Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) growler válasza ubyegon2 (#497) üzenetére


growler
őstag

Transmageddon: [link]

(#502) ubyegon2 válasza Dave™ (#500) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi, ezeket a példákat megnézegetem majd, ha a hülye FF miatt nem csontozom ki addig a gépet. Tényleg nem úszom meg a Vivaldi felrakását......ebbe a FF-be is szinte csak a scrollbar érdekel, dehát semmilyen kieg. nem működik! :W

A rengetek kiírásban nem is vettem észre a javasolt módot, de amit írtál az tényleg működött, gyanús is volt elsőre, hogy 750mega 4sec alatt kész lett. Jó is a video viszont mégse fogom megúszni, mert ahová fel kéne töltenem streamelni, az ugyanúgy elkezdi a konvertálást. Piszok lassú és emiatt próbálom kiváltani azzal, hogy megcsinálom desktopon inkább és úgy rakom fel.

AMD alatt is támogatott valamilyen szinten a VAAPI, de nem tudom mennyire.

Ja, AMD egyaránt támogatja a vaapi-t és a vdpau-t, így talán egyik se az igazi.

Ha van Intel GPU-d a CPU-ban szerintem azt is tudja használni.

HP 8570p-ben Intel-es a GPU, megpróbálom majd oda átrakva a fájlt, talán még így is gyorsabb lenne mobil SSD-vel.....

No majd kiderül és még akár a Firefoxot is javíthatják addig. :)

(#503) ubyegon2 válasza growler (#501) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Transmageddon :Y Azt hittem valami game-t javasolsz. :N Erről nem hallottam még, biztosan ffmpeg frontend, legalábbis remélem.

Megnézem ezt is, hirtelen azonnal jó lehet, de tényleg úgy látszik ezekre a feladatokra célszerű lenne a CLI-s módszerekben elmélyülni.

Neked is köszi a tippet! ;)

(#504) growler válasza ubyegon2 (#503) üzenetére


growler
őstag

Firefox-ra próbáld meg: about:config
xpinstall.signatures.required -> false
Firefox újraindítása

(#505) ubyegon2 válasza growler (#504) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ez de király köszi! :R Már tegnap gondoltam, hogy átnézem a Firefoxos topikot, de fene gondolta, hogy ilyen egyszerű a megoldás. Már megérte, hogy ezt a konvertálós dolgot megkérdeztem! Egy csapással két légy. ;]

Tökéletesen visszajött mind a 4 kiegészítő és működik a scrollbar is! Sajna a Vivaldi felfedezése megint csúszik akkor.....

[ Szerkesztve ]

(#506) lev258 válasza growler (#504) üzenetére


lev258
veterán

Remélem ezt csak ideiglenesen használjátok.
Valójában véletlenül elszúrtak valamit, ami már javítás alatt van. [link]
A kommentek között írnak normálisabb alternatív megoldásról, mert ez így elég drasztikus és a biztonságot is veszélyezteti.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#507) Rimuru válasza lev258 (#506) üzenetére


Rimuru
veterán

Plusz akinek a studies be van kapcsolva az megkapja a javitast.
Nekem pl tegnap du jott elo a problema (gondolom ekkor futott le egy sync), bekapcsoltam a studies-t es este megkaptam a hotfixet.

Vigyázat, csalok!

(#508) ubyegon2 válasza Rimuru (#507) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Mivel most nincs időm a Látóasszony topikra, megkérdezném, mi a fene az a studies?

ez lenne:

A tanulmányoshoz este raktam pipát, de semmi........

Nem szóltam, most megnéztem xpinstall.signatures.required -> true-val és már működik az összes eddigi kieg!

:R mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#509) Rimuru válasza ubyegon2 (#508) üzenetére


Rimuru
veterán

Igen az lenne, egyebkent itt tudod megnezni mik futnak epp nalad: about:studies

Vigyázat, csalok!

(#510) ubyegon2 válasza Rimuru (#509) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi! Ezek az about: akármik a kedvenceim amúgy, az mennyire hihetően hangzik, hogy megnézni tényleg meg tudtam, de egy örökös home user nokedlinek nagyon sokatmondóak ezek! :DDD

A másodikat éppen értem, de csak az aktuális eset miatt......

Azzal nyugtatgatom magam, hogy az 1000 különböző about: - okat nem is kéne folyamatosan nézegetnem.....vagy igen? :P

Ja amúgy van egy befejezett xpi-s valami is............

De boldog vagyok ettől.... elmehetne a búbánatos ragyába ez a FF is.

[ Szerkesztve ]

(#511) Sonja válasza ubyegon2 (#497) üzenetére


Sonja
veterán

Használd az FF Multi Converter programot. Ez egy GUI-t ad végülis az ffmpeg-hez. Én is ezt használom konvertálásra. :) Vannak beépített "sablonok" is, de magad is létrehozhatsz. Láthatod benne, hogy milyen paramétereket ad meg az ffmpeg-nek.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#512) ubyegon2 válasza Sonja (#511) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

No ez egy jó átmeneti megoldás GUI huszároknak, köszönöm neked is! :R

Valamiért a Transmaggedon nekem nem is csinált semmit, hiába néztem terminalban, mi hiányzik neki.....

FF Multi tetszik, mert úgy látom kiírja az alkalmazandó parancsokat is, így akár gyakorolhatnám is terminalból.
De egyelőre talán ezzel lenne jobb kezdenem valóban. ;)

(#513) Frawly válasza ubyegon2 (#499) üzenetére


Frawly
veterán

Az összes linuxos médiakonvertáló progi 90%-a ffmpeg-nek, 10%-a a mencodernek vagy gstreamernek a frontendje.

Ahogy nézem, nálad nem a vaapi-val van a baj, hanem a videód valami gányolt anyag, amit át akarsz konvertálni. Nem szabványos a B frame kiosztása. Gondolom valami torrent oldalról összeszedett hulladék, húzz le egy normálisabb verziót.

Az MPEG4 formátum sem mond semmit. Milyen konténertípusba akarsz milyen codec-et tenni? Mert pl. a Xvid is MPEG4, meg az x264 is MPEG4, meg az 265 is MPEG4 alá tartozik. Ezért kéne eldönteni mit akarsz. Meg ne csak az ffmpeg kimenetét add meg, hanem a teljes parancsot is, hogy lássuk milyen kapcsolókkal hívtad meg.

[ Szerkesztve ]

(#514) Frawly válasza Dave™ (#496) üzenetére


Frawly
veterán

Igazad van, ez a legjobb javaslat, mert ha eleve a Manjaro KDE van fent az adott gépen, akkor az Okular azon alapból telepítve van, és nem kell feltenni semmilyen plusz progit. Mégis csak egy Qt-s DE-hez a saját Qt-s pdf/ebook-olvasó progija való.

Mint írtam, lapozáseffektet egyik sem fog tudni Linux alatt, olyan kár is keresni. Windows alatt is szerintem csak annak a konkrét bazar-proginak volt a specifikuma. Nem szabad ilyen feature-ökhöz túlzottan ragaszkodni.

El kell fogadni, hogy Linux alatt más progik vannak. Adott feladatot lehet nem is lehet 1-etlen, windowsos verziónak megfelelő progival megcsinálni, hanem kell hozzá 2 másik alkalmazás, és egész máshogy kell szétbontani a munkafolyamatokat a windowsos munkamenethez képest. Aki Linuxra áll át, az nem csak egyszerűen OS-t vált, hanem egy másik IT világban találja magát teljesen, amiben minden más. Ezt nem értik meg sokan, főleg a kezdők, hogy Linux alatt dobni kell teljesen a windowsos berögződéseket.

(#515) Frawly válasza ubyegon2 (#510) üzenetére


Frawly
veterán

Nincs ezzel baj, aktív a hotfix nálad, ami javítja ezt a signing hibát. Próbáld időről-időre újraindítani a böngészőt, és próbáld újraengedélyezni a letiltott addonokat. Előbb-utóbb mennie kellene.

(#516) ubyegon2 válasza Frawly (#513) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Annyit tudok, hogy ez egy régebbi film, persze valami gányolt akármi, no és én ezt töltöttem volna fel kérésre az openload-ra. Az meg qrva lassan kódolja át mp4-be, ezen akartam gyorsítani, mert ma már minden azonnal kell nekem is természetesen. ;]

Én annyit tudok ezekről a kodekekről, hogy tök hülye vagyok hozzá, mkv-ről tudtam, hogy konténer, így bármi lehet benne, de ha az mp4 is ilyen öszvér valami, akkor a fene ott egye meg. Lehet, hogy jóval hamarabb végez az online konverter, mint én. ;]

De végül is az ffmpeg meg annak a frontendje múködött, de már kezdem érteni, miért konvertálta ugyanúgy az online felület az mp4-et, mintha nem is az lenne már általam! :U

Sajna ezeken pikk-pakk túl akarok lenni, ezért nem fogok soha annyit bíbelődni vele, hogy átlássam jobban.....galád egy dolog, de ez van mégis. :B

Igazából, ha tudnám, milyen kódolású mp4 kéne annak a nyamvadt oldalnak, ill már több oldalnak, akkor ki is tudnám talán választani a kimenetet a programban, de nem tudom, mire vágynak ezek az online oldalak. Mármint a reklámbevételen kívül. ;]

(#515) Frawly

Már meggyógyult a FF, tudtam jól dolgozni rajta, rohadt idegesítő tudott lenni, hogy elment az összes kieg.

[ Szerkesztve ]

(#517) Frawly válasza ubyegon2 (#516) üzenetére


Frawly
veterán

De az, hogy mp4, az még csak konténerformátum, mint a zip, rar, stb. Azt kéne megnézni, hogy az openloadon milyen codecet használnak a fent lévő videók, tölts le egyet, és nézd meg mpv-vel, SMPlayerrel, VLC-vel, vagy ffplay-el, hogy milyen codecet és konténert használ. Az mp4 konténerben lehet divx (MPEG4 Part2), de lehet x264 is (MPEG4 Part 10), de a szabvány szerint MPEG1-et és MPEG2-őt is bele lehet tenni.

A filmnél meg nem az számít, hogy milyen régi, lehet 1939-es is, hanem aki a videófájlt létrehozta, az hogy állította be a kódolást, milyen progival csinálta. Sajnos egy-két feltöltő elég nagy gányolásokat tud csinálni, nem szabványos codecbeállítással, mint a te esetedben, hogy egy I index/kulcsframe-hez túl sok B frame tartozik. Ezt 1-2 encoder meg decoder megeszi, de nem az összes. Valószínű az openload is azért konvertálja át olyan lassan a videót, mert nehezen emészti meg azt a nem szabvány, gányolt kódolású videót, amivel meg akarod etetni. Ilyenkor annak örülj, hogy ha lassan is, megcsinálja valami nézhető minőségre, le tudod nyomni a torkán.

Még az is lehet, hogy már most is jó codec-ben van, csak a konténerformátumot kell kicserélni, ahhoz nem kell kitömöríteni + átkódolni a videót, az ffmpeg csak átteszi egy másik konténerformátumba.

A szabványos codec-profilokat érdemes betartani, normális progival (mint az FFmpeg) konvertálni a cuccot, mert úgy lejátszák a hardveres VAAPI, stb. dekóderek is. A szabványon kívüli megoldásokat viszont nem, és akkor a CPU-nak kell izzadnia vele, ha egyáltalán a fogadó oldalon le tudják játszani, ami lejátszóprogitól is függ.

(#518) ubyegon2 válasza Frawly (#517) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi a részletekbe menő magyarázatot, úgy általánosságban tudom én, hogy vannak ezek, csak a részletekkel nem vagyok tisztában. Elég ritkán kell filmeket konvertálnom, így egy egyszerű módszert találva azt elmentem, hogy ha legközelebb is kéne, tudjam mit érdemes csinálni.

A filmnél meg nem az számít, hogy milyen régi, lehet 1939-es is, hanem aki a videófájlt létrehozta, az hogy állította be a kódolást, milyen progival csinálta.

Nem maga a film volt régi, hanem maga a release. :D Tényleg elég gány lehet, mert minap csináltam egy tök új feltöltéssel ugyanezt a procedúrát és sokkal gyorsabban ment az online konverz.

Igazából amiatt célszerű lenne kiókumulálnom, hogyan lehet jól tömöríteni, mert az alternatív feltöltő oldal csak mp4-ben engedi a feltöltést, nem konvertál, viszont semmilyen részlet nincs leírva, így fel kéne készülnöm rá, hogy legközelebb oda kell feltöltenem, ha segítséget kérnek tőlem ebben.

CPU-t maxon használja a konverz, biztosan nem használ vaapi-t, mind a 4 mag 100-on fut szinte, de a fogadó oldalon mindig jó volt eddig, amit felraktam.

Amiket most itt javasoltatok nekem, azzal már simán megoldom, amit kell, szóval a topik tökéletesen funkcionál! ;] Köszi nektek a helpet.

(#519) herdsman12


herdsman12
őstag

Keresek valami jól működő PDF readert, a keresés és színes kiemelés, esetleg könyvjelző funkció fontos lenne.

(#520) Frawly válasza herdsman12 (#519) üzenetére


Frawly
veterán

Okular tudja az opensource progik közül, a repókban is benne szokott lenni minden disztrónál. Esetleg Foxit Reader, annak van linuxos verziója, és az is tudja, de az zárt forráskodú progi, neked kell beszerezni.

Keresni pdf-ben mindegyik pdf reader tud. Ez a kiemelés olyan, amit csak a GUI-sok közül 1-2 tud.

(#521) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg Linux Mint 19.1 Cinnamon fut a pc-men.
Sajnos szükségem van a Microsoft office 365 proplus programra.

Tudnátok olyan emulátort ajánlani ami tutira megbirkózik a feladattal.(már ha létezik ilyen)
Az sem baj ha nem free, de azért jobban örülnék neki.

Köszönöm.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#522) Rimuru válasza hódmaci (#521) üzenetére


Rimuru
veterán

A bongeszoben mukodo office eszkozok nem elegek?

Egyebkent wine van.

Vigyázat, csalok!

(#523) hódmaci válasza Rimuru (#522) üzenetére


hódmaci
senior tag

Sajnos kell offline is dolgoznom.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#524) Dave™ válasza hódmaci (#523) üzenetére


Dave™
nagyúr

Csinálj egy Windows virtuális gépet és telepítsd az alá, sajnos ez az egyetlen tökéletesen működő megoldás (meg a dual boot persze).

(#525) hódmaci válasza Dave™ (#524) üzenetére


hódmaci
senior tag

Sajnos akkor ez marad. :U

:)

[ Szerkesztve ]

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#526) Dave™ válasza hódmaci (#525) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha legalább egy középkategóriás géped van, szinte észre sem venni a virtuális gépet. Kirakod az egyik virtuális asztalra, benyomod a teljes képernyős módot és hadd szóljon. Egyedül a W10 ~40-50GB-os helyigénye ami necces, de az SSD árak is sokat estek.

(#527) hódmaci válasza Dave™ (#526) üzenetére


hódmaci
senior tag

Szerintem a laptop majd minden része bírná, kivéve a memória az csak 4gb

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#528) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy tudtok-e olyan Króm verzióról, amit egy docker image-ből tudok letölteni és használni.
Vagyis sudo kizárva.
Egy nodejs projectnek lenne rá szüksége. Chromium nem jó. :N

A deb, vagy rpm csomagokat le tudom tölteni, de nem tudom telepíteni. Esetleg ki lehet valahogy csomagolni őket, és futtatni?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#529) Sonja válasza Bici (#528) üzenetére


Sonja
veterán

Chrome Docker

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#530) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
BD50 filmet szeretnék lejátszani. tudtok valamit ajánlani?
Linux mint 19.1

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#531) Rimuru válasza hódmaci (#530) üzenetére


Rimuru
veterán

VLC vagy mpv ha megfelel a cli is (vagy + smplayer hozza).

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#532) vlesi69


vlesi69
senior tag

Sziasztok! Vettem egy laptopot Asus, Endless OS 3 van rajta. Ez is Linux lenne? A további kérdésem, nekem megfelel mert csak netezek filmet nézünk rajta amire kell elég, de a legutóbbi frissítés óta bekapcsoláskor van hogy be jön elsőre de van mikor csak második harmadik bekapcsolásra van kép. Köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#533) #10034944


#10034944
törölt tag

Sziasztok!

Linuxon melyik programmal lehet megjeleníteni a biosban látható feszültségeket?

(#534) NeoPampalini válasza #10034944 (#533) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Telepíteni kell az lm-sensors csomagot, meg egy tetszőleges grafikus felületet mellé, pl. Conky, Gkrellm.

(#535) NeoPampalini válasza vlesi69 (#532) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Igen, Linux alapú. A nincs kép az csak a login képernyőtől értendő, vagy már boot során sem látni semmit?

(#536) #10034944 válasza NeoPampalini (#534) üzenetére


#10034944
törölt tag

Van olyan ami nem a lm-sensors használja?

(#537) NeoPampalini válasza #10034944 (#536) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Passz. Miért, baj van vele?

Van még a hardinfo nevű cucc, az GUI, de szerintem abban ilyesmi nincs, vagy csak én nem emlékszem rá.

(#538) #10034944 válasza NeoPampalini (#537) üzenetére


#10034944
törölt tag

Igen:
amdgpu-pci-0600
Adapter: PCI adapter
vddgfx: N/A
vddnb: N/A
temp1: +34.0°C
Alaplapot is valami ISA lapként kezeli 5vsb-3vsb 5v 12v nincs, amit mutat az káosz:
nct6779-isa-0290
Adapter: ISA adapter
Vcore: +0.42 V (min = +0.00 V, max = +1.74 V)
in1: +0.30 V (min = +0.00 V, max = +0.00 V) ALARM
AVCC: +3.44 V (min = +2.98 V, max = +3.63 V)
+3.3V: +3.44 V (min = +2.98 V, max = +3.63 V)
in4: +1.85 V (min = +0.00 V, max = +0.00 V) ALARM
in5: +1.09 V (min = +0.00 V, max = +0.00 V) ALARM
in6: +0.31 V (min = +0.00 V, max = +0.00 V) ALARM
3VSB: +3.41 V (min = +2.98 V, max = +3.63 V)
Vbat: +3.23 V (min = +2.70 V, max = +3.63 V)
in9: +0.00 V (min = +0.00 V, max = +0.00 V)
in10: +0.23 V (min = +0.00 V, max = +0.00 V) ALARM
in11: +1.06 V (min = +0.00 V, max = +0.00 V) ALARM
in12: +1.66 V (min = +0.00 V, max = +0.00 V) ALARM
in13: +1.04 V (min = +0.00 V, max = +0.00 V) ALARM
in14: +1.78 V (min = +0.00 V, max = +0.00 V) ALARM

(#539) NeoPampalini válasza #10034944 (#538) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

CPU-X ? (A windows-os CPU-Z linux-os megfelelője)

Innen letölthető a portable verzió

(#540) vlesi69 válasza NeoPampalini (#535) üzenetére


vlesi69
senior tag

Bekapcsolom van hogy elsőre be jön minden, de van mikor csak az Endless felírat bejön és utána sötét marad a képernyő. Két három ki és bekapcsolás után minden rendbe és használható, és néha egy egy pár másodperces fagyás. Még egy kérdés. Ez egy Asus Vivobook 17, Intel Pentium N5000 proci, 4 gb ddr4 ram, 256 gb ssd, melyik Linux verziót lenne jó rátenni?

(#541) #10034944 válasza NeoPampalini (#539) üzenetére


#10034944
törölt tag

Hardinfo is lm-sensor értékeit használja. Cpu-x jónak tűnik, köszönöm a segítséget!

(#542) growler válasza #10034944 (#533) üzenetére


growler
őstag

sudo dmidecode
Parancsnak elég hosszú a kimenete, de mutatja a Memory és a Processor
feszültségeket is.

(#543) NeoPampalini válasza growler (#542) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Na jó, de a kollégának GUI kell. :D

(#544) ubyegon2 válasza growler (#542) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Lehet azért ezt szűrni is, például ha a memória infók kellenek akkor:

sudo dmidecode -t 5 -t 6 -t 16 -t 17

A Example:2) Different DMI types used in dmidecode command fejezet táblázata felsorolja a lehetséges opciókat innen.

Viszont a kolléga kérdése gondolom nem a standard értékekre vonatkozik, márpedig a változó értékeket a sensors mutatja.

Én GUI-huszár vagyok, de a rendszerinfók esetén kizárólag nem GUI-s módszereket használok, itt nincs helye GUI-nak, mivel esetenként ő maga használ erőforrásokat és ez egy csak bootolt rendszernél akár jelentősen megváltoztathatja a lényeget.

No de először ki kéne találni, mire gondol pontosan a kérdező, mert így ez a Látóasszonyok topikjának illetékességi területe. :D

Meg ugye ha Linuxot használva is Wint akar látni, nincs mit tenni! :N

[ Szerkesztve ]

(#545) #10034944 válasza ubyegon2 (#544) üzenetére


#10034944
törölt tag

Az alap feszültségeket: vcore, mem, 3.3, 5, 12. Lm-sensors (1:3.4.0-4) nem jó [link] Conky, Gkrellm, hardinfo csak gui és lm-sensors használnak.
"Meg ugye ha Linuxot használva is Wint akar látni, nincs mit tenni!"
Nem a gui-val van bajom hanem a tartalommal [link]
én mindenre nyitott vagyok.

(#546) growler válasza #10034944 (#545) üzenetére


growler
őstag

sudo dmidecode -t Memory

Nálam ezt mutatja: (Valószínű ez a valós érték)
Configured Clock Speed: 2400 MHz
Minimum Voltage: 1.2 V
Maximum Voltage: 1.2 V
Configured Voltage: 1.2 V

sudo dmidecode -t Processor

Version: Intel(R) Core(TM) i5-8600 CPU @ 3.10GHz
Voltage: 0.9 V
Ha a BIOS-ban nézem meg, ott azt mutatja hogy 1.080 V
Valószínű ez utóbbi a valós érték.

[ Szerkesztve ]

(#547) Cyrin


Cyrin
addikt

Veszélyes hibát találtak az egyik legnépszerűbbb ingyenes és nyílt forráskódú médialejátszóban, a VLC-ben

már megint, kb egy-két hónapja volt biztonsági probléma vele, akkor mindenkinek azt javasolták minél előbb frissítsen 3.0.7-re. most folyt köv.

azért az ubuntu LTS megmaradt a "biztonságos" 3.0.4-nél azóta is...

(#548) lev258 válasza Cyrin (#547) üzenetére


lev258
veterán

Mondjuk amit találtam, az alapján valami megpiszkált videót kellene megnézni vele a támadáshoz.
Az előző hibánál meg talán valami megpiszkált playlist-et.
Nálam marad továbbra is, verziótól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#549) togvau


togvau
senior tag

Milyen fájl szintű titkosítási cucc van linuxra, ami vindózra is van és jó? Most partició titkosítást használok, (veracrypt), ami gyors, és mind2 tudja, de jó lenne ha nem kéne particiók közt rakosgatni, meg egyiken van hely másikon nincs, stb...

EncFS van mind2-re, de a vindózos encfsmp rohadt lassú.

hitler, sztálin, micro usb

(#550) Rimuru válasza Cyrin (#547) üzenetére


Rimuru
veterán

Tehát már Ubuntu alatt is biztonságos. :)
[link]
Megint nagyobb a füstje mint a lángja.

togvau: pedig veracrypt tűnik a legjobbnak.

Vigyázat, csalok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.