Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-07 10:55:54

LOGOUT.hu

Üdvözöllek Síkjáró (Planeswalker) a Magic the Gathering: Arena topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) 0karmacoma0 válasza Dobi 562 (#400) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ráadásul pont vasárnap, mikor mindenki aggro paklikkal pörgeti a hetit.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#402) Dobi 562 válasza 0karmacoma0 (#401) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen eleg unalmas az is, hogy sajat deck-eket probalgatnek de 3-4. korre halott vagyok. Ellenfelkent meg ugyanaz a 3-4 deck porog (golgari mid, izzet phoenix/drakes, rdw, ww).

[ Szerkesztve ]

(#403) D1Rect


D1Rect
félisten

~3 hónap alatt kipörgettem annyira, hogy a Ravnica 100%, azaz minden lapból esett.
Most bután csináltam, mert volt amiből azonnal kivettem a 4-et és játszottam vele, pedig elég lett volna a 3 is.

Amit a következő kiegnél másképp fogok csinálni:
- többet fogok draftolni az elején
- nem veszek egyetlen boostert sem, elég az ami esik (heti 3)
- addig pörgetem a constructed eventet amíg nem nerfelik :DDD

Nyilván most már könnyebb lesz, mert nem nulláról kell nekikezdeni mint a reset után, meg lesz is félretéve ~40k gold.

(#404) Dobi 562 válasza 0karmacoma0 (#395) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tiedhez hasonlo deck Merchant-tol (o hasznal jo sok regi lapot is): Judith Burn

Ezt jo sokan ossze fogjak rakni az elso napokban. ;)

(#405) D1Rect válasza Dobi 562 (#404) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt úgy nyeli le keresztben a mostani meta is, hogy rossz lenne nézni.
Kevés a lény, de legalább a keze hamar üres.

Nem lenne ez rossz, de kell bele a Risk Factor + Flame of Keld.
Ráadásul utóbbi elég komisz, ha kint van Judith és triggerel a +2 sebzés vörös forrásból az rögtön 6 sebzés egy Firebrandből.

(#406) 0karmacoma0 válasza Dobi 562 (#404) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az ennyire direkten 1 plannel rendelkező deckeket nem igazán szertetem. Lehet neki lesz igaza, és ez lesz a hatékonyabb, de valahogy nekem ez kevés lenne.

Amúgy próbálok összerakni egy olcsóbb verziót, és igazából common uncommon lapokból is kifejezetten jó a deck. + 2Artist, +4 Hackroabat, + 2 Blade Juggler, +2 FireWheeler, a rare-ek és a Phoenix helyett. Csak a 4 Diva marad bent a rare lények közül és a Mayhem a Mythicből. Szerintem így még akár jobb is lehet a dolog. Gutterbones amúgy is kicsit lassú talán, a deck-beli funkciójához.

Amúgy volt pár napja egy pre release limited közvetítés twitchen és meglepően stabilan proccolták Spectacle-t a Rakdosok. Nagyon-nagyon szórakoztató volt a deck. Az olcsóbbik verziót biztosan nem bánom meg.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#407) Dobi 562 válasza 0karmacoma0 (#406) üzenetére


Dobi 562
addikt

Valoszinu en is rakdos deck-et fogok osszerakni eloszor, mivel a lapok jo resze mar ugy is megvan. En nagyon varom hogy frissuljon a meta, a jelenlegi tier 1 mar kicsit unalmas.

(#408) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Na normális 5th card prot. Kb a játékosoknak legkedvezőbb formában oldották meg(Simán lecseréli a lapot ha van 4). Lesz bo3 ranked és némileg nerfelenk CE-n(de megmaradnak a lap rewardok).

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#409) D1Rect


D1Rect
félisten

Akkor legyen már itt a forrás is:
MTG Arena Developer Update: Ravnica Allegiance

(#410) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sziasztok! Varjatok a frissitest? ;)

Addig is itt egy jo kis cikk: Daily Dose of Ravnica Allegiance – Guide to Combat Tricks and Removal Cards by Color

(#411) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Mivel ma jon az uj booster es valtozni fog a standard es a meta, leirom par gondolatomat a jelenlegi metarol.

Osszeraktam es kiprobaltam jo par deck-et, tier 1-tol fun deck-ekig at. Rajottem, hogy en a nagyobb kihivast jelento control, mid-range, combo deck-eket szeretem. Az aggro-t nagyon gyorsan megunom, legtobb aggro deck-nel nem kell tul sokat taktikazni csak minden korben rakni le a legnagyobb manas lenyt es utni. Nekem valami olyasmi kell ahol a donteseimnek tetje van, szamit hogy most eppen melyik spell-t jatszom ki, meg kell fontolni mire hasznalom el a countert vagy removalt. Vagy enchantment jatszak ki ebben a korben vagy szedjem le az ellenfel lenyet, esetleg tartsak manat counter spell-re.

Pont ezert egy ido utan ugy ereztem, hogy nem fair, hogy a tier 1 aggro deck-eknek atlag 60% gyozelmi aranya van meg egy atlagos jatekos kezeben is, nyilvan ezzel sokan nem ertenenek egyet mert nekem is adott a lehetoseg hogy aggro-val toljam.

Egy idoben nagyon frusztralt a jatek meta-ja. Egyreszt keves idom volt jatszani, viszont sokan elkezdtek a lassu deck-eket favorizalni (Jeskai Teferi control) akik ellen vagy feladtam miutan lattam a Blue-Red-White manat az ellennel vagy vegigtoltam ellenuk 20-40 percig BO1-ben ahol altalaban nyertem is. Foleg mert az ellenfelnek fogalma nem volt mit is jatszik, mi a wincon. Nem tudtak vele mit kezdeni hogy valaki nem adja fel egybol mikor kiraktak Feriket az asztalra. Volt tobbszor is, hogy sajat magat Millel-te le az ellenfel, nem tudta hogy elvesziti a meccset ha nem tud lapot huzni vagy elfelejtette Teferit visszakeverni. :C

A masik bosszanto dolog az explorer-es golgari midrange amit en mar nagyon koran osszeraktam de egyszeruen keptelem voltam elovenni es jatszani vele mert annyiszor jott szembe ellenfelkent, rohadt unalmas volt. Ugyanigy ereztem az Izzet Phoenix es a RDW irant is. Utobbi mondjuk elvezetes mert iszonyatosan eros deck de ez meg pont azert lett unalmas nagyon gyorsan.

Probalkoztam osszerakni sajat deck-eket is, de egyik sem lett tul eros. Haverok elleni pentek esti konyhaasztalos magic-en talan megallnak a helyuket de Arena-ban ahol mindenki netdeck-el es tier 1 deck-el tolja, nem volt tul elvezetes jatszani.

Nehany deck amivel szerettem/szeretek es sokat jatszottam: Fun deck-ek: Orzhov vampire tribal, Rakdos Dragons, Jeskai Enchantments, Orzhov Knights. Competetiv deck-ek: Boros aggro (Contructed eventet farmolni), Dimir Discard, Grixis discard (tobb fele verzioban is).

(#412) D1Rect válasza Dobi 562 (#411) üzenetére


D1Rect
félisten

A végén én is játszottam minden deckkel egy CE kört.

Talán a vége felé a Boros WW volt a legerősebb deck, de a Golgari is ott volt a toppon.
A dimir is jó lett volna, de tekintve, hogy 2 földet nem tudsz úgy kirakni, hogy ne kapj 15-öt arcba, végül elengedtem a dolgot.

A mirror drakes annyira nem volt rossz, de mirror control az nagyon unalmas, de legalább sokáig tart.

Maradjunk annyiban, hogy most először Magiceztem annyit, hogy már vártam a kiegészítőt, mert untam a metát.
Persze a napi 15 wint mindig kiütöttem, de volt, hogy még afölött is.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, a Gruul nagyon erősnek tűnik, de ha nem lesz minden deckben 4 nagygoblin akkor a monoblue tarolni for az új cuccaival.

(#413) 0karmacoma0 válasza Dobi 562 (#411) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én pl most azért fogok kis pénzt tenni a játékba, mert úgy jártam, hogy totál beleragadtam abba a 2-3 normális deckbe amit össze tudtam rakni. Első volt az Izzet Drakes. Azt a mai napig szeretem játszani, mert nagyon sok döntést kell meghozni, érteni kell mi a cél, milyen ellenfél ellen milyen tempót kell játszani, stb. A másik a golgari volt. Imádom a midrange deckeket, másik nem nagyon volt a metában, így ez lett. Amúgy egy nagyon jól kiegyensúlyozott, izgalmas(Bár nem túl agyalós) deck lenne, ha nem lenne minden második meccs valamelyik tagja Golgari. A végén már én is baromira untam, de a wineket pörgetni kellett, szóval megváltás lesz a kieg.

Most szerintem nem fogok annyira törekedni, hogy mindenáron T1 deckeket rakjak össze. Van néhány ötletem azokat próbálgatom, aztán majd kiderül. Az biztos, hogy megpróbálok több limitedet, és Bo3 laddert játszani, hogy többet lássak a "valódi" Magicből.

Amúgy tegnap nézegetve a streamer eventet, a fő sztár az Ooze volt. Remélem azért nem ez lesz a fő csapásiránya a metának.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#414) D1Rect válasza 0karmacoma0 (#413) üzenetére


D1Rect
félisten

Én tegnap arra jöttem rá, hogy baromi unalmas magicet nézni. :DDD

(#415) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

A Rakdos deck érzésre kicsit még jobb mint vártam(Nyilván nem T1 kategória). Szerencsére nyitottam egy Skarrgan Hellkite-et és hihetetlen jó lap bele. Valószínűleg ebből 2-4 lesz a curve teteje. Amin meglepődtem, hogy Hackrobat és Blade Juggler nagyon jól működnek. green ramp meggyűlöli az életét a deathtuch miatt, control ellen meg leüt 3 kör alatt 12 életet. Judit a várakozásoknak megfelelően baromi erős. Még csak 2-t craftoltam le, de ha jött egy Footlight, Fireblade Artist, Judit kezdés, akkor nem tudtam elképzelni, hogy kikapok. Cserébe a bladebrand nem működött. Kb 25 meccsen egyszer se sikerült vele trükközni, általában csak egy dárga laphúzás. Az Immolation Shmannal se csináltam sok értelmes dolgot, a Macable Mockery meg hiába fasza trükk, kontroll ellen annyira halott lap, hogy valószínűleg azt cutolom legközelebb.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#416) D1Rect


D1Rect
félisten

"PlayAllegiance" kód 3 booster.

(#417) Dobi 562


Dobi 562
addikt

En eddig harom deck-et raktam ossze, abbol egyet mar toroltem is mert elverzett aggro ellen az osszes meccsen. A masik ketto:

Death and Taxis (by Nox)

Erdekes deck, de az en izlesemnek kicsit lassu. Az ellenfelet jol meg lehet kavarni vele az uj lapoknak hala. Smothering Tithe, Kaya`s Wrath, Ill-gotten Inheritance, Ethereal Absolution, Mortify nagyon jok.

Ram the Gates

Ez olcsobb deck, konnyu volt osszerakni. Kicsit lassan indul be hala a sok tap-landnek de jo kis kombokat lehet vele osszehozni es van sweeper is contollalni a board-ot aggro ellen.

(#418) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#417) üzenetére


Dobi 562
addikt

Taxes-t akartam irni, esku! :O :DDD

U.I.. rengeteg a rakdos aggro ellenfel.

(#419) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Úgy néz ki a Footlight Fiendel nem volt igazam. Mióta kivettem a pakliból, azóta néha nyerek is. :D Most épp így áll a pakli olyan 10-3at mentem most vele a változtatások óta(Manán még kicsit állítani kell Swamp irányába).

Mentem vagy 50 meccset a különböző variációkkal, szerintem aggrot fölösleges csinálni belőle, mert az RDW sokkal konzisztensebb, erősebb deck erre a célra. Ahogy vártam az igazi op statszörnyek baromira hiányoznak mind a két színből, így a klasszkus midrange-re valószínűleg más színkombó lesz a nyerő, ami csak splasheli a pirosat vagy feketét. Amiben jobbnak érzem más hasonló dekceknél az az, hogy könnyebben fejez be meccseket "beállt" boardokon. Golgarival gyakran van, hogy 2 Tyrant meg pár Jadelight nézi szomorúan a blokkolókat, itt nagyon sok mód van megkerülni a védelmeket.

Várakozáson felül teljesít a Theatre of Horrors, ami csak izgalmasnak tűnt, jónak annyira nem, de igazából ha valaha lesz Rakdosból vállalható pakli, az emiatt lesz. Skarrgan Hellkite a legjobb barátom, őt is inkább limited lapnak hittem, de annyira sokoldalú lap, hogy nem is tudom elképzelni nélküle ezt a decket.

Ajánlani senkinek nem merem, mert simán volt 10-es vereségsorozatom is kísérletezgetés közben, ami nem arra utal, hogy ez lesz a standard format jövője. :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#420) D1Rect válasza 0karmacoma0 (#419) üzenetére


D1Rect
félisten

A Light Up the Stage nagyon jó.

(#421) Dobi 562 válasza 0karmacoma0 (#419) üzenetére


Dobi 562
addikt

2 Bedevil eleg bele? Egyre tobb turbo-fog cancerteferi-vel talalkozok...

(#422) D1Rect válasza Dobi 562 (#421) üzenetére


D1Rect
félisten

Én nem nagyon látok pedig Teferit. :U

Mert nem élik meg a 4. kört se.

(#423) 0karmacoma0 válasza Dobi 562 (#421) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Jó esély van rá, hogy 4 bedevillel jobb lenne a pakli, de azért nem mertem még belerakni, mert akkor kéne bele legalább +2-3 swamp, hogy curveon legyen 80+%om kijátszani, akkor meg az early game-emnek lenne többször esélye piros forrás nélkül maradni. Ha egyszer sikerül bontani 3-4 Gutterbones-t, akkor majd megpróbálom kicsit elvinni abba az irányba. Nem volt szívem elnyomni rá a wildcardokat. Így, hogy mondod 2 Vraska Contempt se lenne addig rossz választás, mert jól jönne lifegain.

D1Rect: Ja. Streamen láttam vele őrült dolgokat. A Phoenix deckembe mindenképpen megpróbálom beleaplikálni.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#424) D1Rect válasza 0karmacoma0 (#423) üzenetére


D1Rect
félisten

A Gutterbones szerintem nagyon jó lehet a Fireblade-del, ha meg van hozzá egy Midmight Reaper is, egyenesen brutális.

Én meg alig várom, hogy kiessenek a földek, akkor végre kész lesz a brutális Arcades Deckem. ;]
Minden tele falakkal, kell bele Tetsuko, hogy blokkolhatatlanok legyenek és bamm, 40 dmg. :DDD

(#425) 0karmacoma0 válasza D1Rect (#424) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Toltam ilyen deck ellen. Azt hittem csak gimmick, de egyáltalán nem. Kifejezetten erősnek tűnt. A legviccesebb ellenfél, valami olyan root snare decket tolt, hogy a landeket alakította át lényekké és buffolta fel 6/6 környékére. Na az új trükk volt.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#426) D1Rect válasza 0karmacoma0 (#425) üzenetére


D1Rect
félisten

Én csak theorycraft szintjén ismerem a decket, nem hinném, hogy tényleg erős lenne.

A landes decket láttam YT-on, az is csak poén.

(#427) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez a Gates deck nagyon eros (csak unalmas). Most mentem vele 7:1-et, de tegnap elott peldaul 10:0-a volt a merlegem.

Amikor kikapok azert van mert a kek-feher szinkombinaciotol hanyingerem van, ezert reflexbol feladom ellenuk. :DDD

(#428) peterr85


peterr85
tag

Az új mono red valami egészen gusztustalan lett. Kb. 4 kör alatt darál be, contorral egyszerűen esélytelen.... :W

(#429) D1Rect válasza peterr85 (#428) üzenetére


D1Rect
félisten

Már azon gondolkozom, hogy a Goblin Chainwhirler-t is kiveszem, mert lassú.

De viccet félretéve:
Revitalize és "mindig" a lényeket kell szakítani, soha nem a sebzést.
Kivéve amikor már kevésben vagy és volt/van boardwipe.
Esetleg Fountain, az nagyon tud fájni az első pár körben.

De a Dimir/Grixis az szerintem most felejtős, mert tényleg nagyon erős a RDW.

(#430) peterr85 válasza D1Rect (#429) üzenetére


peterr85
tag

Hát igen... :( Összeraktam 1 Grixis-t, de egyszerűen nem tudok vele haladni. Aggro-t meg nem szeretek játszani, még grindra is kerülöm :DDD

(#431) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Én is összeraktam egy fun anti aggrot. A kritérium annyi volt, hogy ne használjak wildcardot hozzá, ezért vannak benne olyan furcsaságok, mint a Benalia, meg ilyen 1-2 db-os választások. A Basilica Bell-Haunt szerintem az egyik legjobb constructed lap a kiegben, az Absolution meg nagy csalás tud lenni, ha nagyon összejön minden.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#432) Dobi 562 válasza 0karmacoma0 (#431) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tetszik ez a deck! Hogy megy vele?

En ezt szedtem ujra elo.

(#433) 0karmacoma0 válasza Dobi 562 (#432) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Érződik rajta, hogy úgy van összehányva, könnyen lehet rossz oldalát felhúzni, meg nagyon kéne bele a manafix, mert 2 rendes dual landel néha nagyon nehéz összehozni időben a dolgokat. Nagyon jó WW és RDW ellen is. Furcsa mód néhány más matchupot is jónak éreztem(Dimir/Izzet). A komolyabb controlok ellen esélye sincs, szimplán nincs benne olyan wincon, amit ne oldana meg egy jó deck.

Kaya tuti, hogy jó sideboard kártya lesz, mert aggro ellen mindent csinál amit akarunk. Leszed valamit, megeszik pár ütést, néha még életet is lehet vele szerezni. A Consecrate/Consume is szimpatikus. Már a spoiler időszakban is tetszett, egy ilyen deckben meg kiemelkedően jó. Amit szívesen kipróbálnék még benne, az az Angel of Grace és a kék splash(Depose/Deploy; Warrant/Warden, esetleg Teferi mint wincon)

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#434) Dobi 562 válasza 0karmacoma0 (#433) üzenetére


Dobi 562
addikt

RDW ellen boldogulok en is, a Gruul aggro viszont mocsok eros, nem tudok lepest tartani veluk. Az, hogy szinte az osszes lenyuket lerakhatjak Haste-al, nagyon durva. Lehet en is osszerakok egyet kovetkezoleg, tetszik a dolog.

(#435) D1Rect válasza Dobi 562 (#434) üzenetére


D1Rect
félisten

Úgy gondolod, hogy a hastes counterelhetetlen lények erősek lesznek? :D
Splashelni kell kis kéket, és akkor trample is az összes. Yey

(#436) 0karmacoma0 válasza Dobi 562 (#434) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én nem sok ellen játszottam. Az első verziók elég gyengék voltak, A rakdos deckel is gyakran vertem őket. Ezzel a deckel talán 2 ellen játszottam. Ezek már jobbnak tűntek. Az egyiknek leszedtem Mortify-al az enchantmentet és 2-3 kör múlva fel is adta, a másiknak álom keze volt és sztem semmivel se vertem volna meg.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#437) Dobi 562 válasza D1Rect (#424) üzenetére


Dobi 562
addikt

Talalkoztam ma egy Arcades deck-el. Green splash is volt a deck-ben blue-white mellett.

High alert-et leszedtem Nova-val, Arcades-t Bindingoltam, Tetsuko elhalozott Clarion altal.

Kitettem 2 9/9-es Gatebreaker Ram-ot meg 2 8/8-as Gate Colossus-t es feladta.

Ennek ellenere erdekes deck-nek tunik, talan az egyetlen kek-feher ami eddig tetszik. Tetsuko-t most lattam eloszor a jatekban, meglepodtem mikor tudott tamadni a 0/4-es Defender lenyevel. :DDD

Nekem pont az ilyen rikta deck-ek tetszenek amivel keves ember jatszik de megis lehet veluk menni elvezetes meccseket. Ha lenne eleg wild card-om megepitenem de most mas a prioritas.

(#438) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Lehet tényleg rá kéne gyúrni erre a deckre. Ma Gold tier 4 0 csillagról tier 2 3 csillagig mentem mire meglett a 15 win. RDW ellen mind nyertem(5-0 asszem), egy Rakdos elégetett turn 4-re. Fehér agro ellen 1-et buktam, nyerem vagy 4-et, gruul aggro ellen 4-0, Golgari mid 2-2, Dimir ellen buktam egyet Jeskai control ellen 1-1, Izzet ellen 1 vagy 2 bukó. Elvertem az elfes decket, meg egy pár fehér-zöld variációt is. Hihetetlen élvezet Kayaval bontogatni a graveyardot, de minden idők legjobb érzése az volt, mikor Golgari mid find-al visszavette Jadelightot meg a Branchwalkert, majd kirakta a Jadelightot az Absolution ellen. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#439) Dobi 562


Dobi 562
addikt

5-bol 3 teferi... :C

(#440) D1Rect válasza Dobi 562 (#439) üzenetére


D1Rect
félisten

Draftolj M19-et! :D

(#441) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Amúgy most tényleg baromi polarizált a meta. Vagy kék+2 valami szín controlok, vagy agresszív deckek vannak. Meg persze a Golgari nulla új lappal. Még azért kell 1-2 hét míg leül a por, de ez a red burn deck sajnos tuti, hogy top lesz Bo1-ben a következő rotáig.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#442) D1Rect válasza 0karmacoma0 (#441) üzenetére


D1Rect
félisten

Van már a Golgariból is "új".
+2-3-4 Hydroid Krasis

(#443) Dobi 562 válasza D1Rect (#442) üzenetére


Dobi 562
addikt

Inkabb mennek Golgari ellen mint szenvedjek fel orat teferi ellen vagy azt nezzem hogy a turbo fog plejer fordigatja a manait 10 percig. :DDD

(#444) D1Rect válasza Dobi 562 (#443) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem tudom miért szenvedsz egy fél órát.
Múltkor én is 36 perc alatt nyertem Golgarival, már nem volt deckje csak Teferi minden körben visszarakta magát, de ott kellett volna hagyni a fenébe, nem ér ennyit.

(#445) Dobi 562 válasza D1Rect (#444) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem szenvedek már. Látom, hogy UW manái vannak csak, adom is fel egyből. Vagy ha 3 színű deck-je van, akkor mikor Ferit kirakja az asztalra.

Ezért nem érzem fair play-nek Ferit beletenni egy deck-be mert megöli teljesen a fun faktort. Ráadásul nem kell semmit csinálniuk csak kijatszani egy lapot és aki nem időmilliomos az concede-elni fog. Én nem szeretek így veszíteni (ahogy a túl könnyű győzelmeket sem szeretem).

Kedvenc ellenfelem a monored aggro vagy most már rakdos aggro/burn mert nagyon erősek és kihívás ellenük játszani. Ráadásul pörög a játék, gyorsan eldől ki lesz a nyerő.

(#446) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Monored, feri es Nexus a ladder meta. Idomilliomosok elonyben! :C

https://www.mtggoldfish.com/articles/the-arena-best-of-one-meta

(#447) 0karmacoma0 válasza Dobi 562 (#446) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Én tuti, hogy váltani fogok Bo3-ra. SCG tourt elnézve sokkal egészségesebb a meta. Jó sok Simic vagy arra építő, valamit splashelő deck van. Teferit vagy Nexust még nem is láttam.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#448) Dobi 562 válasza 0karmacoma0 (#447) üzenetére


Dobi 562
addikt

Epp most neztem bele Twitch-en az SGC Tour Indianapolis Open-be, Nexus of Gates vs Simic Nexus ment eppen top 20-ban. :DDD

(#449) 0karmacoma0 válasza Dobi 562 (#448) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Pont ezen röhögtem az előbb. Csak be kellett írnom. :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#450) Dobi 562


Dobi 562
addikt

FB csoportban talaltam. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.