Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) vikcsi válasza DeltaPower (#8249) üzenetére


vikcsi
aktív tag

1,1ghz tualatin cpu, 512mb ram, 30gb hdd, 16mb vga :) , dvd rom, akksi talán fél órás, nagyon szép állapot.
Nem tudom mennyit lehetne érte kérni, de biztos nem ár alatt adom, most is csak netre megy kivett akksival...

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#8252) DeltaPower válasza vikcsi (#8251) üzenetére


DeltaPower
őstag

fél órás aksi sajnos kicsit kevés, de majd utánanézek így mennyit érhet.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8253) tibibi


tibibi
őstag

1gb ddr2 1066 ram eladó érdekel valakit?

(#8254) Chaser


Chaser
titán

Eladó dolgok:

7db 80 eres p-ata 2 csatlakozós kábel + 2db 40 eres, vegyes színekben, némelyik gyűröttes de működik...500ft egyben

90-100cm-es p-ata kábel sárga, nem gyűrött 400ft

90-100cm-es p-ata csőkábel vantec, a vezetékek réz sodronnyal bevonva a sodrony meg egy átlátszó gumicsőben...600ft

1m-es bontatlan sata kábel...400ft

soros port kivezetés..200ft

új CF híd dobozában...500ft

hdd alá szerelhető 1 ventis hűtő, molexről megy...300ft

2db 1m körüli fekete tápkábel 250ft/db

2db 1m körüli USB-nyomtató/modem/scanner/stb kábel bontatlan, fehér, 250t/db

svhs-video kábel 1m-es 200ft

scart-svhs+hang kábel 1.2m körüli 200ft

1db 12-es venti alá való új, csomagolt porszűrő...300ft

4db 10/100-as LAN kártya 1ütt 1.5k, vagy 500ft/db

2db dvi-hdmi átalakító 700ft/db

2 csomag GB laphoz adott 2 sata+1 p-ata kábel bontatlan, 500ft/csomag

2x512MB corsair pár év garis mizsei kiskerbe, 4k
vagy 1x2GB kingmax kb 2-3 hónapos 1 év gari hozzám 10k..mind1ik jószág tuningos

Delta 160W SFX P4 táp , nem halk :N, de 80% hatásfokú ...2k

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8255) Chaser


Chaser
titán

Kötegelő, 100db/csomag, 20cm, piros...500ft/csomag, 5db-tól 400ft/csomag

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8256) alázógyík válasza Chaser (#8254) üzenetére


alázógyík
őstag

Ezek kellenének:

- 4db 10/100-as LAN kártya 1ütt 1.5k

- 1db 12-es venti alá való új, csomagolt porszűrő...300ft

-

(#8257) GrandeP válasza alázógyík (#8256) üzenetére


GrandeP
őstag

Fémporszűrőt adok én neked ingyéé...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8258) Chaser válasza alázógyík (#8256) üzenetére


Chaser
titán

A porszűrő a tied, a lanokat már elvitték :U

szerk: én is ingyé odaadom' :R

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8259) GrandeP válasza Chaser (#8258) üzenetére


GrandeP
őstag

Akkó én pénzért! :DDD :R

Nem kell valakinek egy AC/Dc adapter? Nem tudom mihez való, de mivel h nem volt még használva, tuti h nincs rá szükségem, viszont útban van a fiókban, amiben alig férek..

Ezek vannak rajta:
Joden (márka)
model: JOD-4101-06
Output: dc 9v -500ma -4,5va
A szokványos fejjel, tehát se nem kicsit , se nem nagy...

Mondjuk csokiért...

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8260) alázógyík válasza Chaser (#8258) üzenetére


alázógyík
őstag

:U

(#8261) faragojof


faragojof
senior tag

Üdv! :R
Valaki mondjon már egy tippet, mer rögtön berosálok!!! :W :W :O Mi az édesanyját csináljak egy mostanáig hibátlanul működő LG KP500-as érintőképernyős telefonnal, hogy újra normálisan működjön??! :O :W Egyszerűen nem tudok vele telefonálni, mert a képernyője felső része egyszerűen nem érzékel semmit, a középső részét nyomva, meg az alsó részt érzékeli. Nem tudom újra kalibrálni, mert nem tudom....ááéááááá!!!%!&@# :W :W Annyi telefonálni valóm lenne mint állat!!! :Y :W
HELP!!! :O

"Formicate Under Command of the King,,

(#8262) GrandeP válasza faragojof (#8261) üzenetére


GrandeP
őstag

Rakd újra firmware-t....

Illetve... Próbálta kikapcsolni, bekapcsolni?!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8263) alázógyík válasza faragojof (#8261) üzenetére


alázógyík
őstag

Akku kis és vissza? :D

(#8264) vikcsi válasza faragojof (#8261) üzenetére


vikcsi
aktív tag

vuduzd meg

ha nem működik a dolog, akkor béna vagy és többet ne próbálkozz ezzel, mert valszeg nem vagy sámán. inkább tényleg vedd ki az akksit fél órára a simmel együtt.

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#8265) faragojof válasza alázógyík (#8263) üzenetére


faragojof
senior tag

Ki-bekapcsolás, akku kivét órára, ez mind megvolt. Firmwarét nem tudom megoldani, mert nincs hozzá adatkábelem... :W Még az érintőceruzával sem hajlandó együttműködni!!! :W Gondolkoztam, hogy kivágom a kukába, de akkor meg még hívni sem tudnak. Kész vagyok. Gyík bácsi! Csörgess már meg légyszives, nem veszem fel, csak kíváncsi vagyok hogy hívni tudnak e. Mer már nem csörgött vag két órája, és ez szokatlan.... :F

Vikcsi: A simmel együtt?? Mer annak mi köze az érintőképernyő szarozásához?? :F Mindegy, kipróbálom azt is. :R

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#8266) faragojof


faragojof
senior tag

Gyík: Köszi! :R Legalább a hívást kijelzi ez az izé.... :W

"Formicate Under Command of the King,,

(#8267) alázógyík válasza faragojof (#8265) üzenetére


alázógyík
őstag

Hívtalak, végig kicsöngött, majd sípolt, nem vetted fel. :N

(#8268) faragojof válasza alázógyík (#8267) üzenetére


faragojof
senior tag

Mondtam hogy nem fogom fölvenni! :C :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#8269) alázógyík válasza faragojof (#8266) üzenetére


alázógyík
őstag

Szívesen.

Akkor csak szimplán nem csöröghetett.

(#8270) #05377536 válasza faragojof (#8265) üzenetére


#05377536
törölt tag

Van egy fantasztikusan jó és megbízható eladó telóm. hajrá :D

ui: és még telefonálni is lehet vele. Durva mi? :)

[ Szerkesztve ]

(#8271) KTU válasza faragojof (#8261) üzenetére


KTU
addikt

LG KP500 reset

próbálja bekapcsol és nem sim kártya be-kód 2945 # * # válasszuk reset, két minuits később kódot vissza a 0000.

vagy

# 1809 * 500 # majd válassza a gyári reset

egyiket se próbáltam :U , google fordító a barátom :)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8272) vikcsi válasza KTU (#8271) üzenetére


vikcsi
aktív tag

kínairól? :D

Valakinek van eladó bőrszíjas órája? Valami márkásabb érdekelne, de nem arany színű, és barátságos árban ~10e Ft körül.

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#8273) faragojof válasza KTU (#8271) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem, nem a barátunk... :((( Megcsináltam mindent, de semmit nem javított, csak most angolul beszél a teló. :W Kb. két centit el van mozdulva a képernyő érzékelés fölfelé. Így kb. alulról a kétharmadáig tudom használni a kijelzőt, de azt is időnként véletlenszerűen. De a képernyő felső harmadát már végképp nem. :W A mai összes megbeszélt telefont buktam!!! :W :W :Y Ez katasztrófa! :O

"Formicate Under Command of the King,,

(#8274) vikcsi válasza faragojof (#8273) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Másik telóba átraknád a sim kártyát, akkor nem lenne jó? Ha a telón maradtak a cuccok, akkor pedig adatkábellel mentés... :U

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#8275) faragojof válasza vikcsi (#8274) üzenetére


faragojof
senior tag

Minden telefonszám a kártyán volt, videók képek meg a memo kártyán. Csak hogy most nem éppen telefonra kellene a pénz. Nem lenne semmi baj, ha a név kereső nem a nemműködő felső harmadban lenne!!! Így nem tudok rákeresni névre sem, fejből meg ki a franc tudja az összes telefonszámot. B@sszák meg az összes érintőképernyős g@cit. A hugomék tavasszal vettek akciósan hűséggel KP502-seket, már kicseréltek a családban kettőt belőlük. :W :W Az enyém tavaly december óta tökéletesen működött, most meg két nap alatt használhatatlan lett. :O :W :W

"Formicate Under Command of the King,,

(#8276) gabe_


gabe_
őstag

Van egy lankártyám eladó... :U

Sovány szakácsban sose bízz!

(#8277) faragojof


faragojof
senior tag

Független telefonszakértők megállapították, hogy szakadt az érintőképernyő fóliája. :O A javítás 6K, és egy hét.... :W Asszem előveszem a sufniból a 3310-esemet. Még mindig működik szerintem. :U

"Formicate Under Command of the King,,

(#8278) alázógyík válasza faragojof (#8277) üzenetére


alázógyík
őstag

Ennyiért ajándék. ;] :DDD

(#8279) GrandeP


GrandeP
őstag

Ha garis akkor sztem ez mehet gariban...

Ha pedig nem, akkor sakálként lecsapok a maradványaira...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8280) poffsoft válasza alázógyík (#8278) üzenetére


poffsoft
addikt

szívesen!
Pedig tényleg nem csörgött ki.

Független kis gazda vuduszakértők az analintruder bevetését ajánlják, orálisan...

faragojof: telefont nem árultak a kedvenc cégednél karácsonykor? :DDD
Amúgy nálam is van egy kp500, majdnem földhöz vágtam, mert lemerült az akksija és onnantól 1 napomig tartott, míg (feltöltés után) sikerült bekapcsolnia :(

[ Szerkesztve ]

(#8281) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Kovács és felesége kirándulni megy. Kovács megkérdi a vámostól:
- Aranyat lehet átvinni?
- Lehet.
- És 120 kilót?
- Azt nem.
Ekkor odafordul a feleségéhez:
- Hallod aranyom? Te itthon maradsz.
:DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8282) GrandeP válasza TeeBee73 (#8281) üzenetére


GrandeP
őstag

Nagypapa mesél húsz év körüli unokájának.

- Fiacskám! Amikor én ilyen idős voltam, mint te, a barátaimmal Párizsban voltunk és nagyon jól szórakoztunk. Minden délben a legjobb éttermekben ebédeltünk. Végigettük az étlapot, és a legjobb borokat ittuk hozzá. Amikor jóllaktunk, fizetés nélkül távoztunk. A vendéglős és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, de jól elvertük őket.
Délután felkerestük a kocsmákat: finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk. Amikor jól berúgtunk, fizetés nélkül távoztunk. A kocsmáros és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, így őket is jól elvertük.
Esténként elmentünk a kupikba, minden kurvát megdugtunk. Amikor kiszórakoztuk magunkat, elindultunk, persze itt se fizettünk. A madame és a felvigyázók persze utánunk jöttek reklamálni, de őket megint csak elvertük.
Éjszaka kipihentük magunkat, majd másnap újra kezdtük a kört. Ezt így csináltuk minden nap, míg Párizsban voltunk a haverokkal.
Az unokát nagyon feldobja ez a programlehetőség, összeszedi a haverokat, mesél nekik a nagypapa Párizsi kalandjairól és elhatározzák, hogy ők is kimennek szórakozni. Két hét múlva hazajönnek. Az unoka alig él, keze lába törött, feje bekötve.
- Mi történt veled, fiam? - kérdi a nagypapa.
- Elmentünk a vendéglőbe, bekajáltunk, beittunk, le akartunk lépni, erre a vendéglős megvert, mint egy lovat. Sebaj, délben elmentünk egy jó kocsmába, finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk, ám amikor fizetés nélkül le akartunk lépni, a kocsmáros és a haverjai irgalmatlanul megpofoztak. Este elvánszorogtunk egy kupiba, a nap fénypontjaként keféltünk egy jót. Megpróbáltunk lelépni fizetés nélkül, de a stricik kegyetlenül elvertek, ráadásul elszedték minden pénzünket. Nagyon rossz volt!
- Sajnálom kisunokám. Kivel utaztatok?
- A Neckermannal, nagypapa.
- Őket nem ismerem, mi annak idején az SS-el voltunk.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8283) GrandeP


GrandeP
őstag

:D :D

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8284) bartucc válasza GrandeP (#8282) üzenetére


bartucc
addikt

Ez jó :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8285) bartucc


bartucc
addikt

Most próbálgatom mit megy a 3850 Full HD-ben. Hát meglepő, de eddig mindent szépen elvitt, Cod6 már kicsit szaggat (minden max, élsimítással), 4x élsimítással a Grid 30 FPS felett van, min. FPS-ben. Oblivion néha-néha leesik 17-18ra, de egyébként játszható. Meglepődtem, nem kicsit.... Kíváncsi leszek a 4850 hogy teljesít. Ritkán játszom, de azt a 3-4 ezres felárat remélem megérte :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8286) aXXon


aXXon
senior tag

A proci ugyan muzeális érték, de a konfig ára több, mint érdekes :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8287) aXXon


aXXon
senior tag

Fertő.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8288) alázógyík válasza aXXon (#8287) üzenetére


alázógyík
őstag

Egy nénike gondolatai. :)

(#8289) GrandeP válasza alázógyík (#8288) üzenetére


GrandeP
őstag

Amit én ma hallottam tőletek, azóta én meg semmin nem lepődök meg..

Otthon előadtam a témát... nem lelkesedtek. :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8290) alázógyík válasza GrandeP (#8289) üzenetére


alázógyík
őstag

:C :DDD ;]

(#8291) D@ni88


D@ni88
addikt

Az Arctic MX4 két év garanciával kerül a boltok polcaira, ajánlott végfelhasználói ára pedig 7,45 euró. A gyártó mind átlagfelhasználók, mint tuning mesterek számára ajánlja új portékáját.

Azt magyarázza el valaki, hogy egy pasztára hogy tudnak garanciát adni? kifolyik a tubusból vagy mi? :DDD

(#8292) bartucc válasza aXXon (#8287) üzenetére


bartucc
addikt

Ezt már láttam régebben, hát elég kemény.... mindenki azt csinál amit akar, mi köze hozzá? :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8293) tibibi


tibibi
őstag

AMD Sempron 3500+ 1.8 GHz mobil proci kell valakinek?

(#8294) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Szép estét...
1 kérdésem van csak... kezdő vagyok ebben a témában.
Ha szeretnék egy Psihyx es kártyát a másik mellé... akkor honan tudom hogy müködik a psihyx, és kell-e az sli híd, és miben tudom letesztelni hogy javult-e a gép eredménye, míg nem volt ez meg.

Várom a válaszotok üdv.

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#8295) DeltaPower válasza D@ni88 (#8291) üzenetére


DeltaPower
őstag

két évig tuti nem szárad ki

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8296) poffsoft válasza DeltaPower (#8295) üzenetére


poffsoft
addikt

tubusában?

(#8288) alázógyík : akinek 14-18 éves fia van, akit elhord templomba, elzavarja a paphoz.
Neked már nénike? Az a szomorú, hogy inkább testi és szellemi képességeinek még teljében lévő emberkétől származnak ezek a gondolatot - elvileg.
Csak sajnos egy gyógyíthatatlan, garantáltan halálos vírus fertőzte meg a CPU-ját, amit úgy hívnak vudu (bashee), vagy "feltétlen vakhit".
Ugye ők azok, akik a biosztanárokat is máglyára hánynák, mert olyan marhaságokkal tömik a szép, egyenes, önálló gondolatoktól mentes , a szülők által kijelölt életutat bejárandó gyermeknek a fejét, mint "Darwin, evolúció, genetika".
És ez a vírus sajnos megint terjedőben van, és gyógyíthatatlan...

(félreértés ne essék, a józan hittel semmi bajom. Már csak azért sem, hiszen ezen aspektusból a tudomány sem más, mint hit (és közmegegyezés) kérdése...) :DDD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#8297) DeltaPower válasza poffsoft (#8296) üzenetére


DeltaPower
őstag

nálam ennél a résznél bukott be a sztori: "mindennek a tetejébe azt akarom, hogy teológiát tanuljon". van egy határ a hívő és a vallási fanatikus közt.

amúgy tubusában ja. ha van egy pasztád aminek pl. hibás a tubusa és beszárad, akkor 2 évig cserélik, vagy ilyesmi.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8298) vikcsi válasza DeltaPower (#8295) üzenetére


vikcsi
aktív tag

:DDD
nem keményedik meg a paszta, sztem arra adják pl. :U

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#8299) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Sziasztok!

Úgy néz ki meghalt az M2N-SLi Deluxe lapom.
Keresek helyette vmi alternatívát gyorsan olcsót jót... :) tudom mindig csak kettőt lehet kérni ezek közül :D

üdv: K

(#8300) GrandeP válasza poffsoft (#8296) üzenetére


GrandeP
őstag

Én nem tudom h ki hogy használja.. én kiszoktam nyomni a tubusából... itt nem a héjában van a vitamin! :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.