Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loa

    csendes tag

    válasz fuximaxi #5207 üzenetére

    Neee :Y

    Egy One X-et hogy tudtál lecserélni Samsungra? :F Barátnőm mi mindent megadna most egy HTC flagshipért.. Ráadásul szerintem szebb telefon az SGS III-nál a HTC, de Te tudod, én a HTC One X - iPhone 5 kettős közül fogok választani 1,5 héten belül.

    Igen, ezt írták is, hogy az NFC modulért nagy kár, mivel a wp 8 flagshipekben is van NFC modul, Android fs-ekben is van, tehát ebből a szempontból teljesen megértelek, hogy nem iPhone-t vettél.

    Az aberrációval kapcsolatban, igazából sok telefonon létezik, ettől függetlenül tényleg kicsit csalódás, egy ~ 200K-s telefon már éppenséggel meg is csinálhatná a reggelidet úgy, hogy mind a 10 ujjadat megnyald.

    Az biztos, hogy az Android beérte az iOS-t, egyik ebben, másik abban jobb, a Nexusokat frissítik rendesen persze, csak hát nem kapni szolgáltatónál, és nem is néznek ki olyan jól, mint mondjuk egy One X, 4x HD.

    BB? Abszolút nem ismerem, számomra teljesen idegen, akkor már windows phone. :U

    Esetleg privátban tudnál írni Nekem pár sort a One X-ről, hogy mik voltak a tapasztalataid?

    Köszi előre is :) :R

    iPhone 5 black

Új hozzászólás Aktív témák