Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123) axioma válasza Brave_86 (#122) üzenetére


axioma
veterán

Ha a cel az, hogy a maradobol mielobb felvehesd a penzt, akkor megoszthatod akar most is, par honap 150 Ft szamlavezetest fogsz bukni, DE egyuttal a regit felmondhatod, onnantol 90. napon megkapod a penzt (mig normalisan majus vegen kezdodne a 2 honap kiutalasi idoszak). Kerdezz ra azert 411-81-81-en, de tudtommal ha a 90 nap felmondasi ido alatt van meg a 4 ev, tehat te mar utana kapod meg, akkor mar kerheted az alltam fenntartasa melletti felmondast. Ha esetleg nem, akkor apr.1. mondhatod fel, de ennek kicsi az eselye (otp-nek olyanja van, aminel a kiutalasi ido vegen lesz 48 honap, nem hiszem hogy a felmondas mashogy szamitana - nyilvan a 30 napos gyorsitott eseten se lehet elobb penzed, csak 1%-kal kevesebb.
A masik szerzodesre viszont aprilis elott ne tolj be nagy penzeket, mert arra 7,5% lesz "csak" az alltam (bar azt akar 240e Ft-ra is megkaphatod, ha a kozeljovoben kiveszed azt is, me'g boven jobb mint barmi lekotes). Amit apr.1. utan fizetsz be, az mar a kovetkezo ugyfelevedre van, az termeszetesen a "normalis" 30%-os lesz (a masik is csak a 3. es 4. negyedeves szabaly miatt nem).
Remelem erthetoen irtam, ha valami nem vilagos, kerdezz nyugodtan vissza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.