Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7951) alázógyík válasza SPF (#7950) üzenetére


alázógyík
őstag

Kőhíd utca? :U

(#7952) SPF válasza alázógyík (#7951) üzenetére


SPF
senior tag

Melyik részén van ilyen üzlet?

(#7953) GrandeP válasza alázógyík (#7951) üzenetére


GrandeP
őstag

Bazz nem emlékszel h amikor neked néztem ott cuccokat, akkor tripla áron volt minden! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7954) Chaser válasza GrandeP (#7953) üzenetére


Chaser
titán

Azért ajánlgatja mert részesedést kap ;] :DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7955) tibibi válasza KTU (#7948) üzenetére


tibibi
őstag

csak vicc volt kiváncsi voltam arra ugranak e a népek :R ha már a tv kártyám nem kell senkinek. :O

(#7956) daninet válasza GrandeP (#7953) üzenetére


daninet
veterán

Hát azért egy csatlakozón nagy profitot lehet csinálni :U
Egyébként vágó utca - forrás

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#7957) SPF válasza daninet (#7956) üzenetére


SPF
senior tag

Köszi, majd megnézzük.

(#7958) GrandeP


GrandeP
őstag

Gazdagodjunk meg együtt... :DDD [link]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7959) DeltaPower válasza GrandeP (#7958) üzenetére


DeltaPower
őstag

na ebből se leszünk már milliomosok

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7960) alázógyík válasza GrandeP (#7958) üzenetére


alázógyík
őstag

Remélem készítettél Screenshotot! :DDD

(#7961) GrandeP válasza alázógyík (#7960) üzenetére


GrandeP
őstag

ööööööööööö .... :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7962) GrandeP


GrandeP
őstag

Minőségi "Janta" ( :DDD ) márkájú 4 x AA (sima ceruza) elem töltő

És hozzá 2db Glitter 2700 mAh, meg 2 db Tronic 2100 mAh elem
Kihasználatlanság miatt eladó...
Szinte alig voltak használva...

1200 huf

Illetve

2 db vadonás új ilyen sapi...
500 huf /db, a kettő együtt 800 huf..

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7963) poffsoft válasza GrandeP (#7961) üzenetére


poffsoft
addikt

ööööööööööööööö.... = "Nem, barátom, nem volt rá időm nekem sem, pedig nagyon dolgoztam rajta, hogy a jövendőnek is közkinccsé tudjam tenni. Sajnos annyira rövid életű volt a link, hogy még a barátunk tárolójába sem tükröződött be, így mindörökre elveszett eme csoda."
:DD

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#7964) aXXon válasza GrandeP (#7962) üzenetére


aXXon
senior tag

Először csak a képet láttam, meg a szöveget, azt, hogy ki hirdet, azt nem. De az életem rámertem volna tenni, hogy csak te rakhatod ide ki az ajándék Shell-es sapkát :DDD :DD :)) Feljebb görgettem és lőn :B

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7965) alázógyík válasza GrandeP (#7962) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem ugyanilyen volt Audisba. A múlthéten dobtam ki. :DDD

(#7966) GrandeP válasza aXXon (#7964) üzenetére


GrandeP
őstag

:DDD :P

Há valamiből nekem is élni kell... én annó lecsúsztam a Csilis winyó bizniszről! :DDD

Van nálunk egy új srác, kész főnyereményt... nem találja h hova kell menni felpakolni! :DDD :W
Már elvileg 3. kanyarja ez, tehát kétszer meg kellett h találja... mindegy, aztmondtam neki h én se tudom! ;]

Amúgy most télleg , nem akarom magam sztárolni, távol álljon tőlem, de sztem én vagyok a főnök legjobb embere, és az már régen rossz... :(

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7967) faragojof válasza GrandeP (#7962) üzenetére


faragojof
senior tag

Egy ezrest adok érte! :K Ha beviszed a Gyíkhoz, vagy behozod hozzám... :U :K :R :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#7968) aXXon válasza GrandeP (#7966) üzenetére


aXXon
senior tag

Te, nincs hozzátok felvétel? Van egy komám nemzetközi vezetési tapasztalattal, bár csak B jogsija van, talpraesett, ügyes gyerek, sokat dolgozott külföldön, ismeri a nyugat európai utakat, stb... Lehet érdekelné!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7969) aXXon válasza alázógyík (#7965) üzenetére


aXXon
senior tag

Tiszta hülye vagy, lehet, hogy 600 forintot is megért volna :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7970) GrandeP válasza aXXon (#7968) üzenetére


GrandeP
őstag

Folyamatosan jönnek - mennek az emberek nálunk, én vagyok a rangidős... mind link-sz@r alak tisztelet a kivételnek... :U

Egyébként egyenlőre az van, h a héten alig bírt ki küldeni, aztán ez nagy nehezen sikerült hétfőn este, el is indultam egy kis dobozzal, haza meg úgy jöttem h 1,5 napot vártam egy parkolóban... h végre találjon már valamit haza.

Jelenleg, nem titok, a Horvát Rudi alába.zott mindenkinek, de kegyetlenül...

Akkora a pangás a piacon, mint az állat...

Így azt tudom neki mondani, h hozzánk nem tud jönni, ellenben, K-diagonálhoz mehet (őket amúgy nem ajánlom, de mehet :) )
Illetve a Bitotrans is keres még.... mondjuk ők 3 hét/1hétben nyomják.
Szóval az olyannak jó akinek se kutyája, se macskája, és képes benzinkúti wc-ben teljeskörű életet élni.. :U

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7971) GrandeP válasza faragojof (#7967) üzenetére


GrandeP
őstag

Én hozzád be nem megyek, múltkor is valami iszonyat nagy anuszrózsa intruder lógott ki az ajtón... :DDD

Amúgy jah, jó...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7972) aXXon válasza GrandeP (#7970) üzenetére


aXXon
senior tag

Ok, köszi a tanácsot.

És ha már az idiótáknál járunk : Csak hogy témánál maradjunk.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7973) GrandeP


GrandeP
őstag

Jut eszembe,

195/55 R16 good year eagle Defitűrő 2db gumi, kb ~5mm -es eladó..
7k a kettő. Akit érdekel privizzen..

AXXON ez a kamionos ez nagyon beteg volt! :W :Y

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7974) aXXon válasza GrandeP (#7973) üzenetére


aXXon
senior tag

Kattintgatok a youtubeon, aztán ez jön szembe [link] . Az jutott eszembe, hogy hányszor előfordult velem is, hogy jöttem nagy önbizalommal országúton, egy pillanatra félrenéztem a telóra, nyomtam két gombot, azt mire felnéztem már félig a másik sávban, vagy ne adj isten, ha nem is, mert markoltam a kormányt, akkor meg ott termett egy biciklis/gyalogos (tetszés szerint aláhúzandó). A harmadik-negyedik ilyen után döntöttem úgy, hogy a telefonnyomkodás vezetés közben nem nekem való. Azóta mondjuk kifejlesztettem egy technikát és tudok a telefonkönyvemben nagyjából vakon keresni, bár amióta kaptunk Samsung telókat, azóta már ez sem a régi.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7975) bartucc válasza aXXon (#7972) üzenetére


bartucc
addikt

:W :W :W

Köszönet Alázógyíknak az erősítő közvetítésért :R

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7976) tibibi


tibibi
őstag

(#7977) aXXon válasza tibibi (#7976) üzenetére


aXXon
senior tag

Hát ez b@zmeg tényleg az :DDD Én csak szegény kis állatokat sajnálom.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7978) bartucc


bartucc
addikt

Valakinek nincs elfekvőben mélyládába/sub-ba való hangváltója? Lehet 2-3 utas cucc is, lényeg hogy olcsón. (15W-os kis 2.1-be kellene)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7979) GrandeP válasza aXXon (#7974) üzenetére


GrandeP
őstag

Én idén láttam egy nagyon szörnyű balesetet... illetve csak a végkifejletet.

Keménynek , férfiasnak gondolom magamat, de bazz, megkönnyeztem... :O

Valamilyen autó, kiégett az úton, a vezető valahol a úton volt "kirepült", a 2. számú "lény" Itt is-ott is, ez még úgy nagyjából elviselhető...

De mikor látod, h hátul a babaülésben, csak egy fekete korom kupac van, akkor az azért ... az azért a legkeményebb embert is megrendíti...

Ha hiszitek ha nem, akik jöttek el mellette , illetve utána mellettem... mindenki a könnyeit törölgette...

Egyébként már én se vezetek olyan magabiztosan, mint pár százezer km-el ezelött.. a fizika az fizika, a hús meg nem acél!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7980) GrandeP válasza bartucc (#7978) üzenetére


GrandeP
őstag

Bazz, te meg délután Gyíknál, nem is mondtad, h te vagy az!? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7981) aXXon válasza GrandeP (#7980) üzenetére


aXXon
senior tag

Hát volt rajta zacskó, vagy nem volt rajta zacskó? :DDD :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7982) faragojof válasza bartucc (#7975) üzenetére


faragojof
senior tag

Köszönet Alázógyíknak. Hogy van nekünk.... :U

GrandeP: De nem mentél neki az intrudernek? :DDD Hacsak amíg félre nem néztem.... ;]
Akkor vidd be légyszives a Gyíkhoz, én meg majd jól elmegyek érte. :K :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#7983) bartucc válasza faragojof (#7982) üzenetére


bartucc
addikt

Bakker verem a falba a fejem, hogy neked el is felejtettem megköszönni a múltkori szombati esettel kapcsolatos felajánlást :B :W :W

GrandeP: te voltál ott?:DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7984) Szlovi válasza GrandeP (#7979) üzenetére


Szlovi
aktív tag

Én 9 évig nemzetköziztem... láttam kemény dolgokat,pl. emberi testeket több darabban,elgurult fejeket,sőt szemtanúja voltam halálos balesetnek is...és nem bírt felkavarni. Valahogy mindig közömbös volt számomra az amitől más kiborult.
...de halott kisgyerek/csecsemő látványa mindig felkavart,megrendített ... azt én sem bírtam könnyek nélkül :(

[ Szerkesztve ]

(#7985) aXXon válasza bartucc (#7983) üzenetére


aXXon
senior tag

Ha kicsi, alacsony, tömzsi volt, az említett testhez nem illő, természetellenesen nagy fejjel : akkor igen :DDD

Bocs GrandeP, nem bírtam kihagyni :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7986) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Ehhez a .gif-hez valami kemény,zúzós zene dukál (pl:ez

(#7987) aXXon


aXXon
senior tag

Nincs meg valakinek ez a film?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7988) SPF válasza aXXon (#7987) üzenetére


SPF
senior tag

Bh-n fent van.

(#7989) tibibi válasza GrandeP (#7979) üzenetére


tibibi
őstag

Én valamikor 10 éve ezért hagytam abba a fuvarozást,elég egy részeg biciklis :W
meg mondjuk nem is volt munka :DDD :DDD annyi mint a 80-90 években.Akkor kerestem annyit mint most egy hónap alatt :U csak azt hetente :DDD :DD

(#7990) aXXon válasza SPF (#7988) üzenetére


aXXon
senior tag

Csak én nem vagyok fent :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7991) fero02 válasza Chaser (#7941) üzenetére


fero02
veterán

Megbeszéltem a tulajjal, kell. Ha megkérhetlek, akkor dobd majd be Gyíkhoz, vagy KTU-hoz és majd ha arra járunk, akkor átveszem tőlük. :R

(#7992) bartucc válasza aXXon (#7985) üzenetére


bartucc
addikt

Ja, úgy valahogy... (ezért még kapni fogok egy hasonló leírást szerintem :U )

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7993) poffsoft válasza fero02 (#7991) üzenetére


poffsoft
addikt

az intrúdert?
:D

[ Szerkesztve ]

(#7994) fero02 válasza poffsoft (#7993) üzenetére


fero02
veterán

Azt is... :K

(#7995) TeeBee73


TeeBee73
addikt

:U

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#7996) fero02


fero02
veterán

Ejj, de takony idő van. :(

(#7997) gabe_


gabe_
őstag

Jobbreggelt!

30db Maxell 16X DVD-R lemez eladó 1500Ft-ért zacsiban (hengeres kiszerelésből maradt). :))

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7998) GrandeP válasza aXXon (#7985) üzenetére


GrandeP
őstag

ÓÓÓÓÓ h kabbe! :DDD ;] :DDD :DD

Amúgy a 2 Gyík közül, az Adonisosabb voltam én..

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7999) alázógyík válasza GrandeP (#7998) üzenetére


alázógyík
őstag

Adonisosabb? :Y

Hogy hogy szakadna le az ég! :DDD :DDD

(#8000) GrandeP


GrandeP
őstag

Nézem ezt a filmet (Pandorum).... rosszabbra számítottam... de egész jó, még nem is pörgettem bele. :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.