- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- laskr99: Processzor és videokártya szilícium mag fotók újrakezdés
- Hieronymus: A németországi vasúthálózat
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- btz: Internet fejlesztés országosan!
-
LOGOUT
Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
brd
nagyúr
válasz
King Unique #41731 üzenetére
Folyamatos build upgrade: legalábbis ezt mondják, csak nem igazán látni, hogy ettől folyamatosan javulna az OS, ez a bajom. Aktuális konkrét példa: a kollégám vett 2 db pontosan ugyanolyan USB-s hangkártyát 2 db Win10-es géphez, az egyiken a kártyán nem működik a mikrofon (de csak az, hangot ad), a másikon igen. Az eszközöket megcserélve is ugyanazon a gépen nem működik a mikrofon (tehát nem a HW rossz). Mindez egy mostanában kijött
frissíbuild upgrade miatt van, mert előtte működött. De ez csak példa, számtalan ilyen megmagyarázhatatlan, addig működő, aztán elromló dologról olvashatsz a mai napig Win10-zel kapcsolatban, keressek még? Az meg, hogy kijött egy SP1 és kész, attól még jönnek rá javítások még mindig. USB 3.0 és UEFI is támogatott Win7-en (az én otthoni gépem is UEFI-vel bootol, valamint használom az USB3-as portot rajta), nem tudom, miről beszélsz, kérlek konkretizáld! 8-8.1: Ott kezdte el a Microsoft ezt az agymenést, hogy azért, mert belekerült pár új feature, külön OS-nek kommunikálja. Ugyanakkor pont ugyanazt a megközelítést használta a supportra, mint a többi esetben, ami valahogy úgy szól, hogy 2 évvel a következő SP (8.1) megjelenése után megszűnik az SP telepítése előtti verzióra (8.0) a support.Nem tudom, szerinted mit kellene várni egy Windowstól, "otthoni" címszó alatt. Játszom, fejlesztek, Internetezek rajta, hónapokig megy újraindítás nélkül (frissítés telepítésekor, ill. ha elfelejtem a hálókártyát időként letiltani/engedélyezni, mert kehes a drivere és BSOD-ot okoz bizonyos idő/átmenő forgalom/egyéb után). Az UASP annyira hiányzik, hogy most hallottam róla először, és nem is rázott fel. A WTG tényleg tud hasznos lenni, de saját célra még nem merült fel, hogy használjam (ha használnám, azt annyira eltérő HW-ekkel tenném, hogy kétlem, hogy működne mindkettővel, de tervezem kipróbálni). ReFS: nyerhet, vajon eddig miért nem? Mióta is létezik, úgy 5 éve legalább? A ködös megfogalmazású magasabb biztonság (konkrét példa van-e?) hidegen hagy, én felelősségteljes felhasználó vagyok, ez mindig többet ért eddig, mint bármi más. Szerencsére a vakok és gyengén látók számára kitalált Gépház használatát eddig szinte minden Win10-es gépen el tudtam kerülni, így a reset opciót csak sejtem, hogy mi lehet és arra én a mindig, minden körülmények között működő backup-restore funkciót használom, az még nem okozott vérnyomás emelkedést, a Microsoft egyéb, valamilyen képességet csak hazudott megoldásai ellenben többször. Szoftveráruház, Microsoft tálalásban, szintén vakoknak és gyengén látóknak, opciók nélküli programokkal és semmitmondó hibaüzenetekkel? Kösz, de kösz nem.
Automatikus drivertelepítés, felülírva kérdés nélkül a jól működőt, azt sem kérem, kösz. WSL? Minek guminő, ha van igazi? Hogy a Win8-tól megjelent "menü" kényelmes-e, az ízlés kérdése, így nem is nagyon mennék bele, csak annyit, hogy nekem pl. a hajam égnek áll tőle (a kereső pl. tök szupi': a keresés után még külön gondolkodni kell, hogy akkor ez most vezérlőpult elem, vagy program-e, aha, tényleg kényelmes). A többi felsorolt dolog lehet, hogy az életét menti meg, nekem egyik sem hiányzik (de ha hiányozna is, akkor is felmerülne, hogy ahhoz Win10-et kellene használjak, amire még mindig nem tudtam magam rávenni). Majd ha esetleg nagyon fognak, jöhet az újabb OS, ami tudja (és máshogy nem lehet megoldani) és akkor valószínűleg azt fogom használni. A kényelmet egyébként nekem pl. az fokozná, ha nem 2 db színből készülnének az ikonok, nem lenne ocsmány a felület, az OS nem nézne hülyének, és nem tűnnének el korábban létező beállítások, de ezt Windowstól elvárni egyre kevésbé lehet. Mondjuk ez megint ízlés kérdése, így hagyjuk is. Igen, sajnos ezen idő lejártával csak remélem, hogy készül majd még kevésbé hülye Windows OS, mert ha nem, akkor a Windows nekem megmarad játékra (ennek megfelelő összeget fordítva magára a Windowsra), minden másra más OS-t fogok használni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Realme GT 2 Pro - papírforma
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Milyen légkondit a lakásba?
- Autós topik
- Linux kezdőknek
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- További aktív témák...
- Eladó steam/ubisoft/EA/stb. kulcsok Bank/Revolut/Wise (EUR, USD, crypto OK)
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Eladó Steam kulcsok kedvező áron!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte GA-A620M R5 7600 32GB DDR5 512GB SSD RX 6700XT 12GB Rampage SHIVA Corsair 750W
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! Custom vizes számítógép játékra! I7 12700KF / RTX 3090 / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- HATALMAS AKCIÓK! GARANCIA, SZÁMLA - Windows 10 11, Office 2016 2019 2021,2024, vírusírtók, VPN
- SZÜNETMENTES TÁPOK
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest