Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3851) djtoomi válasza Gallardo007 (#3850) üzenetére


djtoomi
addikt

Hali!

Legközelebb tedd léci OFF-ba.Köszi előre is :)

Üdv.: djtoomi

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3852) dragonfx válasza Viktor0610 (#3846) üzenetére


dragonfx
veterán

és undorító szétcsúsztatós, a w550ről tudtam, de az kiesett. :DDD olyna stílusúba kéne 1.3as walkman mint a w300 vagy a w200 :B ...speciel egy w400 pont beférne a kínálatba a k510es kamcsijával..bővíthető+walkman..zsír....ára mondjuk lenne 35 környéke. :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3853) blueMerle válasza dragonfx (#3852) üzenetére


blueMerle
veterán

a w550 elforgatható :P

(#3854) dragonfx válasza blueMerle (#3853) üzenetére


dragonfx
veterán

az ugyanaz, már a kihajtóstól is viszolygok, egy normál telefon ''egyben'' legyen, ha érted mire gondolok, mint pl egy w800, k750...vagy sorolhatnámmég sokáig

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3855) Ricardo válasza dragonfx (#3852) üzenetére


Ricardo
félisten

35-40 körül már kapsz K750-W800at az bővithető+jó kamera+''egyben'' van.

(#3856) blueMerle válasza dragonfx (#3854) üzenetére


blueMerle
veterán

Értem mire gondolsz csak nem értek veled egyet. Nekem is slideos telefonom van, nem a telefon kialakítása határozza meg nálam hogy most bejön-e. Volt már V3x-em, W550-em, K750-esem, S700-asom és még sorolhatnám.

(#3857) dragonfx válasza blueMerle (#3856) üzenetére


dragonfx
veterán

Ez van különbözünk nálam elsők közt van hogy néz kiqa telefon mennyire designos. :B
w400at akarok :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3858) morfologus


morfologus
csendes tag

Hi all!

Nem tudja valaki hogy a Sony Ericsson k510i-hez lehet-e fejhallgatót csatlakoztatni???
Mert nemtaláltam vodafone oldalán se a kiegészítőknél!

Előre is köszi!

A processzorok füsttel működnek, ha kijön belőlük a füst nem működnek tovább!!

(#3859) Obi-1 válasza morfologus (#3858) üzenetére


Obi-1
őstag

Bluetooth fejhalgatót is tud kezelni, a normál fejhallgató gondolom természetes.

Only a Sith deals in absolutes.

(#3860) dragonfx


dragonfx
veterán

szal akkor
w300 vs l600v vs k510iből melyika legjobb?


Amugy t-com árlistán már nem látoma w300at ami decemberben votl dominos 22é :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3861) Mac! válasza dragonfx (#3860) üzenetére


Mac!
aktív tag

Kinek melyik miben? ;]

Már meg ne sértődj, de ilyen kérdésre ez a válasz...

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3862) Ricardo válasza dragonfx (#3860) üzenetére


Ricardo
félisten

Konkrétan :F

(#3863) 05Steve


05Steve
tag

Kb mikor jelenik meg magyarországon az Apple iPhone és kb mennyi lesz az ára?

(#3864) bAtt001


bAtt001
addikt

Na én is tanácsot szeretnék kérni. Szerintetek egy Nokia 6230i vagy 5300 a jobb telefon? Elsősorban telefonálásra sms küldésre és zenehalgatésra akaranám használni a telót. Érdekelne mindennemű tapasztalat a két telefonnal kapcsolatban hogy milyen hibáik vannak. És hogy megéri-e még megvenni a 6230i-t mert már elég régi telefonocska és mondtak már nekem olyat is hogy pl. lassú mikor képek vagy videók között váltogatsz. Egyenlőre ennyi lenne várom a válaszokat\tapasztalatokat.

[Szerkesztve]

(#3865) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

50 év körüli nőnek kellene mobil a következő tulajdonságokkal:
-szétnyitható
-szines kijelző
-ár: max 15 000Ft
-viszonylag jó akku

Ti mit ajánlanátok?

Good to be good, but better to be lucky.

(#3866) Jégkokó válasza bAtt001 (#3864) üzenetére


Jégkokó
veterán

Tényleg ha sok file van egy könyvtárba akkor lassú egy kicsit a lépgetés.De az ujabb szoftal sztem már tutira jobb.De sztem zenehalgatásra az 5300 jobb mint a másik, már csak azért is mert azon már az uj S40 verziója van és a zenelejátszó is jobb benne :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3867) Mac! válasza L|zsidoboz (#3865) üzenetére


Mac!
aktív tag

Vodánál: Samsung X510 - 13 590, vagy Samsung X160 - 10 392, vagy esetleg Motorola W220 - 9990

Pannonnál (készülék beszámítással): Samsung X160 - 12 970, vagy Motorola W220 - 11 980

Ezek közül az X510-et ajánlom leginkább, és a Motorolát legkevébbé.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3868) L|zsidoboz válasza Mac! (#3867) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

azt elfelejtettem írni, hogy voda kizárva, de hátha találok kártyafüggetlenül.
x160 meg sajnos Szegeden nincs a pannonnál.

Kösz a tippet! :R

Good to be good, but better to be lucky.

(#3869) Mac! válasza 05Steve (#3863) üzenetére


Mac!
aktív tag

Aki erre tudja a választ (ha van ilyen), az nem mondhatja el. Innentől minden csak tippelés, de a 4. negyedévre ígérték európába, szerintem nem leszünk az elsők között, ezért év vége felé. Az árat meg még nehezebb saccolni. Júniusban lesz 500 illetve 600 dolcsi (TAX nélkül) kint 2 éves hűséggel, ami kint drágának számít. (Bár ez ott kevésbbé okoz gondot.) Az előfizu miatt kb 1,5-2-szeres szorzó, arra jön még az itteni ÁFA, illetve az Apple árstratégiájából kiindulva még egy kb 1,5-szörös szorzó. De mivel ez nálunk fél évvel később jelenik csak meg, mint ott, ezért lehet számolni egy kb 0,7-es szorzóval is. Na mivel ezek a szorzók csak nagyon durva közelítések voltak, ezért megkimélnélek a becslésnek is gyenge végösszegemtől. ;)

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3870) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Samsung d600 vagy nokia 6630 a jobb választás?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#3871) Mac! válasza Fütyesz (#3870) üzenetére


Mac!
aktív tag

Ha a kettő közül kell választani, akkor sokkalinkább a D600.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3872) Fütyesz válasza Mac! (#3871) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Az a gondom hogy egyiken sincs bluetooth. Amúgy a samsung a kijelzője meg kamerája maitt tényleg jobb lenne. De a 6630 symbian-os és akkor elvileg sokrétűbb a felhasználhatósága.

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#3873) Mac! válasza Fütyesz (#3872) üzenetére


Mac!
aktív tag

Még nézegesd egy kicsit ezeket a telókat... ;]

Mindkettőben van BT, és itt egy összehasonlítás: [link]

Azért írtam a D600-at mert, hogy a két teló közül csak az egyiken van Symbian, és ebből arra következtettem, hogy nem fontos a számodra. A D600 pedig minden másban veri a 6630-at.

Szerk.: A D600-ban nincs 3G, ebben jobb még a 6630.

[Szerkesztve]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3874) Fütyesz válasza Mac! (#3873) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Jajj infrát akartam írni :B .

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#3875) koko88 válasza Fütyesz (#3872) üzenetére


koko88
senior tag

egyértelmüen d600 :R

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#3876) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

És a d600 vagy xda II mini?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#3877) Mac! válasza Fütyesz (#3876) üzenetére


Mac!
aktív tag

Mi ez? Kieséses házibajnokság??? ;]

Ha sikerült kitalálnod, hogy mire szeretnéd használni a telefonodat, akkor közölhetnéd velünk is. Hátha úgy könyebb. ;)

Bár a nyereményed, amivel megvert a sors, egy XDA-val már használható is lenne valmire. :DDD

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3878) Fütyesz válasza Mac! (#3877) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Na ja. Kieséses tudás szempontjából meg hogy lehet-e venni de az még nem tom hogy mit lehet és mit nem így hát vakon tudakolódom.

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#3879) neekoh válasza Fütyesz (#3878) üzenetére


neekoh
csendes tag

Hali!!!!!!!!!!!
Mit gondoltok melyiket válasszam?
-K1
-6233
-6280
Általában könnyen meghozom a döntéseimet de most valahogy nem megy... ezért írok ide. Jó lenne ha megkönnyítenétek a döntésemet.
Kíváncsi vagyok mit szóltok ezekhez!! Előre is kössz!

(#3880) Mac! válasza neekoh (#3879) üzenetére


Mac!
aktív tag

Ha nem írsz semmit arról, hogy milyen kritériumaid és precedenciáid vannak a telefon képességeit illetően, akkor max azt tudjuk megmondani, hogy számunkra melyik lenne a legjobb választás ezek közül.

Ezért a leírt kritériumok alapján: 6233 ;]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3881) Viktor0610 válasza neekoh (#3879) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Motorola eleve kiesett, mert Motorola (lehet kövezni ;] ), a 6280 pedig a szétcsúsztatható kivitel miatt nem lehet befutó nálam, tehát mégegy a 6233-ra.

Xiaomi 13T

(#3882) Foose


Foose
addikt

Szerintem is 6233. Az előző hsz.-ok többségével egyetértve... :))

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3883) AMD Power válasza neekoh (#3879) üzenetére


AMD Power
titán

Nokia 6233! Természetesen feketében! ;)

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#3884) klambi


klambi
addikt

szerintetek a w710 hol a legolcsóbb? :Y

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#3885) Viktor0610 válasza klambi (#3884) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google-ön -[link] és [link]!!! ;]

Xiaomi 13T

(#3886) Mac! válasza Viktor0610 (#3885) üzenetére


Mac!
aktív tag

Itt olcsóbb [link] :P

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3887) Viktor0610 válasza Mac! (#3886) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igaz, kemény kétezer forinttal! :R ;)

Xiaomi 13T

(#3888) Nordik


Nordik
őstag

Sziasztok!

Két telefon közül szeretnék választani a voda kínálatában, mivel szinte azonos árban vannak. Motorola V3x és Sony Ericsson V630i Szerintetek ez a két telefon közül melyik lenne jobb választás? Tudásban stb.?
A válaszokat előre is köszi! :R

(#3889) nemma válasza Nordik (#3888) üzenetére


nemma
addikt

Hogy kapásból Viktor szavaival éljek, Motorola kizárva, mert ugye Motorola ;]
De tényleg, hagyjuk már szegény amcsikat, én a SE-ra szavazok. Tudom, ezek mind észérvek ;)

(#3890) Dr.Anonymus válasza Nordik (#3888) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

várd meg inkább ezt... :DDD
3megapixel kamera + 3G + HSDPA
[link]

ha még sem akarsz várni, akkor alapvetően el kell döntened, hogy divat telefont akarsz venni, vagy csatalovat?
alapvetően ez a kérdés? :))

[Szerkesztve]

(#3891) koko88 válasza Nordik (#3888) üzenetére


koko88
senior tag

vegyél egy d900-at azt csókolom az kinézetre is most az egyik legszebb telefon és a legokosabb is egyben :R

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#3892) Dr.Anonymus válasza koko88 (#3891) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

valószínüleg a 3G kell neki (az általa említett mind2 telefon 3G képes), egyébként én is D900-at ajánlanám...
bár hogy mi értelme van a 3Gnek pl. Symbian nélkül???? :F
szerintem semmi, az újabb symbianban van igazából jó minimap böngésző, azzal lehet kezdeni már valamit...
ha meg modemnek akarja valaki használni, akkor meg tényleg érdemes 1 hónapot várni a föntebb általam linkelt samsungra, mert az HSDPA képes, az meg már rendes adatátvitelre képes, nem olyan gyenge mint a 3G...

(#3893) Mac! válasza koko88 (#3891) üzenetére


Mac!
aktív tag

A D900 viszont kétszer annyiba kerül mint amiket kinézett...

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3894) Mac! válasza Dr.Anonymus (#3892) üzenetére


Mac!
aktív tag

És az szerinted mennyibe fog fájni?

Kicsit többe, mint a jelenleg kinézettek...

Ha már ajánlotok valami mást akkor legalább az árra figyeljetek. Ez még mindig Magyarország. ;)

[Szerkesztve]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3895) Gebriel válasza Mac! (#3894) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak 20k a külömbség :DDD


[Szerkesztve]

(#3896) Dr.Anonymus válasza Mac! (#3894) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

teljesen igazad van, de én korábban feltettem egy építő jellegű kérdést is, azaz divat telefont vagy csatalovat akar? :DDD
magyarul ha egy sony-e téglát leejt, az talán túl éli, ha a V3x-et az szerintem nem...
de aki alaposabban akar elmélyedni a témában,...
[link]
[link]

persze lehet hogy azért fordult ehhez a fórumhoz a tanácstalan barátunk, mert nem akarja tesztek olvasgatásával tölteni az időt... :DDD
úgyhogy talán v3x pozítívum:
iTap szöveg bevitel T9 helyett,
jobb memo kártya bővíthetőség (microSD)
minusz:
gyengébb kamera

v630 +:
jobb zene lejátszó (még ha a w800-ashoz képest butított akkor is jobb...)
-:
szarabb kijelző
drágább a memória kártya bele

elsőre ennyi ugrik be, persze lehetne litániakat zengedezni...
az lenne a kérdés alapvetően mit vár el tőle a vevő?
akkor lehetne specifikáltabban írni

[Szerkesztve]

(#3897) Mac! válasza Gebriel (#3895) üzenetére


Mac!
aktív tag

Ha jó helyen vásárol az ember... ;)

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#3898) Nordik


Nordik
őstag

Nos köszönöm a válaszokat, de nemtudom ezek alapján eldönteni hogy melyiket érdemes megvenni. Előfizuval lenne a telefon és 25ezrem van rá ''b'' kategóriába lenne a teló véve.
az összes tesztet végigböngésztem mindkét telefonról amit a neten találtam. Igazából a telefon majdhogynem egy szinten áll, árban is. A telókra szoktam vigyázni nemszoktam leejteni őket, és igazából a v3x jobban tetszik, de mivel motorola...... hát még nem volt motorolám, talán az újdonság húz felé, nemtudom. Dehát a motoroláról nemsok jót hallottam! :)
Lehet hogy belevágok egy motorolába, úgyse volt még soha, de nem szeretném megbánni a vételt. Igazából most egy sharp gx15-m van szal ez után ég és föld lesz.
Ha esetleg tudnátok még segíteni akkor talán több ember véleménye alapján letudom szűrni hogy melyiket érdemesebb megvenni. :R

Szerk: A 3G nem kell, csak azért választottam e kettő telefont mert árban megfelelőek és tudásban is.

[Szerkesztve]

(#3899) Viktor0610 válasza Nordik (#3888) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Véleményem szerint mindenképp' SE.

Xiaomi 13T

(#3900) Gebriel válasza Viktor0610 (#3899) üzenetére


Gebriel
veterán

Őőő igen SE utána meg SW :DDD ;]

Nordik

Szerintem gyüjtsél hozzá még egy kicsit és vegyél egy Nokia 6234-t ;)

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Milyen mobiltelefont vegyek? - Archív I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.