Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#149771) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Egyik jó ismerősöm megkért, hogy rakják össze neki egy Asztali PC-t, de mivel én főleg csak a felső kategóriába vagyok jártas ezért hozzatok fordulnék alaphoz. A keretet lejjebb feltüntettem, viszont nem feltétlenül új hanem ph! Cuccok is szoba jöhetnek csak garancia legyen rajtuk. :K

- Felhasználás célja: Játék. Pubg és LoL a fo cél, de jó lenne új játékokat is kipróbálni.
- 1080p a monitor.
- Monitor, Egér, Billenytyűzet, Hangfal és füles van, csak a maga a “gépezét” hiányzik.
- Keret: 150k
- Preferencia: Nincs

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.