Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-23 08:44:46

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd át az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hali! elolvastam az utolsó 50 hsz-t, ugyanilyen igényeim vannak mint amik fentebb (otthoni használat illetve egy egyetemista igényei :) ) a lényeg hogy kisebb-nagyobb jegyzeteket nyomtatgassak! a választásom a xeroxra esett! nagyon köszönöm Zola hsz-eit mert rengeteget segítettek! most hívtam fel tesómat, hogy ugorjon el a tescoba a 3117-ért :D hamarosan haza fog jönni és beüzemeljük!

Érdekelnének továbbá nyomtató praktikák: hogyan üzemeltessem legolcsóbban a nyomtatót, karbantartás alatt mit értünk és milyen időközönként/lapszám után, illetve hogy is van ez a garanciás utántöltős dolog? megéri-e az utántöltögetés? aztán továbbá a nyomtatási költségek kontra jegyzetek nyomtatása Debrecen városban. Bár ahogy számolgattam átlag 10ft/lap a nyomtatás a városban, a nyomtatóba 1.5ft az a/4es lap és ha ki tudom hozni a nyomtatást 2-3ft-ra akkor már megéri ;)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.