Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40008) Dyno válasza stol (#40004) üzenetére


Dyno
veterán

Egyet nem értek én, az egész onnan indult hoyg a 600W-os mercury-t ajánlotta, azzal a jelmondattal, hogy a gyereknek úgyis mindegy mert szar a gépe.....ez milyen hozzáállás?és akkor én avgyok a droid.....ezek a nagy szavak :N

És akkor én a Te szavaidból írok mert nem ajánlok egy mercury-t meg az FSP-vel elégedett vagyok........

imádom amikor valaki egy valamit kiragad egy szövegből és görcsösen arra törekszik, hogy azt cáfolgassa....

és valszeg a hatásfokos dolgot is tőled tanultam, nem még anno fizika órán áá dehogy....meg az atx szabványt is....

és továbbá se tudom én milyen verziót nem tudok?hogy mi mennyit fogyaszt megközelíthetőleg?

na mindegy szép napot csinált a srác ma itt a topikba.... :o

ui: mintha én is rosszat akarnék neki, csupn a modorán kéne változtatni, meg nem azt írni hogy neked ugyis mindegy nem sokat ér a géped, bár igaz általában ez a magyar morál, vagy úgy az egész emberiség morálja és akkor én avgyok itt a patkány mert rámertem szólni hát beszarok esküszöm....meg a droid bazz, azért töltöttem itt el majdnem 2évet a topikba, hogy hsz.-t gyűjtsek azért néztem utána a dolgoknak lusta fórumtársaknak hogy hsz.-t gyűjtsek emg droidoskodjak, véletlen se hogy segítsek, annak angyon szívesen segítek, aki tudja mi a modor, emrt én ezért semmi pénzt nem kapok, de hát úgye a másikat leszarjuk me mé' ne?!na de mindegy evvan.....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.