Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#126048) adyh


adyh
tag

Sziasztok!

Egy új gépről lenne szó, alapvetően AutoCad, ArchiCad, Photoshop és egyéb ilyen jellegű program használata a cél. Játék nem szempont, viszont hosszú távon megbízható stabil gépet szeretnék. Kb 250-et szánnék rá.

-Egy Intel összeállításra gondoltam valamelyik Kaby lake I5-el.
-Alaplapból Asus-t szeretnék, de milyen chipset erre a felhasználásra?
-Videokártyából szintén Asus-t, egy GeForce GTX 1050 / TI -re gondoltam (bár nem tudom mivel több a TI). 2Gb-4Gb? Egy 29"-os 21:9-es (2560*1080) monitort fog hajtani.
-Memóriából első körben elég 8Gb 2400Mhz-es aztán később tudok tenni még bele, de fogalmam sincs milyen márkát, specifikációt kell venni.
-Kellene valami 1Tb-os vinyó
-Illetve egy 250-es SSD. Itt nem tudom hogy van e érdemi különbség a 2,5" és a M.2 közt.
-600w körüli Thermaltake táp
-NZXT Source 340 fekete házat néztem ki, de felmerült bennem, hogy Mini ITX vagy DTX méretű legyen. Tetszik ez a kocka dizájn. Akkor viszont mindent arra kellene optimalizálni. Lehetséges ez?
-Ha nem fontos nem kell plusz hűtés.

Meghallgatok minden javaslatot!
Köszi

[ Szerkesztve ]

"Az akaraterő megteremti az utat"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.