Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26051) akom


akom
senior tag

[~-=Link=-~]

[ Szerkesztve ]

(#26052) GrandeP válasza K6000 (#26049) üzenetére


GrandeP
őstag

Azé mondom, törd ketté bevágás elött egy picivel, aztán add el a vaterán, noti ramként... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26053) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Hali mindenkinek!

AGP-s VGA-t keresek 2K értékig kecskeméti átvétellel, lehetőleg még ezen a héten. Akinek van valamije az dobjon egy pü-t! Előre is köfike!

Bj

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#26054) GrandeP válasza Bj Brooklyn (#26053) üzenetére


GrandeP
őstag

Már megint köfike?! :F :Y :W

mx440 64 mb rammal... 1990-ért, Jó lesz?!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26055) aXXon válasza tibibi (#26045) üzenetére


aXXon
senior tag

Köszönöm :R :R Tehát jól értem, hogy az egy giga után is használható sebességű marad? Mondjuk a 7kt sokallom a modemért, nem lehet ilyet szerválni kéz alatt?

[ Módosította: #65675776 ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26056) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Ilyen volt:

Most dobozában csücsül, új gazdáját keresi. :K
(poffsoft, Chaser??? :F )

A hirdetés hozzá.

aXXon: tyűazannyát! :Y

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#26057) GrandeP válasza M_o_g_y_i (#26056) üzenetére


GrandeP
őstag

Ez ilyen car hűtő h 2 venti kell rá?! Abból is az egyik utólagos? Mert akkor nem sokat adok érte... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26058) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#26057) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Mindkettő "third party" venti. :DDD
Az eredeti máshol volt a házban, és egy ideig ki is volt véve, tehát még nem ment olyan sokat. :P
Lefényképezzem Neked működés közben az eredetivel? :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#26059) GrandeP válasza M_o_g_y_i (#26058) üzenetére


GrandeP
őstag

Akkor kicsi a hőátadó bordák kapacitása... ha kettő noname kellett, ráadásul rosszul felszerelve, mert egyébként egymás tetejére kellett volna rakni.
Az eredetit akkor gondolom felerőszakoltad oldalra, jól kitágítottad a lukáját neki, tehát az már kuka, nem is ment sokat, tehát akkor hangos volt, akkor kuka..

Fényképezd le, fegyverrel a kezében, szamu-raj karddal, sunázás közben... :DDD ;] :R

ui: egyébként unatkozok és azért kötözködök, meg mert itt ezt nem veszik meg ennyiért, még akkor sem ha új lenne, nem hogy kitudja mennyit használtad.. inkább veszünk egy jó kis freezer 13-at... 6 k körül újonnan.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26060) fero02 válasza aXXon (#26055) üzenetére


fero02
veterán

Milyen modem kellene? :U

(#26061) daninet válasza GrandeP (#26042) üzenetére


daninet
veterán

azt csak hiszed... az olcsó ruhát lepik mint legyek a szart. csajom is itt örömtáncol mikor olvassa :F

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#26062) GrandeP válasza daninet (#26061) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem tudom, én még kecskeméten nem láttam normális ruhát, ami már valahogy kinézne, az egyből 10 k felett van, annyit meg értelmes ember nem ad 1 db ruhaneműért....

Szóval, sztem úgy jár mint a decathlon, csak itt nem kell majd figyelni a sátrakra... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26063) daninet válasza GrandeP (#26062) üzenetére


daninet
veterán

mer hol lesz ez? malomban?

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#26064) GrandeP


GrandeP
őstag

Firefox megint ugrott egy egész verziót, hát mifolyik itt gyöngyösön?! :F :Y :W

(#26063) daninet
Mindent én sem tudhatok... :D még az is lehet h a metro ellött, a ceglédi úton, mert ott is felrántottak hirtelen egy elég nagy "plázát"!

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26065) GrandeP


GrandeP
őstag

Best disco song 2011..

Egyébként most az ilyen szenny van divatban?! :F Lásd nálunk a kelemen kabátban formáció.

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26066) aXXon válasza fero02 (#26060) üzenetére


aXXon
senior tag

Fogalmam sincs. Gondolom valami 3g/HSDPA csoda :F

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26067) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#26059) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ókáj!
De ha gondolod gyere és nézd/hallgasd meg személyesen!
Semmi baja nincs.

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#26068) GrandeP válasza M_o_g_y_i (#26067) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem megyek mert akkor te is megversz majd, mint a többiek! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26069) akom


akom
senior tag

(#26070) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

[link] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#26071) bsh válasza M_o_g_y_i (#26056) üzenetére


bsh
őstag

:Y 11k egy hűtőért?! :C

(#26072) aXXon


aXXon
senior tag

Hogy a véres g@cibe kell bele lépni ennek a nyomorult HP laptopnak a még nyomorultabb biosába? Már az előre rárakott nyomorult linux is hibás volt, megpróbáltam én állat helyreállítani, az elbaszta a partíciós táblát, sebaj, helyrehoztam, de most meg nem akar a cdről bootolni de nem találom hol lehetne ezt állítani és nem, a google nem a barátom... Komolyan mindjárt taxiba vágom magam azt odabaszom vissza az auchannak, ahonnan jött, pedig ők nem tehetnek róla... :((( :((( :(((

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26073) GrandeP válasza aXXon (#26072) üzenetére


GrandeP
őstag

F10.. szép nagy betűkkel ki is írja alulra...

Vagy f9 és akkor csak kiválasztod az atapi cdromot.

ui: egyébként mondtam h ne vedd meg.. :DDD mi lesz majd fél év múlva, mikor kijönnek a a valódi hibák is?! :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26074) aXXon válasza GrandeP (#26073) üzenetére


aXXon
senior tag

NEM MONDTÁL ILYET!!!!!!!!!!!!

Na mindegy, végre TALÁN azt csinálja, amit akarok. Vettünk rá plusz egy év garit, biztos ami ziher...

Egyébként NEM írta ki, gondolod, ha kiírja, akkor itt dühöngök?

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26075) GrandeP válasza aXXon (#26074) üzenetére


GrandeP
őstag

Akkor sz@r volt az utalás... :DDD :R

Relax havertsávó! :C :DD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26076) aXXon válasza GrandeP (#26075) üzenetére


aXXon
senior tag

Na jó, oké, mit kell basszak neki, hogy felmenjen rá a windóz? Csinálja, csinálja aztán kékhalállal kihal amikor a lemezkezelős rész jönne...

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26077) bsh válasza aXXon (#26076) üzenetére


bsh
őstag

csak nem ez? :))

(#26078) aXXon válasza bsh (#26077) üzenetére


aXXon
senior tag

De, pont ez :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26079) poffsoft válasza M_o_g_y_i (#26056) üzenetére


poffsoft
addikt

:N
engem csak a karcmentes hangú ventik érdekelnek, ótóhüttőt nem veszek...
azért köszi hogy megemlékeztél rólam :D

[ Szerkesztve ]

(#26080) Chaser


Chaser
titán

Kellene nekem valami jó állatorvos v klinika ahol műtenek is, lehetőleg olyan ajánljon aki ismeri is az adott helyet.

Eladó:
2x256MB/333mhz notebook ddr1 _2k_
1x512MB/133mhz asztali SD _2k_

szerk: aXXon : Milyen gépet vettél? 1ébként évek óta ált-ban csak olyan géphez adnak drivert lemezt amihez van win is.

Jah már látom mit..fujitsu A530 3 év garral hasonló tudású - inkább gyorsabb- intel proccal és hasonló tudású vga-val valami 103-105k és azzal nincs copás..de mostmámind1'

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26081) Ramius válasza Chaser (#26080) üzenetére


Ramius
őstag

Ugye nem te akarsz állatorvoshoz menni? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#26082) DeltaPower válasza Chaser (#26080) üzenetére


DeltaPower
őstag

a fujitsuk már nem olyan legendásan szarok mint anno? haverom vagy 3 éve vett egyet, és kétszer cserélték neki kompletten az egész gépet mire kapott egy működő darabot. azóta senkinek se ajánlom...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#26083) Chaser válasza Ramius (#26081) üzenetére


Chaser
titán

Téged gondoltalak befizetni egy körre mert olyan fehér vagy :P a kutyámnak meg van egy "szép" nagy daganata a hasán, valszeg kullancs betokozódott, jó lenne onnan kihackelni.

DeltaPower: Régen fi-si volt, a siemens évek óta kivált. Azóta nem csinálnak annyi gépet, hanem odafigyelnek a minőségre..alap 3 év gar nem drágán sztem elmond mindent. Mint a matt és csilli kijelző lehetősége, a kiváló hűtés, halkság és szerelhetőség. A legtöbb HP-ban cpu pasztázáshoz bontani kell a gépet, az ilyen belépő szutykokban biztos. Az egyik legjobban összerakott gép az A530 annak ellenére, hogy nem üzleti és nem titánmetál magnézium roll cage ;] Be lehet lesni a notis fórumba, nincs elégedetlen tulaj..de még apróban is párhavonta ha egy eladó A530 gép van..én eddig egyet láttam:) Na vajon mért?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26084) alázógyík válasza Chaser (#26080) üzenetére


alázógyík
őstag

Dömötör Állatorvosi Rendelő

Kecskemét, Báthori u.5/a.
Tel: 76-486-444
Rendel: dr Mező Tibor
mobil: 30-958-9567

Az egyik legjobb állatorvos, akit ismerek. ;)

(#26085) alázógyík válasza Chaser (#26083) üzenetére


alázógyík
őstag

Mert keveset vesznek belőle. ;]

(#26086) DeltaPower válasza Chaser (#26083) üzenetére


DeltaPower
őstag

kösz, ennyivel is okosabb lettem :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#26087) Chaser válasza alázógyík (#26084) üzenetére


Chaser
titán

:R

A530-ból keveset?:) Egy gépet mondj hasonló árban 3 év garanciával hasonló minőségben. Legyen matt kijelzős ráadásként. Ja hogy nem tudsz? ;] Sztem csak abból jó forgalma volt a fujinak amit ph ajánlás alapján vettek meg a népek:D

szerk: Tegyük hozzá hogy vannak olyan kötsögök a fujinál, ha valaki közvetlen fujishopból rendeli a gépet, ahol ált-ban a legolcsóbb is, akkor ingyé' kiviszik és ha szervizelni kéne ingyé' hozzák és viszik a 3 év alatt..a szervize meg a leggyorsabbak közt van.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26088) bsh válasza Chaser (#26083) üzenetére


bsh
őstag

azt a kártyaolvasó kompótot nem adod külön el? teac gyártmány?

(#26089) Chaser válasza bsh (#26088) üzenetére


Chaser
titán

Hö?:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26090) bsh válasza Chaser (#26089) üzenetére


bsh
őstag

Eladó Maxdata designos' mATX házikó, extra méretű vga is belefér, újszerű, előlapi cardreader-floppy kombóval Ára:4.9k Érd: pm vagy apróban

(#26091) Chaser válasza bsh (#26090) üzenetére


Chaser
titán

Jah:) Hát passz, mondj egy árat...fogalmam nincs milyen gyártmány, nem otthon vagyok.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26092) bsh válasza Chaser (#26091) üzenetére


bsh
őstag

2k, ha kecskeméten átvehető
vagy adok érte egy energiatakarékos hp matx házat :D

[ Szerkesztve ]

(#26093) Chaser válasza bsh (#26092) üzenetére


Chaser
titán

Annyiért viheted :K :D , Kméten átvehető épp, de nem most, majd vassárnap v jövő7 hétfőn. A floppy csőkábelt is mellérakom ha kell.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26094) bsh válasza Chaser (#26093) üzenetére


bsh
őstag

aaaz nem jó, szombaton elutazom és vinném ezt magammal :( péntekig kéne :(

(#26095) Chaser válasza bsh (#26094) üzenetére


Chaser
titán

Ez így necces, de még lehet megoldható ;)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26096) fero02 válasza aXXon (#26066) üzenetére


fero02
veterán

Olyat nem tudok. :B

(#26097) Chaser


Chaser
titán

Vegyetek ramot :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26098) M_o_g_y_i válasza bsh (#26071) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

9e. az, 11-ért már jár hozzá a plusz alkatrész.
És esetleg még egy venti.

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#26099) daninet válasza Chaser (#26097) üzenetére


daninet
veterán

hol lakik?? Szholnokon bazdmeg :DDD :DDD :D

azon csodálkozok, hogy a nickname-ben nincs egy "H" betű sem :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#26100) aXXon


aXXon
senior tag

Első... Jó reggelt!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.