köszi a segítséget, szerintem körülnézek asus téren és veszek egy középkategóriásat
-
Tuomas
addikt
válasz
Gubek-Einste #46615 üzenetére
Köszi szépen!
Azt kicsit félve kérdezem, hogy vannak tapasztalatok, a router csere megoldja a fenti problémát?
-
Tuomas
addikt
Sziasztok!
Jelenleg egy ilyen TP Link , vagy ehhez nagyon hasonló routert használok.
Gondolkozom egy új vásárlásán, mert egyszerűen a playstation 4-el valahogy nem akar rendesen működni.
Eleinte wifi-n, most már kábelen használom a ps-t, de gondok vannak a barátlista betöltésével, az üzenetek elküldésével és a party-ból is kidobál, és ez mind a kábellel, mind a wifivel való használat során fennáll.Amikor lefuttatok egy "internet connection test"-et, akkor alul kiírja, hogy "The Router in use might no support IP packet fragmentation, and some network features of the PS4 might be restricted. For details, contact the router manufacture."
Az internetem t-home-os optikai 25 mbit/s-os le és elvileg 12,5 mbit/s-os feltöltési sebességű, de az nem lenne baj ha a router tudná kezelni a nagyobb sebességet, egy esetleges későbbi csomagváltás miatt, hosszú távra tervezném.
A PS-en kívül TV, laptop, és mobil lenne hozzácsatlakoztatva, a jelenlegi routerrel ezeknek a hálózati működésével nincs probléma.
Előre is köszi a segítségeteket!
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
- Merész dizájn és új teleobjektív az iPhone 17 Pro mobilokban
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- iPhone topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Kézbe fogható paradoxon lett az iPhone Air
- Milyen légkondit a lakásba?
- Vezetékes FEJhallgatók
- Xbox Series X|S
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- HP 840 G8 Workstation dupla CPU Xeon Gold 6134 64Gb
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Eladó egy Pixel 8 újképek
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 12400F / RTX 3060Ti / 32GB DDR4 / 512 M.2 SSD
- Eladnád a telefonod? KÉSZPÉNZES OKOSTELEFON FELVÁSÁRLÁS azonnali fizetéssel!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest