Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz

Hozzászólások

(#1801) a347


a347
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos megpusztult a Z623-as rendszerem trafó/erősítő része. Vagyis ez a tippem. Nem garis az eszköz. Tudtok olyan embert/szervizt, aki foglakozik ilyen jellegű javítassal?
Előre is köszi.

(#1802) KillHates válasza a347 (#1801) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egyáltalán nem kapcsol be? Ha igen, akkor a v7241u varisztor purcan ki benne általában.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1803) a347 válasza KillHates (#1802) üzenetére


a347
aktív tag

Villog a power LED, mintha ki-be kapcsolna, közben folyamatos cicergő hangot ad a hangszóró.

(#1804) KillHates válasza a347 (#1803) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor vagy zárlatos valahol, vagy a varisztor még nem döglött meg teljesen.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1805) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok
A G533 füles mikrofonja halk.
Lehet valahogyan felhangosítani? (minden100%-ra van húzva. a vindózban és a gHub-ban is)

(#1806) a347 válasza KillHates (#1804) üzenetére


a347
aktív tag

Az lehet. De ki foglakozik azzal, hogy ezt megjavítsa? :)

(#1807) kátú


kátú
őstag

Sziasztok!
Valaki esetleg tudja, hogy ez a nyambadt Logitech Options miért nem hajlandó bejelentkezni? :DDD
Már hetek óta szívatja a kis lelkemet...

It still works!

(#1808) vaakuum


vaakuum
addikt

Valaki, aki ismeri a logi ghub működését, tudna segíteni abban ,hogyan lehet az egér memóriájában tárolt profilt módosítani úgy, hogy továbbra is a tárolt profil legyen használatban? Technikailag csak egy kapcsolási lehetőséget látok a ghub szoftverben, hogy belső profil vagy a szoftveres, de a belsőt nem lehet módosítani, sőt úgy látom, kiolvasni sem tudja ez a hulladék szoftver. Egy gombot szeretnék átdefiniálni, de ha elcseszi az egészet, és berak valami gyári defaultot az egérbe, több kárt csinál, mint hasznot.
Sajnos a logitech gaming softver helyett átálltak erre az ipari hulladékra, ami számomra érthetetlen, és maga a szoftver használhatatlan. A Frontend fejlesztők is megérdemelnék, hogy eltörjék kezüket-lábukat egy ilyen átláthatatlan felület kiadása miatt.
Szóval aki ismeri a ghubot, tudna nekem segíteni? Vagy rakjam vissza a régi programot, mert csak azzal lehet módosítást csinálni a belő memória tartalmán?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1809) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hi
Ebben tudna valaki tanácsot adni? Gondolom nem garos probléma... [link]
Köszi

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1810) poli27 válasza Plazmacucci (#1809) üzenetére


poli27
veterán

ez szőr....

(#1811) Gombás Jenő


Gombás Jenő
friss újonc

Segítséget kérnék.
A macska elrágta a G332 fülhallgató vezetékét. Hol tudom javíttatni?

(#1812) gyilkos répa


gyilkos répa
tag

Sziasztok! Logitech g910 Orion Spark kb 5 éves billentyűzetemet nem használtam kb 2-3 hónapig (azalatt le volt fedve) és úgy látszik, megadta magát. Több billentyű is kettő-három karaktert ad egy leütésre, más billentyűk csak többedszerre működnek.

Találkoztatok már hasonlóval? Volt esetleg könnyedebb megoldás? Billentyűcserét sajnos magam nem tudok megoldani, nincsenek eszközeim (habár látom, hogy néhol elérhetők a neten csere Romer-G kapcsolók).

Előre is kösz a tanácsot.

Üdv: GyR

[ Szerkesztve ]

(#1813) ЯΞD válasza gyilkos répa (#1812) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Szia!

Meg kell őket járatni. Sajnos oxid réteg alakul ki az érintkezőkön.

(#1814) gyilkos répa válasza ЯΞD (#1813) üzenetére


gyilkos répa
tag

Szia, köszönöm - járatom már pár napja, de még semmi javulás.
Nem kellene kontakt spray-vel megfújni? vagy az nem segít (esetleg ront) a helyzeten?
Köszönöm még egyszer!
GyR

(#1815) ЯΞD válasza gyilkos répa (#1814) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Nem ront. Én is alkalmaztam. kb 2 hónapig jó lesz. Bár én ezt a chip kontakt spray-t használtam korábban és váltottam egy kimondott Kontakt tisztító spray tk-460 ami egy film réteget alkot rajta ez beválni látszik mert azóta sincs gond velük. :))

(#1816) gyilkos répa válasza ЯΞD (#1815) üzenetére


gyilkos répa
tag

Köszönöm!
Nincs valami videó erről, hogy pontosan hova és mennyit érdemes bevinni?
Kerestem, de nem találtam.

(#1817) ЯΞD válasza gyilkos répa (#1816) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Ezekhez a sparyk-hez van ilyen kis cső. Na én azt ott középső rész egyik sarkába ahol nagyobb a rés oda nyomtam és egy nagyon rövid szisszenésnyit nyomtam. A gombot nem kell lenyomni hozzá mert kisebb lesz a hézag. Majd gyorsan megnyomkáltam jó sokszor.

[ Szerkesztve ]

(#1818) gyilkos répa válasza ЯΞD (#1817) üzenetére


gyilkos répa
tag

Kösz megint - gondolom, a fehér rész és a kék rész közti hézagra gondolsz (pl. a képen a fehér rész bal alsó sarka és a kék rész közti résre)?

(#1819) ЯΞD válasza gyilkos répa (#1818) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Nem! a fehér rész belsejébe ami van kocka. Az világít amúgy. Pontosabban az csak egy fényvezető műanyag mert a ledek az alaplapra vannak integrálva.

(#1820) gyilkos répa válasza ЯΞD (#1819) üzenetére


gyilkos répa
tag

Ahha, jó, hogy visszakérdeztem - kösz!
Megpróbálom.

(#1821) kátú válasza Gombás Jenő (#1811) üzenetére


kátú
őstag

Sajnos a vezetékben nem tudok tanácsot adni, de a macskának a pörköltben lenne a helye...

It still works!

(#1822) atenza


atenza
senior tag

Nincs véletlen Logitech kupon mostanában?

(#1823) Alc


Alc
tag

Sziasztok!

Mivel itthon már egy ideje nem találtam sehol, most meg megint elérhető lett a logitech oldalán, ezért rendeltem gyorsan egy szarvkormány és gázkar modult:
https://www.logitechg.com/hu-hu/products/flight/flight-simulator-yoke-system.945-000004.html
Kell erre nekem még fizetnem valamit? (VÁM vagy valami) Utólag láttam, hogy a számlán amúgy 21% áfa szerepel (úgy is jön ki a weboldalon hírdetett ár).

Számlán ez szerepel:
Értékesítő:
Digital River Ireland Limited
Dromore House
East Park
Shannon
County Clare
V14 AN23
Ireland

Standard szállítást írnak, 4-7 nap.
Előre is köszönönet a válaszért!

(#1824) poli27 válasza Alc (#1823) üzenetére


poli27
veterán

Mivel Eu így nem...

(#1825) Alc válasza poli27 (#1824) üzenetére


Alc
tag

Köszönöm a választ! Az előbb hozta meg a futár (UPS). Csomagkövetés szerint Hollandiából indították a csomagot.

(#1826) HKZsombi


HKZsombi
újonc

Sziasztok!

Valaki tudna adni egy magyar telefonszámot a logitech-hez?
Garanciális hiba miatt...

(#1827) Gróf... válasza HKZsombi (#1826) üzenetére


Gróf...
aktív tag

1 777 48 53
[link]

[ Szerkesztve ]

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#1828) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Két hete elindítottam egy garanciális ügyintézést a logival. Egy MX Master 2S egérrel kapcsolatban
Egyenesen az ügyfélszolgálattal vettem fel a kapcsolatot, ahol elmondtam, hogy mi a bajom. Nevezetesen, hogy nem tudom feltölteni az akkumulátorát, nem áll le a töltés, butaságokat ír ki a szoftvere.
Egy hétig szívattak azzal, hogy ez az "S/N szám nem jó!" (hiányos) De jó volt!!!! Olyannyira, hogy lefényképeztem és csatoltam a levélhez. És csodák csodája tényleg jó volt!
Aztán bekérték még egyszer az adataimat, Aztán még egyszer, mert egy "üres levél érkezett."
Akkor jött az, hogy kékben nincs, jó-e a szürke?
Ez volt egy hét. Itt némaságba burkolódzott az ügy, majd tegnap jött ez:
"Először is sajnálom, hogy így elhúzódik az ügye, türelméért hálás vagyok!
Amíg a vizsgálat tart, szeretném megkérdezni, hogy a problémájával megkereste-e a viszonteladót, illetve ha igen, akkor milyen indokkal utasították el a garanciális kérelmét? Amennyiben nem tette még meg, kérem keresse fel őket!"

De mégis minek???? Hiszen már folyamatban van az ügy!!!
Már a levelezés elején felmerült bennem, hogy direkt húzzák az időt. Illetve, hogy a türelmemet teszik próbára. És valóban. Nem szokásom garanciális ügyekbe bonyolódni. Sokkal hamarabb veszek egy másik terméket és a dolog le van tudva. Ebben az esetben még azt is megtehettem volna, hogy veszek bele egy másik akkumulátort, hátha az fáradt el (Másfél év alatt) Tehát már rég túl lennék az egészen! Ugyan négy, illetve harminc pengővel szegényebben, de nyugodtabban és azt az időt amit ráfordítok, is elkölthettem volna másra!

Ezelőtt M705-ös egereket használtam, amiket szintén le kellett cserélni egy - másfél éven belül, mert hol a nyomógombjai fáradtak el, hol az érzékelője hülyült meg. (Három hibás van a polcon)
A végkövetkeztetésem az, hogy a Logitech minőségileg kifogásolható termékeket gyárt, és a támogatása is osztályon aluli! Ezt jelezni fogom az anyacég felé is!
A következő egér biztos, hogy nem tőlük fog származni!

Nem vitaindítónak szántam ezt a hozzászólást, csak egyszerűen szerettem volna, ha nyoma marad az esetnek. Biztos vannak itt is fanatikus rajongók. Nekik sok szerencsét kívánok!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#1829) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Februárban vettem egy Logitech MX Anywhere S2 egeret a BestByte-ban, majd használatközben kiderült hogy a tölttségi szintet nem jól adja át a windowsnak.
fullra töltöm és 90%-ot ír, van amikor 50%-ra leugrik majd elkezd laggolni. (Ezt azt jelenti, hogy lemerült) Se a led nem jelzi, hogy tölteni kell se a % alapján nem kéne tölteni.

Sajnos a bestbyte nem tudta gariztatni mert a Logitech nem talált hibát az egérben, cserébe az aján lévő 4 csúszkát tökre összekarcolták...

Első kérdésem, hogy lehet ezeken az egereken firmware-t frissíteni? Lehet rosszul kerestem de én nem találtam ilyet.
A másik kérdés, hogy nem lehet bevinni a bestbyte-ot megkerülve és gariztatni?
Azért 23.000FT nem kevés egy egérért, és nem túl korrekt hogy nem javítanak, nem adják vissza a pénzt, csak letagadják a hibát.

5-6 gépen kipróbáltam az egeret, egyszerűen nem jó.. és nem hiszem hogy ezt egy szervízben ha megnézik akkor nem látják.

Előre is köszi! :R

üdv:
Kush

Szerk: Most látom a fenti linket, már írom is a mailt! :R

[ Szerkesztve ]

(#1830) KillHates válasza OgKush (#1829) üzenetére


KillHates
nagyúr


Nagyon jól tükrözheti az a problémát, hogy mennyire mélyen csesztek el valamit a Logitechél; nekem egy Alienware 610m egerem van, amit a Logitech gyárt a Dellnek és hasonló a nyűgöm.
Jött egy jó pár hete egy firmware frissítés az egérre, azóta ennek is katasztrófa az akku töltöttség kijelzése, rapszódikusan mutatja.

Verni kell a pultot náluk, mert nekem anno az MX Master-ben megdöglött az akku és szó nélkül küldtek egy másikat (ráadásul az újabbat) a régire meg azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy"vágjam el a kábelét és adjam le a veszélyes hulladékba"
Persze Aliexpress lett a probléma megoldása, így lett két egerem, igaz a pár dolláros után gyártott akku azért nem volt olyan acélos mint a gyári.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1831) Gróf... válasza OgKush (#1829) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Már hogyne lehetne egyenesen a szervizzel felvenni a kapcsolatot... Sok sikert hozzá! [link]
És legyen nálad egy nagy adag közepes erősségű nyugtató, mert nem egyszerűek! :N
Én negyven napja intézem az MX Masterem sorsát. Egy hétig leveleztem a szervizzel, mire kinyögték, hogy vigyem be oda, ahol vettem. Ott azt mondták, hogy 14-18 nap Ami másfél hete járt le. Megvárom a leadástól számított 30 napot és elkezdek asztalt borogatni.
Amúgy, hasonló hibával szembesültem. Az enyémet nem lehetett feltölteni teljesen. Nem állt le a töltés. A programja (Logi options) hülyeségeket írt ki, amíg egyszer ki nem kapcsoltam és vissza az egeret.

Elméletileg volt ez a cég valamikor jó fej, de hogy mostanra elkurvultak, az ziher!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#1833) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Lezárult az ügyem.
Május 5.-én vittem be az egeret az Extrémbe az egyhetes logi-szervizes levelezés után. Ma reggel jött az SMS, hogy rendezik az ügyem. Visszakaptam az árát.
Egyik cég sem tett semmit azért, hogy fanatikus hívükké váljak!
Vagy fogalmazhatok úgy is, hogy vajon melyiknek állt érdekében, hogy rommá szívassanak a röpke 45 napos, garanciális ügyintézéssel, amit együtt követtek el!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#1834) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok
F710 kontrollerhez van valami program esetleg valamilyen beállítási lehetőség, hogy rezegjen?
ETS2/ATS-nél nem rezeg.
RDO-ban meg nagyon gyengén..

(#1835) buda05


buda05
csendes tag

Sziasztok!
Garancia lejárta után hova érdemes fodulni szervíz miatt? Fixit vagy egyenes a Logitech?
2019.03.14.-én vásárolt G29-em gázpedálja nem megfelelő. Ha teljesen leveszem a lábam a gázról továbbra is azt érzékeli, mintha nyomnám.. :F

(#1836) poli27 válasza buda05 (#1835) üzenetére


poli27
veterán

És honnan tudják hogy lejárt? Csak mókolni kell picit :D 3 év a gari amúgy nem?

[ Szerkesztve ]

(#1837) Gróf... válasza buda05 (#1835) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Csak egy kötelező kérdés: Kalibrálni szoktad?

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#1838) buda05 válasza poli27 (#1836) üzenetére


buda05
csendes tag

Garancia jegyre 2 év van írva.

[ Szerkesztve ]

(#1839) buda05 válasza Gróf... (#1837) üzenetére


buda05
csendes tag

A-a. Őszintén konzolhoz használom. Mindig csak bedugtam és használtam.
Hogy tudnám kalibrálni? :F

(#1840) Gróf... válasza buda05 (#1839) üzenetére


Gróf...
aktív tag

Most megfogtál! Vindózban gondolkodtam.

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#1841) HKZsombi


HKZsombi
újonc

Sziasztok!

Mindenkinek azt javaslom hogy ha logitech terméket akartok venni akkor CSAK a https://www.logitechg.com/en-gb/about.html
Től vegyetek mert ugyan nem magyar a telefonszám de egy 10 éves angoltudása elég ahhoz hogy elmagyarázza mi a probléma.
Nagyon kedvesek és segítőkészek látszik rajtuk hogy jót akarnak. Nem javítanak terméket hanem adnak egy újat!
A magyar I fixit egy szutyok fos... Ha már odáig eljutsz hogy valahogy kapcsolatba kerülsz velük le se szarnak téged és a termékedet ami rossz.
Saját tapasztalat alapján próbálok segíteni
Sok sikert és kitartást mindenkinek!
Pacsi✋

(#1842) Bélaaaa válasza HKZsombi (#1841) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Tudjuk, hogy a fixit egy nagy trágyakupac, nem is értem, miért vannak velük még mindig szerződésben.

:O :W

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1843) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy G305 egér (kb. 1 év 6 hónapos), amely többször a szimpla bal kattintást dupla kattintásnak érzékeli. Ma felhívtam az angol support-ot és néhány kérdés megválaszolása után írták, hogy küldenek egy vadiújat, a régit nem kell számukra vissza küldenem. A kérdés, hogy mi lesz, ha az új egérben lévő mikrokapcsoló (szerintem ez f*sta össze magát) sem fogja bírni? A mall.hu egyébként 1 év jótállást vállalt, még szerencse, hogy élt a gyártói garancia. Azon gondolkodom, hogy a régiben kicserélem ezt a kapcsolót és kap egy teflon talpat is. Esetleg valaki tudna ajánlani megfelelő mikrokapcsolót? Egyébként az "angol" support előtt le a kalappal. :)

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#1844) Gabró


Gabró
tag

Sziasztok! Megköszönöm, ha ebben tud valaki segíteni.

(#1845) OgKush válasza KillHates (#1832) üzenetére


OgKush
senior tag

Az öreg KillHates :R

Szeretkezz ne háborúzz :D

Üdv: Zefír :)

Ja amúgy fölsöleges a logitech garanciával élni ezek csak az időt töltik el.. de egy értelmes leírást nem tudnak adni arról, hogy mit néztek meg és mi az eredmény..
A lényeg hogy jó az úgy. Never again logitech :((( Bluetoothos hangszóróm is csalódás de nem baj van itt della, fel is gyújthatnám ahelyett, hogy logitech termékeket vásárolok

(#1846) PATRIK990225


PATRIK990225
újonc

Üdv! Egy kis segítség kellene: Thrustmaster T150 kormányt ki javít,ismer itt valaki ilyent? Vagy alkatrészt hol lehet rendelni hozzá? Nagyon megköszönném,ha valaki segítene! SOS!!!!!!!!!

(#1847) poli27


poli27
veterán

Hali

Van egy G500 és egy G700S egerem, eredetileg a G700s használtam, de állandóan szívatott, és a beállításokat elfelejtette, mind a dpi mind az egyéb beállításokat Win 10 en, 2 hete feltettem a G500S egeret mondom tuti a másik a szar, erre pont ugyanezt csinálja az is... Tegnap még a gépet is újra raktam Win11 el clean install al, de ugyanezt tapasztalom, ha kikapcsolom a gépet és vissza resetelődik a beállítás az egéren.... a gaming szoftva belépve a default gyári köszön vissza... mi a fene okozza ezt?...

(#1848) MrLATEX08


MrLATEX08
csendes tag

Üdv.

Egy fejhallgatónál, nem műszaki hiba esetén is érvényesíteni lehet vajon a garit? Konkrétan műanyag alkatrészek törésére gondolok. Köszi, ha valaki válaszol.

[ Szerkesztve ]

(#1849) Bélaaaa válasza MrLATEX08 (#1848) üzenetére


Bélaaaa
őstag

sztem nem

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1850) poli27 válasza MrLATEX08 (#1848) üzenetére


poli27
veterán

cserélték már itt sok embernek...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.