Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38101) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Kérnék egy nagy pirospontot coki73 fórumtársnak, akitől egy 4850-est vettem, és nagyon korrekt partnernek bizonyult!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#38102) Gbogyo


Gbogyo
csendes tag

Piros pont:r34l -nek : http://hardverapro.hu/apro/galaxy_geforce_9600gt_512mb_ddr3_pci-e/hsz_1-50.html a korrekt üzletért

GuGu

(#38103) MastR


MastR
tag

Nagy piros jár Becache kollégának, ezért a prociért! Gyors, pontos, korrekt eladó!

(#38104) Gbogyo


Gbogyo
csendes tag

Piros pont [Domike84]-nek [ezért] a korrekt és pontos üzletért...

[ Szerkesztve ]

GuGu

(#38105) Gbogyo


Gbogyo
csendes tag

Szintén, nagy piros paca [grafnak] [ezért] a korrekt üzletért, pontosságért, nagyon szuper emberke...! :DD

GuGu

(#38106) drunk


drunk
csendes tag

Pirospont jár tibibi -nek a vásárlásért. Eee pc

ftp.atw.hu jelszo: lajcsikoka azonosító:lajcsi port alap. KOKAAAAAAA

(#38107) Gbogyo


Gbogyo
csendes tag

Absoluthe korrekt tag [shteer], [ebben] az ügyletben való korrekt eggyütt mükődésért......PIROS pont :C

GuGu

(#38108) aneda


aneda
aktív tag

Kérnék egy pirosat animatrix11 kollégának a kiváló E7400 bizniszért!

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#38109) aimettirlz


aimettirlz
tag

Feketepontot kérek zbence kollégának támadó stílusa, nem korrekt hozzáállása miatt és konkrétan azért mert aki nem tud számolni azzal NEM ÉRDEMES üzletelni!!! :(((

Bizonyíték: ***

Privát üzenetet NE hozz nyilvánosságra a másik fél beleegyezése nélkül! :(((

[ Módosította: Thrawn ]

® aimeTTi atticuS ™

(#38110) Gbogyo


Gbogyo
csendes tag

Piros pontot adok janbynak :) ebben a biznicben való korrekt részvételéért.... :C

[ Szerkesztve ]

GuGu

(#38111) tkesy


tkesy
őstag

.

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

.

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#38112) damdadam


damdadam
tag

gaben23 kolléga megérdemel egy piros pontot ezért az üzletért!Korrekt,pontos eladó! :K :K

Ha egy cápa a tenyeredből eszik...........az enni fog a lábadból is!!

(#38113) nihil


nihil
tag

Egyrészt a 700 Wattos HiPro-ért Jár a GROXE PIROS Janoska26-nak

Másrészt a Sempron félkonfig-ért jár egy másik PIROS, szintén Janoska26-nak.

:R

[ Szerkesztve ]

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#38114) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

SEMTEX ph tagnak hatalmas a nagy piros ATI 4850-ért :R

[ Szerkesztve ]

(#38115) pilu01


pilu01
senior tag

Wild_BOY kollegának piros ezért a boltért!

Pontosan, a megbeszélt helyen, és ídőben, az előre lebeszélt árút kaptam!

PH nyelven, különösen ajánlott! :R

(#38116) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Egy piros pötty mehet Gabi123 kollégának ezért a prociért. Köszönetneki!

Egy pirosat pedig Bandit barátomnak is kijár, ezekért az alkatrészekért:

FSP ATX-350PNF
Gigabyte GA-M52L-S3P
AMD Athlon64 X2 7450 AM2 OEM
Arctic Cooling Alpine 64 PWM
Kingmax 2GB DDR2 800MHz CL5
Sapphire HD4350 256MB DDR2 LP
Seagate 160GB 7200rpm 8MB Barracuda SATA-II (7200.12)
Corsair 3x2GB DDR3 1600MHz CL9 XMS3 (TR3X6G1600C9)
Coolermaster Hyper N520

:R

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#38117) egon111


egon111
csendes tag

Piros pont 5teve a laptopért, és a gyors üzletért.

(#38118) wep


wep
tag

Piros pont radeer85 kollégának ezért a csereüzletért, postán ment a lebonyolítása. Megbízható, korrekt üzletfél.

(#38119) Janoska26 válasza nihil (#38113) üzenetére


Janoska26
addikt

0 nihil 0 kollégának kérnékszépen pirosat ezért.

És 0 nihil 0 kollégának kérnékszépen pirosat ezért korrekt megbízható emberke, remélem még lesz dolgom vele :R :C

(#38120) kooc


kooc
tag

Pirospontot kérnék aya kollégának ezért az üzletért. Jó áru, jó áron, korrektül bonyolítva.

(#38121) vargapdavid


vargapdavid
tag

Megy a d!sCm4st3r Úrnak ezért az üzletért!! Köszönöm és így tovább!! :C :))

(#38122) lujo10


lujo10
aktív tag

Egy nagy pirost :)) kérek Spookcapt kollégának ezért az üzletért. Megbízható, rugalmas üzleti partner, csak ajánlani tudom.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#38123) MM


MM
őstag

Pirospontot kérek ClioRS kollégának ezért az üzletért.

(#38124) Reiko


Reiko
tag

Jár a piros pont gianni_82 kollégának a korrekt és gyors üzletért! :R

(#38125) Tim82


Tim82
nagyúr

Hito fórumtársnak kérek egy pozitív értékelést az 1.8" HDD külső házért. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38126) hito válasza Tim82 (#38125) üzenetére


hito
nagyúr

Kérek egy verespontot tim82 kollegának a sikeres üzletért. Pontos, korrekt, szimpatikus üzletfél :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#38127) Lacos(te)


Lacos(te)
csendes tag

sziasztok!Én is egy akkora piros pontot szeretnék adni kerinagy-nak a gyors és korrekt üzletért, de leginkább a korrekt árú Zotac GTX275-ért!Az előreutalás is rendbe volt, abszolút megbízható üzletember!

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezem. Az evéstől elálmosodom. Az élet szép.

(#38128) Lacos(te)


Lacos(te)
csendes tag

[A korrekt Asrock SuperComputerért]Wild_BOYnagyon korrekt, megbízható, mindenkinek csak ajánlani tudom!Kérnék neki egy nagy pirosat!

Az alvástól megéhezem. Az evéstől elálmosodom. Az élet szép.

(#38129) RedWing


RedWing
aktív tag

dunaj007 kollégának kérnék egy pirosat! Pontos, korrekt vevő. :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#38130) knajf


knajf
senior tag

Szeretnék kérni egy pirospontot zsivla0 fórumtársunknak EZÉRTa bizniszért, valamit kiemelném pontosságát, ár-rugalmasságát és kedvességét! :R

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#38131) pschio


pschio
őstag

ismét piros pontot kell adjak boba6-nek. ez nem az első és határozottan nem az utolsó. :DD

köszi a fasza toshiba laptopot.
a giga egeret
a tápot
az rfid-es hdd keretet
a ventiket
az x48-as giga lapot.
es az 500-as hitachi hdd-t

lehet kihagytam pár dolgot :DDD

a link a csemegebolthoz

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#38132) HANDO88


HANDO88
senior tag

Egy pirospont Fr3eWar kollégának a winchester üzletért

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#38133) hito


hito
nagyúr

Brumesz kollega is megérdemli a pirosat, pontos, rendes, rokonszenves bicnicmen. Köszönöm a Leadtek GTS250-et, hibátlan a portéka :R

Sajnos a terméklinket nem találtam.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#38134) emre


emre
veterán

Egy pirospontot szeretnék adni audi100td forumtársnak. Ezért az üzletért.

Köszönöm!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38135) brumesz


brumesz
aktív tag

hito
- nak is jár a pirospont a gyors, pontos üzletkötésért

a hirdetés linkje nincs meg sajnos, mert töröltem... :(
egy Leadtek GTS250 512MB GDDR3

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#38136) DeadMeat


DeadMeat
veterán

ígyvanferi megérdemel egy óriás pirosat,megvásárolta nekem a cs:s-t steamről,ismeretlenül.Igyaz nem nagy összeg,de nagyon jó érzés tudni,hogy vannak még ilyen emberek :R

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#38137) ifalien


ifalien
csendes tag

[lfoxmulder89]piros pontot ajánlok a megbizható uriembernek. Ajánlom bátran korekt megbizható és tartja a szavát. :R

[ Szerkesztve ]

(#38138) éN79


éN79
addikt

lancer77-nek ezért az üzletért maximálisan jár a pirospont, ezúton is ismét köszönöm a lehetőséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#38139) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok! Szeretnék egy nagy pirosat Lacos(te) kollegának ezért az üzletért. Korrekt vevő volt.

(#38140) Becache


Becache
csendes tag

Pirospontot adok Eliotnak a pontos, korrekt, megbízható gépvásárlás -ért.

(#38141) csirkés11


csirkés11
tag

Jár a piros pont users kollegának, másodszor is korrekt üzletet kötöttünk, megbízható partner csak ajánlani tudom.
üzlet

(#38142) Reiko


Reiko
tag

Egy piros szálljon halandonak a gyors üzletért!

(#38143) naksys


naksys
senior tag

Nagy piros pont apóka-nak ezért az üzletért! :R

[ Szerkesztve ]

(#38144) Agony válasza dime27 (#36571) üzenetére


Agony
aktív tag

Fekete pont Ősembernek!

Egy OCZ 2x2Gb Flex II 1150Mhz-es memória szettet rendeltem tőle a November 16-i rendeléssel. Megjött a visszaigazoló e-mail, hátra dőltem és vártam a csomagot. Eltelt a 1,5 - 2 hét amit igért szállitásra, de semmi. Mivel már a vásárláskor felvettem MSN-re próbáltam ott elérni de semmi válasz, na sebaj várok. Pár nap múlva láttam neki kiirva msn-en hogy elküldte a postát. De jó gondoltam, holnap már be is szerelhetem, hát nem igy lett.
Úgy voltam biztos a jó magyar posta, majd talán holnap... Hát ekkor se jött! Irtam neki SMS-t hogy küldje el a csomagszámot, mert lehet elkeverték és utánanéznék. Semmi válasz.
Próbáltam hivni telefonon ami külön tetszett, mert foglalt volt a telefonja, egy perc múlva újrahivtam már nem volt foglalt de nem is vette fel. Négy nap alatt próbáltam kb 8-10x hivni, de egyszer se vette fel, de még csak vissza se hivott. Irtam e-mail-t a rambazár-os emailjére, de irtam a rambazár topicba is... se kép, se hang!
Ma végre sikerült utolérni MSN-en, mire kiderül hogy nem is kapott ilyen ramot, nem is postázta nekem sem... tehát egy hónapig vártam a semmire!

Csak azt nem értem, miért nem lehetett ezt már két héttel ezelőtt is jelezni egy mailben, vagy csupán csak felvenni a telefont.
Külön vicces lett volna ha nem az utánvétet választom, hanem előre utalok...

Lehet hogy nekem volt pechem vele, de ilyen gyenge szervezéssel, és "ügyfélkapcsolattal" még életemben nem találkoztam. Remélem másnak több szerencséje lesz.

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#38145) radeer85


radeer85
csendes tag

Piros pont wep-nek. Korrekt, tisztességes üzletfél. :R

[ Szerkesztve ]

"Sz@rok a bíróságra!"

(#38146) apóka válasza naksys (#38143) üzenetére


apóka
aktív tag

naksys-nak jár a nagy piros pont. Igazán gyors és jól szervezett üzletet bonyolítottunk le. Ő volt a hardver.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#38147) prmcsk


prmcsk
addikt

Pirosat követelek 04ahgy "druszámnak", mert ahogy ő üzletel, nem boltol úgy senki...És innen merítettem a boltolásunk egyik alanyát...

Mégegyszer... :R

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#38148) users


users
tag

Nagy piros pont jár csirkés11 forumtársnak a nagylelküségért mert kétszeri részletre oda adta a cuccot köszönöm mégegyszer örök hála! Remélem özletelünk még valamikor! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#38149) Shady313 válasza Shady313 (#37750) üzenetére


Shady313
aktív tag

Válasz az előző hozzászólásomra:

Íme a link a procihoz, a pirospont jár audigy-nek! :R

(#38150) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Pirospont emre kollégának ezért az üzletért: egérke.

Korrekt, gyors vevő. Ajánlom! :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.