Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz

Hozzászólások

(#1101) A_ScHuLcZ válasza Bélaaaa (#1096) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Hiába van még a termék gyártói garanciaidőn belül, sajnos számla nélkül nem megoldható a gari, ezt a választ kaptam a FixIt-től és a Logitech ügyfélszolgálattól is. :(

Tehát egy jó tanács: számla nélkül ne vegyetek senkitől logitech-et, akkor sem, ha bontatlan, és a vevő állítja, hogy ne féljetek, gyártói gari attól még van rá.

Én pedig nézhetek magamnak új egeret...

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#1102) F-ECT$


F-ECT$
titán

A hiba, Logitech G400: Hiába nyomom folyamatosan a bal egérgombot, néha a programok úgy érzékelik, hogy elengedem, és ismét lenyomom.

FixIT kérdések:
-Elég a számla fénymásolata? (Az eredeti a könyvelőnél van.)
-Felmerülhet-e időközben plusz költség, vagy minden ingyenes?
-Mivel érdemes elküldeni és meghozatni az egeret?
-Mennyi ideig tart a dolog?
-Érdemes-e egyáltalán belevágni a folyamatba, ha másik alternatívaként itt Bp-en is el tudom intézni kb 1-2 óra alatt 1-2e Ft-ért? (Még kb 11 hónap van a 3 év garanciából.)

Dive ever, work never.

(#1103) poli27 válasza F-ECT$ (#1102) üzenetére


poli27
veterán

Sztem olvass vissza és megtudod!

(#1104) XmoD válasza F-ECT$ (#1102) üzenetére


XmoD
aktív tag

-A masolat kell nekik.
-Ha nincs fizikai behatas rajta akkor nem.
-A fixit kuldi erte a GLS-t. Neked semmit nem kell rendelned.
-Valtozo(1hettol - 1honapig)
-Erdemes belevagni(Ha nem javithato akkor automatikusan csere, ha nincs belole nekik akkor felajanlanak cseretermeket)

Itt kezd :
Logitech support
+36-1/777-4853 telefonszámon
H-P: 09-18h-ig, SZ: 10-18-ig

Ha garba kell kuldeni akkor pedig : Fixit

(#1105) F-ECT$ válasza XmoD (#1104) üzenetére


F-ECT$
titán

Felhívtam, persze FixIT-et mondták ott is.

Más: az mitől van, hogy 2 éve 10e Ft-ért tudtam venni G400-at, most meg 19e Ft?

Dive ever, work never.

(#1106) XmoD válasza F-ECT$ (#1105) üzenetére


XmoD
aktív tag

Euro valtozas , inflacio

(#1107) F-ECT$ válasza XmoD (#1106) üzenetére


F-ECT$
titán

A kettő együtt nincs 2 év alatt 50%, nemhogy 90.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1108) n@p@lm válasza F-ECT$ (#1105) üzenetére


n@p@lm
őstag

kifutó modell, vegyél újabbat.

(#1109) F-ECT$ válasza n@p@lm (#1108) üzenetére


F-ECT$
titán

Melyik az az új modell (ami hasonló szintű), és nem 20k? :)

Dive ever, work never.

(#1110) XmoD válasza F-ECT$ (#1109) üzenetére


XmoD
aktív tag

Kuld el eloszor a fixit-hez. Csak utanna keresgelj ujat. :U

(#1111) F-ECT$ válasza XmoD (#1110) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, menni fog, csak épp egy haverom keresgél egeret, ajánlottam neki ezt, mert hogy van rá 3 év gari, jó használni, és megfizethető. Erre kiderült, hogy a Logitech a "gamerekből" akar meggazdagodni :(((

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1112) Jofi81


Jofi81
őstag

Van egy G100s egerem, ami még nincs egy éves, garancia viszont sajnos nincs rá, mert az ebayen vettem, Koreából. Mostanában azt vettem észre, hogy a bal gombot csak akkor érzékeli, ha erősebben lenyomom. Hangra és érzetre semmi különbség nincs a normál és az erős lenyomás között, ugyanúgy kattan, csak nem történik semmi, ha gyengén nyomom. Tudok ezen segíteni házilag?

(#1113) XmoD válasza Jofi81 (#1112) üzenetére


XmoD
aktív tag

Microkapcsolo csere

(#1114) Jofi81 válasza XmoD (#1113) üzenetére


Jofi81
őstag

Honnan tudhatom, hogy milyen való bele? Ez például jó lehet?

(#1115) XmoD válasza Jofi81 (#1114) üzenetére


XmoD
aktív tag

vagy D2FC-F-7N(20m) vagy D2FC-F-7N(10m) van benne.

(#1116) vaakuum válasza Jofi81 (#1114) üzenetére


vaakuum
addikt

Gyak bármi jó lehet, ami belemegy a panelba... ha veszel alkatrész boltban, az is jó, csak az lehet nem 15k kapcsolást bír, hanem megadja magát 3-4-5k kapcsolás után. Azután majd megint kicseréled, ha addig nem lesz úgyis kompletten leselejtezve az egér.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1117) Jofi81 válasza vaakuum (#1116) üzenetére


Jofi81
őstag

Köszönöm a válaszokat! Akkor rendelek egyet és kicserélem.

Egyébként pont azért vettem Logitech egeret, mert azt mondják, milyen tartósak, az eddigi olcsóbb egereim meg csak 3-4 évet bírtak ki. Erre ez meg egy évet sem, pedig régen sokkal többet játszottam, mint most.

(#1118) vaakuum válasza Jofi81 (#1117) üzenetére


vaakuum
addikt

Asszony mx500-asában (12 éves !!! egér) már nem is tudom, hányszor cseréltem kapcsolót mindkét főgomb alatt. Az az egyszerűbb.
Kár, hogy az oldalsó gombok alatt nem ilyen szabványú kapcsolók vannak, remélem, azok még nem adják meg magukat egy darabig.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1119) Jofi81 válasza vaakuum (#1118) üzenetére


Jofi81
őstag

Én még soha nem cseréltem, igaz csak olcsóbb A4Tech egereim voltak eddig, de azok is bírták pár évig. Mire a kapcsoló tönkrement, az egér is elkopott, jobbnak láttam lecserélni. A G100s-ről meg pont azt mondta a Logitech, hogy 20 millió kattintást kibír, hát nem hiszem, hogy már annyit használtam volna. Na mindegy, ez legyen a legnagyobb baja, csak bosszantó, hogy sokkal kevesebbet bírt mint egy olcsó egér, pedig a többszörösébe került.

(#1120) Tharkoul


Tharkoul
tag

Van nekem egy G700-asom, melyen mostanában szórakozik a bal gomb. Próbáltam ránézni a mikrokapcsolóra, hátha meg tudom szerelni én is forrasztás nélkül tutorial alapján, de igen rövid idő alatt úgy döntöttem, hogy én nem fogom szétbarmolni a fedelét, márpedig máshogy nem lennék képes szétszedni. Forrasztáshoz meg hát nem értek ennyire magabiztosan, és valahogy nincs kedvem szétolvasztani a nyákot.

Láttam hardveraprón pár jó minőségű kapcsolót elfogadható áron, kérdés az, hogy tudtudok-e valakiről, aki elfogadható áron végez jó munkát, és cserélné? Akit én találtam, az 5000 forintért vállalja el, akkor meg inkább eladom áron alul és megvárom, hogy meghirdeti valaki megint 13-ért a sajátját.

(#1121) F-ECT$ válasza Tharkoul (#1120) üzenetére


F-ECT$
titán

Gari már nincs rá?

Dive ever, work never.

(#1122) Tharkoul válasza F-ECT$ (#1121) üzenetére


Tharkoul
tag

Nem, sajnos, akkor megoldottam volna úgy, illetve esetleg a fentebb említett fixiten keresztül. Refurbként vettem ebayen tavaly decemberben, az összes garancia rá volt vagy két hét. :(

[ Szerkesztve ]

(#1123) poli27


poli27
veterán

Elmehet a F@..omba a Fixit komolyan!Milyen egy kontár munka ez amit csináltak majdnem 1 hónap alatt, az egér talpára olyan jól sikerült feltenni a tappancsot, hogy eláll mindenhol és hullámos,beleakad az egérpadba!Asszem holnap ezt megköszönöm a Logitechnek, és ha nem reagálnak rá akkor asszem nem veszek többet semmit sem náluk! Ha már egyszer javítják miért nem tudják normálisan visszatenni vagy újat feltenni?Nem egy 1000ft os egérről volt,arról nem is beszélek, hogy valami szösz van a tappancsokon a ragasztó alatt, tehát valami trehány kókler javította.... Sztem javítani sem javított semmit rajta, csak szétbarmolta, az akkut se cserélte ki, pedig jeleztem hogy marha hamar lemerül!komolyan ilyen egy tróger munkát....


[ Szerkesztve ]

(#1124) Bélaaaa válasza poli27 (#1123) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Mi volt eredetileg a hiba oka, amivel beküldted a FixIthez?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1125) poli27 válasza Bélaaaa (#1124) üzenetére


poli27
veterán

A görgő szarakodott néha, és a bal gomb is néha duplázott, meg marha hamar lemerült, 1 napot sem bírt ki, de ahogy nézem azt meg se próbálták javítani, ugyanaz az akku van benne!

(#1126) Bélaaaa válasza poli27 (#1125) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Írj a FixItnek is, meg a Logitechnek is reklamációs levelet. Mellékelj képeket is.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1127) poli27 válasza Bélaaaa (#1126) üzenetére


poli27
veterán

Fixittel nem szarakodok, holnap hívom a Logitechet asszem!...

(#1128) Bélaaaa válasza poli27 (#1127) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Hívni hívhatod, csak nem veszik fel... Valami nagy átalakítás fejeződött be náluk. Még a telefont nem állították át, de ne legyen igazam... :B

Ellenben írtam FixItnek, onnan pár órán belül korrektül válaszoltak.

Én hétfőn akartam velük beszélni egy Z906-os gari ügyében. 10 perc kicsengés után megszakadt a vonal.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1129) poli27 válasza Bélaaaa (#1128) üzenetére


poli27
veterán

Azért az oldaluk is vicces, belépni nem lehet, regisztrálni nem lehet,jelszó emlékeztetőt nem küld, stb stb asszem ez is egy rakat szar társaság lett ahogy nézem.... Jha és kapcsolatot sem lehet velük sehogy se felvenni....

(#1130) Bélaaaa válasza poli27 (#1129) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Válaszoltak már a leveledre?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1131) juhiati


juhiati
tag

Sziasztok. Megtudom itt tudtok-e erre megoldást, de van egy logitech z506om és mostanság, bekapcsolom ég pár máig jó, utánna elkezd recsegni mint amikor rossz egy poti rajta és tekergetem, majd elkezd alakulni és egy puffanással nem ad többet hangot. :( Ha kikapcs-bekapcs akkor ugyanez a folyamat. Ötlete valakinek?

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#1132) Bélaaaa válasza juhiati (#1131) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ezt fogalmazd meg, kérlek, még egyszer. Nem értem, mit szeretnél. "ég pár máig jó" ez mit jelent?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1133) juhiati válasza Bélaaaa (#1132) üzenetére


juhiati
tag

Bocsi csak a telefon átkozott autómatikus szójavító hülyesége. Amúgy az az lenne hogy "még pár másodpercig jó aztán...."

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#1134) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Van egy logitech g25 kormányom,hibátlanul teszi a dolgát minden része viszont van egy esztétikai hibája.
A váltókar teteje "üres".Látszik,hogy vmi gombszerű vmi volt ott.Olyat honnan tudnék rá venni?
Esetleg vkinek nincs eladó?

(#1135) Velocity válasza poli27 (#1123) üzenetére


Velocity
aktív tag

FYI: Csere-egértalp, Gaming Mouse G700
600 Ft ingyenes házhozszállítással :)

Mindettől függetlenül abszolút egyetértek azzal amit írtál, ez így ebben a formában kontár munka, pláne, hogy nyilván hozzáférnek a gyári alkatrészekhez ők is. Házon belül egy ilyen szett szerintem nincs 40Ft-ban sem...

[ Szerkesztve ]

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#1136) poli27 válasza Velocity (#1135) üzenetére


poli27
veterán

Igen tudom hogy van, csak 5k a szállítás!Meg nehogymár én vegyek hozzá, nem volt semmi baja ők baszták szét.Elvileg a Logitech elkérte az adatokat a garanciális cseréhez kiváncsi leszek!

(#1137) poli27


poli27
veterán

Úgy nézem megoldották a dolgot, csak nem értem miért nem lehet ezt elsőre,mivel ha a fixitnél normálisan javították volna nem adnának újat...Nah mind1 remélem megoldódott ezzel :)

– Ez egy automatikus értesítés – Kérjük, NE VÁLASZOLJON erre az e-mailre –

Ügy: 00000000 – Cseretermék kiadva –

Tisztelt xy!

Ez egy automatikus értesítés, amellyel igazoljuk, hogy visszaküldési központunk megkapta az Ön RMA-csomagját, és szállításra kiadta a csereterméket.

Az USA-beli ügyfeleknek azt javasoljuk, hogy regisztráljanak az UPS MyChoice szolgáltatásba. Ez ingyenes, és lehetővé teszi, hogy kiszállítási értesítési riasztásokat kérjen a számítógépére vagy a mobileszközére, ellenőrizze a kiszállítási időt és a háztartásában élőket felhatalmazza a küldemény átvételére. Kiszállítási értesítéseket kaphat e-mailben vagy SMS-ben a kiszállítást megelőző napon és a kiszállítás reggelén, az Önhöz vagy egy UPS lakossági csomagkiszállítási helyre történő kézbesítés megerősítésével. Mentheti a háztartásában élő azon személyek nevét is, akik átvehetik az aláírást igénylő csomagokat. Emellett nyaralás esetén érvényes lehetőségeket is megadhat. Ez a szolgáltatás sajnos jelenleg csak az USA-ban áll rendelkezésre.

Amikor a cseretermék elhagyja az elosztóközpontunkat, e-mailben értesítést küldünk Önnek, amely a csomag számát is tartalmazza.

Üdvözlettel:

Logitech

– Ez egy automatikus értesítés – Kérjük, NE VÁLASZOLJON erre az e-mailre –

(#1138) juve600


juve600
nagyúr

mért nem lehet elérni a logitech magyat ügyfélszolgálatát telefonon ??

(#1139) poli27 válasza juve600 (#1138) üzenetére


poli27
veterán

Én elértem őket pénteken simán!

(#1140) poli27


poli27
veterán

Közbe már postázva az új egerem UPS el, korrektül intézték, de akkor sem értem miért kell mindez a herce hurca, csak egy normális szerviz kéne .....

(#1141) Velocity válasza poli27 (#1136) üzenetére


Velocity
aktív tag

Ehh, nem is tudtam hogy ezen is variáltak...
Anno mikor én rendeltem a talpakat tartalékba a Performace MX-emhez még ingyen kihozták, pedig az is csak 600 Ft volt... rendelés visszaigazolás

na mindegy, ez esetben sorry...

[ Szerkesztve ]

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#1142) Elims válasza Velocity (#1141) üzenetére


Elims
veterán

Sziasztok!

Logitech szervíz elérhető telefonszámát vagy email címét nem tudjátok véletlenül?

(#1143) poli27 válasza Elims (#1142) üzenetére


poli27
veterán

telefonszáma nincs emailcíme ez : logitech@hu.fixit-service.com

(#1144) Elims válasza poli27 (#1143) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!

(#1145) Raul_Duke


Raul_Duke
tag

Sziasztok!

G27-es kormányom fékpedál érzékelője felengedés után nem mindig mutat "0"-át. Lehet ezt házilag javítani mondjuk egy tisztítással, vagy cserélni kell a potit?

Epos + Creek

(#1146) poli27


poli27
veterán

Bakker most kaptam egy gyári hibás G700s egeret cserébe :S A szabadonfutó görgője nem egy forma súlyú, ezért abbahagyva a görgetést mozgatva az egeret elfordul a nehezebb pontja felé, ezáltal képes egy fél képernyőt is tekerni magától!Marha zavaró ez, írtam nekik kíváncsi leszek a válaszukra!

(#1147) Elims válasza poli27 (#1146) üzenetére


Elims
veterán

Ezt te most a logitech szervíztől kaptad Csereként?? :-o

(#1148) poli27 válasza Elims (#1147) üzenetére


poli27
veterán

A Logitechtől, mivel a Fixit szétbaszta az egeremen a tappacsonkat!

[ Szerkesztve ]

(#1149) Elims válasza poli27 (#1148) üzenetére


Elims
veterán

Fasza.. :-/ Pedig én mást gondoltam erről a cégről.
Pofátlanság!

(#1150) poli27 válasza Elims (#1149) üzenetére


poli27
veterán

Me felhívtam őket, és elmondtam a problémámat (azért cirka 30k-s egérről beszélünk) azt mondták továbbítják a garancia osztálynak és keresni fognak!Egyébként korrektek, mert a régi termék is megvan, most is azt használom, de egy ilyen kategóriájú egérnél ilyen hibákat véteni... nem 3000ft az egér...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.