Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz

Hozzászólások

(#301) werszomjas válasza L1ZRRR (#300) üzenetére


werszomjas
őstag

Szinte minden logitech terméknél van szervizelés.

Egyébként bárhogy szidják a logitechet, azért én mégis csak azt olvasom, hogy sokaknak még manapság is küldenek vadi új csere terméket, a régi meg természetesen maradhat, és az 50%-os logitech kuponokat is szórják kifele, azért az is elég korrekt sztem :K

[ Szerkesztve ]

üdv

(#302) werszomjas


werszomjas
őstag

Ránéztem picit az apróra, tele van vadi új, 2év gyári garanciás, bontatlan G27-el, biztos vagyok benne, hogy majdnem mind kuponos, vagy csere termék :K

üdv

(#303) Vasinger! válasza werszomjas (#302) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

G27-et valóban még küldik és nem javítják. Kérdés, hogy miért csak azt. :F

(#304) LW


LW
őstag

Amióta elvitték semmi hír. Kézbesítve státusz, nem kapkodnak. :P

(#305) stickermajom


stickermajom
addikt

Az normális, hogy se az angol, se a magyar email support nem hajlandó válaszolni? :D

(#306) Vasinger! válasza stickermajom (#305) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ugyanez van nálam is. Lassan 1 hete. Azt hittem, hogy csak nálam.

Lehet, hogy sztrájkolnak :D

(#307) L1ZRRR válasza stickermajom (#305) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Tellon kell hívni őket, különb b@sznak vissza írni.

Egyébként határozottan kell beszélni, mert máshogy nem nagyon értik a dolgokat.

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#308) stickermajom válasza L1ZRRR (#307) üzenetére


stickermajom
addikt

Igen, ez lesz belőle.. Mondjuk elég elszomorító, hogy egy ilyen jó hírnevű cég, mint a Logitech még csak válaszra sem méltatja a vásárlóit. Ha a Kispiricsizmai Kovács Computer Kft. nem válaszolna, akkor azt mondom oké, de pont a Logitech..
Kirúgták az összes szakembert, akinek leesne, hogy ezzel csökkentik a vásárlóik számát?

(#309) Fancy-boy válasza stickermajom (#305) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ez azt jelenti, hogy egyszerre több ügyet is nyitottál, ugyanarra a problémára? Egyet itt-egyet ott?
Akkor ne csodálkozz, hogy le vannak terhelve. :)
Ők is emberek, egy ügyben, nyiss egyet, ha nem válaszolnak, telefon.

[ Szerkesztve ]

(#310) stickermajom válasza Fancy-boy (#309) üzenetére


stickermajom
addikt

Miután az angol support egy hétig nem volt képes válaszolni nyitottam egyet a magyar oldalon, hátha a hazaiak hajlandóak foglalkozni vele. Kétlem, hogy én okoznám a support minőségromlását a 2 ticketemmel.. :)

[ Szerkesztve ]

(#311) Fancy-boy válasza stickermajom (#310) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Persze, de ha sokan ezt csinálják...szóval kicsit sajnálom őket, mert valószínűleg nincs elég ember.
Telefonokat felkapkodni, aztán még írogatni az interneten.
Én a helyükben kicsit átalakítanám ezt az egészet.
Például egy problémával kapcsolatban, ne lehessen halomra nyitni az ügyeket.

(#312) DjOrfeus 2 válasza Fancy-boy (#311) üzenetére


DjOrfeus 2
csendes tag

hát elmondom vissza küldtem a fixitnek egy e book olvasót mert be eset a bekapcsoló gombja meg is javították kicserélték az alaplapot működött is tökéletesen csak elfelejtettek csavart rakni bele és eltörték a burkolat össze pata no kis pöckeit a hab a tortán a kijelzön meg keletkezett egy 1 cm es bazi mély karc is -felhívtam őket azt mondták küldjem vissza 4 ik hete szarakodok a fixitel és most örömömre tönkre ment a g930 az fülesem persze hogy hozzájuk küldi a kereskedő felhívtam őket és közöltem ha hozzá nyúl a fixit a fülesemhez beperelem őket felhívtam a logi Magyarországot is elpanaszoltam a problémámat azt mondták nyugodjak meg ha valami probléma adódik hívjam fel őket és megoldást találunk a probléma orvoslására mondtam nekik hogy sajnos nagyon kiszúrtak magukkal hogy a fixitel szóba által egyáltalán erre azt mondta a telefon másik felén a fiatalember hogy sajnos rájöttek ök is rengeteg a panaszuk a fixitre !
na de a remény hal meg utoljára : )))
ennyi azt Hiszem lassan ott tartok beperelem a Fixit kft t ezek kontárok :(((

(#313) Fancy-boy válasza DjOrfeus 2 (#312) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Na igen, a Logitech nem engedhetné meg magának, hogy ilyen céggel dolgoztasson.

(#314) LW válasza LW (#304) üzenetére


LW
őstag

Elküldve státusz, hamarosan kézhez kapom és remélem nem a falhoz b*om. :D

(#315) hhx


hhx
tag

Gyerekek... van egy Logitech M505-ös egerem, aminek a jobb egérgombja szarakodott, elküldtem a Fixitnek, aztán állítólag meg is csinálták... igen, ültek rajta majdnem 1 hónapot, aztán visszaküldték. Most ott tartok, hogy a bal egérgomb szarakodik. :DD Remélem az értelmi fogyatékos szerelő csak kicserélte a két mikrokapcsolót, és reménykedett abban, hogy nem veszem észre. Mielőtt elküldtem, a bal gombnak semmi baja nem volt. Most ott vagyok ahol a part szakad, a jobb tökéletes, a bal meg alig alig érzékel. Le a kalapommal ezelőtt a balf@sz szerviz előtt. Remélem észhez tér a Logitech, mert ez így nem állapot. Megint vissza fogom küldeni az egeret ennek a tetves cégnek, had örüljenek, és ezt addig csinál amíg meg nem javítják rendesen. :)

(#316) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ma sikerült megtudnom, hogy minek is számla az adott termékhez:

Számla nélkül csak és kizárólag akkor cseréltünk mindig is termékeket, ha a termékkódokból egyértelműen bizonyítható volt, hogy a termék még garanciás. Mivel a termékkódokból értelemszerűen a termék gyártási időpontját tudjuk csak kiolvasni, előfordulhat, hogy a vásárlás időpontja lényegesen később, akár 1 év múlva történt meg. Ezt ugyanakkor már csak egy számla tudja igazolni

(#317) LW válasza LW (#314) üzenetére


LW
őstag

Megkaptam az egeret, kipróbáltam, működik és a talkapon kívül nem sérült. Cserének jobban örültem volna (egyértelmű), de a lényeg, hogy használható.

(#318) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Szerintem nincs neki topikja, ezért írom ide, és inkább csak zavaró hardver szoftver általi meg nem értéséből adódik, de leírom, hátha:

Logitech M500 + Adobe reader, úgy hogy a görgő nagysebességő görgetés módban van=

Görgetek, majg megállítom, de a képen megy tovább a gördülés... töb oldalon keresztül akár a végéig... Akármit csinálok a csúszka megy tovább, ha visszagörgetek, akkor meg először le megy, majd vissza ugyanúgy csak felfele megállíthatatlanul....
Most így leírva, lehet, hogy kéne írnom az adobe-nak...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#319) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok!

Ha van egy garanciális billentyűzetem, 1 éves és az Usából van, akkor mi a menete a gariztatásnak?

Az a baja, hogy a "G" betű leesik, kiesik a helyéről, de vissza lehet tenni.

Nem tudom pontosabban leírni, mert ilyen hibával szeretném megvenni, ha tényleg cserélik a billentyűzetet.

Szerintetek:R?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#320) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

B.sszus, bár ne találtam volna meg ezt a topikot. K.rva pipa vagyok, mert vettem egy Performance MX egeret, ami valljuk be, egy rohadt drága cucc.
Egy hétig használtam, ez idő alatt kétszer merült le, pedig nem is játszottam és 30 napig is elvileg ki kéne bírnia. Szóval megállapíthatjuk, hogy gyárihibás. Ugye?

Ha szállítást is beleveszem, akkor 2hete nincs nalam és 3 hete vettem. Tegnap érdeklődtem, még el se kezdték tesztelni. Ha ezek után egy összebarmoltat kapok, tuti ideg leszek. Már így is az az érzésem, hogy vettem egy javított egeret teljes áron. Javaslat?
Mivel nem használatból ment tönkre hanem gyári hibás, ragaszkodhatok egy újhoz, nem elfogadva a javítást?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#321) L1ZRRR válasza V.Stryker (#320) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Az aksija szar akkor, elég lett volna azt elküldeni, mert ziher , hogy így babrálni fognak az egérrel is.

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#322) V.Stryker válasza L1ZRRR (#321) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem az aksi szar, mert próbáltam egy másikkal is. Azt is ugyanúgy leszívta.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#323) L1ZRRR válasza V.Stryker (#322) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Akkor passz... hát, ha mást nem, utazz ki angliába aztán ott gariztasd, ott cserélni fogják egyből, mert nem magyar mentalitás van :DD

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#324) V.Stryker válasza L1ZRRR (#323) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jó, mindjárt indulok! :)

Azért ezt az újra cserét szerintem meg fogom lovagolni, mivel habár a három napos cserébe nem fért bele, de a hiba jellege olyan, hogy pont 4-5 nap kellett hozzá, viszont a gyári hiba adott. Majd holnap felhívom még Logitech telefonos ügyfélszolgálatot.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#325) L1ZRRR válasza V.Stryker (#324) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Sok sikert sir Botondhoz ;] :DD

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#326) V.Stryker válasza L1ZRRR (#325) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hogy kihez? :U - Jah, megvan. :D

De azon is filózom, hogy elve ne-e írjak a fixit-nek ,hogy újjat küldjenek már akkor. :)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#327) L1ZRRR válasza V.Stryker (#326) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Próba cseresznye, ám ha nem jönne össze még mindig ott van a londoni út ;]

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#328) V.Stryker válasza L1ZRRR (#327) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Beléptem a fixithez, látom állapotváltozás van....Felfüggesztve...oka, Test..... Ezt értsem úgy, hogy tesztelés alatt van vagy mi a lószar?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#329) L1ZRRR válasza V.Stryker (#328) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Ja, nálam is... :(

Hát ha mást nem is akkor holnap próbálkozz be a tellefonon.

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#330) V.Stryker válasza L1ZRRR (#329) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, küldtem nekik emailt. Holnap hívom is a logitech-et, aztán meglátjuk.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#331) Fancy-boy válasza V.Stryker (#330) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ne hagyd magad. :D Elég gáz, hogy ennyi probléma van egy ilyen drága egérrel.
Ha nem duplaklikkel, akkor ez. :N

[ Szerkesztve ]

(#332) V.Stryker válasza L1ZRRR (#329) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, zajlanak a dolgok. Hívtam a Logitech-et is és Botond vette fel...baz ilyen nincs. :) De erről majd később..

Szóval ugye az a gond, hogy egy hét alatt kétszer ment le egyes töltöttségűre, tehát zabálta az energiát, miközben "akár 30 napig" is bírnia kéne. Kipróbáltam egy saját, ugyanakkora NiMH akkuval...azt is ugyanúgy. Megjegyzem, hogy semmi extrára nincs használva, játékra se és egy ismerősnek ugyanilyen van, az övé több, mint három hetet bír több használattal. Szóval nem tiszta az egérrel vmi.
Elküldtem a fixitnek és írtam nekik tegnap, hogy mivel a hiba olyan, hogy három nap alatt nem derülhetett ki, ezért szeretném ha egy újra cserélnék majd. Erre ma visszaír a csaj, hogy ő 19-e óta használja az egeret és egy töltöttségjelző aludt el csak, így ha nem merül le hirtelen két nap alatt, akkor visszaküldik. Én meg visszaírtam neki, hogy bakker 2 nap alatt háromból egy elaludt, az azt jelenti,hogy 2 nap alatt 30%-ot merül, így a gyár által megadott elméleti érték felét sem húzza, miről beszélünk?

Közben felhívtam most a Logitech-et hirtelen, Botond vette fel és kérem, tök normális volt. Elmondtam neki a sztorit, mondta, hogy hát igen, igazat ad nekem és azt kéri, hogy várjam meg a fixit hivatalos válaszát,hogy végül kicserélik-e vagy sem és ha nem akkor hívjam fel őket újra és akkor kitalálunk valamit, hogy mindenképp elégedett legyek.

Szóval itt tartunk most egy k.rva 20 rugós egérrel. :W

Ja, azt el se mondtam,hogy egy csütörtöki napon regisztráltam be az egeret, hétfőre vártam a futárt, de közben a páromnak közbe jött valami, így hétvégén átírtam a címet a munkahelyemre és emailen jeleztem a fixitnek, akik hétfő reggel írták,hogy oké rendben, de még adjam meg az rma számot. Megadtam. Délben hív a futár, hogy otthon van nálunk, jött az egérért. Kössz a k.rva rugalmasságot... :W Szerencsére melóhelyre is gls jár, így megoldottuk.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#333) V.Stryker válasza V.Stryker (#332) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Update:
Visszaírt a fixit, hogy ha egy-két napon belül még egy led elalszik, akkor cserélik az egeret.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#334) L1ZRRR válasza V.Stryker (#333) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Na, hát reméljük ....

Egyébként majd rá jönnek h ezzel a " javítással " nem érnek semmit se, vagy legalább is nem igazán vált be a dolog.. másrészről megértem őket, mert magyar országon rengetegen értek vissza velük. :U

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#335) kleinguru válasza L1ZRRR (#334) üzenetére


kleinguru
addikt

Ha szigorúbban vennék azt a részt, hogy törd szét ha gondja van, akkor részben nem kellene ilyen nehéz és gondot okozó legyen a dolog. Az ellenőrizhetőség végett pedig, ha beküldeted bevizsgálni, akkor másik rész is "megoldva" ha szerintük is rossz, akkor csere, különben nem.

Apple módra nem volna rossz, mert azért aki 20-50K-ért vesz logitech perifériákat, azok részéről indokolható is az elvárás:R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#336) DjOrfeus 2 válasza kleinguru (#335) üzenetére


DjOrfeus 2
csendes tag

na ja 50 000 volt a fülesem 2 év garal másfél évessen ahogy tettem fel egyik este a fejemre eltöröt a müanyag csak ugy ropsz elötte kb 2 hétig halottam hogy amikor teszem fell nyikorog megnéztem de semmit nem láttam rajta se repedést se semmit most fixitben van ök nyírták ki az e book olvasómat is vissza küldték össze karcolva eltörve csavarok nélkül bár működött : ))) csak hát nem igy kapták meg erre azt mondták visza kell küldeni 3 hétig vártam rá hogy elküldjenek egy mailt hogy nem lehet javitani csere a fülesemet kinyirják
Azt hiszem beperelek mindenki : )
logi nem tudom miért járatja le magát igy ...................

(#337) V.Stryker válasza kleinguru (#335) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Basszus, nem tudom dekódolni ezt a törd szét dolgot. Kicsit próbáld meg másképp leírni légyszi. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#338) kleinguru válasza V.Stryker (#337) üzenetére


kleinguru
addikt

Ha emlékeim nem csalnak, akkor anno az volt az eljárás, hogy szétverted kalapáccsal a rossz billentyűzetet, lefényképezted és küldték az újat:D

Tényleg érthetetlen volt:DDD

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#339) Fancy-boy válasza kleinguru (#338) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Azért nem érthetetlen. Így bizonyítottad feléjük, hogy nem trükközöl.
De volt, hogy nem is kellett széttörni, rögtön küldték az újat.

(#340) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na, ma beléptem a fixitre és: Állapot: Kész Termékcsere: Logitech Performance Mouse MX :DD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#341) Fancy-boy válasza V.Stryker (#340) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Botond biztos odaszólt nekik. :D

(#342) L1ZRRR válasza V.Stryker (#340) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

Botond tette amit tenni kellet. :DDD

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#343) V.Stryker válasza L1ZRRR (#342) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az ám. :) És ma meg is jött az új egér. :C
Az normális, hogy az eredeti garjegyemet, amit el kellett küldenem a rossz egérrel, azt nem küldték vissza? Csak egy hibajegyet kaptam, amit az oldalról én is ki tudtam volna nyomtatni. :U

Remélem ez is nem sz.r. Amikor ma délután öt fele bekapcsoltam, kettesen volt a háromból. Most meg mikor ide ültem, akkor meg már egyesen. :Y

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#344) Fancy-boy válasza V.Stryker (#343) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Majd bejáródik. :))

(#345) L1ZRRR válasza V.Stryker (#343) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

:DDD

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#346) maikee


maikee
csendes tag

sziasztok!

Nemrég meghibásodott a Logitech Z623-as hangfalrendszerem,recsegett a bekapcsoló gomb érintésre,és a hangerőszabályzó is.2 hete regisztráltam a Fixit oldalán,másnap már jött is a futár és elvitte.Tegnap kaptam vissza,apró karcolásokat fedeztem fel rajta,de jól működik.Kicsit már eljátszottam gondolatban azzal,mennyire jó lenne ha megtarthatnám,és küldenének még egyet,ahogy sok fórumozónál már olvastam,de sajna nem így lett.Mindenesetre korrekt a szerviz,jól megcsinálták bárkinek csak ajánlani tudom,a gls oldalán nyomon lehet a követni a csomagot,ha esetleg valaki nem tudná,mert a Fixit oldalán kicsit félrevezető a kiírás.

Üdv: Mike

(#347) V.Stryker válasza maikee (#346) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, már a magyar mentalitás előjött. :DDD Egyébként a karcok miatt, ha felhívot "Botondot", akkor szerintem kicseréltethetnéd egy újra...nyilván az plusz idő.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#348) L1ZRRR válasza V.Stryker (#347) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

+1 ;]

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#349) DjOrfeus 2


DjOrfeus 2
csendes tag

Sziasztok tegnap történt velem egy nagyon pozitív dolog megérkezett a Vadi ÚJ gari cserés G930 as fülesem.
másfél évesen eltört az egyik oldalán a fejhallgató tartó műanyag konzol.
valószínűleg Botond keze is benne van a dologban Utólag is Köszönöm neki !!!
tegnapelőtt megcsörgetem fixit et és mondták megérkezett a hibás füles posta fordultával küldik a újat : ))))
tegnap hívtak a vásárlás helyéről mehetek a fülesért megérkezett !
ez akkor +10 :)) ha nem gond,, voltak problémák fixit el de ezt Nagyon Korrektül Csinálták !
THX !

(#350) PuffySite


PuffySite
tag

Sziasztok!

Gondoltam leírom én is a tapasztalataimat. Vettem egy Logitech Performance Mouse MX-et és elég szarul jártam vele. A jobbra görgetés nem ment, majdnem ki kellett törni a görgőt, hogy észleje a változást, azt visszavittem Aqua-ba, akkor cserélték. A cserélt egeremen pedig a jobb gomb érzékenysége sokkal nagyobb volt mint a balé. Néha attól lenyomódott, hogy rajta volt a kezem. (lol)

Ekkor felhívtam a Logitechet, Botond vette fel és tök segítőkész volt. Mondta, hogy van ez a fixit oldal, regeljem be és elviszik szervizbe. Ezután utánaolvastam ennek a fixit dolognak és láttam, hogy nagyon oltja mindenki. Megint telefon, mondtam Botondnak, hogy félek beküldeni az egeret, mert csak szét fogják barmolni, meg nekem nincs 1 hónapom arra, hogy várjak 1 full új egér javítására. Megnyugtatott, hogy 1-2 hét alatt kész a dolog és ha nem leszek elégedett találunk valami megoldást a dologra.

Most ott tartunk, hogy a futárt 1 hete elvitte az egeret, a fixit oldalán az állapot még mindig elfogadva és ennyit tudok.. tök frankó. :/

Közben néztem, a GLS oldaláon ez van: 2013-02-27 14:58:00 05-Kiszállítva 35 MISKOLC gal gabor

Remélem mostmár összekapják magukat.

Amúgy ez a töltés dolog is gyanús nekem. 2 hét használat alatt 3x töltöttem, akkor ezek szerint az sem normális? :F

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.