Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#85034) membrandj


membrandj
nagyúr

Hát ez így inkább 760 utód, mint 770.
Szerintem érkeznie kell majd egy 960 Ti kártyának, ami a 770 helyére jön, csak kérdés,hogy mikor..

Jelenleg ott tartanak,hogy ami megéri: 750 Ti és a 970 kb.. a kettő között létezik egy 760, 960,de a 960-nak le kellene mennie 60-60k környékére,hogy megérje. 770 meg már " alig " olcsóbb a 970-től, ami lényegesen gyorsabb.

Amennyire jól eltalálták a 970-et, annyira nem sikerült most a 960-nál.

Bár azt se tartom kizártnak,hogy elkezdenek majd drivereket írni, mint az állat és valahogy felhúzzák a 770 alá valahova..

Ez a 2GB Vram dolog meg túl van lihegve szerintem.. Ezzel a kártyával nem fogsz 8x élsimítással stb játszani. Akinek ez a "vágya" az 970 alá ne adja szerintem..

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.