Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-07 10:55:54

LOGOUT.hu

Üdvözöllek Síkjáró (Planeswalker) a Magic the Gathering: Arena topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) ldave


ldave
Topikgazda

Ez a Mirror, Mirror event eléggé érdekes, szerintem ilyen még nem volt a játék történetében, hogy hivatalosan változtatott lapokkal lehetett játszani. Winota amúgy így is brutális, simán turn3-4 győzelem megvan most is.

A Slime draws near! Command?

(#2002) Doki16 válasza ldave (#2001) üzenetére


Doki16
addikt

Ez milyen event egyébként. Mit lehet benne csinálni? Nyertem egyet azt ott is hagytam. Nagyon gyenge az angolom, így el sem olvastam mi van oda írva. Van valami különlegesség amit lehet alkalmazni? :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2003) ldave válasza Doki16 (#2002) üzenetére


ldave
Topikgazda

Itt az a lényeg, hogy a korábban betiltott lapokat picit újratervezték és most ki lehet azokat próbálni ebben az új formában. Pl. Oko:

Bal oldalt az eredeti, betiltott lap, jobb oldalt pedig a finomhangolt. Ez utóbbi persze a valóságban sosem lesz, a játékban is csak ezen event kereti között lehet kipróbálni.

Több ilyen lap is van, ha az eventen belül a keresőbe beírod, hogy set:ANC, akkor láthatod mindent és próbálhatsz teljesen ingyen paklit építeni, nem kell egyikhez sem wildcardot használni.

A Slime draws near! Command?

(#2004) ldave válasza ldave (#2003) üzenetére


ldave
Topikgazda

De már megint az van, hogy a szembejövő játékosok nagy rész egyáltalán nem játssza az event-hez köthető lapokat, sima goblin, vagy aura paklik jönnek szembe...

A Slime draws near! Command?

(#2005) ldave


ldave
Topikgazda

Pakolgatom itthon a cuccaimat, lakásfelújítás előtt állok és ma előkerültek egy szekrény mélyéből a régi Magic lapjaim :) Nincs sok, nem is értékesek, talán 10-15$ körül lehet a legdrágább pár lapom, de annyira jó érzés volt kézbe fogni most párat :D Ezek a 2000-es évek elejéről vannak még, akkoriban vettünk haverral pár csomagot, csak úgy egymás ellen játszva.

A Slime draws near! Command?

(#2006) ldave


ldave
Topikgazda

Boldog D&D napot mindenkinek :)


Ma indul a Standard 2022 nevű játékmód is, ahol már csak Zendikartól kezdve lehet paklit építeni.

Új pakli ötletek is jöhetnek :) Én most viszonylag kerültem a lap spoilereket, este 1-2 Sealed a terv.

A Slime draws near! Command?

(#2007) Reinhardt válasza ldave (#2006) üzenetére


Reinhardt
őstag

Arra szamitottam, hogy a store rotacioval indul az uj szezon, de ezek szerint nem.
LVL105 lett a vege, azt mar lezartak.
Ugy nez ki, csak ujra kellett inditani.

[ Szerkesztve ]

(#2008) ldave válasza Reinhardt (#2007) üzenetére


ldave
Topikgazda

Jaja, nekem is fura volt elsőre, de újraindítás segített. Első Sealed gyors kudarc lett, egy használható rare volt csak a hat közül :(

A Slime draws near! Command?

(#2009) Mahamoti


Mahamoti
csendes tag

3 Free Adventures in the Forgotten Realms code: PlayDND

Hogy a fenébe kell gold-ból egyszerre több pack-ot venni?

(#2010) HPAA


HPAA
őstag

napi questeknél nálatok megy a csere ...??? :F :(

************* censored

(#2011) Doki16 válasza HPAA (#2010) üzenetére


Doki16
addikt

Igen megy. Ha ellépsz a főoldalról és vissza akkor már a kicseréltet látod.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2012) ldave


ldave
Topikgazda

Én ma ezzel próbálkoztam a 2022 Standard témában. Még nem az igazi, de nem gyártottam még le új lapot, csak ami Sealedből jött.

A Plains benne természetesen Snow land, csak a képet még előtte csináltam.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2013) Doki16 válasza ldave (#2012) üzenetére


Doki16
addikt

Neked, hogy van ennyi aranyad? :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2014) ldave válasza Doki16 (#2013) üzenetére


ldave
Topikgazda

Régóta játszom és nem nagyon költöm :D

A Slime draws near! Command?

(#2015) Reinhardt


Reinhardt
őstag


Jól fedi a szenvedesem ebben a szezonban, kb 40% volt a win arányom. Voltak napok, hogy folyamatosan nyertem, 7-12 győzelem egymás után, más napokon 8-10 játék kellett egy győzelemhez ugyanazzal a paklival. Utóbbi időben ez volt túlsúlyban.

[ Szerkesztve ]

(#2016) Doki16 válasza Reinhardt (#2015) üzenetére


Doki16
addikt

Ezt mivel szedtek ki?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2017) ldave válasza Doki16 (#2016) üzenetére


ldave
Topikgazda

Emailben küldik, de ha jól rémlik valahol engedélyezni kell, hogy küldhessenek levelet.

A Slime draws near! Command?

(#2018) Doki16 válasza ldave (#2017) üzenetére


Doki16
addikt

Utólag még belehet szerezni? Érdekelnének a statisztikáim :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2019) ldave válasza Doki16 (#2018) üzenetére


ldave
Topikgazda

Nem hiszem, de ha bekattintod, akkor a következőt már megkapod.

A Slime draws near! Command?

(#2020) ldave válasza ldave (#2012) üzenetére


ldave
Topikgazda

Fehér után most próbálkozom egy zöld paklival is:

A fehérrel az a gond, hogy sajna kevés most az 1 manás fehér instant/sorcery, az új kiegészítőben semmi jó nem jött a témára :(

A Slime draws near! Command?

(#2021) ldave


ldave
Topikgazda

Jajj, annyira jó ez a 2022 Standard játékmód, se Lurrus, se Yorion :D

A Slime draws near! Command?

(#2022) ldave


ldave
Topikgazda

Hamarosan új Jumpstart kártyák érkeznek, főleg a Modern Horizons lapjaira építve.

A Slime draws near! Command?

(#2023) ldave válasza ldave (#2022) üzenetére


ldave
Topikgazda

Most nézem, hogy mik lesznek, te jó ég. 700+ új lap. Ezt kicsit túltolták szerintem. Főleg, hogy a Jumpstart ugye teljesen random.

A Slime draws near! Command?

(#2024) Mr.White válasza ldave (#2012) üzenetére


Mr.White
senior tag

Szia.Akárhogy is kerestem, nem találtam meg a Wrath of God lapot.Hogy kell rászűrnöm? Köszi!

(#2025) ldave válasza Mr.White (#2024) üzenetére


ldave
Topikgazda

Bocsi, nem voltam nagyon netközelben az elmúlt bő egy hétben, holnap este leszek csak újra otthon, akkor készítek róla majd képet, hogy az ilyesmit hogy kell, ha még aktuális.

A Slime draws near! Command?

(#2026) HPAA


HPAA
őstag

ti be tudtok lépni :F

************* censored

(#2027) ldave válasza HPAA (#2026) üzenetére


ldave
Topikgazda

Most próbáltam, nekem sem megy.

Közben látom, hogy karbantartás van: https://magicthegatheringarena.statuspage.io/

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2028) HPAA válasza ldave (#2027) üzenetére


HPAA
őstag

Full deployment estimated at ~8 hours. :Y

************* censored

(#2029) Terrorista


Terrorista
senior tag

Nekem a frissítés óta nincs kép a játékban. Kurzort látom, játék hangját hallom, de fekete kép fogad. Próbáltam játék reinstall és vga driver frissítést is, de változatlan.

Kár, mert 1 hete kezdtem és tetszik a játék. Szívesen játszanék tovább és gyűjteném a lapokat. :)

(#2030) ldave válasza Terrorista (#2029) üzenetére


ldave
Topikgazda

Több gond is van a jelenlegi update után, szerintem hamarosan jön majd egy javítás. Mobilon is van amúgy a kliens, esetleg ha a telefonod támogatott, akkor próbáld addig azt ki.

A Slime draws near! Command?

(#2031) ldave


ldave
Topikgazda

Változott a daily win-ért járó ICR? Mintha nem kapnám.

A Slime draws near! Command?

(#2032) Terrorista válasza ldave (#2031) üzenetére


Terrorista
senior tag

Hát vannak bajok, nekem még mindig nem javult meg. Mobilra nem töltöttem le, mert ott is van más jellegű hiba.

MTG ARENA ANNOUNCEMENTS, AUGUST 25, 2021

(#2033) ldave


ldave
Topikgazda

Nem tudom mi van már megint, a heti 15 győzelmes jutalom is összevissza újraindul, de lehet ez csak megjelenítési hiba.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2034) HPAA válasza ldave (#2033) üzenetére


HPAA
őstag

detto
de jön érte az xp ... :DD

************* censored

(#2035) ldave válasza HPAA (#2034) üzenetére


ldave
Topikgazda

Kérdés, hogy 11-kor megint újraindul-e :)

A Slime draws near! Command?

(#2036) Terrorista válasza ldave (#2033) üzenetére


Terrorista
senior tag

Valamit elrontottak a time conversion-nel. A black screen hiba úgy javítható házilag, hogy a windows/ios-android óráját átállítod UTC-re. :D

De a küldetések is hülyén működnek, nekem és sokan másoknak az új decket adó küldik számlálója a patch óta nem működik. Nem kapok új deckeket és ezzel új lapokat sem. Pedig a játék elején ezek jól jönnének.

Volt olyan akinek nem számolta a win-losst draftban és valami 50 játékot játszott, nem lett vége. (Idétlen időkig :D)

Közben játszom Standard 2022 Ranked ladderen és Gold tier 1-2-ben liftezek a játék által előre összerakott paklikkal.
Kellene valami másik saját építésű pakli, csak nem tudom merre kezdjem, mert még nincs sok lapom.

A gold is gyűlik, de nem akarom boosterre költeni, mert 8 lap/1k gold nem a legjobb arány. Ti mit javasoltok mire költsem ahonnan sok lap jöhetne jutalomként? (Redeem kódokat már beváltogattam)

[ Szerkesztve ]

(#2037) ldave válasza Terrorista (#2036) üzenetére


ldave
Topikgazda

Szép eredmény alap paklikkal Goldig jutni, gratula :)

Én nem f2p játszom, minden új kiegészítőnél megveszem az 50 packos csomagot és még goldból veszek szintén hasonló mennyiségű packot, szóval átlag ~100 körül nyitok az elején, ezekből meg a korábbi wildcardokból megpróbálok összetenni egy erős paklit, új kieg elején a mono aggro paklik (red, green, white) általában jól szoktak teljesíteni és amikor van metagame challenge, akkor ott játszani és minél többet nyerni.

Ha szeretsz draftolni (és jó is vagy benne), akkor messze az legjobb módja a lapok gyűjtésének, rare drafting-nak hívják ezt a módszert. A lényeg, hogy mindig kiszeded, ha rare/mythic lapot látsz és a packokat pedig félreteszed addig, amíg nincs meg a rare lapok túlnyomó többsége. De ehhez tényleg jó win/loss arány kell, hogy fedezni tudjak a végtelen sok draftot. Ezt én sosem próbáltam, nekem ennyi időm, türelmem nincs, szóval inkább költeni szoktam :(

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2038) ldave


ldave
Topikgazda

Jelenleg szerver gondok vannak: AUG 31 - Investigating
We are currently experiencing an issue with Magic: The Gathering Arena and are investigating. We will update you when we have more information.

A Slime draws near! Command?

(#2039) ldave válasza ldave (#2038) üzenetére


ldave
Topikgazda

Valamit nagyon bénáznak most a háttérben, tegnap egymás után négyszer! ugyanazt az ellenfelet kaptam 2022 Standard módban. Ilyen még sosem volt.

A Slime draws near! Command?

(#2040) Reinhardt válasza ldave (#2039) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ilyen nekem is volt par napja, 3:1 lett a vege nekem, szerintem kilepett azert nem jatszottunk tobbet.

[ Szerkesztve ]

(#2041) ldave


ldave
Topikgazda

Amúgy lenne kedvetek egy házi versenyhez valamikor? Bármilyen játékmódban, ami a többségnek tetszik.

A Slime draws near! Command?

(#2042) HPAA válasza ldave (#2041) üzenetére


HPAA
őstag

elég sokat melózok mostanában , de akár ... :U :K

************* censored

(#2043) HPAA


HPAA
őstag

lassan kezd elég lenni a hibákból :(((
most pl nem is enged semmilyen meccset :F

************* censored

(#2044) Terrorista


Terrorista
senior tag

All players are being given a new code to redeem, as compensation for the various bugs that came with the recent updates. You can use the code PARCELMYR to obtain the following:

2000 Mastery XP
2000 Gold
3 Rare or Mythic Rare Individual Card Rewards (ICRs)
2 Random Cosmetics

(#2045) ldave


ldave
Topikgazda

Historic Horizon lapokból eddig kinek mi a kedvenc?

Nekem Yawgmoth az egyik, tökéletes lap a régi Bolas Citadel paklimba a Woe Strider mellé.

A Slime draws near! Command?

(#2046) meoindil


meoindil
aktív tag

Sziasztok!
Melyik preconstructed deckkel érdemes most próbálkozni?
Nem vagyok nagy játékos, gyakorlatilag teljesen kezdő szinten vagyok. Időről-időre újra felrakom a játékot és játszok kicsit, de most az Innistrad megjelenése előtt nem akarom a kevés wild lapomat elhasználni.

(#2047) ldave válasza meoindil (#2046) üzenetére


ldave
Topikgazda

Szerintem vagy a monogreen vagy a monowhite, amit érdemes lehet most legyártani. Az azokban lévő rare lapok (Ranger Class, Esika Chariot, Skyclave, stb) szerintem sokáig használhatóak lesznek még a közeljövőben.

De az új lapokat még nem igazán néztem, hogy mihez jön ott most esetleg valami nagyon erős újdonság.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2048) meoindil válasza ldave (#2047) üzenetére


meoindil
aktív tag

Köszönöm!
Én nézegetem mik jönnek és sok érdekes lesz, azért is várok még a craftolással.
Például ez is igen jónak tűnik:

(#2049) ldave


ldave
Topikgazda

Új kód: SCALEUP - 3000xp-t ad, ha minden igaz (még nem próbáltam).

A Slime draws near! Command?

(#2050) Reinhardt válasza ldave (#2049) üzenetére


Reinhardt
őstag

A kerdes az, hogy mukodik -e a kovetkezo szezonban?
Erdemes e elloni most (LVL83 vagyok).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.