Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz

Hozzászólások

(#1201) Tesomatee


Tesomatee
tag

Sziasztok!

Segítenétek hogy kitört enter és L billentyű esetén mit lehetne tennem? (Logitech K800 kb a cumó)

Köszi előre is!

(#1202) Bélaaaa válasza Tesomatee (#1201) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Másik billentyűzetet kell venni, nincs mese, vagy használod így.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1203) Maxtreme válasza Tesomatee (#1201) üzenetére


Maxtreme
addikt

ebay-en kapsz hozzá gombot occsóé :)

(#1204) iwu


iwu
addikt

hali srácok!
ti be tudtok lépni a logi weblapjára? akartam új cuccot regelni, de belépni nem tudok a jelenlegi fiókka, új fiókot nem tudok regisztrálni...jelszóemlékeztető meg nem jön, mert "nem létezem"...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1205) DVlad válasza iwu (#1204) üzenetére


DVlad
őstag

Ott teljes káosz van. Az operátor szavai szerint teljesen kiszámíthatatlan, véletlenszerű a jó működés. Változás alatt van a teljes rendszer. És hasonlók.
Én is csapdába kerültem önhibámon kívül, mikor regisztráltam, akkor még elég volt 6 karakter jelszónak. Most már 8 kell és betű/számjegy kombó, ezért nem értelmezhető számára az enyém... stb. Vicces!

(#1206) iwu válasza DVlad (#1205) üzenetére


iwu
addikt

hát, én operátort sem találtam, pedig jó sok számot felhívtam... milyen számon érted el őket?

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1207) DVlad válasza iwu (#1206) üzenetére


DVlad
őstag

Ha jól emlékszem, akkor itt:

Support - Main and
Online Order Support & Billing
+36 177 74 853

Monday - Friday: 9:00 - 18:00 (CET)

(#1208) iwu válasza DVlad (#1207) üzenetére


iwu
addikt

:R :R :R

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1209) Velocity válasza DVlad (#1200) üzenetére


Velocity
aktív tag

mx performance klikkproblémát nekem megoldotta az egér kisütése.

Kapcsold ki, vedd ki az akksit és az összes gombot nyomogasd kb fél percen keresztül. Ez a módszer kisüti az egérben felgyűlt statikus elektromosságot... Logteches ember írta: Forrás

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#1210) Stukker1987 válasza DVlad (#1207) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Mail címet talált valaki? A magyar support él még?

[ Szerkesztve ]

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#1211) ventevon


ventevon
újonc

Sziasztok! 03.10 én elvitte a "

LOGITECH Driving Force GT

" kormányomat a GLS szálliója a Fixithez!
Mennyi idő mire történik valami?

(#1212) poli27 válasza ventevon (#1211) üzenetére


poli27
veterán

2.3 hét kb.

(#1213) ventevon válasza poli27 (#1212) üzenetére


ventevon
újonc

Köszönöm a gyors választ :) :) :)
Akkor még unatkozhatok addig :D

(#1214) Bélaaaa válasza ventevon (#1213) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Mi történt vele? :B

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1215) ventevon válasza Bélaaaa (#1214) üzenetére


ventevon
újonc

Egy idő után a kormány nem áll vissza "0fokra" hanem egyre csak elfordul jobbra... :D mintha találna magának másik "0fok"-ot :D
Remélem értitek xDDD :DD :DD :DD

(#1216) Dictator^


Dictator^
veterán

Ha nem garanciális a javítás a szállítási díj után lévő kalkulációt a javításról megkapom még mielőtt elkezdenék javítani a terméket?
(Illetve garanciális , de a blokk - számla nincs meg)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1217) ventevon


ventevon
újonc

Sziasztok.. :D
03.10 én vitte el a GLS a kormányom és még a FIXIT oldalán tegnap óta írja hogy beérkezett...Ez vicces nem?

(#1218) poli27 válasza ventevon (#1217) üzenetére


poli27
veterán

jó munkához idő kell...

(#1219) Dictator^ válasza ventevon (#1217) üzenetére


Dictator^
veterán

A fixit oldalan hol kovethetem , hogy jelenleg mi tortenik?
Irja, hogy a hivatkozas szamara kattintva kovethetem.. de a futar elvitte 1 napja es csak annyi van ott, hogy elfogadva.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1220) poli27 válasza Dictator^ (#1219) üzenetére


poli27
veterán

sehol, ott fogja írni 2 hét múlva talán hogy beérkezett :D

(#1221) Dictator^ válasza poli27 (#1220) üzenetére


Dictator^
veterán

Az jo.. mar csak az tetezi ezt, hogy nincs meg a garipapirom sem..igy garin kivul csinaljak.. vagyis varom az arajanlatot a javitasra... hurra!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1222) terencehIII


terencehIII
tag

Üdv,

Lenne egy kérdésem: van egy Logitec K360 billenytő és egy logitevj m185 egerem, ezeket nem lehetne valahogy egy USB stic-ről használni? Most mindkettőt a sajátjával használom.

(#1223) erikecske1


erikecske1
csendes tag

Üdv! Lenne egy kb 7-8 éves logitech G5 (http://media.gamersnexus.net/images/stories/Reviews/Hardware/g5/g5mouse1.png) egerem és "fixiték" is lemondtak róla mondván nincs ilyen alkatrészük hozzá. Szóval az mmb lenyomásra érzékel, de ezt valami fólia fedi ami kb 100millió kattintás után elmacskásodott és nincs kattanás érzete, illetve hol érzékel hol nem. Létezhet olyan elvetemül ember aki meg tudná ezt javítani, avagy alkatrészt szerezni hozzá mert akkor énis ki tudnám forrasztani. Előre is köszi!

(#1224) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Sziasztok!

Az lenne a nagy helyzet hogy próbáltam délután bekapcsolni a Logitech Z506-os hangfalszettemet és néma csend. A hangot maxra tekerve a központi hangszóróján sem hallani semmi búgást és a visszajelző kis narancssárga led sem világít.
Megpróbáltam másik konnektorba dugni, lekötni róla a center és rear hangfalakat de így sem történt változás.
Az eszköz már nem garanciális ('11 decemberi vétel)
A kérdésem a következő: Szerintetek lehet javíttatni? Amennyiben lehet, érdemes lenne?

Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#1225) Bélaaaa válasza QwErTy42 (#1224) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Valszeg a táp ment gallyra.
Keresd Brain75-öt, megjavítja!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1226) QwErTy42 válasza Bélaaaa (#1225) üzenetére


QwErTy42
addikt

Köszi szépen!

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#1227) Ribi


Ribi
nagyúr

Kellene nekem az M500-as egérhez egy usb vezeték.
Néztem ebayen van g500-hoz, de az lehet túl vastag és emiatt nem fér bele.
Próbáltam keresni valami emailt, vagy akármit, hogy esetleg magyar helyről beszerezni ilyen kábelt.
Van erre valami esély, vagy ne is nagyon próbálkozzak? Nincs gari.

(#1228) honyike


honyike
aktív tag

Sziasztok!

Egy Logitech Z-5450 rendszerből sajnos elveszett a központi vezérlő egység. Van rá bármilyen mód, hogy ezt pótoljam? Lehet rendelni, vagy másik vezérlővel pótolni?

Köszi: Gábor

(#1229) Bélaaaa válasza honyike (#1228) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Szerintem nem kapható külön a Logitól, hacsak valakinek nincs ilyen eladó!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1230) #hpq


#hpq
aktív tag

Sziasztok!
A következő problémával kapcsolatban kérném a segítségeteket, már kérdeztem az egér probléma topikban de, itt hátha valaki jobban tudja mi lehet a gond. Van egy Logitech G700-as egér egyik ismerősömnek pár napja kezdte el, hogy kilövi a billentyűzetet. Ez alatt azt kell érteni, hogy bekapcsol a gép pár másodpercig működik a billentyű és utána semmi (Windows 8.1). Próbáltam másik billentyűzettel, felraktam az új szoftvert/firmwaret. Kipróbáltam másik számítógépen és ott is ugyan ezt csinálja. Valaki találkozott hasonlóval, hogy esetleg mit lehetne kezdeni vele?
Előre is nagyon köszönöm a választ!

// -

(#1231) daverally válasza Priluki (#1002) üzenetére


daverally
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is ugyan az a problémám a Logitech G25 kormányommal mint Priluki-nak volt, amit az előző hozzászólásokban leírt. Priluki, neked aztán végül lehetett javítani ?
A hiba jelenség az az, hogy a kormánykerék nem reagál semmire sem, amikor hozzácsatlakoztatom a géphez nem kalibrál, viszont a kormányon lévő gombok működnek. A pedálok és a váltó szintén működik.

Köszönöm előre is a segítő válaszokat.

(#1232) Bélaaaa válasza daverally (#1231) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ez sajnos panelban. Általában megszorul a motor, ami tönkre teszi a panelt.

Házilagos javítása nehéz.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1233) stafidani


stafidani
csendes tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy a DFGT-ben a kormánykerékben lévő NYÁK-ot a kormányházban lévő NYÁK-kal összekötő vezeték nem jó. (újra lett forrasztva, viszont valószínűleg nem a legjobban) Lehet ilyet kapni valahol, vagy tudja valaki hogy mi ennek a "hivatalos" neve?

(#1234) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!
Garanciáztatni szeretném a logi g100s egeremet, viszont mediamarkttől rendeltem interneten, futár hozta. A gond az, hogy a számlát nem találom, szerintem már ki lett dobva vagy nem tudom.

A kérdés az, hogy elég-e a garanciához, ha kinyomtatom a rendelés visszaigazolásról kapott automata emailemet, és azt csatolom hozzá? Van rajta rendelés szám, felhívhatják a media-t hogy visszaigazolják, hogy mikor rendeltem meg azt.

Vagy nem jó? :(

(#1235) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Ok, közben meglett, (rajta vannak az egyéb megrendelt termékek is...), gondolom ez kell.

Kérdés: Milyen dobozba érdemes csomagolni? Cipős doboz? :D

(#1236) titan971118


titan971118
újonc

Sziasztok!

2007-ben kaptam egy Logitech Formula Force Ex kormányt. Nemrég egyik napról a másikra behalt szó szerint, és nem tudom mit kell tenni ilyenkor. Az adapter romlott el, így nincs szervó és az irányítás is borzalmas lett. Tudnátok nekem segíteni létszíves, hogy mi a teendő? Javítható esetleg az adapter valahogy? :(( :W :((

(#1237) iwu válasza titan971118 (#1236) üzenetére


iwu
addikt

szia,
leolvasod a paramétereit, és veszel egy másikat, meg ha kell, adaptert.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1238) TommiVercett


TommiVercett
csendes tag

Üdv, még új vagyok itt és csak picit témába vágóan kérdezném, hogy az normális dolog, hogy a Logitech G35 fülesre ami kb széria hibában szenved, nem adnak rá garanciális javítást vagy cserét?

2 hónapja vettem ezt az istenverte fülest, mert az elődje ami ugyan ilyen típus volt 3 év után eltört. Kb így:

2 hónap után pedig ez is elkezdett berepedezni, pedig alig volt alkalmam használni, soha nem ejtettem le stb:

El is küldtem a FixIt Hungary-nak GLS által, másfél-két hetet rágódtak rajta, majd ezt sikerült kiköpniük:

"Mechanikai sérülés, ez a típusú sérülés nem tartozik a garanciális szervizelés keretei közé."

Ez most komoly? Ahogy néztem nem vagyok egyedül ezzel a hibával és a FixIt-nek a csomagküldés elején az "Egyéb" hibakategória miatt jóvá is kellett hagynia a dolgot. Ott is linkeltem a képeket, leírtam mindent. Azt tessék.

Azért az is vicces, hogy ha beírom Google Képkeresőbe, hogy "G35 broken", akkor csak ez a hiba ömlik ki onnan kb ugyan olyan törésekkel, ugyan azon az illesztési ponton (és nem az autó típus-ról dob be összetört fotókat.)

Köszönöm Logitech...

[ Szerkesztve ]

(#1239) AceR81 válasza TommiVercett (#1238) üzenetére


AceR81
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna adni egy telefonszámot amin garanciális ügyintézést tudok elkövetni. Logitech g27el lenne problémám.

Olyannal találkoztatok hogy működés közben egyszer csak el kezd kalibrálni. Van hogy egymás után kétszer. És ma elkezdett rázni a kormányon lévő gombok körül a szálcsiszolt savi :(

A webes felületen nem tudtam se belépni az emailre meg nem reagálnak.

Előre is köszi!

(#1240) Frenky89 válasza AceR81 (#1239) üzenetére


Frenky89
őstag

Nab*ssz... :(((

(#1241) DVlad válasza AceR81 (#1239) üzenetére


DVlad
őstag

Ez nem játszik már? (#1207) DVlad

(#1242) Kuter válasza TommiVercett (#1238) üzenetére


Kuter
senior tag

Szia .
Szard le a fixitet.
Hívd fel a logitech supportot.Telefon szám:+36 177 74 853
Mond el hogy mi a problémád.Fognak kérni fényképeket a sérülésről ,meg szeriaszámot meg számlát garjegyet,és a Fixit által kiadott papírt a nem javitásról.
Édemes regisztrálni a logitech oldalán a termékedet gyorsabb ügyintézés miatt.
Ide fel is töltheded a garjegyet meg a számlát a regisztrál termékedhez.
Az ügyintézés kicsit hosszadalmas (nekem 1 hónap volt de megérte)
Töllem vagy háromszor kértek fényképeket a törésröl.
Nekem e G430 füles volt ami szinte úgyan ott tört el ahol neked.
Fixit ugyan úgy vissza dobta hogy nem garos.
De a logitech miután elintézödött minden küldöt egy vadi új dobozos fülest,a régit meg megtarthattam.
Ez most tötént kb 3 hete.
Ja a Fixitet lehúztam a supportnál hogy semmit nem ér. Nekem meg ráadásul össze is karcolták a tetejét ,és fölöslegesen van utaztatva a füles.
A supportosok kedvesek és segitőkészek voltak teljes mértekben,(szépen beszélj velűk)

Üdv Kuter

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1243) Kuter válasza AceR81 (#1239) üzenetére


Kuter
senior tag

Szia .
Regisztráld a termékedet.
emailra kb 1 hét mire válaszolnak ,de utána már szinte az össze emailra 24 órán belül reagálnak.
De te is jobban járnál ha telefonálnál nekik :+36 177 74 853.
Valoszínű hogy neked is el kell küldened a Fixithez,de sajnos ez a hivatalos úl.
Azok meg általában nem csinálnak semmit,ha vissza jőn akkor egyből hívd a supportot telefonon.
A többi meg már adja magát.

Üdv Kuter

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#1244) AceR81 válasza Kuter (#1243) üzenetére


AceR81
csendes tag

Köszönöm az infót hasznos volt!

Kiderült hogy az volt a baja a kormánynak hogy nem volt földelve a konnektor ahova be volt dugva a számítógép. Mivel a tápegysége a kormánynak nem földelt így a számítógépen (usb-n) keresztül földeli magát a kormány ami ugye nem teljesült az esetemben. A költözés óta szívatott ez a téma előtte nem volt ilyen bajom. Átdugtam egy földelt konnektorba és megjavult a csomag!

Köszönöm még egyszer a segítséget a logitech központnak és egy barátomnak!

[ Szerkesztve ]

(#1245) Stukker1987 válasza Kuter (#1243) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Egér nekem is volt a FIXIT-nél.

Nem volt hosszú az ügyintézés,de miért is lett volna amikor szinte semmi sem történt az egérrel...(magyarán nem javították a hibát ami miatt beküldtem)

Azután próbáltam tovább vinni az ügyet,de nem nagyon reagáltak a honlapos bejelentésre,tel számot meg nem találtam.

Mindezt úgy,hogy 3-4(G602 X2,G930,LX710) 20e feletti termékem van tőlük,tehát "hűséges" vásárlójuk vagyok.

Szeretem és minőséginek tartom a drágább termékeiket,de a garis ügyintézésük miatt legközelebb lehet már mást fogok választani.

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#1246) Mclaren.


Mclaren.
csendes tag

Sziasztok!

Nagy segítségre lenne szükségem, egy Logitech MOMO kormányom van.
Olyan hibám lenne vele, hogy beállításoknál a kormány fordulásnál csak a két végletett ismeri, vagy teljesen jobbra érzékeli vagy teljesen balra.
Logitechen nem találok normális drivert hozzá , egy régebbi driverel tudtam feltelepíteni így is hogy a beállításokba lássam a kormány elfordulást és a pedálok helyzetét.
Valaki tudna ebbe segíteni?

(#1247) javie


javie
csendes tag

Sziasztok! Van egy Logitech Z623 hangfalam. Egy ideje véres a torka, a potmétert tekergetve recseg, bár ez a kevésbé zavaró, mert az utóbbi pár napban teljesen meghalt a basszusom. Reménykedek, hogy valami valahol csak kontaktos, mert néha ha max hangerőre húzom visszajön, de ez így nem módszer. Bármi ötlet segítség, hogy ezt hova tudom elvinni? Bármi segítséget megköszönök! Annyit tudok, hogy Logitech szerviz nincs, csak cserél 3 éven belül, de ez már több mint 3 éves. Szóval gondban vagyok :O Természetesen fizetnék, hogy megjavuljon, tehát nem arra várok ötleteket, hogy ingyen csinálják meg :)

"Time is a flat circle!"

(#1248) VIPowER válasza javie (#1247) üzenetére


VIPowER
senior tag

Bármelyik elektronikai szerviz megjavítja Neked, nem értem a problémád. Vagy nem tudtad hogy vannak ilyenek?

(#1249) javie válasza VIPowER (#1248) üzenetére


javie
csendes tag

Esetleg tudnál ajánlani egy-kettőt? :) Nem igen vagyok tájékozott ilyen téren, csak random tudnék keresgélni a neten :)

Tény, a kérdés nem feltétlen a helyes topicba került, bocs.

"Time is a flat circle!"

(#1250) Bélaaaa válasza javie (#1249) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Javító emberke.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.