Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#442) paolinho válasza jagr68 (#441) üzenetére


paolinho
őstag

Én speciel berendeltem már még két helyről üvegfóliát rá, de jó tudni, hogy - noha nem túl olcsón - de lehet kapni olyat is, amelyik a széleken is tart.

Más. Még mindig nem hagyott nyugodni ez az India dolog, így, ahogy hazaértem, csináltam ismét egy TWRP mentés a jelenlegi tuti beállításokkal, és óvatosan visszaváltottam India-régióra. Nem piszkáltam benne semmit, de folyamatosan vissza-visszaellenőriztem a dolgot. Semmi gebasz. Aztán egyszer megjelenik egy Biztonsági helyek hozzáadása üzenet, amit próbáltam eltakarítani, és hopp, megint ott voltam, hogy nem zárt vissza a képernyő. :F Na ennek fele sem tréfa, elkezdtem kutatni a Beállítások-ban.

Egy szónak is száz a vége, lehet, hogy tegnap is ezzel bénáztam, ugyanis a Beállítások - Ujjlenyomat és biztonság - Smart Lock menüjében megtaláltam az okot. A Megbízható helyek közé "beügyeskedtem" az Otthont, és így itthon már nem zárt le a teló. Szóval nem India a hibás, hanem én voltam pancser. :W Úgy hogy marad az India-régió, hisz annyi jó hátérképet ad a sok kínai vacak helyett. :DD Próbáljátok ki, szerintem érdemes!


Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.