Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40951) princeps27


princeps27
tag

HTC desie S vagy xperia arc S?

(#40952) Remus389 válasza Turbomann (#40937) üzenetére


Remus389
veterán

hát belenéztem, eléggé akadt, utána nem volt türelmem... :U

látszik tisztán az üzletpolitika, lerontják szándékosan a legendás smúthságot, hogy az agyatlan birka megvegye a legújabbat

iphone-t nem véletlenül nem ajánlanak itt, egyrészt túlárazott, vannak a rendszernek hiányosságai(pl testreszabhatóság, magyar prediktív szövegbevitel, néhány dolog nehézkes és néhány okostelefonos funkciója hiányos), minőségi/megbízhatósági gondok miatt(amihez rövid gari jár, haveromnak a 3GS-én a jack dugó lett kontaktos majd meghalt), igazából a beszűkült agyú amerikaiaknak való

végülis egy kínai termék, amerikai cukormázba öntve

én továbbra is ezt ajánlom, ezt vettem kb 2 hete

ár/értékben verhetetlen, képernyő ideális 4 col, egykori csúcsmodel okosoknak

továbbra sem válaszoltál milyen telód van, ZTE bléd és csorgatod a nyálad a szifonra ;]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#40954) marcusa válasza princeps27 (#40951) üzenetére


marcusa
addikt

Én a kettő közül a Desire S-t választottam még januárban, és egyáltalán nem bántam meg, a két teló felülete össze sem hasonlítható a Sense miatt, és az a plusz 400 Mhz ami a SE-ben van, sem észrevehető.

:-)

(#40955) Turbomann válasza Remus389 (#40952) üzenetére


Turbomann
tag

Tisztelt rémusz tag társ.

Mélységesen csalódtam, de még jó hogy nem tetél rá pecsnit különösen ajánlot-al.xD
Én nem meg téríteni akarlak tag társ, mert mindenki azt használ amit akar. Nem érdekel, hogy symbiánt vettél 64K ért, mert én is ezzel kezdtem a pélya futásomat.:) Ha igaz lenne, amit most ide írtál volna, akkor nem a világon a legjobb telefon között és nem koppintaná senki sem. Most mindenki iphone hasonlítanak össze, mert jelenleg ez az etalon. Azért is, mert egy igazi vezető bácsi alkotta meg. Nem össze tákolták, hanem érlelték és remek mű jött össze. És ezt csak igazán az értékelheti aki napi szinten használja és élvezi a kényelmet. Pölő te most trabit vezetsz és vettél rá sport kormányt.:) Remélem érted a nagy volumenű humorom, mert ész érvek már nem hatnak, de ha cod 4 -zel akkor szivesen nyomnék veled egy multit és az még ki is kapcsolódik az ember.:)

(#40956) Moleman válasza Zedz (#40945) üzenetére


Moleman
addikt

+1 szavazat az Atrixnek.

(#40957) Turbomann válasza #40993792 (#40953) üzenetére


Turbomann
tag

Tsztelt Zsolt kartács úr.

Én csak a kérdésekre adtam nagyon frapáns válaszokat miért is OS a jobb, mert ezt kérdezték tőlem. Én ma 2 nagyszerű embernek adtam kimerítően jó választ és meg köszönték is a segítségemet, de ha lejebb olvasol én csak válaszoltam. Nem kritiáltam, mert nem a tisztem. Az én vélemyényemet tükrözi. :C

(#40958) kali válasza Turbomann (#40949) üzenetére


kali
legenda

csak ezt írtad; droid még az s2 vel sem sikerült ilyen sikert elő csalni, mint apple-nak, de jól össze rakták ami sajnos még droid közelébe sem ér. Csak kopint és tömeg cucc ad suport nélkül.
bár, ha úgy értelmezzük, ahogy írtad - gyanítom, nem így akartad -, akkor okés! :C
ilyenekkel - sajnos - nem sok segítséget adsz azoknak, akik a topic hozzászólási alapján próbálnak dönteni, ellenben sokakban erősíted a hitet, hogy néhány almás tulajdonos elfogult, elvakult, és erősen ragaszkodik a butaságokhoz is, legyen szó szinte bármiről... :U
persze minden táborban van ilyen, andoid, wp7...stb esetén is, ezért látatlanban is elnézést kérek azoktól, akik elfogulatlanul próbálnak itt segíteni, akár saját negatív tapasztalataikkal is, még akkor is, ha ciki valamit leírni, mert ugye akkor néha a saját telefont - annak rendszerét - kell szidni...
tényleg ne erőltessük tovább, kár ilyeneken rugózni...

(#40960) Rotate


Rotate
veterán

kéne moderátort hívni takarítani...

(#40961) hallerlaller válasza Rotate (#40960) üzenetére


hallerlaller
addikt

Mit találtam! Rákerestem a 'szar' szóra, 451 kommentben szerepel itt, de az utolsó 50ből a fele a tied. :DDD Mosd ki szappannal a szád gyorsan.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#40962) nggabi válasza hallerlaller (#40961) üzenetére


nggabi
nagyúr

:C ;]

"szenyor dzsíííí"

(#40963) Rotate válasza hallerlaller (#40961) üzenetére


Rotate
veterán

a szar nálam a rossz szinonimája, nem kell komolyan venni... ellenben több oldal rizsa a semmiről, egy elvakult tájékozatlan usertől, akinek van egy maréknyi hsz-e össze-vissz, az is csak mellébeszélés, szerintem nem ebbe a topicba való, már csak azért sem, mert itt hasznos infót várnak az emberek... amit ő írt meg nem segít senkin, sőt, még az Apple-ön sem, csak megutáltatja az emberekkel az iPhone usereket, mert ő alapján lesznek megítélve...

(#40964) premete válasza Rotate (#40963) üzenetére


premete
veterán

Találkoztam már egy-két elvakult almásal (akik miat a normálisak szégyelik is magukat), de ehhez foghatóval még nem; szerintem ijen nincs is, csak provokátor lehet, aki erre a célra regisztrált egy nicket. Igaz, hogy mióta bezárták a sárga házat, sok örült sétál szabadon, de azért ez már a dislexia és retardáltság iskolapéldálya lehetne. Ezért inkáb azt mondanám, hogy provokátor, aki a mondanivalólyát meg schmitify-ozza, - ahogy most én is - és utána másollya be ide . :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#40965) angelside77


angelside77
tag

Sziasztok!

Az asszonynak kellene egy "tapicskolós" mobil 30k alatt. Elsősorban telefonálásra, ha lehet egy kis dokumentum (Word, Excel, Pdf), kép nézegetésre. Első körben szerintem nem lenne hozzá még net sem, első ilyen telefonja lenne.

Az alábbi hármat gondoltam neki (ebből egyik nem droid). Ezeket kb. egy árban be tudom szerezni kártyafüggősen:

- Sony Ericsson Xperia X8
- Samsung Galaxy Y
- Samsung Wave Y

Olvastam teszteket, fórumokat is róluk. Mindenhol van pro, meg kontra is (op rendszer, hardver, megjelenés éve stb.).

Ti melyiket javasolnátok?

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#40966) premete válasza angelside77 (#40965) üzenetére


premete
veterán

ZTE Blade

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#40967) tvamos válasza nggabi (#40941) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hat... ahogy latom, itt Magyar honban meg a garancia is teljesen kusza, nem csak a fogyasztovedelem, ami gyakorlatilag semmit nem er. Szomoru ez!

(#40964 ) premete:
Ilyen van minden taborban... sajnos... neha butan tud viselkedni minden ember. Sajnos en is. Lehet, o is rendes ember, ha megnyugszik.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#40968) hallerlaller válasza Rotate (#40963) üzenetére


hallerlaller
addikt

Egyébként nem is rossz arány, hozzászólások 1% csak, azt hittem több lesz, mert ugye egy kérdezz felelek itt így hangzik: -milyen okostelefont vegyek? -azt ne az szar. :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#40969) Moleman válasza angelside77 (#40965) üzenetére


Moleman
addikt

Blade, vagy dobj hozzá még 6 ezret, és Live.

(#40970) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Valakinek ötlete esetleg erre a hozzászólásomra? :U

C programmers never die, they are just cast into void.

(#40971) Forestjo válasza angelside77 (#40965) üzenetére


Forestjo
senior tag

"- Sony Ericsson Xperia X8
- Samsung Galaxy Y
- Samsung Wave Y"

Ha dokumentum nézegetésre is használná, akkor egyértelműen valami nagyobb kijelzővel felszerelt gép kellene, mert a 3" körüli képátló nem igazán alkalmas erre! Az előttem írók ajánlata éppen ezért nem rossz.
De ha szigorúan ragaszkodsz a fenti három példányhoz, akkor egyértelműen az X8, vagyis a három közül magasan az X8 - szerintem.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#40972) agabe válasza ToMmY_hun (#40970) üzenetére


agabe
addikt

Mivel ott nem okos telóról van szó (jó kamera 10-15ezer Ft-ért..lehetőleg nokia) olyan kell aki jobban átlátja a hagyományos telókat is...én pl. nem, és nem is érdeklődök nagyon irántuk, ezért tanácsot adni nem tudok....szerintem nem egyedül vagyok így ebben a topikban, de valószínűleg van nagyobb ismerettel rendelkező olvasó is.

(#40973) ToMmY_hun válasza agabe (#40972) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Azért köszönöm a válaszod. :) Egyébként okostelefon is lehet, maximum nem használja majd ki teljes mértékben.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#40974) Moleman válasza ToMmY_hun (#40973) üzenetére


Moleman
addikt

25 alatt nincs normális okostelefon, inkább másik topikban tedd fel a kérdést.

(#40975) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali
Kérdés hogy most melyik telefon a legjobb? Multimédiás részen? Az ár nem fontos csak kíváncsi vagyok hogy később melyiket lenne érdemes megvenni ha meg lesz a pénzem

Xbox One: bandymnc

(#40976) ToMmY_hun válasza Moleman (#40974) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Próbáltam ott is, de ott nem kaptam választ :(

C programmers never die, they are just cast into void.

(#40977) tvamos válasza bandi0000 (#40975) üzenetére


tvamos
nagyúr

A galaxy note... szerintem... csak a fenykepezoje...

Vagy az i4S, annak tutteros a fenykepezoje, csak nincs az a rengeteg ingyenes cumo. (Meg widgetek sincsenek...)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#40978) agabe válasza bandi0000 (#40975) üzenetére


agabe
addikt

Multimédiában ... ez pontosan mire vonatkozik ?
Zenében, fotózásban, videózásban iphone 4S, de pl. video lejátszásakor túl kicsi a képernyő.
oprendszer jó (akárki akármit mond) de persze tudni kell mik a korlátai/ erősségei előnyei/hátrányai az androiddal szemben.

(#40979) bandi0000 válasza agabe (#40978) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mert pl egy 4s/Sony Xperia S ? ha eltekintünk a szoftverestől akkor hardverileg? Mert a sony ban erősebb a kamera meg talán a procci is de ezt nem tom

Xbox One: bandymnc

(#40980) bobooo válasza bandi0000 (#40979) üzenetére


bobooo
addikt

szerintem tök felesleges ezeket a papíron leírt cuccokat nézni mert ugye xperia s-ben 12 mp-s kamera van 4s-ben 8 mp de az i4s-ben sokkal jobbak a kamera optikák amikkel lszebb képet lehet készíteni (szerintem) és a processzor is az xperia s-ben "2x1,5 GHz" iPhoneban meg "2x1GHz" és mégis semminél se akad be a szifon és azért az xperia s-t meglehet akasztani. és ha eltekintük szoftvertől akkor meg nem lenne semmelyik kétmagos telefon között semmi különbség :DD ui.: és az iphoneban a gyorsító meghajtó is erősebb mint bármelyik 2magos/4magos telóban, de ez csak az én véleményem :))

[ Szerkesztve ]

(#40981) tvamos válasza bobooo (#40980) üzenetére


tvamos
nagyúr

Kamera: en i4S-sel csinaltam kepeket, az egy mo skos jo fenykepezo. Na jo, nem egy dslr, de mobiltelefon letere korrekt. Az emlitett Sony szerintem sem csinal olyan jo kepeket. A 8/12 MPix csak szamok.
Sebesseg: az iOS nem akad, mert ugy van kitalalva, az Android meg kicsit akad, de... szerintem az tok mindegy!
Frankosag: az i4-nel nincs nagyobb frankosag, ellenben Androidon vannak widgetek, ami vagesz, bar ggakorlatilag nem sok haszna van szerintem. (Lehet, hogy csak oreg vagyok hozza, hogy lassam!..) Es Androidon rengeteg az ingyenes cumo.
Szoval en i4s-t vennek, ha nem sajnalnam ra a penzt, mert nem akad, es a kamera szerintem jobb!
(De Atrixom van, mert az tok jo. A kameraja sajnos nem valami jo, de azon kivul eleg. Es olcso!!! Nelem a 100kHUF volt a fajdalomkuszob.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#40982) molnarpeter válasza bobooo (#40980) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Inkább 2x800MHz, az iPadben pörög csak 1GHz-en.

Mp

(#40983) premete válasza molnarpeter (#40982) üzenetére


premete
veterán

Az teljesen mindegy, az iphone 1x600 Mhz-en is gyorsabb és 3 MP-en is jobb képeket és fullHD videókat csinál, ez köztudomású. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#40984) tvamos válasza premete (#40983) üzenetére


tvamos
nagyúr

No igen... valojaban ugy lehet ez, mint a notebookoknal...
A hugom atomos gepe ubuntuval sosem akad, hd film nezes, vagy netezes kozben.
Nekem meg i7 van a gepben, megis meg-megakad a Win XP 64.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#40985) Frozzy válasza tvamos (#40984) üzenetére


Frozzy
őstag

:W :W

meg is érdemled, hogy akadjon XP-vel a géped.. lehet kicsit jobb lenne win7 alatt..

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#40986) bobooo válasza molnarpeter (#40982) üzenetére


bobooo
addikt

szerintem is tök mind1 h mennyin pörög mert akármennyi órajelen is ott hagyjaa a többi "konkurens" telefonját de mivel az iPad 2 processzorát kapta meg teljes egészében ezért fut szerintem ez is 1GHz-n de lehet én tudom rosszul :R

(#40987) maggi1886076


maggi1886076
addikt

sziasztok!

zte blade-et erdemes Htc Hd2-re lecserelni?van olyan jo supportja, mint a Blade-nek?gondolom ilyen jo nincs.vagy erdemesebb varni az uj ZTE keszulekeket?vagy esetleg Huawei?mikor lesznek kaphatoak itthon?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#40988) bobooo válasza maggi1886076 (#40987) üzenetére


bobooo
addikt

szerintem nem érdemes régi windowsos telefonra cserélni bladet. szerintem ebben az árkategóriában inkább egy sony xperia live wtih walkmann (sokan dicsérik ahogy olvasgatom a fórumát) vagy egy árkategóriával fejjeb (kb. egy 20assal több) egy arc vagy egy samsung galaxy s plus :))

[ Szerkesztve ]

(#40989) molnarpeter válasza maggi1886076 (#40987) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha droidot dobsz rá, természetesen :) (mondjuk a gyári winmo mellett nem csak a droid van rá, hanem wp7 is).

Mp

(#40990) maggi1886076 válasza molnarpeter (#40989) üzenetére


maggi1886076
addikt

mindenkepoen droiddal hasznalnam.a kinai telok mire varhatoak?tudtok rola vmit?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#40991) fatal` válasza bobooo (#40988) üzenetére


fatal`
titán

Hiába régi wines, lehet rá dobni androidot és még WP7et is.

(#40992) Moleman válasza maggi1886076 (#40990) üzenetére


Moleman
addikt

2-3. negyedévre ígérik a ZTE Mimosa X-et és Erát, azok jónak ígérkeznek. A Huaweinek pedig lesz valami SGS2 koppintása, jobb felbontással, de az amoled miatt félős, hogy pentile lesz (Ascend P1). Az már más kérdés, hogy jönnek-e hozzánk.

[ Szerkesztve ]

(#40993) bobooo válasza fatal` (#40991) üzenetére


bobooo
addikt

nemtudom mennyiért venné de én 100k-ért láttam és annyiért már vannak komolyabb gyárilag is androidos telefonok :))

pl. mint már mondtam arc (s) és sgs+

[ Szerkesztve ]

(#40994) molnarpeter válasza bobooo (#40993) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Használtan olcsóbb pöppet... ;)

Mp

(#40995) bobooo válasza molnarpeter (#40994) üzenetére


bobooo
addikt

50-60k között van +10k és egy vadi új garanciás sgs+ :DD de nem fogok vitatkozni mert nem téged kell meg győzni :))

(#40996) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Vennék egy másik telefont az Omnia 7 után :)

A keret olyan 90-100k+- 5k
Új is de lehet használt is de legalább legyen rá pár hó gari:D
Ha újként akkor T-s ha használt akkor jobban preferálom a függetlent
Legjobbat természetesen:)
Végül is mindegy:)
Tács érdekel inkább

Eddigi terveim: i4 16gb, Lumia 800 16GB, Motorola RAZR, Atrix 2, Galaxy S 2

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#40997) bobooo válasza FRENK1988 (#40996) üzenetére


bobooo
addikt

én vagy i4 16gb-ot vagy sony xperia s-t választanék (107k t-mobilenál újonnan)

(#40998) FRENK1988 válasza bobooo (#40997) üzenetére


FRENK1988
veterán

Én pöppet viszolygok az Androidtól igaz eddig x8 és egy GT540en próbáltam:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#40999) bobooo válasza FRENK1988 (#40998) üzenetére


bobooo
addikt

én is inkább i4 után huznék :DD meg hát én is valószuínű nyáron i4sre váltok :DD

[ Szerkesztve ]

(#41000) angelside77


angelside77
tag

Köszönöm a válaszokat, megrágjuk.

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.