Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Vladi #17730 üzenetére

    Ha bambanő még járna ide most olyan fejmosást kapnál tőle... de olyat. Ez az osztjónapot az ő esetében úgy nézett ki - mesélte többször is - hogy vasárnap éjszaka a zemhármon zúzott pestre, mert hétfőn 7-kor a szervernek mennie kell. osztjónapot... igen.

    És? Nem azért kapja a fizetését szerinted? Más a saját szakterületén olyan kényelmesen él, jaj sírva ne fakadjak már. Én 25 év hadbogárkodásom alatt jóval többet szoptam, és? Ki kényszerített, hogy azt csináljam?
    Bambano amúgy is balfasz, mert VGA cserekor simán elfelejtett, hogy a systemd átírja az eth0-t és persze szídja Pottert, nem saját magát, mert tudta, hogy az fog történni..........szóval ennyit a rencergizdákról.

    Amúgy ezt a fejmosás dolgot nem értem.....mert Bambano valami fejmosó vagy rettegni kéne tőle vagy mi a szart magyarázol most? Tényleg néha olyan érzésem van, hogy valami fordított világból irogattok néhányan. :U

    Tényleg nem vagyok politikus, bár páran már anyázás helyett mondták, hogy annak is jó lennék. Viszont most már Te is belekavarodtál, mint majom a házicérnába, bár talán érted, miket írsz, én már nem annyira.

    Marad az, hogy van systemd és évek óta van, hiába nyekeregtek, kolléga szerint én osztom két csoportra a társaságot ebben, hát qrvára jó megfigyelő ő is. Szóval ez van és már szerintem mindenki unja a nyekergést, menjetek el Bambanovel a Nagyedőn abba a sörözóbe és srjatok egymás kedvére. Minden nyekergőt odahívhatsz, mert simán elfértek egy asztalnál. Ne aggódjatok, nem fogok arra járni, épp most jöttem vissza BP-re. :D

    A qrvára nem egységes szabványokról meg tényleg ne vitázzunk, mert láthatóan pont annyira fogalmad sincs róla, mint nekem. Hiába fursz-faragsz bölcsész diplomával magadnak, sajnos ők azt hiszik valóban mindent tudnak, de a példa mutatja, hogy nagyon mégse, :P

    [ Szerkesztve ]

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki - Látóasszony topikot visszakaphatnám?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés