Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7251) faragojof válasza vikcsi (#7250) üzenetére


faragojof
senior tag

Erősség: mire akarsz vadászni? Ürgére, vagy Grizzlyre?
Méret: el ne rántson... Esetleg karod hossza?
Mire érdemes figyelni: ürgénél hogy hova bújt... Grizzlynél meg nehogy a hátadba kerüljön...
:U :B :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#7252) vikcsi válasza faragojof (#7251) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Általában céltáblára szoktam vadászni, most sem lenne másképp :))
Ha kinyújtom, akkor olyan 170-180cm van a két tenyerem között.

Hétvégén sikerült lőni néhányat, de csak ilyen alkalmi lehetőség volt és megtetszett...

Ürge kicsi, grizzly meg túl nagy falat lenne, fagyasztóba meg nem férne bele :DDD

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#7253) Maxon


Maxon
tag

Sziasztok nem tud valaki egy jó TFT monitor szerelőt ? :Y :Y :Y :O :O :O

olyat csinált, hogy néha kikapcsolt ,ki húztam a táp kábelt meg bedugtam megint ment egy darabig ,de most végleg be se kapcsol csak villan egyet oszt olyan mintha készenlétiben lenne a moncsi, csak villog a kis helyzet jelző LED, de nem ad képet :O :O

mi lehet vele :O :O :W :W

[ Szerkesztve ]

(#7254) GrandeP válasza vikcsi (#7252) üzenetére


GrandeP
őstag

Egyedül ki tudod egyáltalán feszíteni?! ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7255) KTU válasza Maxon (#7253) üzenetére


KTU
addikt

Keresd Router kollégát

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7256) vikcsi válasza GrandeP (#7254) üzenetére


vikcsi
aktív tag

:F
most nem vágom, h ezt miért kérdezed... :o

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#7257) alázógyík válasza vikcsi (#7256) üzenetére


alázógyík
őstag

Szerintem az agyongyurmázott edzettségi állapotodra gondolt. :DDD

(#7258) faragojof válasza vikcsi (#7256) üzenetére


faragojof
senior tag

Szerintem csak genyáznak veled... :K
Egész medvét ne tegyél a fagyóba, Old Shatterhand szerint csak a medvetalp a finom!!! :C :R
Alázógyík: Ott a pont! :))

"Formicate Under Command of the King,,

(#7259) vikcsi válasza alázógyík (#7257) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Mióta láttál, már híztam ám, kb 2-3kg-ot, igaz azt sem karra, de mindegy..., de akkor is nah, egy tradi íjat még csak felhúzok :U

No faragojof, akkor mehetünk medvét vadászni, ha csak a talpát kell elrakni :K

Robogót is vennék, tud valaki olcsón jót, akkor ne tartsa magában( Yamaha neos, aprilia sr, .. max 150k)

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#7260) GrandeP válasza vikcsi (#7256) üzenetére


GrandeP
őstag

Má én se tudom! ;]

Más:

Vga hűtés 2.0.

Vettem Gyíknál, nagyon drágáért pasztát, mert sajnos a naptej egy idő után elpárolgott... :(
Lepasztáztam, és rá szigszalagoztam - gyors kötözőztem egy, még a p4-es celeron tuning korszakomból egy igloo hűtést, melynek ventijének vezetékét egy molex hosszabító 5 v-os ágaira kötöttem, így szép halk lett.... szinte nem is hallom.
Idle 49 c fok , load 59 c fok ....

Höhöhöhö.... :)

Ti meg ilyen drága tunying hűtőket akartatok rám sózni, a kártya értékének feléért! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7261) GrandeP


GrandeP
őstag

Lákátos Rajmund a megasztár.... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7262) God Vazzeg válasza GrandeP (#7261) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#7263) tibibi


tibibi
őstag

emberek ez kb mennyit érhet?
AsRock G31M-S S775 alaplap
Intel E5200 BOX
2x1gb ddr2 kingmax
samsung dvd dl-író
200gb samsung hdd
asus ház 400w chieftec táp.

(#7264) vikcsi


vikcsi
aktív tag

valakit érdekel egy fekete asus 1000HE netbook? Garipapír, doboz,töltő, cd, miegymás...
65k, only cash, fix ár, szép állapot.

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#7265) DeltaPower válasza vikcsi (#7250) üzenetére


DeltaPower
őstag

úgy tudom hogy nőknek 30-35, férfiaknak 35-40 fontos húzóerejű íj az átlag. vadászatra legalább 50es kell. méret az ami neked kényelmes, húzáshossz átlagos magasságú (175) embernél 28-30 col. ha nem akarsz állandóan rohangálni akkor legalább 5-6 vesszőt vegyél.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7266) vikcsi válasza DeltaPower (#7265) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Köszi szépen :R
Tapasztalatból tudod ezeket? Esetleg használtban tudnál valami olcsó íjat szerezni? :U Kecskeméten van ilyen bolt?

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#7267) alázógyík válasza tibibi (#7263) üzenetére


alázógyík
őstag

Ha én veszem meg, akkor nem sokat. :DDD

(#7268) faragojof válasza vikcsi (#7266) üzenetére


faragojof
senior tag

Na figyelj! Azt mondja egy régi ismerősöm, aki Hetényben versenyszerűen íjjászkodik, hogy Kecskeméten a Kőhíd utcában van egy Zöld Pont nevű military bolt. Oda menj be, ott kiokosítanak, meg árulnak is íjjakat. :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#7269) tibibi válasza vikcsi (#7250) üzenetére


tibibi
őstag

attól függ kinek lesz érdemes elmenni a kőhíd u.elején van egy bolt (ha még megvan)és kipróbálni ott a srác mindent elmond ami érdekel én grozer ijjat vettem van egy gyerek egy gyengébb felnött és az enyém ami majdnem a legnagyobb húzóerejű volt .sajna a márkás ijj elég drága én az egészért 70k fizettem tokkal vesszővel ;] ha érdekel megbeszélem itthon ,hogy eladjuk e.

(#7270) gabe_


gabe_
őstag

Hi!
Keresek (ingyé) gépházból bontott, elfekvő power ledet, hdd ledet, power switchet.
Ilyeneket:

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7271) vikcsi válasza faragojof (#7268) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Huhú, de ügyi vagy, köszi szépen! :R
Nem is gondoltam arra, hogy ott is lehet kapni... lehet be is nézek a szerdán... szóval ha valaki venne valamit tőlem, akkor szóljon s beviszem :K
[link] + asus 1000HE

tibibi: az nagyon drága móka lenne nekem, töredékét költeném a dologra :(
Lehet gyorsan megunom az egészet, és sarokba kerül a cucc...
Hasonlót akarok venni, csak amit kinéztem kb 15-17k újonan :B
Azért köszi :K

[ Szerkesztve ]

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#7272) tibibi válasza vikcsi (#7271) üzenetére


tibibi
őstag

ilyen az enyém nem lett olcsóbb. :Y
csak egyet akarsz venni ?

[ Szerkesztve ]

(#7273) God Vazzeg válasza vikcsi (#7264) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Engem érdekelne, de csak csere, kess alszik :U

(#7274) GrandeP


GrandeP
őstag

Bakker a végén kiderül h egész állat military egységet tudnánk itt összehozni...

Én meg 12 évig versenyszerűen lőttem, légpityuval , meg verseny pityuval és fegyverrel...

Bár már vagy 2 éve nem volt a kezemben élesfegyver, akkor is csak mint bíró leellenőriztem.

Bár, azért ha meghalják a nevem még mindig rettegnek...
Gyufaszálat 20 m-ről simán szétlőttem, légpityuval... ha nem röhögtünk közben h már megint kik ellen álltunk ki...

Van egy srác Kecsón, ő még mindig nyomja... én többek között ő miatta hagytam abban...

Pénz nála nem számított, így olyan ruhája volt h lélegezni sem lehetett benne, nem h mozogni, fegyvere az akkori legmodernebb... tehát gyakorlatilag csak a ravaszt kellett meghúzni h középre menjen... betaláljon, ha nem nézett oda akkor is középre vitte a ruha meg a lézer célzó, amit akkor még nem tiltottak..
Bu*i csíterek mindenhol vannak...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7275) vikcsi válasza God Vazzeg (#7273) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Mesélj Vazzeg :U

GrandeP: én is kb 10 évig versenyszerűen lövészkedtem, légpisztoly, puska, 0,22-es is, 9mm-rel már csak hobbiból alkalmadtán, mert naon drága volt a lősz@r... :(

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#7276) GrandeP válasza vikcsi (#7275) üzenetére


GrandeP
őstag

Na... ha voltál a kecsó rendőr lőterén, vagy a Pestiben... akkor lehet h voltunk ellenfelek is.. :)

Zrinyi lövész egyletben voltam 8 évig, utána meg a Kecskeméti Hírös
Technikai és Tömegsportklubok Szövetségében.

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7277) GrandeP


GrandeP
őstag

LOOOll

Iwiwes srácnál felment a Csili ára... most már 23 k-ért árulja... :)

Újra lesz való világ... ó hogy mennyire vártam. :W :O Jelentkezzetek.

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7278) GrandeP válasza GrandeP (#7277) üzenetére


GrandeP
őstag

HA jó műsort akarnak, akkor pár napiszaros gárdatagot pár emo-t , meg dzsippót küldenek be... pár ribanc kíséretében... :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7279) faragojof válasza GrandeP (#7276) üzenetére


faragojof
senior tag

Az a lőtér annak idején MHSZ lőtér volt. Légpuskáhz, kispuskához a bukócélokat a mi akkori szeszámkészítő csoportunk csinálta, természetesen társadalmi munkában. Az volt a díjunk, hogy ingyen járhattunk ki lövöldözni, amíg tanulók voltunk. Csak be kellett jelentkezni előre, hogy mikor meg mennyien megyünk, aztán hajrá! :K

"Formicate Under Command of the King,,

(#7280) alázógyík válasza GrandeP (#7278) üzenetére


alázógyík
őstag

:K ;]

(#7281) GrandeP


GrandeP
őstag

Tuning autót megszerelték! :DDD [link]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7282) mcs


mcs
veterán

Van-e valakinek fölösbe 1 gigás pendriveja? :)

[ Szerkesztve ]

(#7283) tibibi válasza faragojof (#7279) üzenetére


tibibi
őstag

Te szerszámkészitő vagy :U

(#7284) faragojof válasza tibibi (#7283) üzenetére


faragojof
senior tag

Ez most kérdés volt, vagy kijelentés, vagy tudsz valamit... :DDD

Majd el felejtettem. SATA-s vinyó kellene nekem. :K :R

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#7285) tibibi válasza faragojof (#7284) üzenetére


tibibi
őstag

ez egy tud hogy értsd kérdés :U a james bondban is igy csinálják :DDD

(#7286) ati012


ati012
senior tag

Döglesztő a hőség?
Egy kis felüdülésre vágysz?
Vesd bele magad bátran egy Albacomp konfiguráció vásárlásába!
Most annyi % kedvezményt kapsz, ahány °C-ot a hőmérőd mutat!
Csak az 1024Computernél!

(#7287) DeltaPower válasza GrandeP (#7281) üzenetére


DeltaPower
őstag

ez az autós csak a laddergoat röhögés utánzata [link]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#7288) aXXon válasza mcs (#7282) üzenetére


aXXon
senior tag

Euronicsban 1k a 2 gigás pendrive. Holnap megyek, megnézem, ha van veszek egyet. (magamnak :D)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7289) bartucc


bartucc
addikt

Látom pörög a topic, mire nem képes egy kis anal-intruderezés ;] :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7290) fero02 válasza bartucc (#7289) üzenetére


fero02
veterán

Engem speciel fél perc alatt kikészített a Gyak koma... :B :U

(#7291) mcs válasza aXXon (#7288) üzenetére


mcs
veterán

Oszt miféle márka? :DDD

(#7292) aXXon válasza mcs (#7291) üzenetére


aXXon
senior tag

Ööööö, nem tom, de szép színes :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7293) mcs válasza aXXon (#7292) üzenetére


mcs
veterán

Most már csak az a kérdés, melyik Euronicsban?
Mert van 3 is. :D

(#7294) aXXon válasza mcs (#7293) üzenetére


aXXon
senior tag

A weboldaluk szerint csak 2, de mindegy, elvileg mindkettőben, mert én is az akciósújságjukban láttam. Merre laksz?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7295) mcs válasza aXXon (#7294) üzenetére


mcs
veterán

Vacsi köz fele, pontosabban mögötte. :)
Sever mellett biztosan van, az új Tescoban is, na meg egyik haverom említette a Széchenyit. :F

(#7296) aXXon válasza mcs (#7295) üzenetére


aXXon
senior tag

Csészényiben már nincs. Mikor akarsz menni, menjünk együtt (nem randi :D)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7297) mcs válasza aXXon (#7296) üzenetére


mcs
veterán

Pedig vártam a rózsákat, bonbont, és a repülőjegyeket Párizsba. :( :DDD
Koradélután jó lesz? Mondjuk nem tudom, hogy van-e járgányod, mert én buszozni szoktam, mégpedig 16ossal, és ha nincs különösebb dolgom, a 13:30assal sunnyogok befele. :)

(#7298) aXXon válasza mcs (#7297) üzenetére


aXXon
senior tag

Én korábban gondoltam, mert negyed 3 fele már az asszonnyal kell induljak a belvárosba.

Kocsi van, mehetünk korábban is. De nem muszáj együtt mennünk végülis :))

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7299) mcs válasza aXXon (#7298) üzenetére


mcs
veterán

Milyen korán? :DDD

Igazából nekem is mindegy, hogy mikor. Mostanság túl sokat csavargok egyedül, szóval rám fér egy bajtárs, legalábbis ne magam kelljen már kitervelni az OTP kirablását. :DDD

(#7300) aXXon válasza mcs (#7299) üzenetére


aXXon
senior tag

Fuuu, jó, hogy mondod, az Auchanba is ki kell majd menjek az OTP-be :DD

Valamikor ébredés után, mittom 11 óra fele?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.