Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4251) blueye válasza Zoltanfi (#4250) üzenetére


blueye
veterán

Ez jól hangzik, én ugyanezekért nem akartam lecserélni a d750-et. ''lámpa'' funkciója van?

(#4252) Zoltanfi válasza blueye (#4251) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Nincs, de ha beírsz egy számot alapállapotban, akkor kivilágosodik a kijelző és a qvga ''monitor'' betölti fénnyel a teret.
Én is gyakran használom ezt a funkciót ;)

(#4253) sube


sube
aktív tag

Hali,

A P széria 900/910 darabjaival szerintem már több mint egy éve szemezek, de kb havonta eldobom a gondolatot, hogy szükségem lenne rá, mivel a tudásának a felét biztos sose használnám ki. Ezek ellenére ismét filózgatok rajta ;)

Érdekelne, hogy a P910 így 2 és fél év elteltével mióta a piacon van a telefon, szóval az esetleges használtan vett 2,5 éves ketyerének azon kívűl, hogy kopott más baja lehet? (korából adódóan). Meg hogy így ebben a 2007-es évben megéri-e még ilyen telefont venni 40ezerért, vagy ennyiért már sokkalta jobbat kapok hasonló stílusban?

Igazából ebben a telóban a hatalmas nyomkodható kijelző fogott meg. Ami nem tetszik benne az szintén ehhez köthető, hogy egy egész tégla a mérete... Zsebbe nem zavaró amúgy?

Szóval: Monológom lényege: megéri-e még P910 et venni?

Tudom, van Sep910 topic, csak nem épp aktív ;)

üdv.

(#4254) lazac123 válasza sube (#4253) üzenetére


lazac123
csendes tag

Sztem használtan nem éri + egy telefont se venni. Pláne nem 2.5 évesen. Aksicsere, kopott ruha, billentyűk kimúlása(bár ez itt nem téma:D), karcos kijelző stb. Kell ez neked? Inkább előfizuval vegyél kifutó modellt, sokkal jobban jársz. Hasonló kaliberű a 9300, én 50 E-ért vettem. Újonnan... A nagysága zsebben is +szokható, pont ettől féltem én is.

(#4255) alitak


alitak
senior tag

Szerintetek melyik jobb telefon:
Sagem my501C
Sony Ericsson K510i
Ugyanannyiba kerül mind2, szóval a tudásukat/használhatóságukat kéne nekem elmondani. Bár a tudásuk le van írva, inkább a vélemények kellenének. :R

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#4256) akicker


akicker
csendes tag

Hello!

Tudtok olyan mobilról, ahol csoportokra lehet megadni hívásátirányítást? Pl. a ''kollégák'' csoportot át szeretném irányítani a hangpostára.

Kösz.

Tibi

(#4257) nemma válasza alitak (#4255) üzenetére


nemma
addikt

Tulajdonképpen egyiket sem ismerem, a K510nek nagyjából ismerem a tudását.
Szóval a lényeg: Sagemet neeeee!!! Ennyi ;)

(#4258) Viktor0610 válasza alitak (#4255) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy [link] a két készülék paramétereivel.

Pro my501c:
- több belső memória,
- bővíthető.

Pro K510i:
- könnyebb,
- MP3-csengőhang,
- infra.

Én (is) a SE-t venném.

Xiaomi 13T

(#4259) sube válasza lazac123 (#4254) üzenetére


sube
aktív tag

Teljesen jogos az amit írsz és sajnos el is fogadom ;) Viszont még nem sikerült eltántorítanod ettől a telótól vén kora ellenére sem :)) nézelődőm, kérdezősködöm még :) azért köszöntem! üdv.

(#4260) alitak válasza Viktor0610 (#4258) üzenetére


alitak
senior tag

Köszi.
Kicsit én is utánanéztem, és a sagem-ről letettem. Felkerült viszont a Nokia 5200 is, ami viszont 6k-val drágább.
Van memóriakártya, rádió, hangosítás, viszont a SE-nak erősebb a fényképezője. Bár azt amúgysem nagyon használom.
Nokiát még sosem használtam, viszont most mégis arra húz a szívem :)

A két teló:
Nokia 5200
Sony Ericsson K510i

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#4261) Viktor0610 válasza alitak (#4260) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

E kettő közül az 5200, a bővíthetőségért és a személyreszabhatóságért -bár utóbbiban a SE is jó.

Xiaomi 13T

(#4262) nemma válasza alitak (#4260) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem arról is letehetsz nyugodtan, nagyon vacak az összeszerelési minőség, és a kijelző is múltszázadi
Mod: Viktor, ne máár :) Az vacak, a kezemben is szétesik, akkor inkább már 5300, az viszont sokkal drágább

[Szerkesztve]

(#4263) alitak válasza nemma (#4262) üzenetére


alitak
senior tag

A SE az ~7 Ft, míg a Nokia ~7000 Ft :) Milyen jól mutat az ár forintban :D
Asszem mégiscsak 5200 lesz belőle. Főleg a rádió és a memóriakártya miatt.

mod:
Viktor0610: köszi a véleményt+infókat :R

[Szerkesztve]

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#4264) nemma válasza alitak (#4263) üzenetére


nemma
addikt

Te tudod :U :)
Ezt mindenestre (ha eddig nem tetted volna) olvasd el, jó kis teszt[link]

(#4265) alitak válasza nemma (#4264) üzenetére


alitak
senior tag

Igen, olvastam. A SE-ról is van teszt. Még azért átgondolom.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#4266) blueye válasza Zoltanfi (#4244) üzenetére


blueye
veterán

Utánaolvastam, lehet, hogy 6280 lesz, úgyis rég volt Nokiam.

(#4267) Viktor0610 válasza blueye (#4266) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiért Zoltanfi írja, tényleg megéri, de független viszonylatban már inkább a 6288.

Xiaomi 13T

(#4268) AMD Power válasza alitak (#4265) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg egy nagy előny .hogy lehet bővíteni de szerintem is a K510i a jobb választás. Minőségben jobb lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4269) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Üdv!

Tervezem a közeljövőben egy symbianos teló vásárlását,és a Nokia 6290-es angyon megtecett sztem minden igénymet kielégítené az a telefon,csak sajan még ne mjelent meg,de a zelőzetesekből ítélve nekem nagyon teccik.Szerintetek miylen lesz?Emberi áron fogják vajh mérni?

A válaszokat előre is köszönöm.

Off:
Az is megfordult a fejemben ha túl drága lesz a telő akkro inkább veszek egy pspt :DDD

[Szerkesztve]

(#4270) blueye válasza blueye (#4266) üzenetére


blueye
veterán

Nem lesz. Az egész t-nél nincs egy darab 6280 sem, szép kis akció. :(((

(#4271) Peet210


Peet210
őstag

Mit gondoltok:
Nokia E50 1/2 év gar 60k - 20k használt telefon beszámítás=40k.
Már eldöntöttem hogy E50-est szeretnék, igazság szerint a keret még erre is szűkös ezért lennék kíváncsi a véleményetekre?

[Szerkesztve]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#4272) lazac123 válasza blueye (#4270) üzenetére


lazac123
csendes tag

Az a helyzet, h ha kifutóban gyanúsan olcsón adnak 1 telót, akkor már nem éri nagy veszteség a szolgáltatót, mer raktáron nincs, 1-2 kallódót el lehet csípni még, de akció esetén AZNAP. Saját rossz tapasztalat ez, kb. a 10. boltban 50 km-re tudtam +venni a telómat, és azt is boltos ismerősi segédlettel.:(

(#4273) eszement24


eszement24
aktív tag

Sziasztok én is telefonvásárlás előtt állok...nagy dilemma:) A mobil főleg kamerában legyen erős, 3megapixel nekem a képek alapján elég is. Nagy kérdés..ki mire szavazna?
K800 vagy D900? mégvalami..D900ra gyárilag mindenhol csak 1 év gari van?Mert van ahol 2őt láttam de az lehet, hogy elirás..D900 melett szól hogy jobb a videója és vékony
K800 melett hogy 3G-s és xenon vakus.. és mindkettő nagyjából egyárban van.Z720 meg mire megjelenik (déligsmből 110ért nem kell) még mindig elég magas áron fog rohangálni..vagy szerintetek érdemesebb lenne megvárni?

(#4274) nemma válasza eszement24 (#4273) üzenetére


nemma
addikt

Hát örülök, hogy kielégíti igényeidet a 3Mpxes kamera, mivel ennél jobbat nem nagyon találsz most az országban :D
Lehet itt prot és kontrát felsorolgatni, én nem fogok.
Szerintem el kell döntened, hogy egy viszonylag megbízható, minőségi, nagy mértékben testreszabható telefont akarsz, ami nyilván a K800 ;] vagy pedig egy nagy tudású, de mégiscsak divattelefont.
Én az előbbire voksolnék, és nem akarok SE-Samsung vitát kelteni, más is írjon véleményt nyugodtan ;)

(#4275) Mac! válasza nemma (#4274) üzenetére


Mac!
aktív tag

Amíg nem írtad le, hogy K800, addig én a D900-ra gondoltam a jellemzés alapján. ;]

Minden vita nélkül én a D900-ra voksolnék. ;)

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#4276) eszement24 válasza Mac! (#4275) üzenetére


eszement24
aktív tag

Eddig 1-1..várom a további hozzászólásokat is:) Valamint valami jólértesült emberkét is a samsung garancia időtartalmáról..azt lehet amúgy tudni, hogy kb mikor érkezik a z720 hivatalosan is kishazánkba?biztos nyomni fog lefelé valamit az árakon..k810 dettó..

(#4277) AMD Power válasza eszement24 (#4273) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt a kérdést már sokan feltették itt. Sőt ezt már én saját magamnak is feltettem. Én K800i mellett döntöttem. De az is tény ,.hogy a D900 egy nagyon szép és kecses telefon minden földi jóval! Egy biztos! Bármelyiket is veszed meg nem fogod megbánni! Olvass bele mind a két telcsi topikjába!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4278) Peet210 válasza Peet210 (#4271) üzenetére


Peet210
őstag

:F :F

Today's record, is tomorrow's motivation

(#4279) Viktor0610 válasza Peet210 (#4271) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

65 e-ért 2 év garanciával lehet venni, igaz, Speedshopéknál nincs használtkészülék-beszámítás.
Javaslat: add el a készüléked más csatornán (pl. apró) még többet is kaphatsz érte és vedd meg 1+1 év jótállással másutt -pl. Speedshop.

Xiaomi 13T

(#4280) eszement24


eszement24
aktív tag

Amúgy nem tudom, mennyire tudtok róla, de a k800-hoz való M2-tőt most már lehet kapni produo adapterrel is, de csak a scandiskest.1 és 2gb-os kivitelben is

(#4281) eszement24


eszement24
aktív tag

ELnézést elfelejtettem hozzátenni, hogy a sokat szidott és drága déligsmben találtam a legolcsóbban a 2gb-osat 22ezerért..

(#4282) AMD Power válasza eszement24 (#4280) üzenetére


AMD Power
titán

Nekünk is van Sandisk-s M2 adapterrel. Ha jól tudom van 512MB-s is! ;)

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4283) Teeberis


Teeberis
csendes tag

Sziasztok,

Telefonvásárlás előtt állok. A lényeg, hogy a T-Mobile-nál lenne a vásárlás, van is 4 jelöltem, de nem igazán tudok dönteni. Fontos számomra a 3G, a HSDPA, MS Outlook-al való szinkronizálhatóság, jó üzemidő, minőségi kialakítás stb. Szóval mindegyik telefonnal kapcsolatban vannak aggályaim, ezért kérdezem a véleményeteket. Előre is köszönöm az építő jellegű kritikákat! A négy jelölt:

Motorola V3xx
Samsung Z560
Nokia E50
SE W810i

(#4284) Mac! válasza Teeberis (#4283) üzenetére


Mac!
aktív tag

Az E50 és a W810i már a 3G-nél elvérzett, nem hogy HSDPA. :D

Outlook szinkronizálhatóságról nem tudok nyilatkozni.

Üzemidőben az SE nyerne szerintem a V3xx és a Z560 kb egyszinten lenne, és utánuk jönne csak az E50.

Minőségi kialakítás számomra egyértelműen Samsung.

A motorolák közül a V3xx tetszik a legjobban, de a Samu Z560 ellen esélye sem lenne, ha magamnak választanék telót ezek közül.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#4285) Teeberis válasza Mac! (#4284) üzenetére


Teeberis
csendes tag

Pont ezekről a dillemákról beszéltem! :) Az E50-nek rosszabb az üzemideje, mint a V3xx-nek meg a Z560-nak?

(#4286) Mac! válasza Teeberis (#4285) üzenetére


Mac!
aktív tag

Nagyjából azonos teljesítményű akksikkal árulják őket, de az E50-nek nagyobb a fogyasztása mint a másik kettőnek, amennyiben azonos körülmények között használod őket.
Ami kicsit megzavarhatja a képet, az pont az, hogy a másik kettő HSDPA-képes, és ha ilyen hálózaton használod őket, akkor többet fogyasztanak. Ezért elég összetett a kép ahhoz, hogy erősen használatfüggő legyen, hogy melyiknek hosszabb az üzemideje, de a valószinüsíthető eredményt már leírtam.

[Szerkesztve]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#4287) Teeberis válasza Mac! (#4286) üzenetére


Teeberis
csendes tag

Köszi!

(#4288) Gebriel válasza Teeberis (#4283) üzenetére


Gebriel
veterán

''Irodai'' szinten szerintem az E50 a befutó
Quickoffice,Adobe..stb ;)

(#4289) Mac! válasza Gebriel (#4288) üzenetére


Mac!
aktív tag

Valóban. De ha szerkeszteni nem akar doksikat, ami ilyen telókon elég kényszermegoldásként jöhet csak szóba, szvsz, akkor a Samu is ideális lehet, mert azzal is meg lehet nyitni a doksikat.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#4290) Teeberis válasza Mac! (#4289) üzenetére


Teeberis
csendes tag

Szerkeszteni valóban nem akarom a fájlokat. A lényeg a nagy memória valamint a fejlett PIM. Ebből a szempontból valóban jobb lenne az E50, csak kár, hogy kimaradt a 3G...

(#4291) Gebriel válasza Teeberis (#4290) üzenetére


Gebriel
veterán

Mire szeretnéd használni a 3G-t?

(#4292) Viktor0610 válasza Teeberis (#4290) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A négy közül én a Samsungot venném.

Xiaomi 13T

(#4293) udi válasza Teeberis (#4290) üzenetére


udi
őstag

Pedig 3g nélkül is van világ:):)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4294) Mac! válasza udi (#4293) üzenetére


Mac!
aktív tag

Az a világ lassan végetér. ;)

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#4295) udi


udi
őstag

Tényleg emberek érdemes még SonyEricsson k750et venni manapság mert láttam kártyafüggetlenül jo áron?? :F
:R

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#4296) Viktor0610 válasza udi (#4295) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben nem kell több, természetesen, megéri, mert nagyon jó áron van.

Xiaomi 13T

(#4297) Gebriel válasza Mac! (#4294) üzenetére


Gebriel
veterán

De csak nagyon lassan :(((

(#4298) AMD Power válasza udi (#4295) üzenetére


AMD Power
titán

Természetesen! Mennyi volt a jó ár?


Viktor0610:

A négy közül én a Samsungot venném.

Én is!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4299) Zadia


Zadia
senior tag

Sziasztok!
Eladtam jó öreg Nokia 7250-es telómat és most kéne másik.
A jelentkezők:-Sony Ericsson K310i
-Samsung SGH-X510
-Samsung SGH-X530
-Nokia 6070
Ezek közül melyik lenne a befutó?Számítógépre rá lehessen csatlakoztatni ez a legfontosabb.Ja,és csatlakozzon is.
Köszönöm előre is a segítségeket.

(#4300) Viktor0610 válasza Zadia (#4299) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A könnyebb csatlakoztthatóság miatt a Nokia vagy a SE lehet a befutó, a Samsungok nagyon körülményesek.
A kettő közül sz.tem a joy miatt inkább a 6070.

Xiaomi 13T

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.