Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-07 10:55:54

LOGOUT.hu

Üdvözöllek Síkjáró (Planeswalker) a Magic the Gathering: Arena topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262) 0karmacoma0 válasza D1Rect (#261) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem eléggé bejött a deck. Constructed eventen szépen lehet plusszosan menni vele. Talán egy nagyon rossz sorozatom volt, 4-5 0-2 wines eredménnyel, de két 7 win között, az átlag valahol 4 körül van. Ez a std Bo1 deckem:
4 Steam Vents
6 Mountain
7 Island
4 Opt
4 Sulfur Falls

4 Chart a Course
4 Radical Idea
4 Shock
1 Maximize Velocity
3 Lava Coil
4 Tormenting Voice
1 Beacon Bolt

4 Arclight Phoenix
4 Goblin Electromancer
2 Enigma Drake
4 Crackling Drake

Ezzel szépen lehet pörgetni a meccseket. Totál lényegre törő deck. Monored és WW ellen nehéz az élet(de nem reménytelen), Jeskai control esetén meg kb 4 kör után tudod van-e értelme szenvedni. Golgari-t durván kivégzi, ahogy a legtöbb átlag pakli ellen is nagyon erős.

Összeraktam egy másik verziót is. Ez lassabb, kevesebb deck pörgetés van benne, de alapvetően izgalmasabb lista:
1 Drowned Catacomb
4 Steam Vents
4 Sulfur Falls
5 Mountain
7 Island

2 Goblin Electromancer
4 Crackling Drake
2 Enigma Drake
4 Arclight Phoenix
1 Murmuring Mystic
1 Niv-Mizzet, Parun

4 Opt
3 Radical Idea
1 Dive Down
1 The Mirari Conjecture
4 Shock
3 Lava Coil
2 Tormenting Voice
4 Chart a Course
2 Discovery // Dispersal
1 Beacon Bolt

Ha Mirari lent marad, akkor az gyönyörű tud lenni, egy electromancerrel szinte biztos azonnali győzelem, a dive down meg annyira jól tud jönni, hogy már agyaltam, hogy a main deckbe is beférhetne. Egyelőre ezzel a deckel rossabbak az eredményeim, de erős a gyanúm, hogy ez már inkább Bo3-ra lenne jó, némi gyorsítással a sideboardon.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.