Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:47:56

LOGOUT.hu

Ebben az összefoglalóban megtaláljátok a leírást arról, hogy hogyan állítsátok össze magatoknak egy saját sorozat illetve filmes jukeboxot. Az eredmény ehhez hasonló lesz:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) spiky03 válasza spiky03 (#5499) üzenetére


spiky03
veterán

Hát nekem egy sorozatot sem ismert fel. :(((
Így néz ki pedig, ahogy kell.

Mit nem csinálok jól?

A Yadissal, hogy tudok sorozatokat csinálni?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5502) spiky03 válasza spiky03 (#5501) üzenetére


spiky03
veterán

Valamint még egy kérdés a trailerhez.
Az xml-be hova kell bemásolni a szöveget?
Mert én a végére beraktam a Film-ek mappában is az adott filmhez meg az agregált JB mappában található xml-hez is ugyan ahhoz a filmhez de nem jelent meg. Pedig csináltam mappa újra szkennelést is.

Ide másoltam be:
<videos>
<item name="Trailer" site="YouTube" size="1080"><url><![CDATA[https://www.youtube.com/embed/S8XkGxfXkPc?version=3&loop=1&playlist=S8XkGxfXkPc&autoplay=1&showinfo=0&autohide=1]]></url></item>
</videos>
</details>

A végére.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5503) mikoljan válasza spiky03 (#5501) üzenetére


mikoljan
tag

Szia,

Én inkább angol elnevezést használnék. Próbáld meg úgy legalább egy sorozatnál.

Úgy tudom, hogy a Yadis-ra igaz, hogy volt valami megoldás sorozat borítók készítésére, de nem volt 100%-os és nem is ment tovább a fejlesztés.
De majd a Yadis-Guruk kiigazítanak.

- - - We Enter Into The Future - - -

(#5504) aldebaran válasza dgyuri0123 (#5500) üzenetére


aldebaran
őstag

A gyerekfotókat amikor nézegetjük, csak ne néma csöndben kéne... De most vettem egy onkyo 636-ot, másik erősítőt tuti nem fogok venni, ha kínnak is érzed a zenehallgatást vele...
Szóval, sehogy se lehet képnézegetés alatt zenét lejátszani, mint a wdtvlive-al? :F

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#5505) spiky03 válasza mikoljan (#5503) üzenetére


spiky03
veterán

Próbáltam úgy is.
Meg ahogy látod az Arrow az angol. Csak a Törvény nevében meg Jóbarátok, Kaliforgia magyar, a többi sorozat angol. Pl Gotham, The Falsh, Firefly, de ezek közül sem talált meg semmit sem.
DE még majd próbálkozom.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5506) mikoljan válasza spiky03 (#5505) üzenetére


mikoljan
tag

Igaz.

Pontosan leírod hogyan próbálod a sorozatoknál megcsinálni a borítót?

- - - We Enter Into The Future - - -

(#5507) petya80 válasza aldebaran (#5504) üzenetére


petya80
tag

Amikor a képeket nézegeted, menü gomb és ott lesz olyan, hogy zene. Van egy alap default zeneszám, de tudsz sajátot is betallózni, feltéve ha azonos meghajtón (vagy megosztáson NAS esetében) van a zene, mint a kép.

(#5508) dgyuri0123 válasza aldebaran (#5504) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nem mondtam, hogy vegyél másik erősítőt, csak jeleztem, hogy érdemes lenne zenehallgatáshoz egy "akármilyen" külső DAC, kb.15-20e Ft-ért már van értékelhető minőségű, ami jobb, mint a Med / HDMI-vel való zenehallgatás. Bár, ha "csak" képnézegetés aláfestésére kellene valami, akkor nem mondtam semmit. ;)

"csak a zene van"

(#5509) spiky03 válasza mikoljan (#5506) üzenetére


spiky03
veterán

Úgy ahogy itt is az összefoglalóban le van írva.
Csináltam a Sorozatokon belül egy Tv Series mappát, majd abba bemásoltam az összes sorozatos mappámat (teljes sorozatokat is, meg azokat is ahol épp a jelenleg tartó rész van csak, pl Arrow). Ezekben ugye csináltam almappákat Season 01 címmel, amiben a sorozat rések szerepelnek elnevezve a Renamer progi segítségével. Van ahol így néz ki a cím: sorozat neve.S01E01.cím, de van ahol így sorozat neve - S01E01 - cím.
Amikor ez megvolt, hozzáadtam a kedvencekhez ezt a Tv Series mappát és nyomtam rá egy szkennelést, és nem csinált semmit sem.

Ellenben valamiért csinált egy SXGY34~T nevű mappát, amiben benne van újra az egész sorozatom és 1,3 Terra. :DDD Vagyis ezt írja ki, de nem foglal ennyi helyet természetesen.
Így néz ki.

Valakinek valami ötlete esetleg?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5510) Monngoose válasza dgyuri0123 (#5500) üzenetére


Monngoose
aktív tag

"tök mindegy milyen kimeneten hallgatod. Szinte "bármilyen" külső DAC jobb nála."
Na ezt most nem értem.
Szerinted a HDMI-n, optikán v. coax-on dekódolás nélkül továbbküldött anyagot milyen DAC dolgozza fel?

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#5511) Monngoose válasza spiky03 (#5501) üzenetére


Monngoose
aktív tag

"A Yadissal, hogy tudok sorozatokat csinálni?"
Sehogy.

A med saját scraper-ét még nem használtam, helyette ajánlhatom a TVRename nevű programot. A linken találsz részletes tutorialt is. Nekem bevált.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#5512) Monngoose válasza spiky03 (#5509) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Közben lejárt a szerkesztésem...

"Csináltam a Sorozatokon belül egy Tv Series mappát..."
Ez lehet a gond. A Tv Series (ha jól tudom) nem lehet almappa, a scraper így nem dolgozza fel. Vedd ki a Sorozatok mappából közvetlenül a gyökér alá.
Egyébként a leírásban is így szerepel: Gyökér Mappa ----> TV Series

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#5513) martinkeet válasza spiky03 (#5509) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Velem is történt egy érdekes dolog!
Szerettem volna egy sorozat Jukebox-ot.
Elindítottam az áthelyezéseket a "transmission" mappából a "TV Series" mappába ,az asztali számítógépen ,wlan-non összekötve.
Kb 200 Giga anyag. Áthelyezés közben az egyik résznél feljött (az összes anyag kb 80%-nál) ,hogy "rendszergazda jogosultság szükséges. Újra?".
Rákattintva az "Újra" gombra ismét megjelent a kérdés.
Újraindítottam a lejátszót ,és a "TV Series" mappa konkrétan tök üres volt!
Átraktam a vinyót a PC-be.Megnyitottam a meghajtót ,és ott már nem volt "TV Series" mappa.
Volt már ilyen kettőször ,de akkor az összes dolgom eltűnt a meghajtóról.
Nem értem!

(#5514) Monngoose válasza spiky03 (#5502) üzenetére


Monngoose
aktív tag

"Az xml-be hova kell bemásolni a szöveget?"
Most viccelsz?! Ha már megpróbál az ember segíteni, legalább olvasd el a választ... :(((
Direkt ki is emeltem vastagon.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#5515) aldebaran válasza dgyuri0123 (#5508) üzenetére


aldebaran
őstag

Nas-ról dlna-val megy a zenehallgatás kihagyva a mede8er. Csak azt kellene megoldani, hogy miközben nézem a képeket, alatta zene legyen... Ja és ne ugyanaz a zene, hanem folyamatos lejátszással, tehát ha véget ér egy szám, jöjjön a következő. A képek is és a zene is a NAS-on vannak, csak más alkönyvtárakban.

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#5516) dgyuri0123 válasza Monngoose (#5510) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"Med" tud olyat, hogy sztereóra lekever minden hangot optikán, így arra lehet DAC-ot dugni. HDMI-n ezzel párhuzamosan kiadja a többcsatornás hangot is ettől függetlenül.

Én ezt teszem és sokkal jobb hangot kapok, mint bármelyik HD hangsáv. Pl. koncertet csak így nézek/hallgatok a Med-el és inkább bukom a "sokcsatornát" a sokkal jobb sztereóért. ;)

(#5515) aldebaran: aha, értem. Ezt sajnos nem tudom, mert én nem használom a "képnézegetőt".

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#5517) spiky03 válasza Monngoose (#5512) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi megpróbálom akkor így is.
Akkor a Video mappába jó lesz ha oda helyezem ugye? Abban Van a többi mappa is a Filmek, BD, Kileppek, stb

@(#5483) Monngoose
Óóó fáákk tényleg, pedig olvastam is, de a nagy izgalomban úgy látszik nem dolgoztam fel. :(((
Még egy kérdés, hogy mind a két helyre be kell szerinted másolni ezt? Vagy elég csak a Filmek mappában, és abban nem kell amit az agregált JB csinált?

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5518) Monngoose válasza spiky03 (#5517) üzenetére


Monngoose
aktív tag

"mind a két helyre be kell szerinted másolni ezt? Vagy elég csak a Filmek mappában, és abban nem kell amit az agregált JB csinált?"
Jukebox+ esetében az adatokat a Jukebox+ mappából veszi a med, szóval feltétlenül kell az itt lévő xml-be is.
Ez csak akkor + munka, ha meglévő filmeket egészítesz ki. Új film esetén elég a forrásmappában lévő xml-t bővíteni, ha hozzáadod a jukebox+ mappához, úgyis viszi magával a módosított xml-t is.

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#5519) spiky03 válasza Monngoose (#5518) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi akkor jól gondoltam, hogy mind a két helyen kell. Mert meglévő filmnél csináltam.

Mondjuk szerencsére nem nagy munka. :) Mert most a meglévő filmeknél akarok trailereket, amiket még nem láttunk, hogy az asszonynak is megtudjam mutatni, hogy mik azok és, hogy érdekli-e őt egyáltalán. :D

Köszi a segítséget most is, mint mindig. :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5520) spiky03 válasza Monngoose (#5518) üzenetére


spiky03
veterán

Működik a trailer. :C
Igaz a JB+-ben ott valamiért nem de ha belelépek a Film mappába és ott választom ki a filmet, akkor lejátsza a trailert.

Remélem majd a JB+-ban is jó lesz.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5521) gógyi válasza aldebaran (#5515) üzenetére


gógyi
aktív tag

Én elindítom a zenét,majd belépek az ugyanazon a meghajtóban lévő képek közé és simán lehet nézelődni.

(#5522) Zjunior


Zjunior
veterán

Osx rendszerrel is tudok csinalni pendrive-ra updatet ?:)
Koszi!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#5523) z123456789 válasza Zjunior (#5522) üzenetére


z123456789
addikt

Szerintem igen.
Mondjuk nem tudom hogyan van OSX-en, de ha tudsz másolni pendrive-ra, akkor tudsz.
Simán letölötd az új FW-t, kicsomagolod, és a pendrive gyökerébe felteszed.

[ Szerkesztve ]

(#5524) Zjunior


Zjunior
veterán

Koszi!
A legújabb firmware hez dobnal egy linket?:)
Thx!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#5525) z123456789 válasza Zjunior (#5524) üzenetére


z123456789
addikt

Szívesen.
De ezt te is megtalálod a MED hivatalos fórumján. Az angolon és a magyaron is. ;)
Fórum
Fórum FW
Direkt

(#5526) spiky03


spiky03
veterán

Egy gyors kérdés.
Ha egy egyik mappámat átteszem az NFS megosztásra, akkor ugye elég csak majd újra hozzáadni a JB+-hoz , hogy újra megjelenjen abban?
Előtte persze a mappából törlöm a megcsinált mappáját és csak a saját mappájában hagyom meg a xml file-t meg a két képet.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5527) z123456789 válasza spiky03 (#5526) üzenetére


z123456789
addikt

Ha jól értettem amit írsz, akkor igen, ez így jó lesz. :DDD

(#5528) spiky03 válasza z123456789 (#5527) üzenetére


spiky03
veterán

Reméltem, hogy lesz aki érti. :DDD

Nah de akkor még egyszer, konkrét példával. :D

Van most egy sima SMB megosztás a NAS-on Remux névvel, abban benne van egy Terminator mappa.
Nah ezt ha átteszem az NFS megosztásra az egész Remux mappát majd a MED-en belépek az NFS megosztáson és megkeresem a Remux mappát és azt hozzáadom a JB+-hoz akkor minden olyan lesz mint régen? :)

Természetesen az újra hozzáadás előtt a JB+ által létrehozott mappából törlöma Terminator mappát, csak a Remux mappában található mappában hagyom meg a két kép jpg-ét meg az xml file-t.

Így már jobb volt? :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5529) z123456789 válasza spiky03 (#5528) üzenetére


z123456789
addikt

Erre gondoltam én is. Igen így jó lesz. :K

(#5530) spiky03 válasza z123456789 (#5529) üzenetére


spiky03
veterán

Big THX. ;) :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5531) z123456789 válasza spiky03 (#5530) üzenetére


z123456789
addikt

Majd akkor ha jó lett. :D

(#5532) spiky03 válasza z123456789 (#5531) üzenetére


spiky03
veterán

NAh a változatosság kedvéért nem lett jó. :DDD

Áthelyeztem, majd töröltem a mappát, majd újra hozzáadtam és most duplán jelenik meg a JB-ben

Valakinek vmi ötlet?

Esetleg töröljem a Remux mappából is a jpg-ket meg az xml-t?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5533) laccy88


laccy88
senior tag

sziasztok!
Van egy med600X3D lejátszóm, mely tagja az itthoni hálózatomnak. Egy TP-Link AC750 router-hez csatlakozik. Illetve ugyanígy egy Zyxel NSA320S. Az utóbbi időkben történik(nem tudom, korábban miért nem), hogy egyre több filmnél lejátszás közben(hálózaton keresztül a nas-ról) időnként laggol a lejátszás, kép is, hang is. Viszont ha az adott filmet ssd-re másolom, és usb-ről játszom le a médialejátszómmal, nincs ilyen probléma. Szóval valamiért nem tud megfelelően stream-elni. Elméletileg minden tag tud Gigabit-et lan-on...
Esetleg bármi ötlet, hogy merre indulhatok el? Nem vagyok otthon hálózatban, lan kábel lehet gyenge pont?

(#5534) z123456789 válasza spiky03 (#5532) üzenetére


z123456789
addikt

(#5532) spiky03
Hát, lehet hogy kicsit nagy a katyvasz mostanság már a rendszerben...én kezdeném előről. :D
(Yadisolást nem, csak az aggregált JB-t és a többieket)
Nem lehet hogy valahol a filmek mappáin kívül is van még xml file? (Nem az aggregált JB mappájában, hanem máshol)

(#5533) laccy88
Szia!
Jellemzően BD iso filmeknél szokott ez előfordulni, amennyiben SMB megosztásról küldöd a lejátszást. A BD iso/BD iso 3D filmek magas bitrátája miatt NFS megosztásra van szükség.
Ha nem ez van, akkor írd le hogy milyen anyagot küldesz miközben akadozik!
A kábel hibának van a legkisebb esélye, de ha van rá lehetőséged másikkal kipróbálni, próbáld ki!

[ Szerkesztve ]

(#5535) spiky03 válasza z123456789 (#5534) üzenetére


spiky03
veterán

Igen erre én is gondoltam, hogy törlöm az egész JB+-t meg a mappát is, és megcsinálom előröl.
Mert a múltkor is csak így lett jó, amikor minden fim duplán volt benne :)

Amúgy másik xml-t nem találtam, csak egy mede8er.db file-t a Filmek mappában.

Meg egy kérdés hozzád, mindenkihez.

Nektek sem tölti be elsőre az összes filmet a JB, amikor bekapcsoljátok a lejátszót?
Mert nekem csak 70 filmet tölt be a 103-ból. De ha jól vettem észre akkor az SMB-t betölti és az NFS-t meg nem. Csak úgy ha kilépek a JB-ből, majd újra visszalépek. Mondjuk nem nagy fáradság, csak érdeklődöm. :)

És ebben a hozzászólásban feltett kérdésemmel tud valaki valamit kezdeni?
[link]
Hogy ez mitől lehet, vagy, hogy lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5536) laccy88 válasza z123456789 (#5534) üzenetére


laccy88
senior tag

Valóban csak bd iso tartalmaknál jelentkezik. Ez az nfs megosztás nem sokat mond számomra, de ez már más téma.

(#5537) Monngoose válasza spiky03 (#5535) üzenetére


Monngoose
aktív tag

"És ebben a hozzászólásban feltett kérdésemmel tud valaki valamit kezdeni?
[link]"

Erre már kétszer válaszoltam: egyszer itt, egyszer priv.-ben.
Amíg beágyazod a Tv Series mappát és nem közvetlenül a gyökér alá teszed, nem fog működni.
Hogy a med miért hoz létre - a fentiek miatti hibás - scrapelés során 1 terás mappát, fogalmam sincs.

Tegyél rendet, és próbáld újra az egészet. Ha nem akarod a med-del csináltatni, használj külső programot, amit korábban, itt linkeltem neked...

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#5538) spiky03 válasza Monngoose (#5537) üzenetére


spiky03
veterán

A sorozatok jukeboxolásáról már letettem, mert az sehogy sem akar összejönni.
Tegnap már csináltam egy új Tv Series megosztást is a gyökérkönyvtárban is, de úgy sem lett jó

Vagy megtudná valaki esetleg mondani, hogy a NAS-on hova kéne tennem azt a mappát???

Azt az átnevezős progit majd megnézem, mert van fent egy most, azzal át is tudtam rendesen nevezni az összes sorozatomat amit fent van a NAS-on.

A kérdés arra 1 T-s mappára vonatkozott volna, hogy az mi. Mert törölni nem tudom, helyet nem foglal és csak a Win-ben látható, mert sem a MED nem lát olyat, sem ha az MC-vel belépek a NAS-ra és ott nézem.

:R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5539) Monngoose válasza spiky03 (#5538) üzenetére


Monngoose
aktív tag

"Azt az átnevezős progit majd megnézem..."

A programmal kapcsolatban korábban ezt írtam neked: "A med saját scraper-ét még nem használtam, helyette ajánlhatom a TVRename nevű programot...."
Azt hittem, ebből világos, hogy ez nem egy "átnevezős" progi, hanem egy alternatíva a sorozat jukebox készítésére, ha a med gyárijával nem menne a dolog. Olyan, mint a sima filmekhez a yadis...

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#5540) spiky03 válasza Monngoose (#5539) üzenetére


spiky03
veterán

Igen utána már láttam, hogy ez nem egy sima átnevezős cucc. :B

Majd megnézem alaposabban, igaz izgi lesz, mert annyira nem vágom az angolt, e majd kiderül. :)

Jó lenne ha valaki ebből is csinálna egy leírást, mint a filmekhez van. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5541) coreska válasza spiky03 (#5538) üzenetére


coreska
aktív tag

A "TV series" mappát oda tedd a NAS-on, amelyik mappa be van állítva NFS megosztásba. Nálam például egy "Media" mappa az NFS megosztás, és ott vannak a könyvtárak. SMB megosztást nem is kell így használni.
A mappa szkennelést a med-el a TV series mappán állva kell elindítani.

(#5542) spiky03 válasza coreska (#5541) üzenetére


spiky03
veterán

Thx
Kipróbálom akkor még NFS megosztásön mert eddig csak smb-n próbáltam.

De gondolom a szkennelest még a kedvencek hozzáadása előtt kell megcsinálni majd? Vagy tökmindegy?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5543) coreska válasza spiky03 (#5542) üzenetére


coreska
aktív tag

Előtte szoktam, de szerintem mindegy.

(#5544) spiky03 válasza coreska (#5543) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi.

Más!

Kérdés a trailerhez még. :D
Hogy kell úgy megnyitni a Youtube videókat, hogy teljes képernyőn nyíljanak meg és másolható legyen az url?

ilyen?

Mert én csak így tudom. :D [link]

:R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5545) z123456789 válasza spiky03 (#5535) üzenetére


z123456789
addikt

(#5535) spiky03
Szerintem ha rendbe rakod a dolgokat, akkor be fogja tölteni egyszerre őket. ;) Ha nem, akkor valószínű a két különböző megosztási típus miatt van. :/

(#5536) laccy88
Hogy állsz a dologgal?
Látom a NAS topic-ban már ügyködsz.

[ Szerkesztve ]

(#5546) Monngoose válasza spiky03 (#5544) üzenetére


Monngoose
aktív tag

Szerintem sehogy.
Marad a kódcserés megoldás, ahogy itt írja a barátunk.

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#5547) spiky03 válasza Monngoose (#5546) üzenetére


spiky03
veterán

Rendben, akkor ez lesz. :)

Gondolom a felbontásnak mindig azt kell megadni ami az adott videó legnagyobbja, ugye?
pl ha valamelyik trailer csak 360p-ben van fent akkor annak hiába állítok 1080p-t nem fogja úgy lejátszani?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5548) spiky03 válasza z123456789 (#5545) üzenetére


spiky03
veterán

Nah töröltem a JB+ mappából a cuccokat, majd újra hozzáadtam a Filmek mappát meg az NFS megosztáson lévő filmeket is, és most nagyon jó lett, mert most már mindegyikből kettő van. :DDD :))

Hogy tudom teljesen törölni, de úgyhogy ne kelljen újra Yadisolni az összes Filmemet ami van?

Mertén csak simán töröltem a JB+-t a Kedvencekből. De akkor úgy látszik az nem volt elég. Lehet, hogy törölni kell minden about.jpg-t is? De félek, hogy azzal akkor kezdhetem előröl a Filmek beállítását is.

De arra is gondoltam, hogy kimásolom belőlük a két jpg-t meg az xml-t és ha úgy alakulna a törlés, hogy eltűnnek azok is, akkor csak visszamásolom őket és kész. Mert épp ma csináltam a Trailereket is, így már vannak azok is. :C

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#5549) Monngoose válasza spiky03 (#5548) üzenetére


Monngoose
aktív tag

"Mertén csak simán töröltem a JB+-t a Kedvencekből."

Akkor csak a JB+ linkjét törölted, maga a JB+ mappa (az amit annak neveztél ki az elején) fizikailag ott marad a meghajtón, az összes összegyűjtött adattal. Abból törölj ki mindent (attól még a Filmek és egyéb gyűjtőmappáidban minden megmarad, nem kell újra yadis) , utána ebből az üres mappából csinálj új JB+-t a Kedvencekben, majd add hozzá újra azokat a mappákat, amiket akarsz.

[ Szerkesztve ]

Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

(#5550) coreska válasza spiky03 (#5544) üzenetére


coreska
aktív tag

Nem akarlak összezavarni, mert én sajátos módon használom.
Először a meddel csinálom meg a szkennelést, így létrejön az xml ami ha van trailer be is kerül.
A yadissal pedig kicserélem az about.jpg- t amilyenre kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.