Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz

Hozzászólások

(#1751) poli27 válasza Bal0924 (#1750) üzenetére


poli27
veterán

ugyanaz a kapcsoló van benne sztem :D

(#1752) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Van egy T650-es tapipadom és a kicsi fiam lelökte az asztalról, eltörött a tapi felület sarka (üveglap ahogy látom, szilánkos) szerintetek lehet ezt vhol javíttatni? Csak mert venni nem lehet már és használtat sem látok sehol itthon.

(#1753) Sir Gunar válasza m3gtr (#1739) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

(#1754) Bal0924


Bal0924
aktív tag

A Logitech Gaming Software hogyan lehet törölni, teljesen?

Mert leszedtem, és mikor újraindítottam a gépet, majd ismét feltelepítettem. Minden beállítás visszajött.

Lenne még 1 kérdésem.
Lehetséges, olyan, hogy csak a billentyűzet maradjon a Logitech Gaming Software listájában és az egeret kiszedni onnan, és mégis használom? (lehet kicsit bonyolult a kérdés..)

(#1755) kgergo89


kgergo89
tag

Sziasztok, MX Master egeremhez szeretnék új teflon talpakat, valakinek van infoja arrol honnan tudnék szerezni?

Support oldalon egyszerűen nem tudok rendelni, nem tudok beírni címet.

Köszi!

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1757) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Gyárilag milyen színű kapcsoló van a G703-ban? (kék vagy fehér)
Nem a kapcsoló ház. (fekete)
Akinek G703 van és szétszedte. Megtudná mondani?

Szétszedtem az egeret. Lehetséges hogy a működési hibát okozhatja az a papír, ami összeköti az alját a tetejével. (bocsi nem tudom a nevét)

(#1758) nyilasmisi


nyilasmisi
tag

Sziasztok!

Van sajnos egy olyan problémám, hogy egy Logitech C920-as webkamera pár napja óta olyat csinál, hogy nem ismeri fel a windows. 2 géppel is ugyan ezt csinálja. Fel se ismeri mint eszközt, csak a szokásos USB ki-be dugás zene hallatszik, semmi más. Elötte 5évig tökéletesen üzemelt.
Mit lehet ezzel kezdeni, van valakinek 5lete?
Elvinném javíttatni, tudja valaki hol van Logitech szervíz?
Újat venni lehetetlen jelenleg, gyereknek meg tanulnia kellene. :F :F :F
Köszönöm a segítséget előre is

(#1759) citkar


citkar
addikt

Üdv!
Ligitech MX performance egerhez keresek mikro kapcsolót. Omron D2F-01-t javasoltak, de ahonnan rendelnem, több vegzodese van. D2F-01L, D2F-01FL, D2F-01F-T .Valaki tudja mi a különbség, melyik lehet javasolt?

(#1760) gezatata


gezatata
aktív tag

Sziasztok!

Logitech Performance MX egerem burkolatából kitört egy darabka.
Van erre mód javítani vagy alkatrészt lehet beszerezni valahonnan?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#1761) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Egy általános kérdés.
Ha az egérrel van gond.
Pl. Dupla kattintás, a görgő hol görget, hol ellenkező irányba görget, mint amerre görgetném.

Milyen időközönként csinálná?
Akkor megszünne-e, mikor az eszközkezelőben letörlöm az egeret?

(#1762) abdulka1 válasza Bal0924 (#1761) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!
Nálam egy alapos belső tisztítás után szűnt meg az ilyen görgetési probléma. (alkohol és kontakt tisztító spray)

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#1763) Bal0924 válasza abdulka1 (#1762) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszi.
Legközelebb kipróbálom.

De megszűnnének a problémák, ha az egérrel lenne gond, hogyha az eszközkezelőből törlöm? (igen, nem)

(#1764) abdulka1 válasza Bal0924 (#1763) üzenetére


abdulka1
őstag

nem

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#1765) Bal0924 válasza abdulka1 (#1764) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Még ideiglenesen sem? kb 1 napig. mondjuk.

Ha nem, akkor 10000%, hogy a win10 miatt nem tudok rendesen használni az egeret és játszani játékokkal.

(#1766) abdulka1 válasza Bal0924 (#1765) üzenetére


abdulka1
őstag

Próbáld ki. Ha eltávolítás után újraindítod a gépet, úgyis telepít hozzá egy drivert a Win, és fogod tudni használni. Ha rendesen működik akkor jó eséllyel kiszűrted a hardver hibát.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#1767) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Helló
Segítsetek kérlek.
Új gép, új Win 10 pro, legfrissebb 2004 kiadás.
A gép ez "üzleti" gép, mindent faszául beállítottam , ráraktam ami kellett stb stb.
Egy bajom van. Használunk egy bevált Logitech M545-ös Egeret, amihez használom a gyári programját amivel személyre lehet szabni a gombokat. (weboldalukról a legfrissebb letöltve)

Namármost, az a bajom, hogy az egér plusz gombjai tök véletlen szerűen vagy működnek vagy nem. Ha elindítom a programot kézzel utána jó egy ideig aztán megint nem. De van hogy elindítanám a programját de az nem indul el csak tölt és tölt.
De olyan is van, hogy működnek a plusz gombok, de a gyári beállításon és nem azon amit én állítottam be.

Teljesen random az egész

Valami ötlet?
Köszönöm
Szabi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1768) z123456z


z123456z
senior tag

Sziasztok. G635 füles mikrofonja szórakozik, csatlakoztatás után egy-két percig működik, aztán valamiért már nem akar. G-hub és eszköz eltávolítva, újratelepítve, jelenség ugyanaz, minden usb csatlakozón. Tavaly őszi media Markt vásárlás. Mi a teendő? Mediába visszavinni, márkaszervíznek bejelenteni, esetleg közvetlenül a Logitechnek jelezni?
Köszönöm.

(#1769) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Sziasztok! z623 bal oldali hangszórója recseg már kb negyed hangerőn is. A potméter is recseg már persze, de az nem zavar.
Alaplapi és Asus Xonar hangkártyával is produkálja ezt. Kipróbáltam laptopon is, mondom hátha bezavarja valami a gépen, de ott se volt jó. :(
Hibás már a logi vagy mi lehet a gond? A választ köszi előre is.

(#1770) maross


maross
veterán

Üdv. Receivereket van esély emberi áron beszerezni valahol? G602 (500hz) receiver most kezd behalni, naponta már többször dobja a jelet minden usb porton.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1771) KugKristóf válasza Bélaaaa (#1003) üzenetére


KugKristóf
friss újonc

Szia nekem driving force gt mel van ez és mint kiderült mosfet hibás (motorvezérlő) valószínüleg neked os ez a baj

(#1772) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Sziasztok.

KERESNÉK szakit aki egy Logitech G500 egér bal oldali micro kapcsolóját ki tudná cserélni. Takarítás megoldotta egy időre de ismét duplán kattint. Teflon talp is kellene rá új ha már szét van kapva.

Ha magadra ismersz, privátban várom jelentkezésed.

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#1773) baboss


baboss
őstag

Egy valamit nem értek. :W
A kizárólagos szervize a Logitech-nek a FIXIT Hungary Kft
Csak egy USB aljzatot , (vagy panelt) kellene kicserélni.
"Tájékoztatjuk, hogy a miskolci FIXIT Hungary Kft. szervizbe küldött Logitech G635 termék javíthatatlansága, :F és annak készlethiánya miatt, :F cégünk helyettesítő termékcserét kínál fel.
A lent felsorolt termékek közül tud választani:
Logitech B910 HD Webcam 960-000684,
Logitech MX Anywhere 2S 910-005155
Logitech Ultrathin Keyboard Cover for iPad 920-004224,
Logitech Harmony Remote 650 915-000161"
Ha rossz a fülesem miért nem azok közül kínálnak fel más típust. Miért olyanokat amire semmi szükségem. :((( A neten rendelésre szinte bárhol lehet venni, [link] :K
A másik meg, hogy a felkínált termékek kb a felébe kerülnek mint amennyiért a fejhallgatót vettem. :Y
A megoldás, hogy külön kérni kell egy igazolást, hogy a termék javíthatatlan, ezzel az igazolással és az eredeti számlával már kicserélik, illetve le lehet vásárolni annál az üzletnél a fejhallgatót ahol vettem.
Erről a lehetőségről viszont sehol nincs tájékoztatás, pénzt nem adnak vissza.
"Várom válaszát a felajánlott termék elfogadásáról,vagy visszautasításáról"
Sajnos ez a második ilyen. Tavaly egy Logitech G633 -al jártam ugyan így.

[ Szerkesztve ]

(#1774) baboss válasza z123456z (#1768) üzenetére


baboss
őstag

logitech@hu.fixit-service.com
Szervizpont:
FIXIT Hungary Kft.
3526 Miskolc, Szentpéteri Kapu 80. | 1131 Budapest, Topolya út 4-8.

(#1775) poli27 válasza baboss (#1773) üzenetére


poli27
veterán

Intézd a logitech el a cserét, írd ezt meg nekik...

(#1776) baboss válasza poli27 (#1775) üzenetére


baboss
őstag

Nem tudok angolul.
Kaptam egy emailt, hogy futárral visszaküldik a terméket az igazolással és a számlával.
így már a BestMarkt- Kft -nál becserélik, vagy levásárolhatom majd.
Ez valakinek, kiknek biznisz a javíthatatlan termékeket végül megcsinálják és eladásra kerül a valamelyik hirdetési oldalon.

(#1777) poli27 válasza baboss (#1776) üzenetére


poli27
veterán

nem is kell angolul tudni van Magyar support...

(#1778) carr


carr
őstag

Szaisztok!
G29-el kapcsolatban írok. Ha nincsenek papírjaim a vásárlásról, akkor a garanciát S/N alapján tudom érvényesíteni? Angliából van a kormány, de a papírjait költözéskor elkavartam.
H3lP! :))
:R
Köszönöm

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#1779) calvin76 válasza carr (#1778) üzenetére


calvin76
tag

Szia,
én pont ma adtam le egy szerviz igényt (G pro headset). Az útmutatóban amit küldött a logi külön kiemelték, hogy a vásárlási számla kell, pl. a megrendelési igazolás sem elég.

(#1780) carr válasza calvin76 (#1779) üzenetére


carr
őstag

Köszönöm. :R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#1781) hhenry válasza carr (#1778) üzenetére


hhenry
őstag

Én S/N number alapján gariztattam (gond nélkül)

(#1782) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Anno beregeltem 3 terméket is , most gondoltam utána nézek még a gari időknek erre folyamat login loop-ot dob ez a sz@r.
felhnév jelszó rendben de megadás után enter és visszadob ujra és újra.
Írtam a support-nak de szerintem le se szarják... :W

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1783) Pro!Petya válasza Pro!Petya (#1782) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Jött válasz ma a Ticketemre!
Telepítsem újra a G HUB-ot , plusz útmutató a profil készítéshez. :DDD
Semmi köze a panaszomhoz.. :C

Ennyi volt nekem ez a trágya cég.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1784) KillHates


KillHates
nagyúr

Sziasztok! Hozza a Logitech a formáját úgy látszi a drága hardvereivel is. A Squadrons miatt elővettem a G940-et és sajnos szt tapasztaltam, ha rendesen rámarkolok, akkor sohat öbbé nem fogom elengedni, mert elkezdett ragadni a felülete a joystick-nek is és a tólóerő szabályozónak is. :O Azt szeretném kérdezni, hogy ezt a réteget mivel lehet lemosni? Mert így elég furcsa érzés használni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1785) calvin76 válasza KillHates (#1784) üzenetére


calvin76
tag

Pont ez nyaltam be én is anno a MS IntelliMouse-al. Alkohollal egész jól le lehet szedni, persze olcsó, műanyagos fogása lesz utána :(((

(#1786) KillHates válasza calvin76 (#1785) üzenetére


KillHates
nagyúr

"persze olcsó, műanyagos fogása lesz utána"
de legalább el bírod engedni :D
Sajnos ez valami más trutyival van "festve" mert az alkoholtól meg sem mozdul, viszont én már lassan beállok a gőzétől :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1787) Bélaaaa válasza KillHates (#1786) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Én is így jártam egy Wingman Force Proval. Uggyan ez a helyzet.
Nem találtam megoldást rá, tettem vissza a dobozába.

Nem is értem, miért kell ilyen szarral összekenni?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1788) KillHates válasza Bélaaaa (#1787) üzenetére


KillHates
nagyúr

Megtúrtam a tecsőt, és a TESCO-s körömlakklemosót ajánlják a legtöbb helyen.
Még nem gyűjtöttel lelkierőt hogy ezeket szétszedjem:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1789) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok!
Tavaly karácsonyra kapott tőlem asszony egy Logi Z533-at. Most költöztünk új lakásba, és összeállítva a pc-vel nem szól a bal oldali hangszóró. Ha átdugom a jobb bemenetbe van hang, így gondolom magával a bal oldali jack bemenettel lesz gonda mélyládán. Nyilván nem találom a számlát róla(....), javítható ez? Nem dobáltuk, az új lakásba is az eredeti dobozában érkezett, bubifóliába csomagolva.

(#1790) poli27 válasza KillHates (#1784) üzenetére


poli27
veterán

denaturált szesz ;)

(#1791) KillHates válasza poli27 (#1790) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm! :R :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1792) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Klasszikus görgős probléma lépett fel a G603-amnál, tehát folyamatosan görgetek lefelé és néha felugrik a scrollozás. Szeptemberben járt le a 2 év gari. Ahogy néztem YT-n házilag sem vészes, de érdekelt volna kb. mennyi a szakszerű javítás.
Van valakinek tapasztalata kb mibe fáj egy egérutaztatás + szerviz a miskolci Fixitnél?

Xbox GT: nozsolt

(#1793) carr válasza nofi (#1792) üzenetére


carr
őstag

Fektisztítót próbáltad?

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#1794) nofi válasza carr (#1793) üzenetére


nofi
őstag

Azt nem, de végül szétszedtem egy YT video alapján és egy apró papírfecnivel korrigáltam a görgő tengelyének fölösleges mozgását és azóta jó :R
A Fixit nem volt hajlandó árat mondani, pedig a legelterjedtebb Logitech egér hibáról van szó, fölöslegesen nem utaztatom át a fél országon és mondok le róla 2 hétig...

Xbox GT: nozsolt

(#1795) kizcar


kizcar
tag

Csáo Mindenki!

A hét éves Z906 om két szatellit hangszórója körülbelül egy éve különböző időpontban megadták magukat. Gondolom megsínylették a soksok bulikat.
Érdemes megjavíttatni őket?
Esetleg inkább vásároljak újakat?
Néztem újonan 70 dolcsiért lehet kapni egyet.
Mit javasoltok?

(#1796) mozesapo


mozesapo
tag

Le a kalappal a Logitech előtt. Eltört a G430 fülesem, persze javítva lett házilag 3d nyomtató által gyártott alkatrésszel :) , Alza mindenáron szervizbe akarta küldeni. A Logitech meg pár levélváltás után küldött egyet, most hozta az UPS Hollandiából. :C :C :C :C

(#1797) zopl válasza KillHates (#1784) üzenetére


zopl
csendes tag

A ragadós műanyagra van egy fura, de működő megoldásom:
Étkezési (kukorica) keményítővel kell átdörgölni a felületet. Szórsz a tenyeredbe és végigtaperolod, ahol ilyen. Aztán az egészet felporszívózni. Furán fehéres lesz a felület, meg néha meg kell ismételni, de nem lesz olyan nyálkás, ragadós többet.

(#1798) KillHates válasza zopl (#1797) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm a tippet! Ez tűnik eddig a legjobb ötletnek! 👍

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1799) redstar16


redstar16
tag

Sziasztok!

Van aki tudna segíteni garanciális ügyintézésben?
Vettem aprón egy G PRO X billentyűzetet és átvágott az eladó mert hibás az RGB rajta és jópár gombon nem működik a kék árnyalat.

T9400 World Record 2: http://bit.ly/bdryHP | Eladó cuccaim: http://bit.ly/3bpsfY | Megbízhatóságom: http://bit.ly/buSffu | Rule #1 of buying laptops: The best time to buy a laptop is always 6 months from now.

(#1800) ЯΞD válasza monchichi20 (#1731) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Szia! Nálam ugyan ez a helyzet. 70k volt a bill. (G910) és 2 hónappal a gari lejárta után vagy nem érzékel vagy duplán vagy pl lenyomom a "k"-t és megjelenik 4-15db egyszerre... A logi nem segített. Vagyis, hogy küldjem el a fixit-hez és kérjek ajánlatot.
De én kész vagyok már csak azért is mert 70millió leütést garantálnak a switchekre. Szerintem nem túlzás ha azt mondom összesen nem volt lenyomva nem, hogy egy kapcsoló.
Mindig is minden perifériám logi volt. De a G 502-nek szar a görgője, a g633-nak bal oldali RGB világításánál elment a kék szín. A G440-es egérpadnak elvált a felső rétege (ezt mondjuk cserélték pont tegnap hozta az UPS.) A Z623-om még hibátlan hála égnek :)

Egy ideje kontakt spray-el fújogatok be a kapcsolóknak amik épp xarakodnak és kb 2 hónapig megint jók. De vicces, hogy egy szutyok membrános 5k-s bill 10 évig is bill. Amit meg arra terveznek, hogy húúú de milyen jó legyen, jó ha kibírja a garanciás időt.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.