Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:47:56

LOGOUT.hu

Ebben az összefoglalóban megtaláljátok a leírást arról, hogy hogyan állítsátok össze magatoknak egy saját sorozat illetve filmes jukeboxot. Az eredmény ehhez hasonló lesz:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) raiden1bak válasza rappit4 (#4900) üzenetére


raiden1bak
tag

Akkor nekem is meg fog feleni az 500 as!5 év gari jól hangzik.

(#4902) rappit4 válasza raiden1bak (#4901) üzenetére


rappit4
őstag

Lehet most inkább már 1TB-set vennék, mert annyira kevés a különbség, viszont ha szűkös a keret akkor az a pár ezer már sok lehet.

(#4903) Ispy válasza raiden1bak (#4897) üzenetére


Ispy
veterán

Én náluk vettem, adnak reg kártyát is.

Ja, látom már mind1...

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#4904) raiden1bak válasza rappit4 (#4902) üzenetére


raiden1bak
tag

Már csak erről a Cinavia vedelem ről szertnék meg tudni 1-2 dolgot!Hogy valós veszely ez 3d bd iso eseteben?

(#4905) Ispy válasza raiden1bak (#4904) üzenetére


Ispy
veterán

A cinavia védelem az eszközben van, medben nincsen, szóval mindegy, hogy a filmben van-e.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#4906) raiden1bak válasza Ispy (#4905) üzenetére


raiden1bak
tag

Koszonom!Akkor no para!

(#4907) Met válasza rappit4 (#4893) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi, megnézem majd :R

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4908) zozy84


zozy84
senior tag

Ma jött meg a Med600am. :D
Regisztráltam de nem tudok belépni. Később fogok majd csak belépni? Serial Number-hez beírtam a kártyán szereplő kódot.
Mi a legújabb fw? Ezen most V4.0.1 van.

Regisztrációnál a mai dátumot írtam de a menüben Kiadás dátumára 2015 jan 29 van. Ez nem gond gondolom.

(#4909) Monngoose válasza zozy84 (#4908) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Hát ezt jól elszúrtad...
A regisztrációs kártyán lévő kód a magyar fórumos reghez kell.
A készülék reghez (5 éves gari) a gyári szám kell!

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#4910) kali válasza zozy84 (#4908) üzenetére


kali
legenda

nem olyan régen vásároltam és regisztráltam, utána azonnal be is tudtam lépni a fórumos és a regisztrációs oldalra is. (az esetleges hibát írták előttem)
4.0.0 az utolsó végeleges, és 4.0.1 az utolsó béta firmware.
nem az aktuális firmware verzió kiadásának a dátumát nézed?
mert a 4.0.1 béta kiadási dátuma 2015. január 29.

[ Szerkesztve ]

(#4911) zozy84 válasza Monngoose (#4909) üzenetére


zozy84
senior tag

Orvosolva. De nem tudok belépni. Gondolom majd később.

(#4912) zozy84 válasza kali (#4910) üzenetére


zozy84
senior tag

Megtaláltam a számlát. Onnan beírtam a vásárlás dátumát meg gyári számot. E-mail megjött. Rákattintottam az aktiválásra. "Token" kimásol, majd beilleszt. Majd kiírta, hogy sikeres regisztráció, jelentkezzek be. Rámentem a belépésre, felhasználónév és jelszó beírása után meg ez jött. Your account it's not activated.

(#4913) kali válasza zozy84 (#4911) üzenetére


kali
legenda

a regisztrációs e-mail megérkezett? akkor ez okés.
próbáld meg üríteni a böngésző előzményeit, vagy próbálj rá privát/inkognitó ablakból.

[ Szerkesztve ]

(#4914) zozy84 válasza Monngoose (#4909) üzenetére


zozy84
senior tag

A magyar fórumos reg kész.
A Med oldalára nem enged belépni az 5év garhoz.

(#4915) zozy84 válasza kali (#4913) üzenetére


zozy84
senior tag

inkognító módban sem engedi. :(

Ha újra kezdem akkor kiírja, hogy ez a fiók már létezik.

[ Szerkesztve ]

(#4916) Monngoose válasza zozy84 (#4914) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Kell pár nap, míg átfut a rendszeren, addig nem tudsz belépni.
Eddig mindenkinél így volt (kivéve most kali-t), úgyhogy ne aggódj...

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#4917) zozy84 válasza Monngoose (#4916) üzenetére


zozy84
senior tag

:C :R
(igazából 9 után értem haza a melóból, addigra itt volt a csomag, kibontottam, bekötöttem és gondoltam gyorsan regisztrálom. 1mp-t sem olvastam utána, gondoltam csak nem lehet bonyolult. Igazából nem is. Csak neki estem. :B :B )

(#4918) e.vid


e.vid
senior tag

Én is ma vettem Med600-at. Regisztrációhoz a kártyakód, a kereskedő neve és a szériaszám kellett. A visszaigazoló email után rögtön beengedett a fórumba.

[ Szerkesztve ]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#4919) kali válasza Monngoose (#4916) üzenetére


kali
legenda

nekem tényleg csak nagyon minimális időintervallum telhetett el a regisztráció, illetve annak visszaigazolása és a belépés között, napokról biztos nem beszélhetek, de még órákról sem, maximum néhány perc lehetett.
közben írja előttem e.vid, hogy neki is gyorsan ment, megnyugodtam, akkor nem csak én vagyok a kivételezett. :)

[ Szerkesztve ]

(#4920) Disque válasza kali (#4919) üzenetére


Disque
aktív tag

Az nem lehet, hogy ti csak a magyar oldalra regisztráltatok be?
Láttok olyat, hogy kiírja hogy 5 év garancia van a készülékre?

(#4921) kali válasza Disque (#4920) üzenetére


kali
legenda

nem, én legalábbis mind a kettőre, azonnal jött is a visszaigazolás a forumadmin@mede8erforum.hu és a support@mede8er.eu címekről - előbbi a hazai fórum, magyar nyelven íródott a levél, tartalmazza a felhasználónevemet és az aktivációs linket, utóbbi pedig angolul köszöni meg a termék regisztrációját és írja még a nevemet, a termék típusát és azonosítóját, illetve a vásárlás dátumát és helyét -, mind a két helyre beléptem azóta több alkalommal is.
ettől részletesebben nem kell leírnom, gondolom... :)

(#4922) vieri2000


vieri2000
tag

Szeretném megkérdezi, hogy a főmenűben található youtube és az internet alatt található youtube között mi a különbség? A főmenűben a youtube szépen vált piros youtube felületre és kiir valamit és innen tovább semmi. Mi lehet a probléma? (med600)) 3.0.6 verzio van fenn.

[ Szerkesztve ]

(#4923) rappit4 válasza vieri2000 (#4922) üzenetére


rappit4
őstag

És mit ír ki pontosan?

(#4924) vieri2000


vieri2000
tag

Közben frissítettem a 4.0 verziora és most már úgy látom működik. Köszönöm hogy reagált a problémámra.
Biztos lesz még :)

(#4926) vieri2000


vieri2000
tag

Azért gyorsan hadd kérdezzem meg hogy én zene lejátszásra is szívesen használnám a kütyüt és arra is lehet boritókat, információkat tárolni a yadis használatával? A jukebox skin részletes leírása használata telepítése megtalálható valahol?

(#4927) rappit4 válasza vieri2000 (#4926) üzenetére


rappit4
őstag

Yadisal nem viszont ha csak mp3-at hallgatsz akkor a beépített scannelő megtalálja neked a borítókat. Jikebox skin alatt more gondolsz?

(#4928) vieri2000 válasza rappit4 (#4927) üzenetére


vieri2000
tag

Jukebox pontosan mire jó? Lehet hogy nevetséges a kérdés?
Sok flac fájlom van.

[ Szerkesztve ]

(#4929) Monngoose válasza kali (#4921) üzenetére


Monngoose
aktív tag

"...utóbbi pedig angolul köszöni meg a termék regisztrációját és írja még a nevemet, a termék típusát és azonosítóját, illetve a vásárlás dátumát és helyét..."
Hát, ha csak ezeket tartalmazza és az acc.-odon sem jelenik meg az 5 év, akkor az nagyon harmatos.
Így kéne kinéznie.

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#4930) Monngoose


Monngoose
aktív tag

e.vid, kali
Most olvastam e.vid reg-es hsz.-ét.
Csatlakoznék Disque gyanújához: ha nem látjátok az 5 évet az oldalatokon, akkor bizony rossz helyre regisztráltatok...

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#4931) kali válasza Monngoose (#4930) üzenetére


kali
legenda

itt lehet rossz helyre is; link?

(#4932) Monngoose válasza kali (#4931) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Ezt a linket ugyan nem próbáltam, de sokan befürödtek vele.
Én még akkor regisztráltam, amikor a magyar fórumban lévő link a "jó" helyre (ide) vezetett. Azóta is ezt ajánlom mindenkinek, aki bajba került.
A magyar fórumra is írtam, hogy javítsák, de szó nélkül kimoderáltak (ennyit róluk).
Szóval, ha nem látod az 5 évet (pl. így), próbáld újra a reget a fenti linken. :)

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#4933) kali válasza Monngoose (#4932) üzenetére


kali
legenda

nem csak a magyar fórumon néztem, innen is oda mutat a regisztrációs link; link és ott is az 5 év kiterjesztést írják (bal alul), de mindegy, akkor lefutom az általad linkelt regisztrációs kört is, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4934) Monngoose válasza kali (#4933) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Ez azért lehet, mert a med magyar oldala és fóruma ugyanaz a társaság. Sokaknak keserítették már meg az életét így...
A reg. kártya is egy felesleges hájp, csak összezavarja a gyanútlan vásárlót. Ez a fórum is tele van olyanokkal, akik a gyári szám helyett a kártyakódot használják az 5 évhez, ami részben érthető, mert ki gondolná hogy egy sima fórumos regisztrációhoz ilyen rendszert használnak. Egy vicc...

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#4935) e.vid válasza Monngoose (#4930) üzenetére


e.vid
senior tag

Köszönöm, igazatok volt, ment a jó helyre is egy reg. :)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#4936) rappit4 válasza vieri2000 (#4928) üzenetére


rappit4
őstag

Lenyitható összefoglalóban találsz a jukeboxról egy leírást. Ha flacod van akkor nehezebb a helyzet, ott egy progit kell használni amire még én sem jöttem rá hogyan kell használni.

(#4937) raiden1bak


raiden1bak
tag

Üdv!Hétfőn jön az én med600-as om.Az a kérdésem volna,hogy ki milyen formátumot részesit előnyben BD25 vagy BD50?Van a kettő között képminőség beleni különbség?Vagy csak a felsleges nyelvek és a menü van lecsupaszitva azert kissebb méretű,de a képminőseg megegyezik a BD 50-el.Köszönöm!

(#4938) gorog67 válasza raiden1bak (#4937) üzenetére


gorog67
aktív tag

A képminőség szubjektív, a kép bitrátája általában le van írva, amiből kiderül, hogy mennyi az annyi. Azért a bluraynek nem a fele a menu és a hang.

(#4939) YxVs válasza Monngoose (#4934) üzenetére


YxVs
senior tag

És ha én utólag regisztráltam (30 napon kívül), és azóta is "validating warranty" üzenet fogad, és ez már több, mint 30 napja nem változik, akkor így jártam? Tudok valahol reklamálni?

(#4940) Monngoose válasza rappit4 (#4936) üzenetére


Monngoose
aktív tag

A zenei jukebox-szal kapcslatban van egy részletes guide itt, bár te ezt nyilván ismered, inkább vieri2000 kedvéért linkeltem be.
A program egyébként a Tagscenner, a trükkje az, hogy külön le kell hozzá tölteni egy speciális Mede8er szkriptet, erről sokan megfeledkeznek...

YxVs
Ha jól emlékszem z123456789 is így járt. Írt nekik mailt és rendezték a dolgot. Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#4941) Monngoose válasza YxVs (#4939) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Meg is találtam (amit fentebb írtam). Gondolom téged is ilyen kép fogad...

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#4942) YxVs válasza Monngoose (#4941) üzenetére


YxVs
senior tag

Így van, mert 30 napon belül én is azon a oldalon regisztráltam be, amit kali kolléga linkelt. Ezen pedig csak a 30 nap letelte után.
Milyen email címre kell nekik írni? Azt esetleg tudod?

[ Szerkesztve ]

(#4943) Monngoose válasza YxVs (#4942) üzenetére


Monngoose
aktív tag

z123456789-et kérdezd meg, neki sikerült rendeznie a dolgot.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#4944) YxVs válasza Monngoose (#4943) üzenetére


YxVs
senior tag

Igen, köszi.
Most láttam csak eggyel feljebb a nekem szánt válaszod.

(#4945) raiden1bak válasza gorog67 (#4938) üzenetére


raiden1bak
tag

Értem majd figyelem a bitratat.Csak nem mimden film van meg magyarul BD 50 ben,több a 25 verzió.Meg csak jövőhonapban lessz kessem külső HDD re addig marad a 32 g pendrive arra meg ra megy a 3DBD 25 is.

(#4946) Met


Met
nagyúr

Nekem megjött az aktiváló mail, aktiváltam majd belépésnél Your account it's not activated., újra aktiválom azt árja hogy már aktiválva van :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4947) Monngoose válasza Met (#4946) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Na ne már... Szinte csak erről szó ez az egész oldal (itt kezdődött).
Kell pár nap, amíg átfut a rendszeren, csak utána tudsz belépni.

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#4948) rappit4 válasza raiden1bak (#4937) üzenetére


rappit4
őstag

BD25 általában tömörítve van.
(#4940) Monngoose:
Igen ezzel a progival eddig egyszer próbálkoztam még amikor megjelent a lejátszó akkor próbáltam az első napokban megcsinálni, lehet nekiállok megint.

[ Szerkesztve ]

(#4949) Met válasza Monngoose (#4947) üzenetére


Met
nagyúr

Csak a #4932-ig pörgettem vissza, gondoltam gyorsan regelek oda is :B

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4950) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Van itt olyan aki Zyxel NAS-t használ Med-del?
Most szereztem egy második meghajtót a NAS-ba, és az NFS nem gazán akar összejönni a második meghajtóval. :F
Akasszák a hóhért. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.