Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) pilóta válasza PeliScan (#95) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az a baj, hogy tényleg a ''mátrix rabjai vagyunk'', csak nem úgy, ahogy a filmben van, hogy a testünk rab, és a szelleműnk szabadon kóbászol a virtuális világban, hanem fordítva. A testünk kóbászol szabadon, mi meg jól bele vagyunk zárva...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#102) DeluksZ válasza pilóta (#101) üzenetére


DeluksZ
csendes tag

jo ez az aláirás:)

DeluksZ

[B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

(#103) tocsa válasza tocsa (#79) üzenetére


tocsa
senior tag

Yesss! Nyertem egy jegyet! Most meg kell nézzem a 2-t, hogy képbe legyek holnap!

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#104) tocsa válasza PeliScan (#95) üzenetére


tocsa
senior tag

Ilyeneken földi halandóknak fölösleges gondolkozni. Ez hasonlatos az ''ébren vagyok-e vagy álmodom'' avagy ''álom-e vagy valóság ez'' nagy filozófiai kérdéshez. Évszázadok/ezredek óta gondolkodnak rajta _nagyon_ _okos_ emberek.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#105) DeluksZ válasza tocsa (#104) üzenetére


DeluksZ
csendes tag

A pohár félig teli van vagy félig üres?... ugyanaz a szindroma. Bár ha ittak belőle akkor félig üres, ha töltöték akkor félig teli....
ha ittak akkor !!!már félig!!! üres vagy !!!még!!! félig teli
ha töltöttek akkor !!!már!!! félig teli vagy !!!még!!! félig üres

DeluksZ

[B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

(#106) engusz válasza PeliScan (#69) üzenetére


engusz
veterán

Ha ez igaz, akkor kitekerem a nyakad! :DDD Sőt! Még a barátnőm is! :))

Egyébként ma nézzük meg 4 órakor a Lurdy házban. Remélem, hogy meglesz csavarva a történet és jobbnál-jobb dolgok derülnek majd ki!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#107) PeliScan válasza engusz (#106) üzenetére


PeliScan
addikt

Elég sokan fenik már a fogukat rám emiatt, így én is remélem, h nem jön be. ;)

(#108) syss


syss
csendes tag

Hát én ezt a kedves kis filmecskét ma fogom megnézni, és már lelkileg fel is készültem re!! :C

**********************************************************************

(#109) engusz válasza PeliScan (#107) üzenetére


engusz
veterán

Ha nem jön be az két okból is jó.
1) Az ember mégtöbbet gondolkodik, hogy valóban mi is lehet a 3. részben.
2) A film nézése közben egy úgymond kellemes csalódás éri, mert egy teljesen más sztori rajzolódik ki előtte.

Remélem, hogy senki nem hibázott rá a történetre!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#110) DeluksZ


DeluksZ
csendes tag

Nemhiszem, hogy bármely ideologia véletlenszerűen a mátrix 3 alapjául szolgálna:) mármint amiket fejtegettünk, és fejtegetett mindenki... erre biztosan gondoltak... é csupán azt sajnálom, hogy a 3al vége... nincs tovább... ennyi volt :((

DeluksZ

[B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

(#111) stpotty


stpotty
tag

Na kinek hogy tetszett? Szerintem az első rész messze a legjobb, a 2., és a 3. túl nyálas lett (szerintem).

(#112) DeluksZ


DeluksZ
csendes tag

el ne mondd mi volt bene:) még 2 óra és látom én is P

DeluksZ

[B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

(#113) stpotty válasza DeluksZ (#112) üzenetére


stpotty
tag

Biztos?;)

(#114) PodMAN


PodMAN
senior tag

Péntekig ha valaki leírja a poént, akkor azt felnégyelem, és megeszem.

(#115) _Volkovy_ válasza engusz (#106) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

nos,milyen?:))

(#116) Thom! válasza PodMAN (#114) üzenetére


Thom!
veterán

Ezt jobb ha mindenki komolyan veszi. :(((

(#117) engusz


engusz
veterán

Most jöttem haza a moziból!

!!! AKI NEM AKAR TUDNI A FILMRŐL SEMMIT, AZ NE OLVASSA TOVÁBB !!!

Úgy sem írok le semmit. :DDD Csak annyit, hogy tetszett. Nekem nagyon bejött. Már várom, hogy mikor lehet róla beszélgetni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#118) marcee válasza engusz (#117) üzenetére


marcee
addikt

Baromság! Aki nem akarja elrontani az ''élményt'' az ne nézzen be ide, engem viszont érdekel, hogy miről szól a 3. rész!

\m/

(#119) Peat;)


Peat;)
veterán

Na én is megnéztem...Hát izé,első rész király,második akcióra helyezte a hangsúlyt az is tetszett,de ez...Amikor támadnak a gépek az fergeteges(gondolom ezzel nem lövöm le a poént) de a MÁTRIX igazi hangulata hová tűnt?! (még ha Smith el is cseszi a mátrixot akkor is:) ) Szerintem ez nem méltó befejezés(a lassítás a végén amikor Neo behúz egyet,és S. arcát mutatják már többen röhögtek a moziban)

(#120) engusz válasza marcee (#118) üzenetére


engusz
veterán

Már játszák a mozik.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#121) engusz válasza Peat;) (#119) üzenetére


engusz
veterán

Szerintem ennyi elég is volt. Hagyjuk, hogy a többiek is nézzék meg! Addig legyenek csak találgatások, feltevések.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#122) marcee válasza engusz (#120) üzenetére


marcee
addikt

Én még egy vagy akár két hétig nem fogom tudni megnézni, de érdekel!
(Ha megkérdezem, hogy milyen a Codegen házad, akkor azt mondod, hogy lehet kapni? :()

\m/

(#123) nofene


nofene
aktív tag

NA én is láttam az első nagyon tetszett tele utalásokkal stb. nem látott efektek a 2 rész HA CSAK mint akciófilmet nézem akkor istencsászár ha a mátrix folytatását keresem akkor szar. Ez meg... hát nemtom azér' nézze meg mindenki jól.

Mellesleg ol vastam Wachowskiékkal interjút és ott mondták hogy eredetileg 3 részesre tervezték de nem kaptak a Warner Brostól elég zsét és így 1 részesre csinálták. De bejött mindenkinek és ezért még összedobtak 2-t ez számomra nagyon hihető. Ha megtalálom linket is nyögök.

(#124) engusz válasza marcee (#122) üzenetére


engusz
veterán

De itt nem csak rólad van szó, hanem azokról is akik olvassák ezt a témát. A hasonlat pedig csak félig-meddig jó.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#125) marcee válasza engusz (#124) üzenetére


marcee
addikt

A hasonlatot viccesnek szántam, csak fáradt vagyok.

Szóval nem értesz velem egyet abban, hogy aki a bemutató _után_ benéz a film címével kísértetéjesen egybecsengő című témába, az véletlenül azt fogja látni, hogy mások megbeszélik a filmet?!

\m/

(#126) engusz válasza marcee (#125) üzenetére


engusz
veterán

Persze, hogy lehet ilyen, de kivételesen lehetünk ''rendesek'' és nem tárjuk fel a dolgokat.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#127) kizo13 válasza engusz (#126) üzenetére


kizo13
tag

Szerintem marcee látja helyesen. Nem csak azért mert én mát láttam, hanem azért is, mert akit érdekel a film, az tényleg tudja, hogy mikor van a bemutató és utánna nem igen kell(ene) látogatnia a ''célfórumokat''.

Vagy kell csinálni egy topicot: MATRIX REVOLUTION - AKI MÁR LÁTTA

Én vagyok a lovag, aki azt mondja NI!

(#128) engusz válasza kizo13 (#127) üzenetére


engusz
veterán

Inkább az utóbbi.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#129) kizo13 válasza engusz (#128) üzenetére


kizo13
tag

Vagy esetleg MATRIX REVOLUTION - AKI MÉG NEM LÁTTA:D:D:D

Én vagyok a lovag, aki azt mondja NI!

(#130) DeluksZ válasza kizo13 (#129) üzenetére


DeluksZ
csendes tag

nyitottam amugy egy ilyen topikot, éreztem, hogy kell... várom a hozzászolásokat..

DeluksZ

[B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

(#131) engusz válasza kizo13 (#129) üzenetére


engusz
veterán

Ok, feladom. Akkor lelövöm a poént. Úgy van vége az egész filmnek, hogy Trinity, Neobe, Morpheus és Neo egy négyes grupiba nyomják. Senki nem számított erre. :DDD

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#132) kizo13 válasza engusz (#131) üzenetére


kizo13
tag

Akkor én másik terembe ültem be. Még egyszer meg kell néznem! Lehetséges, hogy ez valami lopott német (értsd: cenzúrázott) verzió volt? :D

Én vagyok a lovag, aki azt mondja NI!

(#133) engusz válasza kizo13 (#132) üzenetére


engusz
veterán

A végén a csúcspontot sikerült diftafonra rögzítenem. Változatos a szöveg. Majd valahova kirakom, hogy elérhető legyen. ;]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#134) kizo13 válasza engusz (#133) üzenetére


kizo13
tag

Egyébként Neo és Morpheus nélkül elég izgi lenne!:DD

Én vagyok a lovag, aki azt mondja NI!

(#135) PeliScan


PeliScan
addikt

A másik topicba már leírtam a véleményem (http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=28411&start=#msg25) ami az eddigi leglesújtóbb. Bocs érte. :( Ekkora kamu, igénytelen vackot, hulladékot még nem látott a világ.

(#136) csudri


csudri
őstag

Ekkorát én filmben még nem csalódtam. Úgy hypeolták az utolsó harcot, hogy ennyi meg annyi milliór dollár, a költségvetés 2/3-a stb és mit kaptunk? Goku és Vegita harcát mátrix köntösbe bújtatva! Még a mozgások is ugyan azok voltak, csak nem volt a végén ''összegyűjtöm az univerzum összes enegriáját'' támadás!

A story egyszerűen borzalmas. Az egész mozi röhögött a dialógusok alatt, mert annyira primitívek. Ha valaki szidta a Baljós Árnyakat az iq-blaster dialógusok miatt, akkor ezt ne nézze meg, mert súlyos traumában lesz része!

Tény, hogy a csatajelenet jól volt megcsinálva, tényleg az addigi legbrutálisabb látvány (talán megosztva első az LOTR-TTT-vel), de nem lehet csak a látványra építeni! Az emberek ettől a filmtől konkluzót vártak és mit kaptak? Egy nagy adag fost az arcukba! Épphogy csak az nem volt a végén, hogy Andy és Larry begurul a képbe egy arany limoval és bemutat nekünk, hogy ''Ezt jól beszoptátok! hehe''.

Biztos emésztenem kell még egy-két napig, hogy tudjam értékelni normálisan a filmet, de jelen pillanatban csak egy pofátlan rókabőr múvinak tartom az egészet!

(#137) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Az a véleményem, hogy az 1. volt az ász, de nálam a 3. is befutó. Történet szerint a második rész csak időhúzás, de egybe az egész ...................... ÉRDEKES!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.