- weiss: Pant* rant
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Gurulunk, WAZE?!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja a trendeket...
- hcl: Vízóra :D (okosóra számlap)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
Elsőnek olvasd el, és nézd meg fut-e a msmsgs.exe. : [link] és [link] Másodiknak :
Internet Explorer
Az új internetes kiterjesztések, azaz a dinamikus csatolású függvénytár, a wininet.dll lehetővé teszi, hogy a webböngészők IPv6-kompatibilis webkiszolgálókat érjenek el. Például a Microsoft Internet Explorer a wininet.dll segítségével kapcsolódik a webkiszolgálókhoz és jeleníti meg a weboldalakat. Az Internet Explorer az IPv6 segítségével tölti le a weboldalakat, ha az URL-címben megadott webkiszolgáló nevét kérő DNS (Domain Name System) lekérdezés egy IPv6-címet eredményez.
Namost, ha csökkentett módban és kikapcsolt rendszervisszaállítással! sem csinálja meg az irtást a sweeper, akkor még mindig kipróbálhatsz egy másik irtót(Ad-Aware, Spybot SD) és nemtom milyen vírusirtód van, azok is kell hogy lássák már az újabb adatbázisokkal. Vagy legrosszabb esetben megcsinálhatod, hogy a két felső link cikkjeiben írt fájlokra rákeresel, felírod, és csökentettben, kikapcsolt rendszervisszaállítással törlöd te magad. Nagyjából leírom hogy milyen fájlokat keress, és ha vannak azokat töröld.
msvol.tlb
ld****.tmp
ncompat.tlb
interf.tlb
mssearchnet.exe
nvctrl.exe
mscornet.exe
hp***.tmp
ts.ico
ot.ico
ioctrl.dll
svchosts.dll
C:\Windows\System\1024
C:\Windows\System32\1024
sajnos ezeket egyesével meg kell keresni a xp keresőjével, rejtetteket is keres beállítással, és egyesével törölni.
Ha megvan, akkor törölni kell azt a registryből, ami a
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\explorer\run alatt van ''wininet.dll'' = ''dfrgsrv.exe'' bejegyzést.
Utána le kéne futtatni mégegyszer a Sweepert, illetve az Ad-Aware-t, és utána újraindítani.
Ha a fenti fájlokat letörlöd, a registry bejegyzést kiszeded, akkor elvileg nem jöhetne vissza, és a sweeper sem jelezne, mert akkor visszaállna az eredeti wininet.dll.
Ha még mindig nem okés, akkor továbbgondoljuk. De nem győzöm hangsúlyozni a rendszervisszaállítás kikapcsolását.
[Szerkesztve]
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- weiss: Pant* rant
- Bittorrent topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Fujifilm X
- Gitáros topic
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - NYÁRI AKCIÓ!
- Sea of Thieves Premium Edition és Egyéb Játékkulcsok.
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Bomba ár! Dell Latitude E5450 - i5-5GEN I 8GB I 500GB I 14"FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- LG 77G4 - 77" OLED evo - 4K 144Hz 0.1ms - MLA - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- Új és régi konzolok Okosítása/Softmodoloása, és Szoftveres szintű javítása - RÉSZLETEK A LEÍRÁSBAN
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest