Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) alázógyík válasza faragojof (#15700) üzenetére


alázógyík
őstag

:R

(#15702) george11 válasza faragojof (#15700) üzenetére


george11
senior tag

Ezt ajánlom figyelmedbe :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#15703) GrandeP


GrandeP
őstag

Ilyenkor mindig fáj, h nekünk fizika órán, általában 10-15 oldalt kellett gépelni, és semmi más... [link]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15704) alázógyík válasza GrandeP (#15703) üzenetére


alázógyík
őstag

Nem is jártál be fizika órára. ;] :DDD

(#15705) GrandeP válasza DeltaPower (#15696) üzenetére


GrandeP
őstag

Most ezt a számot, kb naponta bekülditek ide.... de miért? :F :U
Kb tavalyi, de valamiért most jött be a köztudatba és tek -el hozzák össze!
Amúgy magyar az előadó, és ez a száma majdnem ugyanaz, de nem tek-tek van hanem mezara... ezzel "jobban" hangzik...
[link]

(#15704) alázógyík

Pont ezért, mert mindig csak írni akart a tanár..
Soha nem felejtem el a töri érettségit, megyek a tanárhoz, köszönök leülök, mondom mit húztam, rám néz...
"Magát én tanítottam?" :F :U

:DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15706) alázógyík válasza GrandeP (#15705) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez teljesen ugyanaz... :F
Micsoda kreativitás?!?!

(#15705) GrandeP

Persze, mert törire se jártál be. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15707) GrandeP válasza alázógyík (#15706) üzenetére


GrandeP
őstag

Egyébként tudod mi a nagy szégyen? :U

Egy nagy takarító cég van nálunk, és egy ált sulis rajztanár és meg egy középsulis magyarnyelv tanár is dolgozik náluk, meg jó ár volt osztálytárs.. bár azokon nem csodálkozok

És beszélgettem egyikkel, és nem azért csinálja mert h molesztálta a gyerekeket, hanem mert 8 órában van, nincs semmi felelősség, nem verik meg, nincs nyomás stb stb, meg mert 800 ft-os órabérben nyomja, szemben tanári fizetéssel....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15708) Chaser válasza GrandeP (#15684) üzenetére


Chaser
titán

Nyilván olyanok, akiknek lesz a gép:) Nem itt veszik, itt érdeklődnek milyet vegyenek mert van rá XYZ keret, általában pénz nem számít jeligére...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15709) bartucc válasza GrandeP (#15707) üzenetére


bartucc
addikt

Ez a gáz, hogy már a takarítói állást is szívesebben vállalja, értelmes, akár jó képességű ember, mint a gyerekekkel való foglalkozást. :U

Egyébként Deltapower szerintem erre gondolt. Nem kell meglepődni, a magyar rádiók, és diszkók is legalább 2-3 hónappal mindig el vannak maradva.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#15710) bsh válasza bartucc (#15709) üzenetére


bsh
őstag

nem vagy te egy kicsit fáziskésésben? :DDD

(#15711) GrandeP


GrandeP
őstag

áááá.... buhhh. ;]

Amúgy aki kitalálta ezt a retardált pocakos reklámot az activiánál, azt felkötném és közben lőném... jobann idegesít mint az "apu kezdődik"!

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15712) bartucc válasza bsh (#15710) üzenetére


bartucc
addikt

A reakcióidőm egy karácsonyfáéval vetekszik ;] :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#15713) M_o_g_y_i válasza bartucc (#15712) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Van időd, az még 3 hónap... :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#15714) daninet válasza george11 (#15702) üzenetére


daninet
veterán

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15715) bartucc válasza M_o_g_y_i (#15713) üzenetére


bartucc
addikt

Még az előzőnél tartok. :( :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#15716) csaszi72 válasza daninet (#15714) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Vespa hello

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#15717) daninet válasza csaszi72 (#15716) üzenetére


daninet
veterán

Galó tetőre vágja a Ducatit :DDD :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15718) csaszi72 válasza daninet (#15717) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:DDD
cégnél ha valakit leplezetten akarunk leparasztozni akkor: akciós a rotakapa a Teszkóban szüveggel tesszük.

Villidzs Grand Turizmó :R

PH gép: Dzsordzsi adja lemezfelni, Pé a drájver, MOGYI adná a lámpákat,
:D

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#15719) alázógyík


alázógyík
őstag

Egyéni elbírálás státusza lobog fejem felett az egyéni avatar kérdés körében. :D

(#15720) daninet válasza alázógyík (#15719) üzenetére


daninet
veterán

na milett.. multkor meg még én voltam a buzi, hogy egyéni avatarom van, ezek szerint mindenki beáll buzulni? :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15721) bsh válasza alázógyík (#15719) üzenetére


bsh
őstag

ez most valami divat lett, mint a műbőr jakó? :F
és melyikteké lesz a szivárványzászlós avatar? ;]

dikk, most nézem, hogy én is őstag lettem :Y

[ Szerkesztve ]

(#15722) csaszi72 válasza daninet (#15720) üzenetére


csaszi72
aktív tag

én még csak leszek, tanonc vagyok a troll PH képzőben.
:DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#15723) GrandeP válasza bsh (#15721) üzenetére


GrandeP
őstag

:DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15724) alázógyík válasza bsh (#15721) üzenetére


alázógyík
őstag

Irány az egyéni avatar totyik, és csatlakozhatsz a szivárványos klubhoz. :DDD

(#15725) bsh válasza alázógyík (#15724) üzenetére


bsh
őstag

jó, de félek kissé a beavatási szertartástól :DDD

(#15726) alázógyík válasza daninet (#15720) üzenetére


alázógyík
őstag

A kiscsákód, akinek a fején egy sárga alsógatya/pelenka van, és a kezében egy barbie ház, az szerinted kőkemény heteros? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15727) aXXon válasza daninet (#15720) üzenetére


aXXon
senior tag

Mondjuk ezzel az avatarral ne csodálkozz, ha lebuziznak :DDD ;]

Nagyon rég keresett valaki itt postaládát, azt hiszem talán akom volt, jelentem megtaláltam az ideálist:

[link]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#15728) GrandeP válasza alázógyík (#15726) üzenetére


GrandeP
őstag

És, bár én nem vagyok rassszista, de sztem ez dzsippó, aki épp ellopta valakinek egy játékát...
Még a szeme is olyan sanda.. :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15729) bsh válasza alázógyík (#15726) üzenetére


bsh
őstag

(#15730) alázógyík


alázógyík
őstag

aXXon, nagyPéé, bsh : :DD :C ;]

(#15731) bsh


bsh
őstag

e e

[ Szerkesztve ]

(#15732) george11 válasza alázógyík (#15724) üzenetére


george11
senior tag

az holvanaz? :DDD kérek én is, de kb akkor kapok majd, amikor Grandepén@sz :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#15733) Ramius


Ramius
őstag

Nagypének minek az avatar? Valakinek odaszól egy velőset, és már el is veszik. Hát érdemes ezért szenvedni vele? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#15734) daninet válasza alázógyík (#15726) üzenetére


daninet
veterán

enyim se ilyen volt de ezt engedték. majd te is indítasz izom tiborral és a szerkesztés végére átengednek neked egy vézna buzit :P

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15735) GrandeP válasza Ramius (#15733) üzenetére


GrandeP
őstag

Me mé ne? Jó kis fiu vagyok.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#15736) aXXon válasza daninet (#15734) üzenetére


aXXon
senior tag

Naaaaaah, legalább hasonlítani fog rá :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#15737) csaszi72 válasza aXXon (#15736) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ha jól emlékszem NAGYPÉ nem vékony........ :D

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#15738) daninet válasza GrandeP (#15735) üzenetére


daninet
veterán

nem mondták még, hogy a ph kedvence rang helyett neked egy újat kéne létrehozni? csak mer nem szeretnek :DD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15739) aXXon válasza csaszi72 (#15737) üzenetére


aXXon
senior tag

Nagypé olyan mint egy boiler, de nem Gyíkuszról volt szó? :U Most döntsük, hogy ma ki alázunk :DDD

Tegnap én voltam soron a Justin Bieberes kámingáuttal :DD Ma kell egy kis visszavágó ;] :P

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#15740) Ramius válasza aXXon (#15736) üzenetére


Ramius
őstag

Te most nyíltan lebuziztad a gyíkot? Deköcsög :D
Nem félsz, hogy rád uszítja grandét? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#15741) bartucc válasza aXXon (#15739) üzenetére


bartucc
addikt

Hát, megérzésem szerint ezekért most te leszel alázva, és nem csak térdelés lesz. ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#15742) george11 válasza Ramius (#15740) üzenetére


george11
senior tag

"Nem félsz, hogy rád uszítja grandét? :D"

Igazából az a célja, de ezt már végképp nem meri bevallani :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#15743) aXXon válasza bartucc (#15741) üzenetére


aXXon
senior tag

A tegnapi után bevállalom a másságot, mert akinek Justin Bieber zenéje bejön, nyilván nem lehet más, csak buzi, ez nem kérdéses.

Még a tagadó időszakban vagyok, de lassan felnyílik a szemem :DDD ;] :P

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#15744) aXXon válasza george11 (#15742) üzenetére


aXXon
senior tag

Hát igaz, ami igaz, már elég régen vágyom, hogy hozzám bújjon :B :C

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#15745) csaszi72 válasza bartucc (#15741) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Múlt évben emlékszem aXXon egy kerépárral és tubus vazelinnel akart jönni NAGYPÉ-vel a PH ivótalálkozóra.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#15746) bartucc válasza csaszi72 (#15745) üzenetére


bartucc
addikt

Gondolom rózsaszín tricikli, üléscső nélkül, csak üléscső. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#15747) aXXon válasza csaszi72 (#15745) üzenetére


aXXon
senior tag

Arra gondolsz, amikor full allergiás voltam és rásegítettem egy kis tubákkal, majd ezután az orromból is vazelin folyt? :DD Ilyenre emlékszem ;) Még az orrlikamba is betudta volna dugni, annyira folyt a cucc belőle... Meg a szememből, szerintem még a fülemből is :C :Y

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#15748) bsh


bsh
őstag

na elég a buzulásból!
e e e

(#15749) george11 válasza bsh (#15748) üzenetére


george11
senior tag

Az első az csak és kizárólag ipari alkalmazásra való :Y :Y :Y

e

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#15750) csaszi72 válasza bsh (#15748) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:Y
Vizible a niple

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.