Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26101) fero02 válasza aXXon (#26100) üzenetére


fero02
veterán

Reggelt!

Na mi lett a laptop sorsa végül? Sikerült a telepítés vagy összecsuktad kijelzővel kifelé? :U :DDD

(#26102) GrandeP


GrandeP
őstag

Én már nem mondok semmit noti ügyben...

Páran kérdeztek priviben, elmondtam amit elmondtam, azt mégis aztvették amit akartak, tehát feleslegesen írkáltam...

EEEELLLSSSŐŐŐŐ!!!

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26103) Chaser válasza GrandeP (#26102) üzenetére


Chaser
titán

1. Nem tudom mért tőled kérdeznek:D
2. Ott a notis topik hozzáértő emberekkel.
3. Aki megcopta legalább nem unatkozik:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26104) K6000 válasza GrandeP (#26064) üzenetére


K6000
tag

Én meguntam. A 3.6.x után a 4 igen szar volt, az 5 közepesen, a 6 béta 3 küzdöttem egy ideig de ugyanazok a hibák jöttek mint az 5 verziónál. Belefáradtam, az írmagját is kiirtottam a gépemről, a 10 verzióig a Firefox részemről el van felejtve. Most Operát meg IE9 -et használok 80-20% arányban, azóta a web valahogy újra barátságosabb környezet lett számomra :K
Egy újabb Firefox felhasználóval kevesebb. Mondjuk az utóbbi 1 évben kicsi hazánkban sokan megutálták a Firefoxot...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#26105) K6000 válasza DeltaPower (#26082) üzenetére


K6000
tag

A legenda igaz :K Sajnos a maiak is ugyanazt a hagyományt viszik tovább. Az asztali, és kis szerver kategóriában határozottan jobbak lettek, de a laptop, palmtop, notebook, stb, kategóriában kerülni kell őket. Állítólag a kifejezetten lassú és semmit nem tudó ezáltal minimális hőt termelő verziók túlélik a garanciális időt, de szerintem ez csak pletyka...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#26106) DeltaPower válasza K6000 (#26105) üzenetére


DeltaPower
őstag

na innentől kezd érdekessé válni, két egymásnak homlokegyenest ellentmondó vélemény érkezett tőled és Csézertől :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#26107) Chaser válasza K6000 (#26105) üzenetére


Chaser
titán

Notebookban is határozottan jobbak lettek. A siemens nem olyan rég vált ki, hogy arról nyilatkozhass melyik éri meg a 3 év garidő végét :N 1ébként meg...sokkal nagyobb neveknél se garantált mi mennyit fig bírni, 3-400k-s dell is lehet copóka, vagy bármi. Aki 1-2 gép alapján ítél az pont azt mutatja meg, hogy semmit nem ért a notebookokhoz. Ugyanabból a típusból pár ezernél már valami következtetést le lehet vonni, de még az se mérvadó :N
Most hogy vettem nemrég a 6 éves T42-t és naivan azt gondoltam hogy az IBM/lenovo a designon kívül megőrizte a minőséget is rá kellett jönnöm hogy nagyon nem :( Eddig bármelyiket amit kinéztem mind lehúznak valami komoly gonddal, ha erősebbre akarom cserélni ezt a gépet gyártón belül vagy nagy kompromisszumok lesznek, vagy 100-150k körül használtan kifoghatok valamit:D

szerk: DeltaPower Ajánlom a notebook topikot:) A fuji volt az utolsó aki kijött a szandival pár napja...szóval már nem kapkodnak :DD

Aki meg még mindig azt hiszi hogy magában a HP, dell, lenovo név garancia a minőségre az orbitálisat csalódhat..én szóltam ;]

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26108) DeltaPower válasza Chaser (#26107) üzenetére


DeltaPower
őstag

majd átnézem a noti topikot, bár inkább azt várom, mikor lesz normális áron amd apu-s noti... sajnos az igényeim felülmúlják a pénztárcámat :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#26109) Chaser válasza DeltaPower (#26108) üzenetére


Chaser
titán

Gyanítom hogy nem nagyon lesz. Az lesz mint a barazos-szal. Desktopban korrekt ár, notebookban erősen túlárazott.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26110) alázógyík válasza Chaser (#26107) üzenetére


alázógyík
őstag

Ajánlod a notitoytikot?

Mert vett 15-20 ember Fujitsut, és a sajátját természetesen nem hordja le?
Nagyobb mennyiséget kellene figyelembe venni, és nem elfogult véleményekkel foglalkozni.
Igaza van K6000-nek, tényleg gagyi amit gyártanak. Én is ezt mondom.
Van rálátásom hidd el, és nem csak neten olvasgatva tudom ezt. ;)

Szerk.: HP sose volt "nagy" márka. Lool. :DDD Drága volt, de jó nem. :N

[ Szerkesztve ]

(#26111) KTU válasza daninet (#26099) üzenetére


KTU
addikt

de hát nem olvastátok, a nickname: Branerke0112 :D :DD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#26112) Chaser válasza alázógyík (#26110) üzenetére


Chaser
titán

15-20-nál kicsit több:) Azt még nem hallottam az A530 ellenében melyik gépet is ajánlod ami hasonló tulajdonságokkal bír, 3 év garanciával és lehetőleg matt is legyen? Amúgy tényleg rosszul van összerakva, 1-2 üzleti gép is megirigyelhetné a zsanérokat meg a szerelhetőséget ;] Nekem egyedül a fehér bill meg szürke belső nem jött be, de ez teljesen szubjektív.
HP-nak is vannak jó cuccai, csak nem belépőben..lessél meg egy 6930p-t vagy egy 8440-et, azok össze vannak rakva. Vagy akár egy 6910p is.

szerk: abban viszont igazad van, hogy HP soha nem márka volt hanem gyártó :P

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26113) bsh válasza alázógyík (#26110) üzenetére


bsh
őstag

méghogy nem jó a HP?! :Y miről beszélsz?! :D
ja, juteszembe: egy HP micro atx házikó elvihető. energiatakarékos, mert nincs benne bekapcsológomb meg ledek :) de ha van kedve valakinek denniss-t rugdosni emiatt, akkor ígérte, hogy hoz bele.

[ Szerkesztve ]

(#26114) Chaser válasza bsh (#26113) üzenetére


Chaser
titán

:DD :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26115) alázógyík válasza Chaser (#26112) üzenetére


alázógyík
őstag

Nem akarok vitázni, Fuji a legjobb. :U

(#26116) alázógyík válasza bsh (#26113) üzenetére


alázógyík
őstag

Én kérek elnézést. :B :C

(#26117) GrandeP válasza Chaser (#26103) üzenetére


GrandeP
őstag

Mert én már találkoztam olyannal, aki halott olyanról aki látta már! :DDD

Notis topikot inkább hagyjuk, ott 2 féle közül lehet választani, de hűtésből már csak egyféle van...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26118) GrandeP válasza bsh (#26113) üzenetére


GrandeP
őstag

Te megvetted tőle a házat?! Pedig többen is mondtuk h "furafiú"! :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26119) K6000 válasza Chaser (#26107) üzenetére


K6000
tag

Aki 1-2 gép alapján ítél az pont azt mutatja meg, hogy semmit nem ért a notebookokhoz.

Hmmm akkor most minősítetted a noti totyikban a vélemények 90%-át :C
Nekem mérvadó (és ez szigorúan a privát véleményem) ha 30 gépből 10 gépet fél éven belül gariztatni kell akkor az fos. Nekem sajnos ekkora a mintavételezés és ez alapján ez a saját tapasztalatom.

Sajnos én Hardver szempontjából előítéletes vagyok (és a privát véleményem az, hogy a többség is így van ezzel), ha egy gyártó nálam elásta magát akkor én annak a gyártónak azon kategóriájú termékét nem veszem meg!
Az én bizalmamat nehéz visszaszerezni még akkor is ha a reklámban az szerepel, hogy ez az életben nem fog elromlani...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#26120) GrandeP válasza K6000 (#26119) üzenetére


GrandeP
őstag

Na, egyszónak is száz vége, mindenki hülye és csak én értek hozzá! :DDD

Chaser meg egyébként is Terminátorban nevelkedett... az sem igaz amit kérdez! :DDD ;] :P ;) :R

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26121) daninet


daninet
veterán

Most perpill is egy HP noti van előttem, még egy ekkora buzerátor szerkezetet... Ahhoz, hogy kitakarítsam, még a kijelzőt is le kell csavarozni :D
Ráadásul a HP business notikban BIOS-os OS védelem van, pl win7 aktiválása szopó, de ezt csak mutyi windózzal rendelkezőknek mondom (nem csak én vagyok sztm :D )
Nem sok viszonyítási alapom van életemben összvissz 10-15 notival volt tartósabban dolgom, de szerelhetőségben az én ezer éves acer-emnél nincs jobb, más kérdés, hogy hullik szét az az egész mert minőségtelen birkag*ciből meg gőtetojásból rakták össze... :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#26122) Chaser válasza alázógyík (#26115) üzenetére


Chaser
titán

Nem mondtam egy szóval se, hogy a legjobb. És kifejezetten az A530-ról van szó, ami kis hazánkban 100-200k közötti sávban elérhető. De még mindig nem mondtad mit is ajánlanál helyette, ha az egyszeri paraszt akar 3 év gart, olyan szerelhetőséget hogy ne kelljen gépet bontani cpu pasztázáshoz, vagy hdd cseréhez. Az se baj ha matt, mert az A530-nál ez adott, akinek meg csilli kell AH530 ami tükör kaszni és kijelző. Más gyártónál még ilyet se láttam, hogy gondolnak arra akinek nem borotválkozótükör kell.
Szóval P6200-es fuji 103105k
i3 380-as 115k
Szandi i3 120-124k
Mit ajánlasz helyettük?:)
Az A530 kb 1.5-2év jelenhetett meg max, szóval 1-2 év múlva ráérünk visszatérni arra mennyi nem érte meg a 3 év alapgar végét.

K6000: A530-ról beszélsz? Ha 1 ember mond véleményt az nem vélemény, ha 50-100 azt már lehet összesíteni. Ha kifejezetten elitebook buzi azt mondja hogy ezt megvenné, mert bár közel sem elitebook, de ezt akkor is bevállalná látva az árcímkét és gart meg a gépet, nekem az is jelent valamit. Volt szerencsém sok mániással összeismerkedni személyesen is, megtapizni sok gépet, az A530-at én is simán megvettem volna ha nem fehér-ezüst a belső.

szerk: GrandeP Akarod mondani a terminátorban neveltem a főnököt:D Sajnos belebuktam, nem talált sehol "FSP" tápot, de hozott helyette 550-es mercuryt :DD

szerk: daninet: Csekkold ezt szerelhetőség terén. Belépő HP-t már csak emiatt se vennék, meg a rossz töltésvezérlés és akuk miatt.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26123) Riuko válasza KTU (#26111) üzenetére


Riuko
senior tag

"kis pöcs" szép nick :C

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#26124) bsh válasza GrandeP (#26118) üzenetére


bsh
őstag

és igazatok volt. de én meg vagyok olyan hülye, hogy ha már megbeszéltem vele, akkor 2k miatt nem fogok segget csinálni a számból és visszakozni. és miután nagy nehezen összejött a találkozó, akkor meg nagyon rámentem a ház külsejére, ami jobb, mint amire számítottam. meg láttam vannak benne drótok is, az már eszembe nem jutott, hogy ne legyen benne mikrokapcsoló... hát mindegy, így jártam, lesz@rom. ha hoz bele tényleg kapcsolópanelt, akkor barkácsolok belőle valamit, ha meg nem, akkor kuka. nagyon nem izgat.

(#26125) GrandeP válasza Chaser (#26122) üzenetére


GrandeP
őstag

Bazz, ha ramot nem nézek, akkor millió egyet tudok neked belinkelni, ramot meg kapsz pár k-ért...

Én a 3 év garin sem esnék hasra, alap dell-en is van, háztól-házig sem egy nagy kiváltság... alap asuson is van, amit nem külföldre visznek hanem Pessre... :U

Alap noti nálam, ami 70-80 k körül van...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26126) Chaser válasza GrandeP (#26125) üzenetére


Chaser
titán

Olyat is mondhatsz ami 2 év gar és bővíthető, persze 3-ra bővítve a felárt rá kell dobni és mindjárt nem 80k.. A fuji nem callcenter, személyesen is beviheted hivatalos szervizekbe, nem külföldre megy..csak + lehetőség hogy elviszik..meg 1ébként is ha akarod viheted a kiskerbe bármelyik gépet mert jog szerint ha kéred az ő kötelessége intézni mindent.
Szóval legyen ilyen szerelhetőségű gép, matt felületekkel, halk és hűvös. Én nem találtam 100k-ig bezárólag sajnos, de ha te millió egyet tudsz mondj csak egyet :K

szerk: Alap dellből is mondhatsz, de mielőtt belemerülnél a 3 év gar ellenére egy alap acer kaszni minőségben veri..hdd-hez is bontani kell, nemhogy cpu-hoz:D Ha egy sarkánál próbálod lehajtani a kijelzőt kettétörik...arról nem beszélve hogy lakktenger az egész. Ha ezek a paraméterek szted megfelelnek egy A530-nak akkor go to otpikusss:D

szerk: Te kedvedért lehet fényes is, csak a szerelhetőség, kaszni minőség és 2 v 3 év gar maradjon. Asushoz veszel +1évet már 115k felett van..mivel a fujishop bárki számára elérhető így nem nagyon kell azon vitatkozni másutt mennyi az ára. Perpill nincs, 1 hét múlva lesz.
A legolcsóbb dell az 5010/5110, köszönőviszonyban nincsenek semmilyen téren az A530-cal. Amúgy tényleg megbízható a dell, ha nem ilyen kategóriás és a lengyel munkás éppen olyan kedvében volt hogy minden kanócot bekötött :K

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26127) alázógyík válasza Chaser (#26122) üzenetére


alázógyík
őstag

Mert te utálod, ami fényes, te a mattot szereted. Ennyi. Neked jó, kész. A te feltételedet ez teljesíti.
Ne lihegd már túl.
Toshibának is van matt gépe, adtam is el belőlük.

Árakról ne vitázz, mert ahány hely/bolt/nagyker., mind mást tud mondani.

i3-370 Asus is van 106K-ért. Nagy szám.....

Dell/Ibm/Toshiba, ezek mind megbízhatóak, szerintem kevesebb a bajuk. Természetesen ott is volt jó "hibás" széria. 3-4 éve a HDD-k mentek tönkre a Dellekben.
Rokonom cége elég sokat leszállított iskoláknak. Ott nincs pátyolgatás, portól napfénytől védés. Elég durva használatban vannak, nincs rá gond. Nem 20db-os, totyikos "tapasztalat" alapján, több száz darabra mondom ezt.
Sonyt is jónak tartom, de baromi drága.

De te ezt úgy se érted meg, mert amit a fejedbe veszel, akkor az úgy van.
Hát legyen. Fujitsut a népnek. De én köszönöm nem kérném. :DDD

(#26128) K6000 válasza daninet (#26121) üzenetére


K6000
tag

A HP egy nagy rakás ******. De a Dell Inspiron-t is kerüld el messzire ott is le kell szedni a kijelzőt hogy, a felső burkolat alá juss (a billentyűzet alatt is teljes a burkolat így az egészet le kell venni). :W

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#26129) alázógyík válasza Chaser (#26126) üzenetére


alázógyík
őstag

Azt te hány Fujitsut pasztáztál már újra?
Mert a nagyja bizony olyan szépen el volt rejtve, hogy csak na. Jaa, és alapból nem is raknak. Mert szerintük nem kell. Loool.

Egyébként ez a baj a márkab.zikkal. Nem látják a fától az erdőt. Kb. mint az elvakult Suzukis, neki az a legjobb autó, minden más sz@r.

(#26130) Chaser válasza alázógyík (#26127) üzenetére


Chaser
titán

Matt kasznis toshibát láttam, kijelzőset nem. Persze lehet van, de akkor nagyon elkerült. Amiket eddig néztem elég volt benyomni a touchpad gombokat :K Dellből lattitudenél kezdődik az élet, lenovo alapgépeik még jók, azokat szoktam is ajánlani, de mondjuk ha matt a kaszni akkor hdmi nincs, ha csilli akkor van. 80-90k körül van jó választás abból is de 2 év garral ami asszem nem is bővíthető, legalább is az üfsz. anno azt mondta. Szóval igazi alternatívát nem tudsz mondani. Matt kijelzős hp éppen van a 620-as személyében, de olyan is. Fölötte meg a probook vonal, de azt árban megint más kategória.

szerk: Akkor újra: Az A530-ról van szó, nem fujiról ált-ban...notebooknál ne akarj általánosítani mert jó vége nem lesz ;] Az A530 amit újan fujiból most meg lehet venni 100-200k közt, másról nem nagyon tudok.

K6000: Látom neked is volt szerencséd a megbízható inspironokkal:D Utoljára abból a 1525 volt használható és még dellhez méltó...annak a szerelhetősége is egy álom, bár a zsanérok nem business megoldás az biztos.

szerk: És ha valaki én qrvára nem vagyok márkabuzi:D :DD De azt elismerem, hogy az A530-ba nem nagyon lehet belekötni, az utódját már szívesen használnám mert a bill is végre fekete lett. De használnék lattitude-öt, az 5520 elég jó lett, meg 6930p-t, méginkább 8440p-t, thinkpadból meg leginkább a 6 éves szopatós T42-t :)) Min 100k lenne használtan c2d-vel olyan ami ezt a minőséget közelíti de még az is szériahibás zsanér terén..és ez persze használt ár..na ez a lol:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26131) tibibi válasza aXXon (#26055) üzenetére


tibibi
őstag

vissza kapod a pénzt ha nem használod szerintem kár venni ha valami baja van (lesz)cserélik
esetleg valaki nem cserélne 2db 512mb ddr2 notiramot 1db 1gb -os ra? kicsit ráfizetek esetleg :K

[ Szerkesztve ]

(#26132) Chaser


Chaser
titán

Gar terén meg a dell helyszíni gar a legjobb, azzal nem lehet vitatkozni. Náluk tényleg 1-2 munkanapon belül jön a szerelő és nem egy futár...
De vegyen mindenki azt amit akar :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26133) Chaser


Chaser
titán

Pa-ta hdd terén meg nem tudom mi a legjobb, de kéne egy 40-80GB-os, mind1 milyen csak hibátlan legyen.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26134) alázógyík válasza Chaser (#26133) üzenetére


alázógyík
őstag

Van drágán egy 80 gigás, kb 2 órát üzemelt, wd...

(#26135) alázógyík válasza Chaser (#26132) üzenetére


alázógyík
őstag

De vegyen mindenki azt amit akar

Ámen. :R

(#26136) DeltaPower válasza alázógyík (#26135) üzenetére


DeltaPower
őstag

Mondjuk abban egyetértek Csézerrel, hogy aki glare kijelzős notit tervez vagy gyárt, azt egy torokvágással kellene jutalmazni :D
Dell-ekről én is egyre kevesebb jót hallok mostanában, legalábbis a business kategória alattiakról.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#26137) bsh


bsh
őstag

nem tud valaki boltot kecsón, ahol öntapadós bitumen- és hangszigetelő szivacs lapokat lehetne kapni?

(#26138) poffsoft válasza alázógyík (#26135) üzenetére


poffsoft
addikt

gyíkbá, priveket nézted már?
:B

[ Szerkesztve ]

(#26139) Chaser válasza alázógyík (#26134) üzenetére


Chaser
titán

Antiglare v glare?:D De még fontosabb az ára:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26140) Maxon válasza Chaser (#26107) üzenetére


Maxon
tag

Menyire igazad van :K , én már csak tudom, másodjára is vissza kel vinnem garanciába mert beszart a hangszóróm is, nesze neked DELL, 8 hónapos a gépem :( :( ilyen nincs :( :(( :((

(#26141) Chaser válasza Maxon (#26140) üzenetére


Chaser
titán

Mekkora szerencsém van hogy a lakktengert nem tudtam rajta elviselni :DD :(

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26142) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#26059) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Most olvasom csak a "szürke" részt...
Szerintem a Freezer 13-at ne hasonlítsd össze ezzel, másrészt a "ki tudja mennyit használtam" az nem állja meg a helyét egy statikus réz-alu szerkezetnél, amit max. kalapáccsal és/vagy elég x@r technikai érzékkel lehet tönkretenni.
A venti se az agyonhasználat miatt került le ideiglenesen (ha jól tudom 150.000 óra élettartamú, folyadékon sikló csapágyas) a hűtőről, hanem mert nagyon jó a levegő-szállítási képessége, így jól befújt elöl a "bazinagy" Chieftec Matrix házamba.
A puding próbája az evés, ha esetleg még nem használtál ekkora hűtőt (amit egyébként nem hiszem), vidd el és próbáld ki!

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#26143) D@ni88


D@ni88
addikt

GrandeP ha munkát keresel:
[link]

(#26144) Chaser válasza D@ni88 (#26143) üzenetére


Chaser
titán

;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26145) GrandeP válasza D@ni88 (#26143) üzenetére


GrandeP
őstag

Fizetés egyelőre nincs.

Ez fogott meg a legjobban... :DDD de jó volt még az óóófffssssooorr is!:DDD

Akkor gondolom, ingyen verhetem a tartalomra?! :DDD

Mediacenter is szokott keresni, hasonló kualitású embereket, ők voltak azok akik múltkor a pdf-et sem tudták elolvasni! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26146) D@ni88 válasza GrandeP (#26145) üzenetére


D@ni88
addikt

MediaCentert hagyd inkább :D
Az a vicc, hogy volt php fejlesztői munkájuk meghirdetve, és bruttó 110-et is képesek voltak ajánlani :)
De a legszebb az egészbe, hogy elkezdték, hogy első időben helpdeskes lennék, és majd egyre több munkát kapnék linux rendszergazdaként és php fejlesztőként :D

(#26147) GrandeP válasza D@ni88 (#26146) üzenetére


GrandeP
őstag

Me milyé mennyit keresneka php fejlesztők!?

Br 120-at?! :DDD

Szánalom egy bagázs az is...

Egyébként én webhez nem igazán értek, cms-eket tudom kezelni oszt annyi... de azzal én ott már isten király császár lennék! :DDD

Szerk: srácnak megnézted a honlapját?! [link] :DDD :DDD ennek télleg kell egy webbuilder! :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#26148) Chaser


Chaser
titán

A Dömötör utcai állatorvos nem elérhető, halasi útival van vkinek tapasztalata?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26149) D@ni88 válasza Chaser (#26148) üzenetére


D@ni88
addikt

Én háziorvoshoz járok, de azt is Félegyházán ;]

(#26150) God Vazzeg válasza GrandeP (#26147) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Atyaég :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.